• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca vazne? o nicom neviem, kde?
30. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 včera večer to bolo, tak 18.40 akurát sme skladali postieľku pre Martinka
30. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca teeeeeeda, my sme mali vecer navstevu,ale na vychod sa to asi nedostalo, ako sa inac citis stara paka? :grinning: ja som tiez,len si to nejak nepripustam :slight_smile:ja som sa uz vsak stihla vydat aj rozviest :sunglasses:
30. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 :grinning: ráno ma prehnalo, tak som sa tešila, že už ideme, ale akosi to prešlo, takže stará paka, sa má dnes výborne :grinning: a ty sa ako cítiš?
30. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, zemetrasenie? no teda ---------- u nas su len strasne mrazy, rano bolo minus 18...... :wink:
My sme boli tuto noc po 2,5 roku bez Jakubka, prvy krat bol v noci bez nas, spal u nasich - aby si to vyskusal, keby ma to chytilo nahodou vecer ............. vsetko ok, len mi je smutno, cely byt akysi prazdny, vcera ma muz pozval na veceru, tak sme boli, aj to sme sa ponahlali domov a vsetko je akesi divneeee.... no darmo, asi starneme ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak si ideme porobit este nieco, muz vyvara kvoli mne svieckovu na smotane, tak slintam a tesim sa na obed .........

a co ma kto nove? my sme stale 2 v 1, všetko je ok, malá kope o 106, ja mám stále toľko energie, že chodím spávať o polnoci a stále by som niečo robila, až z toho nechápem .........
30. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca :grinning: :grinning: tiez vyborne, dobre spim, mna prehanalo uz pred tyzdnom, teraz sa cisti mm,sa z neho smejem, tiez to preziva, my pojdeme sekciou,takze pockame este tyzden ak sa nic neudeje a konecne nasu malu uvidime, inac sme tiez chceli Matka ako vy :grinning:
30. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 :grinning: :grinning: :grinning: že mm sa čistí :grinning: :grinning: :grinning:
u nás to bolo ľahké, Maťko alebo Maťka, ale Maťku má sestra, tak Maťko to vyriešil za nás a nemuseli sme vymýšľať dievčenské meno, len rozmýšľam aké meno nahlásim v pôrodnici pre dievčatko :grinning:
30. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
aj v Senci bolo cítiť ako sa triasla zem. Ja som akurát dojcila Dasu. Hneď som vedela o čo ide, už som to zažila v Kosiciach. Ach jaj. Dúfam, že sa to už nikdy nezopakuje.

Kto sa chystá rodiť? Hmmm? Ako sa cítite tehulky? My mame zajtra 3 týždne:slight_smile: Tento týždeň by som chcela ísť k ortopedovi, zaočkovať proti tbc, na úsg obličiek a k pediatrovi. K pediatrovi by som chcela ísť už s kociarikom, tak dúfam, že v stredu nebudú minusove teploty.
30. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies prave sledujem TA3 :fearful: urcite su nove babetka,len sa to tu este nedostalo,ja inac to iste,kopec energie, idem varit obedik, poobede mame navstevu a moji chlapci opat lyzuju bezo mna :unamused: moj syncek uz isiel taky cas do skolky a to este nerozpraval,ale bol uz zvyknuty spat u babky, aspon to lepsie zvladal, to len my mamky to zvladame horsie :slight_smile:
30. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahoj,tak to muselo byt dost neprijemne :unamused: ja som zazila tiez jedno ale uz davno ked sme sli na dovolenku este s rodicmi k ciernemu moru, vsetko sme ale prespali :dizzy_face: Ty sa pochval, neuveritelne rychlo to uteka,ako sa citis? my sa este stale gulame a cakame a cakame .... :grinning:
30. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ináč je krásny čas na lyžovanie, je inverzia, takže na horách musí mať krásne a aj teplejšie.......
no veru, to len my mamky furt premýšľame a deti to zvádajú super ............ on je tiež zvyknutý aj u mamy aj u svokry, ale cez noc este nebol, tak sme chceli vediet, ako to zvladne .................
nas caka skolka tento rok v septembri, maly sa uz nevie dockat, strasne chce ist do skolky, som zvedava, ci mu to vydrzi ...... :wink:
30. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to je neuveriteľné, že už máte 3 týždne, no chváľ sa, aké to je s dvomi malými deťmi nech sa máme načo tešiť? :wink:
30. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a na prvej navsteve bol Harsanyi u vas doma? ci ty si bola tam?
30. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Náš Maťko bol u mojich rodičov minulý týždeň,celý týždeň.si vieš predstaviť,ako mi bolo smutno.ale chceli si ho užiť,lebo od začiatku leta ho nemali na noc,museli robievať aj víkendy,tak im to už bolo ľúto.mamina mala nútenú dovolenku,tak si ho zobrali,aby som si oddýchla.Prvú noc trochu mrnkal,ale potom si už ani nespomenul,aj keď som mu každý deň niekoľkokrát volala,nemal na mňa čas. :grinning:
30. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka aj ja budem rodit na antolskej
30. led 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky..jakou jste měly noc? Já úplně šílenou...večer se mi prostě chtělo na velkou a tak sem byla docela ráda, kvůli té mojí zácpě...ale měla sem jen hrozný křeče snad 2 hodiny v kuse a nic prostě...do toho mě začaly bolet záda a celej spodek včetně kyčlí.....už sem normálně chtěla jet s přítelem do porodnice,ale nakonec jsem to zaspala a celou noc se budila s těma pitomejma křečema..... :frowning2: myslíte, že to mám říct doktorce? máte nějaká podobné zkušenosti? vážně jsem si jednu chvíli myslela, že to na mě už přišlo, protože mě bolel celej spodek a takový divný křeče jsem měla.....no prostě hrůůůůza, už mi z toho úplně hrabe....
30. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky @sharlotta dnes porodila. praskla jej plodova voda, ale nakoniec sla cisarskym, neviem presne podrobnosti lebo sa zotavuje a chuda ledva rozpravala do telefonu.
Tak si to dobre naplanovali lebo ja sa k nej pridam cez tyzden a aspon chvilku budeme spolu.....
30. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte kocky

tak mame dalsie babo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sharlottke gratulujem z celeho srdiecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my dnes ideme k nasim tak drzte palce,nech nezacnem cestou rodit
30. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem aj ja @shalotta . uz to mas za sebou, mozem sa tesit z malickej :wink:
30. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalne som dojata, baby my sme sa uz vazne rozbehli, sa mi slzy tlacia do oci... ach tie hormony
30. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby komu mozem napisat sms ja ked porodim?
30. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta sorry za preklep, mozes sa tesit z malickej :wink:
30. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 kľudne aj mne,pošlem ti číslo do IP.
30. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dobre, napisem tebe. ty uz budes mat isto po ked ja budem rodit. som si inak pozerala akurat diskusiu recepty pre domacu pekaren, asi sa tam k vam pridam. no a nasla som tam tie tvoje pizzovniky :dizzy_face: musim vyskusat :stuck_out_tongue_closed_eyes: pisete si o kadejakych dobrych receptoch. ta obdivujem, ze pri malom stihas takto vypekat. dufam, ze aj ja budem, lebo ma to riadne bavi
30. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak sa to tu krasne rozbieha :slight_smile: gratulujem maminkam a babatkam a zelaaaam vela vela zdravicka :slight_smile:

ja som vcera grcala po ranajkach kyselinu a v noci zasa :confounded: vobec to nechapem, nic tazke som nejedla a stale ma boli zaludok :unamused: uz ma to prestava bavit :frowning2:
30. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehuľky, novým maminkám gratulujeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som tu v tejto našej skupinke asi jediná z Kysúc ... ? alebo sa mýlim. Tiež by som rada dala niekomu vedieť, keď budem mať po tom :slight_smile: ak by som to nestíhala aj pred tým :grinning: .
30. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůů zase nové miminko, to je úžasný..jak to všechno uteklo..docela mi bude tohle psaní chybět...když si vzpomenu jak je to jako ,nedávno, když jsme zjistily, že jsme těhulky a teďka je tu skoro každý den nové miminko:slight_smile: je to úžasný, jsem z toho celkem naměkko :grinning: já už taky chciiiiiiiiiiii :slight_smile:
30. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky..jak se vůbec projevují ty kontrakce? já jsem je snad ještě ani neměla, tvrdnutí bříška nejspíš mám, ale kontrakce ještě snad nikdy....jediné co mě se stává je to, že jednu chvíli musim hrozně hluboce dýchat,připadám si vždycky jako u porodu :grinning:
30. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ak ta to potesi nie si sama komu byva zle, ja nezvraciam ale najma vecer mi byva velmi zle a jedno co zjem. aj dietne aj nie. ja som dosla na to ze ma mala tlaci na zlcnik a preto mi netravi. stale sa nechce drobec jeden posunut nizsie
30. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek