• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 sme na tom rovnako s tou materskou. rodicovsky sa vybavuje po porode, musis prist s rodnym listom dietata
29. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 to viem, že najskôr v polke februára, ale najprv musí prísť rozhodnutie o pridelení a výške materského príspevku. no, výrazne sa budeme musieť uskromniť, kým to nepríde :sweat_smile:
29. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem Vám všetkým a tiež prajem rýchle pôrody, nech už máte uzlíky pri sebe......a pripájam ešte jedno foto zo včerajšej cesty domkov......
29. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 takže tiež ti dal doki papier o nastupe na matersku ale vlastne je nam nanic? =D potom ho asi treba ukazat na urade soc.veci alebo kde....ach tie urady =/
29. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka
ste nádherná rodinka.... tak nech ste všetci zdraví.... úžasný pôrod si mala, šak súrodenci jej už pripravili cestičku :slight_smile:
my prvorodičky to asi také rýchle mať nebudeme.
29. led 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby........gratuluju všem maminkám a přeju hlavně zdravíčko!!!! vy už se tak máte, že máte miminka u sebe, já už jsem fakt pěkně nervózní, v pondělí začínám 39 týden a nejsem ani otevřená, včera se mi konečně podařilo přemluvit přítele na ten sexík :grinning: ale pochybuju, že by mě to někam posunulo..... :frowning2:
@alexis13 no nosi sa to na socialnu poistovnu. ale kedze nemame narok na matersku, je nam to nanic. doktor to dava kazdemu, ale sestricka mi vravela, ze niektore studentky si to ani neberu
@kesulkarenka blahozelam, mas nadhernu dcerku :wink:
29. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak krásny slnečný deň všetkým mamičkám a čakateľkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja sa vôbec nemôžem rozhýbať - mám pocit, že každý milimeter na tele mám unavený a vše ma boli - jednoducho žiadna energia.
Keby som mala dnes rodiť - tak nezvládam.
29. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já snad ani nevím, co to jsou kontrakce nebo poslíčci...achjooooo :frowning2:
29. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahoj, tiez som taky isty pripad ako ty, takisto nemam narok na matersku, lebo som otehotnela hned po vysokej skole. Papier s vypisanou materskou, co vypisuje doktor som odniesla na urad zenskej, u kt.som sa hlasila a na socialke mi povedali, ze ked sa babo narodi, tak staci prist len s rodnym listom dietata ohladom toho mesacneho prispevku na dieta, co je myslim 190eur
29. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa moja, hlavu hore, dockas sa aj ty svojho malickeho. si stale taka smutna :frowning2:
29. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby aj ja gratulujem ku krásnym bábatkam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hlavne prajem vela zdravia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@neelaa ja som na tom podobne...rano sa začalo sexom,pričom ja svojho naštastie prehovarat nemusím,vyhovie mi kedy len chcem :wink: :wink: :wink:
Aaa dnes upratujem jak divá,niežeby som chcela aby to k niečomu viedlo,iba mám pocit že vládzem :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka na ktory urad si to odniesla? urad prace? ci na soc. poistovnu?
29. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj ani ja som nebola otvorená ani mm, tiež som večer navrhla sexík, potom horúca sprcha a ráno bola malá na svete...takže ja odporúčam....držím palčeky....
29. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
na UPSVaR zenskej, ku kt.som sa chodila kazdy mesiac hlasit. vravela mi,ze to musi mat kvoli tomu,aby vedela ze som na materskej,lebo pocas materskej sa nechodis hlasit..lenze ja som bola nezamestnana,neviem ako ty,ked si studentka,pre teba to pravdepodobne neplati
29. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka aha, lebo mne tam zenska povedala, ze staci prist po porode s rodnym listom. nevravela nic o papieri, co mi dal doktor.
29. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka myslim ze staci ked sa babo narodi, tak mi povedali na socialke ze potom mam ist na urad.soc.veci a rod.
29. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nejsem smutná, to se říct nedá, jen se začínám prostě bát abych nerodila nějak moc dlouho, když ani nejsem otevřená, já vím, že to má každá jinak, ale i tak....:( už bych chtěla nějaké náznaky nebo něco.....
@bambulka0406 ja nabalim mm papiere vsetky, potvrdenia a nech vybavuje :grinning: :grinning:
@neelaa neponahlaj sa tolko ved si v 38.....ja som v 40 a žiadne naznaky :grinning: otvorena som na špičku prsta takže nijak
29. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka my jsme měli sex včera večer i dneska ráno a poté sprcha a nic........
29. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ale já na tom budu stějně i ve 40. týdnu...už to úplně vidim :grinning:
29. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne bolo povedane, ze ohladom toho prispevku treba ist s rodnym listom dietata na socialku..takze neviem, totalne na nervy s tymi uradmi, kazdy hovori nieco ine
29. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja začnem riešit horucu vanu až ked malinka nepride toho 2.2 kedy mi doki povedal....mala by som ist aj 2 k dokimu tak možno ma posle hned do nemocky na vyvolanie.....ved detičkam je v brušku dobre musime byt trpezlive oni vedia kedy maju prist :slight_smile:
29. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb asi to musíme dělat každý den několikrát a pak už se třeba něco změní :D
29. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jojo:slight_smile: jako já vím, že mám ještě čas..asi to moc hrotím, protože zítra může být všechno třeba úplně jinak....
29. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tuto mi jedna kočka napisala ohladom toho papiera

ten papier o materskej v socialnej potrebuju!!! najlpesie ked posles doporucene postou na socialku, ktora je prislusna miestu tvojho trvaleho bydliska (lebo inak si to budu medzi sebou posielat ako horuce zemiaky ) do 6 tyzdnov by ti mal prist papier, ktory hovori, ze nemas narok na matersky prispevok. tento papier dolozis k ziadosti o rodicovsky prispevok (na urade soc.vaci a rodiny), ktory budes dostavat od mesiaca v ktorom sa ti narodi babo.
29. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa presne ako hovoriš.....netreba sa ponahlat....nikde inde babatkam neni teraz lepsie ako v brusku, oni vedia kedy nas prekvapia s predporodnymi bolestami :grinning:
29. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky ešte otázočka...viem že je tu taka tema ale urcite mi poradite kt.uz mate detičky...... ked su taketo mrazy vonku viac nez -5 pod nulou to sa može chodit s babom von ??? alebo ako ste to riesili??? moja suseda ma maleho teraz ma 6 mesiacov ale chodi s nim von každý den a aj teraz ked su mrazy nad -10, hovorila mi ze casto vetraju nech maly otužuje.......a este kedy možem ist na prvu prechádzku s babom von?? alebo aspon na terasu s kočikom? dakujem :wink:
29. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek