• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
vsetkym maminkam a babatkam gratulujem :grinning:
30. led 2011 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@mirka0044
@arrett
@sunny1112 dakujem vam za psychicku podporu baby, veru som si zvykla a teraz mam take silnejsie spinenie, ale skor narazove, ze dlhsie nic a potom zo mna nieco vytecie, tak uz len cakam kedy bude koniec, lebo ja som nemala nikdy ani menstruaciu tyzden dlhu, nie este 2 tyzdne ako teraz :sweat_smile:

@katkar6 gratulujeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Aj ja sa pripájam a gratulujem všetkým čerstvým maminkám a ich bábatkám. Riadne sa to tu rozbieha :wink:
30. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 su prekrasni!! Gratulujem!!
30. led 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, aj mne byva zle, zvlast vecer a v noci, ta nestastna zaha... plus poslednu dobu idem v noci zvracat, co sa mi kyselina vybieha zo zaludka. to mozno mame za to, ze nam bolo prvy timester dobre :slight_smile: :slight_smile: uz len vydrzat, hadam to uz nebude dlho trvat :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inac aj ja sa pripajam ku gratulacii cerstvym mamickam a ich babatkam :slight_smile: :slight_smile: nech im sluzi zdravicko :slight_smile: inac vcera som sa bola poprechadzat po Strbskom plese a okoli, no bolo uplne uzasne... az na to, ze mi vecer skoro odisli krize a dnes ma palia plosky noh :grinning: :grinning: :grinning: sice ma v noci tak trosku pobolievalo brucho, uz je dobre. maly sa tam presuva o sto sest :slight_smile: no a citala som, ze ked zena vela chodi, ze bude mat rychlejsi a lahsi porod ( co je na tom pravdym, netusim ) ale kedze vyzera, ze aj dnes bude kraaasne, takze baby, ktore mozete, hor sa na prechadzku :wink: aspon na chvilku... pekny den vam zelaaam
31. led 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby. Pripadla mi krásna povinnosť oznámiť vám, že jedna z vás, konkrétne alexis 13 sa stala v noci maminkou... Včera jej začali cez deň kontrakcie a malinká Saška sa narodila o 23:07 hod, s váhou 3 kg, a 47 cm. Obidve sú v poriadku, maminka sa teší krásnej dcérke....Písala, že stále nemože uveriť, že je už maminou... Poprosila ma, aby som vám to tu oznámila.... Takže Saška, ešte raz aj ja gratulujem.... :slight_smile:
31. led 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanilashot alexis a malej Saške gratulujeme! Prajeme veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a mliečka! :dizzy_face:
31. led 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 srdečne gratulujem k miminkám a prajem veľa zdravíčka a radosti zo života :slight_smile: a mamičke skoré zotavenie po pôrode :slight_smile:
31. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 graulujem k malinkej a prajem moc moc zdravíčka :slight_smile:
31. led 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta, @alexis13, @katkar6 - Maminky, gratulácia obrovskááááá, tešíme sa s Vami, a nech ste čím skôr doma aj s vašimi malými láskami!!!!

U nás ešte nič, ale ved február sa začína až zajtra a zajtra mám aj poradňu tak uvidíme, či sa niečo pohlo. Ale neponáhľame sa, veď do Valentína je ešte čas :D

Krásny a na zdravé bábätká a dobré pôrody požehnaný týždeň prajem.
31. led 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 blahozelam :slight_smile: tak nakoniec sa malinka vola predsa len po tebe :slight_smile: prajem vam obom vsetko dobre
31. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som cim dalej tym viac dojata :sweat_smile: mi tecu slzy pri kazdom novom babatku
31. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 @katkar6 aj ja sa pridavam ku gratulantom,prajem vela zdravicka babetkam aj mamickam
@labudka vidim ze mame rovnaky termin, este ziadne znamky? ja som vcera zacala hnackovat, aj v noci aj rano, poobede idem na ultrazvuk, tak som velmi zvedava, ach jaj :sunglasses:
31. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 gratulujem a prajem vela vela zdravicka a mliecka :slight_smile:
@lopula no ja si to tiez hovorim, ze na zaciatku mi nic nebolo, tak to mam teraz spocitane :confounded: tak, tak, dufam, ze to uz dlho nepotrva :sweat_smile:
alexis vaaaaaaaaaaa, ved este vcera ci kedy tu davala fotku bruska a tasku do porodnice :grinning: keby to vsetkym islo takto rychlo :slight_smile: tiez velmi silno gratulujeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:
31. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja sa pripájam ku gratulácii.Všetkým maminkám prajem vela vela radosti a mliečka a detičkám vela zdravíčka :slight_smile:Moc sa s vami tešíme :slight_smile:
31. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @katkar6 gratulujem k babatkaaam,,hlavne vela zdravicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 - blahoželám k dvojičkám. Máš párik - tak úplne super. :slight_smile:
31. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este aj alexix,,gratulujem k princeznej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

juuuj kocky,,to je tak super,,,sa nam to tu rozbieha,,,,kto je dalsi??
31. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - gratulujem k Saške - tak super, že to už máš úspešne za sebou. :slight_smile:
31. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? mám termín 31.1. a dle UTZ 6.2., čtu si vaše příspěvky tak jsem si říkala, jestli se můžu přidat!
31. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ ahooj,,no sup sup sem,,,pridavaj sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vitam ta tu :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahojky, díky moc! cítím se jaksi sama, to víte první mimi tak je strach!
31. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahozelam vsetkym maminkam, vsetko dobre. Ale sa to poriadne rozbehlo, kazdy den nove prekvapko a este ani nie je februar.
31. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ to sme tu viacere,,,neboj, tu nebudes sama,,,odkial si??
31. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka já jsem z Brna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ vidim,ze tiez cakas chlapceka,,,ake si mala tehu?
31. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka já právě o ničem nevěděla a nevím do teď, je to lenoch, moc nekope, na každém monitoru ho musí budit! Nebylo mi ani špatně ani otoky nohou, prostě se cítím jako netěhotná ještě i teď. O to více se bojím porodu, protože až to začne bolet, to bude asi pěkný překvápko. :astonished:
Ty už máš nějaké bolesti a nebo poslíčky?
31. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ ahoj... no, je to strach. alebo skor obavy, ze ako sa to vsetko da zvladnut. tolko novych veci, informacii, a uz len ten pocit, ze niekto je na tebe uplne zavisly, je trosku desivy :slight_smile: :slight_smile: ale na druhej strane, tie male krasne uzlicky to asi potom vseeetko zmenia :slight_smile: teda aspon tak baby pisu a hovoria :grinning:
31. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ tak to mas super,,no ja mam bolesti uz dva mesiace,,,ale desne,,ja sa otvaram od 23tt,,,od 27tt som bola mesiac v nemocnici,co mi zastavovali porod..doteraz som len musela lezat,,brat tabletku,,aj pesar som mala,,ale nakoniec sme donosili,, teraz posledne dni uz nemam bolesti,,,ale tiez sa strasne bojim porodu
31. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek