• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca mne bolo aj vzdy malo jedla, hlavne rano kakao, to som vzdy letela k ranajkam jak strela, nech sa mi ujde :grinning:
ty a stara paka??? no moja mama sa vydavala minuly rok a keby nebola po operacii maternice, tak by urcite chceli este jedno babo :grinning: a ani pri nej som nemala pocit, ze je na dieta uz prilis stara :slight_smile:
29. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ze stara paka :slight_smile: to znie vtipne ani ja nie som vydata :slight_smile: my na dovcu pojdeme asi tazko kedze prestavujeme domcek ale tak mozno o rok to bude lepsie. ja pojdem aspon s maminou na chalupu :slight_smile:
29. led 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin chalupu by som aj ja brala niekde v horách, blízko vody, no proste to je pre mňa raj :wink: :dizzy_face:
@marhulka13 my sme na dieťatku pracovali takmer 4 roky, bola to ťažká cesta, ale veľmi sa tešíme, že sme to dotiahli už takmer k cieľu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, uz dlhsie citavam diskusiu, ale este nikdy som sa nezapojila do diskusie... po dnesnom dni si pripadam ako sisi. mam necele dva tyzdne do porodu, a namiesto toho, aby som riesila aj tu spominane veci, ohladom porodu, porodnice, diatatka som dnes preplakala cele dopoludnie kvoli tomu, ze nemozem ist s kamosmi do tatier polyzovat, ked je tak kraaaasne vonku :frowning2: ... aj ked nakoniec som si dala taku lahsiu turicku, ale aj tak... mavate aj vy take stavy, ze vam je luto za aktivitami, ktore ste robili pred tehu a ktore teraz nemozete robit? niekedy si pripadam ako divna... je jasne, ze sa tesim na maleho, ale zaroven si zelam, aby tam este nejake tie mesiace pobudol :slight_smile: mm sa na mna aj niekedy hneva, ze mozem byt rada, ze zatial je vsetko ok, ale chlapi to asi nepochopia... inac dozvedela som sa z tychto diskusii dost informacii, je to super, ze taketo nieco existuje...
29. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopula no, jasne, ze mi bolo luto.. tiez som tuto zimu nelyzovala (este ze nebola az tak vela snehu), aj na korcule som len pozerala.. ale este bude prilezitosti kopec. a kym zhodim tie tehotenske kila, to sa este asi napotim.. :grinning:
29. led 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopula ahoj, vitaj medzi nami, ja som tiež vášnivý lyžiar, mám aj inštruktorský kurz, nebolo víkendu kedy som nebola na lyžiach a dnes som aspoň drahého posielala na lyže, už som rozchodila stavy, že som len doma a on môže chodiť po výletoch, teraz som v štádiu, že ma teší aspoň fotka, ktorú niekde urobí, ja si tiež dávam len ľahké prechádzky, iné už nevládzem, ale nech ťa teší aspoň to, že na rok sa už budete s drahým striedať pri strážení a lyžovaní, a o nejaké 3 roky už budete lyžovať všetci traja, možno aj štyria :grinning: a nechceš aj k nám do tabuľky?
29. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopula ver, ze nie si jedina..ked vidim kamosky, ako sa chystaju von, pekne nahodene, vycesane a ja pri nich sedim v teplakoch s bruchom, pridem si jak dilino...potom som z toho tiez rozladena :confounded: dnes sa isli lyzovat do Rakuska a ja zase doma....no nevadi, aj take chvile musia na nas prist :slight_smile:
29. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopula ja som dnes stala na balkone a dychala ten krasne studeny vzduch a myslela ako by sa skevele lyzovalo. a moc turistiky pre mne nepripada kedze ma po dlhsom chodeni velmi taha a boli brusko. podla mna je to uplne normalne ze mame take myslienky ze nam je luto za vsetkymi takymito aktivitami :slight_smile:
29. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a porobili sa vam niekde strie??
29. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 nastastie nie, ale radsej si poklopem aby sa nahodou neporobili. ono je to vraj aj dedicne a moja mama ich nemala tak snad sa uz neurobia
29. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ok, mozem sa ku vam pridat do tabulky... ved to je na tom najhorsie... ked vidim, ako si mm pakuje veci a ked potom vidim tie fotky, je mi do placu... nebola som zvyknuta sediet doma, zvlast ked sa ide do tatier do oblasti, kde som este nebola... dnes boli vo filmarskom zlabe, ach jo... aspon ze chodit sa este da, aj ked iba tak lightovo :slight_smile: a viem, ze zazraky, ktore nosime v brusku, su najdolezitejsie... ale aj tak to cloveku neda :slight_smile:
29. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :slight_smile: to verim, uz asi 2 mesiace chodim v jednej bunde, bo do inych sa nezmestim a investovat sa mi do vacsich nechcem :slight_smile: ale sak zachvilku sa uz hadam pomestime aj do mensich
29. led 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca presne chalupa je na horach ale jedina voda ktora tam je, je horsky a velmi studeny potok v nom sme sa nekupali ani ako deti :slight_smile: ale moja mama sa tesi uz neviem odkedy ze tam s nou cez leto budeme :slight_smile: a ja sa tesim tiez :slight_smile:
29. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 mne sa urobili vpredu na brusku zotri-styri... ale tie som nevidela kym som bola tehu, lebo to bolo tak zospodu bruska, ale je to v pohode, velmi ma to netrapi, inak co sa dedicnosti tyka, tak moja mama ma po mne priserne brucho a to som sa narodila este v osmom mesiaci a ja nemam oproti tomu nic a to som ani brusko nenatierala, teda jedine ak prilezitostne raz za tyzden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky už z domova, včera nás pustili:o)

Bylo to fakt super, v pondělí toho 17. mi bylo dost blbě a ve 21,30 rupla voda, na nic se nečekalo a valili jsme do porodky, já bez občanky, kartičky pojišťovny aj bez foťáku :grinning: :grinning: :grinning: Dr. jsem řekla hnedka, že jsem s panem primářem domluvená na sekci s řezem přes břicho kvůli komplikacím u mau, ten řekl, že ho bude stejně volat, páč to chce dělat primář, tak su byla ráda taky během 10ti minut dorazil a šlo se na věc. Z doslechu vím, že už pak odešli doktoři z ara ale pak prý rychle přiběhli, bo jsem začala kolabovat po probuzení, tak mě místo na šestinedělí vezli na aro, jediné co vím bylo, že mi hrozně vadila ta blbá maska, přišlo mi, že se hrozně dusím a měla jsem strach, že se už snad neproberu.....no veselo, ale hlavně že to dopadlo jak to dopadlo a jsme všichni v pořádku. Na aru byli hrozně moc příjemní jak doktoři tak strašně super sestřičky, ve středu mě pak převezli na šestinedělí, holky jsem viděla až ve čtvrtek takže 4 den, měly stejný problém jako M. moc červených krvinek a Kajulka málo cukru, takže infuze obě, ale všechny výsledky pak se lepšili a všechno bylo ok, hlavně že jsme doma a je nám super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak gratuluji všem novým miminkum a maminkám, vůbec nemám odvahu dočítat, bych tady asi dočítala ještě o velikonocích.

Jinak všem díky za gratulace.
29. led 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 mne sa strie nastastie neporobili, no ja som ani velmi nepribrala, takze ta koza nie je velmi natiahnuta, mozno aj preto...no co este neni, moze byt :slight_smile:
29. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopula to mna casto napada, ze ked bude po vsetkom, znovu natasim svoje rifle, tricka a pod., na ktore mi uz sadaju kila prachu :grinning:
29. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja som mala popraskané bruško ešte z prvého tehu a dúfala som,že sa to ešte nezhorší.ale teraz mám ešte väčšie bruško a popukalo mi ešte viac.ani si sama seba nechcem predstaviť v plavkách :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@majka07 no mala si to divoké,ale hlavné je,že dievčatká aj ty ste v poriadku.prajem moc moc zdravíčka. :slight_smile:
29. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 to je super že ste v poriadku....Držím vám presty obom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ináč dievcata aj mne chyba lyžovanie a korčulovanie..... :unamused: :unamused: :unamused: Ale teším sa na leto s malinkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja tiež nemam strie naštastie,ale mastím sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@domigb díky.

Holky já si tak loni plánovala letos lyžovaní a jak to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: tak musíme počkat :slight_smile:
29. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 - super, že si už aj s detičkami doma - teším sa s Tebou.
29. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 no esteze to tak dobre dopadlo, tak si uz len drobcov uzivaj :dizzy_face:
29. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja este nemam ziadne strie, ale je pravda ze ostava este 4 tyzdne do terminu. pocitvo natieram brusko, prsia, zadok a stehna uz asi od 4 mesiaca. brucho potom aj 2x denne. pribrala som 20kg zatial :D
29. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocujte, idete niektora na antolsku? ja sa uz musim objednat tam, uz som bola posledny krat u mojej gynekologicky...
29. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 gratulujem!! Super, ze ste uz vsetci pekne spolu doma!!! Mrzi ma, ze sa to trochu skomlikovalo, no hlavne, ze uz je terz fajn a najhorsie uz mate za sebou, uz si len teraz uzivajte deturence :slight_smile:
29. led 2011 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa na brusku strie ani tak neporobili, ako skor na prsiach.. :frowning2: , ale este 3 tyzdne do porodu, este sa koza ponatahuje.. Len to mam strach, este ked sa mi najele mlieko, to uz neviem, ake budu.. chudatka.
29. led 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja tiež našťastie strie nemám, aj keď všetky ženy u nás v rodine strie mali, snáď sa som to teraz nezakríkla :grinning: bruško som natierala olivovým olejom z lekárne, raz denne
@potokin to ti verím, budete mať super chvíle na chalupe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@majka07 no užila si si teda, ale je super, že už ste doma a v poriadku, ešte raz gratulujem, želám všetko dobré a malým krásaviciam veľa mliečka a tebe skoré zotavenie
30. led 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka podľa tabuľky na antolskú idú: drobec33, juzanka77, matiniki5, sharlotta
30. led 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka ahojky.......ja budem rodit na antolskej....minuly tyzden som bola prvy krat v poradni tam.........
30. led 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cítili ste aj vy to zemetrasenie? nám sa tiež všetko rozkývalo a to som z NR, najprv som si myslela, že mám niečo s tlakom a že mi je zas zle, ale pochopila som keď som videla ako sa nám lampa hýbe, záclony, ozdoby.... no zľakla som sa :confused:
30. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek