TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
kkiki
30. led 2011
vsetkym maminkam a babatkam gratulujem 😃
isabella_fly
30. led 2011
@janette4
@mirka0044
@arrett
@sunny1112 dakujem vam za psychicku podporu baby, veru som si zvykla a teraz mam take silnejsie spinenie, ale skor narazove, ze dlhsie nic a potom zo mna nieco vytecie, tak uz len cakam kedy bude koniec, lebo ja som nemala nikdy ani menstruaciu tyzden dlhu, nie este 2 tyzdne ako teraz :-N

@katkar6 gratulujeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-)
adui
30. led 2011
Ahojte. Aj ja sa pripájam a gratulujem všetkým čerstvým maminkám a ich bábatkám. Riadne sa to tu rozbieha 😉
mirka0044
30. led 2011
@katkar6 su prekrasni!! Gratulujem!!
lopula
31. led 2011
@lubinka26 no, aj mne byva zle, zvlast vecer a v noci, ta nestastna zaha... plus poslednu dobu idem v noci zvracat, co sa mi kyselina vybieha zo zaludka. to mozno mame za to, ze nam bolo prvy timester dobre 🙂 🙂 uz len vydrzat, hadam to uz nebude dlho trvat 🙂 🙂
lopula
31. led 2011
a inac aj ja sa pripajam ku gratulacii cerstvym mamickam a ich babatkam 🙂 🙂 nech im sluzi zdravicko 🙂 inac vcera som sa bola poprechadzat po Strbskom plese a okoli, no bolo uplne uzasne... az na to, ze mi vecer skoro odisli krize a dnes ma palia plosky noh 😃 😃 😃 sice ma v noci tak trosku pobolievalo brucho, uz je dobre. maly sa tam presuva o sto sest 🙂 no a citala som, ze ked zena vela chodi, ze bude mat rychlejsi a lahsi porod ( co je na tom pravdym, netusim ) ale kedze vyzera, ze aj dnes bude kraaasne, takze baby, ktore mozete, hor sa na prechadzku 😉 aspon na chvilku... pekny den vam zelaaam
vanilashot
31. led 2011
Ahojte baby. Pripadla mi krásna povinnosť oznámiť vám, že jedna z vás, konkrétne alexis 13 sa stala v noci maminkou... Včera jej začali cez deň kontrakcie a malinká Saška sa narodila o 23:07 hod, s váhou 3 kg, a 47 cm. Obidve sú v poriadku, maminka sa teší krásnej dcérke....Písala, že stále nemože uveriť, že je už maminou... Poprosila ma, aby som vám to tu oznámila.... Takže Saška, ešte raz aj ja gratulujem.... 🙂
dijefcatko
31. led 2011
@vanilashot alexis a malej Saške gratulujeme! Prajeme veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a mliečka! x-)
janette4
31. led 2011
@katkar6 srdečne gratulujem k miminkám a prajem veľa zdravíčka a radosti zo života 🙂 a mamičke skoré zotavenie po pôrode 🙂
janette4
31. led 2011
@alexis13 graulujem k malinkej a prajem moc moc zdravíčka 🙂
labudka
31. led 2011
@sharlotta, @alexis13, @katkar6 - Maminky, gratulácia obrovskááááá, tešíme sa s Vami, a nech ste čím skôr doma aj s vašimi malými láskami!!!!

U nás ešte nič, ale ved február sa začína až zajtra a zajtra mám aj poradňu tak uvidíme, či sa niečo pohlo. Ale neponáhľame sa, veď do Valentína je ešte čas 😃

Krásny a na zdravé bábätká a dobré pôrody požehnaný týždeň prajem.
bambulka0406
31. led 2011
@alexis13 blahozelam 🙂 tak nakoniec sa malinka vola predsa len po tebe 🙂 prajem vam obom vsetko dobre
bambulka0406
31. led 2011
baby ja som cim dalej tym viac dojata :-N mi tecu slzy pri kazdom novom babatku
cinamon7
31. led 2011
@alexis13 @katkar6 aj ja sa pridavam ku gratulantom,prajem vela zdravicka babetkam aj mamickam
@labudka vidim ze mame rovnaky termin, este ziadne znamky? ja som vcera zacala hnackovat, aj v noci aj rano, poobede idem na ultrazvuk, tak som velmi zvedava, ach jaj 😎
lubinka26
31. led 2011
@katkar6 gratulujem a prajem vela vela zdravicka a mliecka 🙂
@lopula no ja si to tiez hovorim, ze na zaciatku mi nic nebolo, tak to mam teraz spocitane :-S tak, tak, dufam, ze to uz dlho nepotrva :-N
alexis vaaaaaaaaaaa, ved este vcera ci kedy tu davala fotku bruska a tasku do porodnice 😃 keby to vsetkym islo takto rychlo 🙂 tiez velmi silno gratulujeeeeeeeeeeeeeem 🙂
suzanna85
31. led 2011
Aj ja sa pripájam ku gratulácii.Všetkým maminkám prajem vela vela radosti a mliečka a detičkám vela zdravíčka 🙂Moc sa s vami tešíme 🙂
mafynka
31. led 2011
😃 😃 😃 😃 😃 @katkar6 gratulujem k babatkaaam,,hlavne vela zdravicka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
leginca
31. led 2011
@katkar6 - blahoželám k dvojičkám. Máš párik - tak úplne super. 🙂
mafynka
31. led 2011
a este aj alexix,,gratulujem k princeznej 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

juuuj kocky,,to je tak super,,,sa nam to tu rozbieha,,,,kto je dalsi??
leginca
31. led 2011
@alexis13 - gratulujem k Saške - tak super, že to už máš úspešne za sebou. 🙂
veverka_
31. led 2011
ahoj holky, můžu se přidat? mám termín 31.1. a dle UTZ 6.2., čtu si vaše příspěvky tak jsem si říkala, jestli se můžu přidat!
mafynka
31. led 2011
@veverka_ ahooj,,no sup sup sem,,,pridavaj sa 😃 😃 😃 😃 vitam ta tu 😃 😃 😃
veverka_
31. led 2011
@mafynka ahojky, díky moc! cítím se jaksi sama, to víte první mimi tak je strach!
katuskal
31. led 2011
Blahozelam vsetkym maminkam, vsetko dobre. Ale sa to poriadne rozbehlo, kazdy den nove prekvapko a este ani nie je februar.
mafynka
31. led 2011
@veverka_ to sme tu viacere,,,neboj, tu nebudes sama,,,odkial si??
veverka_
31. led 2011
@mafynka já jsem z Brna 🙂 🙂 🙂
mafynka
31. led 2011
@veverka_ vidim,ze tiez cakas chlapceka,,,ake si mala tehu?
veverka_
31. led 2011
@mafynka já právě o ničem nevěděla a nevím do teď, je to lenoch, moc nekope, na každém monitoru ho musí budit! Nebylo mi ani špatně ani otoky nohou, prostě se cítím jako netěhotná ještě i teď. O to více se bojím porodu, protože až to začne bolet, to bude asi pěkný překvápko. :-o
Ty už máš nějaké bolesti a nebo poslíčky?
lopula
31. led 2011
@veverka_ ahoj... no, je to strach. alebo skor obavy, ze ako sa to vsetko da zvladnut. tolko novych veci, informacii, a uz len ten pocit, ze niekto je na tebe uplne zavisly, je trosku desivy 🙂 🙂 ale na druhej strane, tie male krasne uzlicky to asi potom vseeetko zmenia 🙂 teda aspon tak baby pisu a hovoria 😃
mafynka
31. led 2011
@veverka_ tak to mas super,,no ja mam bolesti uz dva mesiace,,,ale desne,,ja sa otvaram od 23tt,,,od 27tt som bola mesiac v nemocnici,co mi zastavovali porod..doteraz som len musela lezat,,brat tabletku,,aj pesar som mala,,ale nakoniec sme donosili,, teraz posledne dni uz nemam bolesti,,,ale tiez sa strasne bojim porodu

Začni psát odpověď...

Odešli