• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@labudka aj mne vyhovovalo tento víkend, lebo Jakubko bol u našich, no nič sa nedialo .......... he he he
31. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - ved aj u nás to tak vyzerá, že mama hovor si čo chceš :D
31. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka no asi tak............. :slight_smile:
tento týždeň sa chystám na pásy do nemocky, len sa mi nechce do tých mrazov .........
31. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prave dala henri001 na FB ze jej pichli epi a vraj zivot gombicka, drzime palce :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - ja mám zajtra poradňu, na monitore som ešte nebola, ale myslím, že by tam aj tak nič moc nebolo vidno, ale možno by som bola prekvapená. Prvé tehu som mala uplne iné, takže vobec netuším čo ma teraz čaká. A malého už máš teraz pri sebe, alebo je stále u rodičov?
31. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka :grinning: :grinning: pichas do nho? no u mna urcite skor,kedze zial idem sekciou
@pepies dobry termin,vtedy mame s malinkou meninky :slight_smile:
31. led 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal no veru,,mas pravdu,treba odbornika,,ale vies, kazdy ma svoje muchy,a niekedy dobru aj zlu naladu,,no ja som ho v nemke zazila aj so zlou naladou,ale nikdy ku mne nebol neprijemny,,a co ja viem,,ja pocuvam aj nazory,ze je blbost si zazmluvnit lekara,,,ale vies, ked si niekoho zaplatis, tak sa k tebe automaticky sprava inak..taka je dnesna doba,,a ja radsej mat istotu,ze pri mne bude niekto,kto pozna moj stav a v podstate mi zachranil tehotenstvo,,ako to nechat na nahodu,,no asn mne to za tie peniaze stoji
@pepies nic veru nic,,ani naznak bolesti,,to vravim, ja tu budem este aj v marci sama oxidovat
31. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon - no dobem prstom :grinning: malá bude mať z toho na tele samé šošovičky :grinning:
31. led 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte baby , este ste pokope ? tak ked sa nic neudeje do piatku mali by sme byt na svete :slight_smile: inak vcera v noci som myslela ze idem uz, takych poriadnych 2h poslickov som mala ze az ...
31. led 2011 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka Jakubko spal u našich zo soboty na nedeľu, vôbec sme mu nechýbali, včera poobede ho naši doviezli.
dnes ráno prišla pre neho svokra, tak chcem čosi porobiť, ale zatiaľ len sedím pri Tv a nič sa mi nechce...........muž navaril sviečkovú na smotane, tak som si zohriala - pri prvom tehu som si tiež ku koncu rozkázala sviečkovú a mama mi uvarila a ja hovorím, že už môžem ísť rodiť a na druhý deň som aj išla ......... tak by bola sranda, keby sa história opakovala ....... :wink:

@cinamon7 tak jej držíme palce.............. pamätám si, ako sa mi uľavilo, keď mi pichli epi ..........
teraz sa len bojím, že keďže som druhorodička, všetko by malo ísť rýchlejšie a že mi nestihnú pichnúť

kočky druhorodičky - kedy sa chystáte do pôrodnice? keď sú kontrakcie každých 10 min. po dobu 45 minúť alebo ako to je?
31. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki budeme držať palce .... :wink:
31. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nie. nemala, krcek uzavrety, ani brucho este nekleslo, no nic.. malemu sa asi nechce moc von.
31. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka buď rada, že si to takto vydržala, bože veď to vyzeralo, že snáď porodíš prvá ...........
no som zvedavá, ako to všetko dopadne ............ :wink:
:grinning: :grinning: :grinning:
deturence
@arrett prekrásna fotka :wink: Dáška vyzerá ako bábika .................. Simonko asi nechápe, že čo za batoh si to doniesla z pôrodnice ....... :wink:
31. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ked som mu ju teraz dala na ruky, tak sa jej bal:slight_smile: ale pusu jej stale da :grinning: :grinning: :grinning: len nech neplace:slight_smile:
31. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem :slight_smile: no a henri uz je tiez v porodnici ...
31. led 2011 v 11:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeeeej,krasna fotka,som myslela ze to je s babikou :slight_smile: ale rychlo rastie a ja ta celkom chapem s tymi emociami, citim to rovnako, vobec nie si sisi,potom by sme tu boli vsetky :grinning:
31. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zlaté, ja som zvedavá, ako bude reagovať náš Jakub ....... on si to už všetko uvedomuje a hoci sa teší, verím tomu, že bude žiarlivosť a budeme spolu spávať v spálni všetci štyria - nato sa už pripravujem ......... najviac som zvedavá, ako zareaguje na cicík - 2 roky to bolo jeho všetko :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
31. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasne deticky!
31. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no u nas sa spolieham, ze sa stelka oliver budu drzat spolu a malemu nebudu nejak robit zle :grinning: tiez upratujem , chystam, nech to ten tyzden nejak vydrzia a potom uvidime :slight_smile:
31. led 2011 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - nádherná fotka

@henri001 - držíme palce, aby všetko dobre dopadlo a o chvíľu je tu ďalšia princezná :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kráááásna fotka.
u nás je trochu väčší rozdiel,tak sa obávam,že také jednoduché to nebude,Maťko je žiarlivý už teraz,sama som zvedavá,ako to zvládneme.a tie nové detičky vnímam aj ja tak,každý deň chodím pozerať,či nejaké pribudlo a hrozne sa teším,keď vidím,koľko nových bábätiek je už na svete.asi je to tým,že sme všetky spolu prežívali celé tehotenstvo,všetky problémy,nevoľnosti,prvé pohyby a teraz už rodíme. :slight_smile:
31. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki veď to, že človek nikdy nevie, ako deti zareaguju ....... zasa v Tvojom pripade Stellka už je veľká a Oliverko zasa maličký, tažke si to asi nebude až tak uvedomovať ....... a Stelka Ti bude pomáhať .... :wink:
však uvidíme .........
31. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ahojko, tak kedy to mám utekať do pôrodnice? keď mám kontrakcie každých 10minút?
píšte kočky ...
a pijete už ostružinu malinovú? mňa z toho čaju naťahuje, brrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies som rada,,ale uz sa na neho tesim
31. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies co je uplne super, ze oliver stellu zboznuje a visi na nej ako sopel a ona ho ma ako babiku :slight_smile:))) tak kym alan trosku podrastie bude snou partak a potom sa hadam ku nim prida ... na cicik by nemal ziarlit kedze sme kojili len 2m ...
31. led 2011 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zlateeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki som si ta pridala na FB :wink:
31. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tak to je super, že sa tak majú radi, je to pekné mať veľkú rodinu ...........
@mafynka
@cinamon7
@kkiki kočky čo chodíte na FB, napíšte mi cez IP, pridám si Vás na FB .... len potrebujem vedieť meno ...........
či ako ste sa našli?
31. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek