• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
31. led 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som sa raz takto vylakala pri prvom tehu. Isla som na pohotovost, dali mi pasy a maly zacal tak kopat, ze cele brucho mi naskakovalo. Alebo ho skus trochu stuchnut do brucha ci sa zahybe :slight_smile:
31. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasna fotka:slight_smile: obidvaja su velmi zlati :slight_smile:
@natalca a to beries aj pred porodom? lebo ja som nasla, ze v den porodu a po porode 5 dni... ale ak sa to da aj inac uzivat, asi si to vybalim z tasky a zacnem aj ja :slight_smile: inac aj ja som zvedava, ostruzina, lan, alchemilka, potom si mozeme porovnat, ze ci sme naozaj len kychli a drobci boli na svete :grinning:
@natalca dakujem pri poobednej prechadzke pojdem kupit :wink:
31. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja som ich dostala len v špeciálnej homeolekárni, normálnej to v NR nemali :angry:
@lopula teta v lekárni povedala, že 14 dní pred pôrodom 1x5granúl denne, dokonca na nete som našla aj 2x5granúl pred pôrodom, každopádne to neuškodí :slight_smile: len aby sme fakt stačili len kýchnuť, bodaj by to tak bolo, lebo ja nemám epi, budem potom zvedavá aký účinok to malo na teba :wink:
31. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 @natalca absoltne s vami suhlasim aj ja som zvedava na celu homeo pred porodom mozno skor este pomoze aj verit ze to pomoze aspon mentalne to pojde lahsie :sweat_smile:
31. led 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, druhá poradňa v porodnici za nami, všetko je OK, akurát moje zlatíčko má už 3,5 kg, a to máme skoro mesiac do pôrodu. :slight_smile:
31. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja som si tu v pk v zdravotnickych potrebach kupovala homeopatika na podporu laktacie, tak hadam budu mat aj tieto :slight_smile:
31. led 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin @natalca ja tomu verim, ze psychika zohra velku rolu. Ja som si aj pri prvom hovorila, ze pojde rychlo a islo to velmi rychlo. A to som si nedavala vobec nic....
31. led 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak henri uz ma scarlettku na svete :slight_smile:
31. led 2011 v 16:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ tak sa pridavam, aby sme neboli spolu tie posledne :grinning: :grinning: :grinning:
o tom, ze by sa schylovalo k porodu ani chyru ani slychu. a to chcem zajtra rodit :grinning: :grinning:

my budeme mat isto cez styri kila. uz pred dvoma tyzdnami bol odhad 3,5 kg. Za posledny tyzden som pribrala 2 kg !!!
31. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kockyyy,,no ja mam pruser,,som dala papagaja von,,lebo vsak kazdy den je vonku,,si to vzdy vydobije,,,a dnes tak skriekal,ze sa nedalo,,som ho dala von,,a kuknem do klietky, a vsade sama krv,,tak som ho dala dnu,,no a odvtedy nic,,ani nepipol,,,ja neviem co je s nim,,taky malatny je,,fuj ta krv je hrozna,,co sa s nim doparoma mohlo stat??? ma priatel asi zabije, lebo to jeho milacik
31. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, kedy zacnete pit laktacny caj? ja som si na odporucanie kamosky kupila tento http://www.teashoppolus.sk/teashoppolus/eshop/7-1-Himalajske-caje/20-2-Caje-pre-mamicky-a-deti/5/139-MEDHIKA-Caj-pre-dojciace-zeny
je drahy, ale staci ho malo a ze je naozaj vyborny na tvorbu mlieka.
no ja mam zajtra poradnu, tak som zvedava, kolko vazi moja mala, kedze uz minule mi dr. povedala, ze ma tendenciu byt velke babo.
31. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka juuuuj, moj zlaty :frowning2: odkial mu ide ta krv?
31. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja mam presne ten isty. uz ho chcem pomaly pit
31. led 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to neviem zistit
31. led 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 blahozelam k malickej :dizzy_face: tesim sa velmi s tebou!
31. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka fiha, tak to ma mrzi. netusim co s nim je. nemohlo sa mu nieco dostat do klietky?
31. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja asi najprv dopijem ten malinikovy, uz mam skoro minutu druhu krabicu a uz nebudem dalsi kupovat. len dva humusy pit sa mi nejak nechce :sweat_smile: :grinning:
@mafynka nenecha sa ti chytit?
31. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja mam termin na konci mesiaca, takze urcite skoncim medzi poslednymi :grinning: nevadi, aj to uz bude za chvilu, dolezite aby bol malicky v poriadku :slight_smile:
31. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja mam iny ale tiez neviem ci ho uz mam pit alebo este cakat. neviete niekto odkedy je dobr epit taketo cajiky?
31. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nenecha,,to je taky nervos,,on len za priatelom furt,,,mne sa nenecha ani chytit,,,ale tak na takeho maleho vtaka je to dost krvi,,,no a on vzdy skrieka,,ale uz dve hodiny ani necekol,,,stale je taky udriemany,,len oci zatvara
31. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ja planujem pit aj malinik aj laktacny do porodu. to je moj celodenny pitny rezim pomaly. uz teraz pijem 3x malinik a do toho ten laktacny :grinning: no ale mne nerobi problem caje pit, aj neochutene, som zvyknuta :slight_smile: tento tyzden si musim kupit aj tie homepatika
31. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin neviem, ale ty by si uz mala zacat urcite. podla mna treba tie dva tri tyzdne pred porodom
31. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nemohol si niekde poranit nozku lebo moj to mal ked mal poranenu nozicku.
31. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak zavolaj priatelovi, nech pride. dufam, ze to nie je nic vazne. :unamused:
@bambulka0406 no tak to dobre davas :grinning: aj sa ti pusta same od seba mlieko? a od kedy pijes aj ten laktacny?
31. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak to aby som uz zacala. homeo uz papam tak pridat len tan laktacny caj idem si hned aj jeden uvarit
31. led 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin jaaaj nemoze sa mu daco stat ak zaspi??? priatel by mi to neodpustil
@lubinka26 no nedovolam sa mu do desiatej,,mobil pri sebe nemoze mat
31. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak neviete co je s iwkou123456??
31. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek