• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lopula přesně tak, jak píšeš, doteď měl člověk na starosti sám sebe, teď bude změna!!!!Až mi ho v porodnici dají, tak ani nebudu vědět, co s ním mám dělat a budou se mi klepat ruce. :sweat_smile:
I to kojení prý není žádná sranda!

@mafynka no to sis teda užila :astonished: :astonished: :astonished: chudáčku! Naštěstí jsi v 39.týdnu takže všechno dobře dopadlo! :dizzy_face:

já jsem si přála rodit dříve - cca 38 týden, protože se bojím, aby malý moc nevyrostl!
31. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Alex gratulujem!!!!!
Bože, ja mám stále zimomriavky, keď čítam, že sa narodilo bábätko. Baby, my sme tak úžasné, ja som taká dojata. Je to take krásne. Spoznať vás všetky, od začiatku s vami zdielat tehotenstvo a teraz, keď prichádzajú na svet babatka, je to take krásne. Nemôže byt nič krajšie. Ja som úplne dojata a stastna spolu s Vami, s tehulkami aj maminkami. Mám pocit, že vás poznám osobne, že sme kamarátky, ach jaj, mám vás všetky rada. Asi mi sibe, čo?
31. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ no ono je to paradox,,najprv sa rychlo pytal na svet,,,a ked uz teraz moze, tak nic,,nakoniec este aj prenasat budem,,,a neboj, ten pocit mame asi viacere,,ja mam tiez kopu otazok,,ako to budem zvladat,,ako kupat, co skor robit, ci chovat, ci kupat, ako ho chovat,,ako obliekat a taaaak strasne vela neznamych veci,,,ale neboj,,naucime sa,,a navzajom si aj poradime
31. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobře, jsem ráda, budeme mít pořád počítač otevřený i po narození mimi a budeme si radit!! to je super, hned je člověku lépe!
chtěla jsem se zeptat, koupili jste si takovéty kalhotky na látkové pleny? víte co myslím?
31. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ ja tiez ratam s tym,ze budem mat pc zapnuty a ked daco,uz aj budem tukat a pytat o radu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej, ja som jedny kupovala,,,ale len jedny, lebo v nemke aj tak budu balit do pampersky,,,a doma to asi tiez nebudem vyuzivat,,,budem balit do latkovych plienok a na to dam pampersku,,aj sestra 3 deti tak balila,,,
31. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedze mam dnes ukonceny 37tt a zajtra idem na poradnu a na poslednej som nebola otvorena ani nist, same nuly, tak sme si vcera dali sex a vecer som si napustila vanu a nist :grinning: dokonca aj tie strasne bolesti ma presli, akurat podvozok stale boli pri vstavani z postele :sweat_smile: no vidim toto este na dlhooooo, takze sa moc vsetky neponahlajte, nech tu nie som sama :sweat_smile: :slight_smile:
31. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no já jsem si taky říkala, jestli to mám kupovat. tak díky moc za radu!
31. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě máte prsní kloboučky? dočetla jsem se, že to pak nebolí tak při kojení, ale nevím?
31. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nic si z toho nerob, ja som na tom tiez tak, ako ty. Poradnu mam zajtra, tak som zvedava, ci sa daco zmenilo..
31. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem mamičkám, tak my sa ešte akosi nepýtame na tento svet. Nemám žiadne príznaky, ani bruško mi ešte nekleslo. Ach, jaj. :frowning2: No veď malinká sa snáď rozhodne v pravý čas. Skôr sa bojím pôrodu a čo bude po pôrode. Nám nebude pomáhať nikto z rodiny. Bývame od nich ďaleko, tak na všetko budeme sami. Snáď bude všetko dobré a poradíme si. Prajem všetkým mamičkám krásny deň, poslušné bábätká a čakateľkám bezbolestné pôrody. :slight_smile:
31. led 2011 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ ja som si ich kupila pre istotu, ale ked nebude treba ani ich nevybalim
@mirka0044 a naposledy si uz mala nejake zmeny? lebo moja mala ma uz hlavicku nizko od 34tt a odvtedy mam aj bolesti, ale okrem pracujucej maternice, ziadna zmena. este v 34tt mi dr. hovorila, ze vydrzte 2 tt a moze ist von a teraz sa ma bude drzat jak kliesta :grinning: zakon schvalnosti :grinning:
31. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ prsní klobúčiky nekupuj popredu.používajú sa len pri problémoch s kojením,a tie mať nemusíš.

@veverka_ ,
@mafynka babule nebojte sa,všetko to príde akosi samo od seba.presne budete vedieť,či bábo treba prebaliť,nakŕmiť,ako ho obliecť,kedy pestovať a pod.materisnký inštinkt vás nepustí. :slight_smile:
31. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne dr.minulý utorok povedal,že už to môže byť každú chvíľu,najneskôr cez víkend.víkend za nami a ja stále v kope,žiadne príznaky.každý deň si napúšťam vaňu,ale nič to nerobí.včera som celý deň mala bolesti,ktoré mi vystreľovali do stehien a krížov a keď som išla spať,tak prestali :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra idem zas na poradňu,som zvedavá,či som sa aspoň o kúštik ešte otvorila.
31. led 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 díky janette! to potřebujeme! :slight_smile:
@silvika18 já jsem 40. týden a také nemám žádné příznaky, otevřená na prst asi 14 dní a jinak nic - bříško neklesá, poslíčky nejsou, ani hlenová zátka a ni plodová voda prostě nic. jen ten malej myslím roste a roste , achichjo!
Jaké máte váhové odhady?
31. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty si si zazmluvnila Molitorisa? Myslim, ze som to niekde citala. Za toto tehotenstvo som zazila vcelku dost lekarov, on patri medzi tych, ktori vo mne vzbudili dojem, ze vedia co robia a o dcom hovoria. Takze o tom uvazujem aj aj. Len dufam, ze nie je neskoro a nebude s tym mat problem.
31. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hihi, ja citim to iste, vzdy sa rozbulim, ked sa narodi zdrave babatko a napadne ma, ze sme tu nedavno riesili, kedy skoncia ranne nevolnosti a teraz uz kde sme?? ten cas rychlo leti... a najhorsie je, ze len zacne letiet, ked budem mat svoje babtko pri sebe, co taaaak rychlo tie deti rastu a my starneme :grinning:
31. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja som taky bojo, posledny mesiac som uz iba pokakana od strachu. malicku musim budit sprchou, aby sa trochu rozkyvala, aj dnes som uz od rana cela nesvoja, ze nekopka. Mate to tiez tak?
31. led 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ ahojky, no ja som na 3 prsty uz mesiac, hlienova zatka tiez uz odisla asi pred 3 tyzdnami a este furt som v kope a na poslednej ko mi este povedal, ze na porod to nevyzera, ze je to kludne... takze len cakaaaaam... keby som mohla spavat a nebolel by ma tzen blby chrbat, tak ani neviem, ze som tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vahovy odhad neviem, v 35 tt bol o 2 tyzdne mensi, no ci to dobehol, neviem, nerobil mi utz.. no niekedy sa trochu bojim, lebo mam cukrovku a tam vraj deticky viac rastu.... :confounded:
31. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal ja tak plasila vecer, vzdy kopal, ked som si lahla a zrazu nic... napokon som ho tiez budila :grinning: ja to zacinam brat tak, ze uz fakt toho miesta moc nie je, nema sa kam roztiahnut a tiez sa vravi, ze pred porodom su deti pokojnejsie, no snad je to tak...
31. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal hej hej,,zazmluvnila,,a nedam ho za nic na svete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak len vdaka nemu sme vydrzali do konca,,myslim,ze s tym nebude mat problem,,vsak su to peniazky aj pre neho,,,ak chces,mozem sa popytat v piatok...ti poviem, co som po doktoroch chodila, je prvy, s ktorym som spokojna,,aj pristup,aj proste vsetko vysvetli,bez toho,aby som sa ako trubka musela pytat,,ja som velmi spokojna
31. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal aj moja mala sa niekedy dost dlho nehybe a to som citala, ze teraz by to malo byt castejsie, ale kazde babo je ine. aj vcera som sa vylakala. napustila som si tu vanu a myslela som, ze hadam bude furt kopat, ze nezvyk pre nu a nic. este asi hodinu po kupeli nic :unamused: stuchala som do brucha, jedla sladke a stale nic. az okolo 10tej sa zacala hybat a uz som bola kludnejsia. netreba mysliet na zle veci, potom sa len zbytocne stresujeme :frowning2: len keby to bolo take lahke.

ozaj, co je s medunkou, ci ako?
31. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no snad, i ked ked sa na to tak divam, tak ja som taky terminovy benjaminko medzi vami, to je samy 39.tt, 40.tt...
31. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ze sama,,,ja budem rodit ako poslednaaaaa
31. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka niektore pipus zvyknu o nom hovorit, ze za ziadnu cenu, ze je hruby a co ja viem co...ja si myslim, ze to ale nic o jeho odbornosti nevypoveda a ta je snad rozhodujuca. na co je mi zlaty lekar, ked mi podrbe porod, no nie? navyse mam 36 rokov a som prvorodicka, z coho sa neda predpokladat nejaky som bezproblemovy porod. zajtra idem do nemocky, tak to skusim.
31. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mě moc nekopal po celou dobu těhotenství, a teď na konci mě kopne ráno a večer a hotovo, na monitorech ho musí budit, kéž by mu to vydrželo po narození aby byl tak hodný
31. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal
@mafynka no, abych to nebyla já, já jsem ve 40. tt a ani zátka, ani plodovka, ani poslíčky a otevřená na prst, ach jo
31. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ved ja som to tiez tak citala, ze babatka sa maju hybat viac, resp. ze ich mame viac citit, prave preto, ze maju malo miesta... sladke na malicku poslednou dobou nezabera, inak to bola vzdy tutovka
31. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 blahoželáme k narodeniu Sašky a želáme veľa zdravíčka a miečka :wink:
@veverka_ vitaj medzi nami guľkami .... :wink:
@mafynka a Ty stále nič? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
31. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 - no ja nič, dokonca ked mi tvrdne bruško, tak si doňho pichnem či naozaj :grinning:, dnes v noci mi začalo tak viac tvrdnúť aj som behala častejšie na malú, ale to nič neznamená, iba tak pomaličky, ale u teba tie prehánky :wink: to bude skôr ako 12 :D ja mám termíny od 8.2. - 17.2. tak aspoň nebudem stresovať že ved už som po termíne :D a hádam do 17 bude Tami už vonku :D Najviac by mi to vyhovovalo tento víkend :grinning: ale ja si hovoriť môžem. No ved uvidíme.
31. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 budeme držať palce :wink: neboj, ja sa ešte nechystám rodiť, ja budem určite prenášať .... :slight_smile:
moja malá má už asi málo miesta, lebo kope neustále a keď sa kúpem, no čo tá stvára, normálne mám také šišaté brucho a furt ma kope do rebra, takže sa moc asi neposúva dole do panvy ......
no vidím to tak, že budem rodiť asi 20.2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek