• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Pripájam sa ku gratuláciam a prajem mamičkám a bábatkám len to najlepšie a najkrajšie.Je to krásne,kolko novych životov prichádza na svet. Pripájam pár veršov. Milí rodičia, už ste traja, ďalšie ohnivko reťaze pevnejšie Vás spája.
Pribudlo starostí vyše hlavy,
niekto prišiel medzi Vás, niet lepšej správy.
V tejto hre všetky vavríny patria rovnako všetkým členom rodiny.
31. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nesmelým bozkom začína rozprávka,
končí sa úsmevom malého dieťatka.
To nie je rozprávka, to je už život sám,
nech veľa šťastia prinesie i Vám.
31. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krásne deťúrence :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Z rannej rosy spektra farieb, z vône krehkých ruží,
prišlo na svet niečo krásne po čom človek túžil.
Vitaj teda medzi nami, utešené dieťa,
nech na Teba iba dobré sudby žitia letia,
nech Ti Pán Boh požehnáva všetky žitia kroky
a buď šťastné v svete krásnom mnohé dlhé roky.
@labudka Ahoj,tak ani Vašej Tamarke sa nechce ešte opustit domček?
31. led 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem alexis a malej Saške. Je super, že to už máš za sebou, želám Vám veľa zdravíčka a šťastíčka. :slight_smile:
31. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - no ja budem utekať ked to bude tka každých 10 minut, aby mi stihi dať ten penicilín, koli streptokokom
stále nechápem prečo sa to nedá preliečiť nejakými ATB čipkami ešte pred tým

@denisa287 - ja som si už myslela že už máš po, dlho si sa neozvala :slight_smile: Takže Tamarky, chcú mať meniny a narodeniny aspoň v iný mesiac :D
31. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka ok, diky, takze kazdych 10 min. druhorodicky ........... :slight_smile:
31. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mne dr.tiež povedal,že keď mi odíde plodovka alebo kontrakcie budú pravidelné,každých 10minút.ešte som mu hovorila,či to neni skoro,že to sa mi zdá dosť,10minútové intervaly,ale povedal mi,že síce to nie je pravidlo,ale že mám pomerne malý rozdiel,asi to bude rýchlejšie.takže asi zbytočne doma strašiť nebudem,lebo ja potrebujem min.2hodiny,aby prišli moji rodičia z práce a k nám,manžel domov z práce a a by sme sa presunuli do pôrodnice.keď ti dr.povedal,že po45 minútach...veď to je len nejakých 5kontrakcií...po takej dobe mi asi ani nedojde,že rodím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kočky,aj ja by som si vás rada pridala na FB,len neviem,ako sa ktorá voláte.Tak mi prosím písnite do IP. :slight_smile:
31. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka No este nie,este som 2v1 ,no bola by som rada,kebyze už mám malu pri sebe,ale ešte musím byt trpezlivá.Stále sa sledujem,či niečo na mna neprichádza,ale nič.Možno,že to príde nečakane.Tamke som dohovárala,že nech si narodenie necháva na február :dizzy_face: ,poslušna je malinká
31. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super to si ma potesila, drzim palce nech to tak ostane aj do buducnosti :slight_smile: dufam, ze aj my to tak budeme mat :slight_smile:
31. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja chcem niekoho na fb :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13, @katkar6 gratulujem k babatkam ja vam tak zaaaavidim :wink:
@arrett ta fotka je uuuzasna :dizzy_face: hadam sa aj ja niekedy dockam :grinning:
baby ma dnes niak pobolieva podbrusko, tak by som aj prijala keby sa to spustilo, aj ked pochybujem :grinning: V stredu mam poradnu, tak som zvedava co mi povedie doktor
31. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj ja pijem ostruzinu malinovu a je to riadnu hnus. Ja si tam musim dat viacej vody ako je v navode, lebo by som to v sebe neudrzala :unamused:
31. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby mozem niekomu poslat sms keby nahodou sa to spustilo? Lebo potom tak skoro asi nebudem pre pc...
31. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby na mna dosli nejake prehanky,,,jaaaaj

inak co poviete na odsavacku avent?? sme sa uz o tom bavili,ale chcem si to uzavriet
31. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
scarlettka sa narodila, neviem podrobnosti, bonzujem z FB :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som nakoniec kupila medela mini electric, vela ludi si ju pochvalovalo, tak uvidim ci tento krat budem mat stastie, lebo pri prvom som mala uplne zluuu
31. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
od henri001 :sweat_smile: :slight_smile:
31. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a co tie prehanky ? :wink: Zeby uz? Mne by sa to skoro nezdalo.
31. led 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6 @alexis13 @henri001blahoželám ku krásnym detičkám, prajem veľa zdravia a mliečka a skoré zotavenie pre mamičky
@lubinka26 ja sa tiež nikam neponáhľam, včera som vypratala všetky skrine v spálne, komplet presťahovala a popremiestňovala v izbe čo sa dalo, upratala som pivnicu a nič, len ma všetko bolí ako aj predtým :grinning: možno tu nakoniec budeme len my dve, aj v marci :grinning: :grinning: :grinning: zajtra mám poradňu, tak som zvedavá čo sa zmenilo :wink:
@arrett máš krásne detičky :dizzy_face:
@pepies ja čakám prvé, tak ti neporadím, čajík z ostružiny pijem, mne ten čaj nevadí, aj ľanové semienka hryzkám každý večer a dávam si aj homeopatiká, ak by to fungovalo ako to ospevujú, tak by som si mala len kýchnuť a malý by mal byť na svete :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal este nie,,necitim nic
31. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojte mamičky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Všetkým vám zo srdca gratulujem ak som dobre narátala tak som tu nebola den a na svete sú už 4 detúrence??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je neuveritelné...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som po starom...ked vstávam bolí ma podvozoka ráno som sa zobudila na krče no pochybujem že by to malo čosi znamenať....Otvorená som nebola ani na prst minuly štvrtok... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale teraz vo štvrtok mám dalsiu poradnu takže v stredu večer sex a horuca sprcha,aj ked neverím že sa čosi pohne :confounded: :confounded: :confounded:
31. led 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mám Medela Mini Electric a bola som max. spokojná - myslím odsávačku .....
@matiniki5 aj my ju máme
@natalca mne je zle aj z ovocného čaju, ale táto ostružina, to je humus .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som na čajíky zvyknutá, možno preto to viem vypiť aj bez ochutenia :slight_smile: nepomáha ti ho ani ochutiť?
31. led 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj mne je z osružiny blbo ale ked ju ocukrím tak je to o.k.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aaa baby ja mám dnes nejak menej pohybov,myslíte že to t :slight_smile: reb :slight_smile: a riešiť???je to dosť nezvyčajne lebo mala ako nahle si lahnem tak robí rošambo a teraz akosi nič :cry: :cry: :cry:
31. led 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a ake si davas homeopatika?
31. led 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:@domigb ak ja menej pohybov, ale su to nevadi, mozno len spinka :slight_smile: keby si fakt dlhsie necitila ziadne pohyby chod radsej na pohotovst
31. led 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 tak naposledy som cítila dve kopance asi pred tromi hodinami :unamused: :unamused: :unamused:
Vdaka tak uvidím... :confused: :confused: :confused:
31. led 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ARNICA MONTANA 9CH ta sa berie 5 guliciek 1x denne :wink:
31. led 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek