• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta aj ja sa pripajam ku gratuluaciam. prajem vela vela zdravicka vam obom
30. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa pripajam ku gratulaciam k novym babatkam :slight_smile: :slight_smile:
aj ja uz chcem :dizzy_face:
30. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám takovej dotaz. Jak to máte v plánu s vyhazováním papírových plenek? Nedokážu si představit s každou lítat do popelnice a v koši to provoní snad celej byt :grinning: Netuším, jak se to řeší :unamused:
30. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Bola som u neho. V piatok nas pustili a v utorok som ušla k nemu. Všetko pozapisoval, odvazili sme, pomerali, pokukal, dal nám už preč pupocnik a išla som. Teraz idem v stredu.
@cinamon7 @pepies dvojité materstvo je úžasné. Dáša je dobrucke bábätko, veľa spinka, skoro vôbec neplace, ani neviem že ju mám:slight_smile: Ja sa cítim úplne skvelo. Prestavam mat lochie, stehy už vypadavaju proste super. Je to krásne. Pri druhom už viem čo a ako, takze žiadne stresy. Deti kupem každý deň jedno. Jeden deň simonka, druhý deň Dasu, takze aj večer je jludny, žiaden stres. V noci buddasa spí 6, alebo 8 hodín. Takze vstavam 1,2x za noc. To len nakojim, dám do kolisky a spinkame ďalej. Takze 10 minút bdenia:slight_smile: Nezapalujem ani svetlo, ani v noci neprebalujem. Cez deň ju mám dole v cestovnej postielke, nech vie, že je deň a hluk a simon vrieska a tak
Sharlotta - srdečne gratulujem a prajem skóre zotavenie, veľa mliecka a hlavne veľa zdravia.
30. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no nepotesilo ma to :unamused: esteze to uz nebude dlho trvat
@verunka90 to by zaujimalo aj mna teda :sweat_smile: :slight_smile:
30. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Ja mám zvlášť Koš v kúpeľni a večer, alebo ráno ho stále vyhodí manžel. Pokakane plienky môžeš dať zvlášť do sacka. Alebo daj Koš na balkón:slight_smile:
30. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta zo srdca blahoželáme :slight_smile:
tak kočky, riadne sa to tu rozbieha .... :slight_smile:
30. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett som rada, že to takto zvládaš, máš šťastie, že obidve detičky sú anjelici ....... náš Jakubko si teraz strašne veľa vyžaduje, treba sa mu veľmi venovať, neurobím bez neho ani krok - ešte aj na záchode je so mnou :wink: , tak preto som zvedavá, ako to zvládneme, keď tu budeme zrazu štyria....
30. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 dáš do sáčku a do koša - keď je zakakaná ..... keď nie je, nepotrebuješ sáčok ....
30. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta z celého srdca gratulujem, prajem skoré zotavenie a Deniske veľa mliečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett my nemáme balkon..ale neva, budem vynášet po cestě ven :slight_smile:
30. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Děkuju :slight_smile:
30. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Ta kakanica nivorodenecka nesmrdi. To až potom, keď zacnes prikrmovat. Takze neboj, nie je to nič hrozne. Ja a ani návšteva smrad nikdy neciti. Tu pokakanu treba dať do sacka.
30. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky a maminy :slight_smile:
@sharlotta pripajam sa ku gratulaciam a prajem vela vela zdravicka a mliecka :wink:
Baby urcite uz aj medunka1 porodila, vcera mala ist na vyvolavacku :slight_smile:
@arrett Simonko neziarli? Z toho ja mam najvacsi strach ako to bude brat Matko....
30. led 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a neviete nieco o @el627 ? mala mat pred tyzdnom v piatok tu sekciu a odvtedy tu vobec nebola, uz je to vyse tyzdna, tak dufam, ze je v poriadku vsetko
30. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, zle som napisala nick @el267 :slight_smile:
30. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ajmy s Nelynkou gratulujeme a prajeme skoré zotavenie mamičke a skorý návrat domov :wink:
30. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta blahozelam zo srdca :slight_smile:

30. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta blahozelam zo srdca :slight_smile:

30. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scharlotta pripájam sa ku gratulácii a prajem veľa veľa zdravíčka,mliečka,skoré zotavenie a veľa radosti z maličkej :slight_smile:
30. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
scharlotta takisto sa pripajam ku gratulaciam, blahozelam k drobcovi a prajem hlavne vela zdravia obom :slight_smile:
30. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta prave som pozerala ked si naposledy pisala, ze vraj este zatvorena a uz je mala Deniska na svete :slight_smile: tak vitaj cloviecik maly, prajem ti vela stastia, zdravia a lasky, aj tvojej mamke prajem rychle zotavenie, vela mliecka a nech ste cim skor doma pri ockovi :wink: juj,ale sa tesim, z kazdeho noveho babetka, tak dievcata podme na to :grinning:
30. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby, gratulujem novym prirastkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja teraz trocha smutim nad tym, ze vobec netusim dokedy budem este krvacat :pensive: lebo co som zistovala, tak je to fakt u kazdej ine a ja by som uz chcela pokoj :pensive:
30. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly si si zvykla,že máš pokoj,že? :grinning: :grinning: :grinning: ja som krvácala asi 4týždne po pôrode,ku koncu to bolo len také silnejšie špinenie.
30. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no, dlhsie ako 6 tyzdnov to hadam nebude.. :wink:
30. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - blahoželám a prajem skoré zotavenie.

Ja by som to tiež už najradšej mala za sebou, ale nášmu Adamkovi, sa zatiaľ asi ešte nechce. :slight_smile:
30. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Hmm, prvý krát si nespominam. Teraz sú to už 3 týždne. Ale už iba take spinenie. Neboj, pri kojeni budeš mat zasa na pár mesiacov pokoj. Ja som potom mrchu dostala o 5 mesiacov a hneď na to otehotnela. Takze kojenie nie je antikoncepcia:slight_smile:

@matiniki5 Simonko neziarli:slight_smile: Neuvedomuje si to. Minule dokonca sa dasky bál keď plakala. Má len 14 mesiacov, ešte nevie čo a ako:slight_smile:
30. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer, ve čtvrtek jsem porodila dvě krásná miminka. Jmenují se Kubíček 245g, 47cm a o jednu minutu mladší sestřička Anička 290g, 49 cm.Porod byl uměle vyvolaný, potom nastaly komplikace a miminka musela urychleně ven a tak tedy císařským řezem.Anička se zachovala jako hrdinka a sobě i bráškovi zachránila život . dnes jim jsou tři dny, jsou skvělí, zdraví začali přibývat na váze a mají se čle s květu.
30. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 blahozelam ti. ake krasne, mate maly parik doma :slight_smile: prajem im v zivote len to najlepsie
30. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 blahoželáme ku dvojičkám, sú prekrásne .... :wink:
30. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 @sharlotta gratulujem k babatkam :slight_smile: to je super, ze ich uz mate pri sebe
@medunka1 a Ty ako? :slight_smile:
@isabella_fly asi Ta moc nepotesim, ale ja som skoro mesiac po porode este stale spinila...som mala pocit, ze to nikdy neskonci, ale neboj skonci :slight_smile:
@matiniki5 tej ziarlivosti sa bojim aj ja, teraz je Filip hrozne na mna naviazany, tak som zvedava, ako to bude potom...
@arrett super, ze je Daska take dobre babatko a ze to tak skvele zvladas :slight_smile:
@pepies ja som akurat nad tym rozmyslala, ze o kolko rokov budem chodit na zachod sama :slight_smile: ja tam mam tiez navstevnika stale :grinning: :grinning:
30. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek