• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
no tak hlavně že se to vyřešilo :sunglasses:
27. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 a tebe to ako podla toho vychadza? len ty si mala tusim nepravidelnu M., ze?
27. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 nevychadza, lebo tam nebol datum ovulacie,, tak som tam chcela nastavit ze mam 40 dnovy cyklus, lebo taky som mala posledny ale dalo sa nastavit do 35 :slight_smile: ale nevadi, som si skoro ista ovulaciou a este aj tehotensky test mi vysiel dva tyzdne po nej, tak si myslim, ze moje vypocty su spravne, mame teda rovnaky termin :slight_smile: a ak si pamatas aj testy sme si robili v ten isty den :slight_smile:
27. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 hej hej, zaujimave :slight_smile: no uz aj tak si ta dost vsimam, odteraz budem este viac :grinning: kedy ides ty dr.?
27. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
27. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 :grinning: :grinning: :grinning: tak to daj hned infosky, co bolo vidiet, co ti dr. povedal a tak. porovname si :grinning:
mafynka a ty si ako na tom s terminom porodu? :grinning:
27. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievcata, chvilku som tu nebola, nechcelo sa mi od unavy ani notebook otvarat :confounded: . Tento tyzden som absolvovala vysetrenie, lekarka mi vyratala termin na 5/2. Ukazala mi ako babatku bije srdiecko a mame uz aj prve foto :wink:. Zobrala mi krv a na dalsie vysetrenie som objednana az 19/7. Tak myslim pozitivne, nech je vsetko v poriadku. Zle mi je staaaale, ale prisla som na to, ze mi celkom chutia zemiaky a posolene paradajky a okrem toho uz asi nic. Dokonca ani sladkosti. :unamused: No a zajtra zase do prace... :frowning2:
27. čer 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenochka blahozelam :slight_smile: pekne sa drzkajte a papkajte paradajky.
Inak tu pracu ti nezavidim, ja som PN .

Babky aj vy ste futbalom odsudene iba na PC ?
27. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenochka blahoželám k super výsledkom, foto nám neukážeš?
dievčatá, ten môj sa futbalu rozumie asi ako ja :grinning: ale aj tak som odsúdená na PC lebo on programuje ešte aj doma :frowning2:
a ešte pripomínam tabuľku :wink: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5317692/
27. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a mna boli zub a k zubarke idem az o tyzden ach :angry:
27. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby, môem sa k vám pridať? :slight_smile: ... vyzerá to tak, že mi budeme mať tiež mimčo vodnára alebo rybičku :grinning: , cez týždeň sa chystám k lekárovi, tak som zvedavá čo mi povie, ale podla všetkeho by som mala byť v nejakom piatom týždni :wink:
27. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenuska20 jasne, len nech sa pekne rozrastame :wink: vitaj u nas a gratulujem :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak a nemôžeš tam behnúť ráno ako bolestivý prípad???
27. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenuska20 vitaj vitaj u nas :slight_smile:

....nech sa nam to takto krasne rozrasta, nech je cim viac stastnych tehuliek :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kocky ja som si prave objednala bambucke maslo na strie a suchu pokozku.
Snad mi to pomoze, pretoze som dost zufala z toho ako vyzeram s dermatitidou.
Chvalili ste to, tak to teda idem skusit :slight_smile:
27. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby, vitam nove tehulky...rozrasta sa to tu uplne super :slight_smile:

@mony80 aj ja som si objednala bambucke maslo...dufam, ze to aspon trosku obmedzi tie strie...ale pri malom to super pomohlo a posledny tyzden tehotenstva, ked som prenasala puk puk puk a bolo :slight_smile:
27. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112
no som zvedava ake budeme krasne :wink: :wink: ...pise sa o tom ako o zazraku pomaly
27. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 akurat mne ten zazrak uz nepomoze, len moze zabranit novym :slight_smile: ale vsak nevadi, co by sme pre tych krpcov nespravili :slight_smile:
27. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ideme hajat, dobru nocku tehulky :slight_smile:
27. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko prajem :slight_smile:
28. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 dobré ránko :slight_smile:
28. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko dievcata, dlhsie som sa tu neukazala, co nove? vidim, ze sa krasne rozrastame :slight_smile:
28. čer 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, no to sa snad ani neda po vikenda vas docitat. Len zbezne co som precitala a zaujalo ma ohladom jedenia. Som bola prekvapena, ze ani bryndza sa nemoze dalej pastety, jugurty, zmrzlina, huby, citrusoviny, jahody. Ja tomu fakt prestavam rozumiet. Co vlastne mozeme??? Vsetko toto jem a zboznujem bryndzu, to je pomerne casto a som vobec rada, ze aspon nieco mi chuti. Zmrzilnu jedavam tiez pravidelne a jogurt a acidko je to z coho s nepovracia. Nikdy som nemala problem s jedlom, ale teraz sa mi vela veci doslova sprotivlo :frowning2:
Kde sa mozem docitat (nejaky zoznam) co mozem a co nemozem jest, popripade s vysvetlenim, ze preco nemozem?
28. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja by som na to asi viac-menej kaslala... som sa zo zaciatku velmi snazila, no ako mi zacalo byvat zle viem, ze musim jest proste to co mi pride na chut aby som to hned nevyvratila, tak, ale asi by sme mali skor zeleninku a take jest, ale inak vsetko s mierou podla mna :wink: ved kedysi zeny nemali ziadne take zoznami a rodili sa im zdrave deti :wink:
28. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
preco nie citusoviny? to je zas aka blbost??? :astonished:
28. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 este by si sa divila, ja ako som pomaly zacala dochadzat na to, ze nemozem vlastne nic, tak som zacinala na to kaslat :sweat_smile:
28. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 to som sa tu docitala, niekto to pisal. tiez sa mi to zda hlupost. rozumiem, ze vela vnutornosti nemozeme lebo obsahuju vitamin A a ten poskodzuje plod. taktiez nie surove meso a vajcika, tam velka moznost nakazy toxpolazmozou (aj ked tataraky som vzdy jedavala a v celku pravidelne a nic mi nebolo) a potom poskodenie plodu. zaroven tonik, lebo obsahuje chinin. nechapem preco sa nemozu jest ine veci. potom cigarety a alkohol. ale kamaratke hovorila jej kamoska gynekologicke, ze ked ma zena chut na pivo, kludne si moze v durhom a tretom trimestry dopriat, pivko vraj je to este velmi prospesne. ja si chlipnem s priatelovho vinka, ked mame navstevu a nemyslim si, zeby to malo ublizit.
pecienku mam velmi rada a uz teraz som si u rodicov nechala odlozit kraliciu pecen a tesim sa ako mi ju otec pripravi :slight_smile: raz za dva mesiace to nemoze ublizit.
28. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
napriklad: http://www.hami.sk/sk/vy-a-vase-dieta/tehotenstvo/zdravy-jedalnicek-pre-tehotne/ chcela by som vediet, ci medzi nami je zena, ktora toto dodrziava. lebo ja sa priznam, ze aj z nevedomosti, robi kazdy den prehresky. napriklad tuniak - mnam a chuti mi.
28. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja sa snazim dodrziavat len to co mi povie dr, bo inak by som z toho uz bola cvok :grinning:
28. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby nestresujte sa jedlom. Nic v malom množstve nemôže ublížiť. Ja jem všetko a neriesim. Naše staré matere jedli všetko, cersve mlieko od prave podojenej kravy a čuduj sa svete, mali zdravé deti. Samozrejme že keď sa budem každý deň napchavat pecienkou, tak je rám pravdepodobnosť poškodenia plodu, ale ak si ju dám raz za 3 mesiace tak mi neublizi. Taktiež ak si dám pasteku. Veď 90% pastek bsahuje pecen. Veď kuknite do chladnicky. Keby sme sa o tom bavili, tak nejecte majonezy, tatarske, zmrzlinu obsahujú vajcia, ani parky nemozte, je to pomlete mäso a príprava spočíva že sa uvaris v teplej vode. Je to dobre tepelne spracované???? Taktiež fasirky, či hamburgery z rýchlo občerstvenia. Nejecte nič mliecne čo nepreslo pasterizaciou!!! Taký tvaroh napríklad, bryndza... Inak Liptov vyrába pasterizovanu bryndzu v takom kelimku ju kúpite. Takze pokracujeme, žiadne sladkosti, lebo hrozí cukrovka!!!! Taktiež nepite caje, môžu obsahovať bylinky, ktoré sa v tehu nemôžu. Nepite mineralky, prevažne všetky okrem deckych ako lucka, drobcek obsahujú sodik, ktorý zadrziavatekutiny v tele. Takze opuchnute členku a podobne. Magnezia, tá sa hodí a Ma minimálne mnozstvo sodika. Už spomínané arasidy, alergeny ako jahody a citrusy. Pozor aj na med, veď je to vysoký alergeen!!!! No a tak by sme mohli pokračovať s ďalšími a ďalšími potravinami. Prišli by sme nato, že si nebudeme tehotenstvo uzivat, nebudeme jesť to čo si pýta naše telo, čiže nás anjelik v brusku, ale budeme citát každé zloženie na výrobku a rozmýšľať či mi to neuskodi. Len spokojná matka = zdravé dieťa.
28. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek