• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka neporadim ti ale skus pripadne zavolat veterinarovi, mozno ti poradi on
31. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 este nepijem laktacny, len idem zacat dnes-zajtra. spusta sa mi aj same, uz velmi dlho, ale malinko, len tak po kvapkach
31. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ak sa ivka do stredy neozve, tak ja v stredu zistim, co je s nou, lebo chodime k tomu istemu dokimu..ak bude na poradni, tak este nerodi, ak nie, nejspis uz bude maminou :slight_smile:
31. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ona ma dnes asi skusku
31. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokinaj ja si myslím, že ide hlavne o psychiku :wink:
31. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ano, hovorila, ze ma niekedy teraz skusku a ze potom uz potrebuje len porodit :grinning:
31. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@bambulka0406 len aby to nemala obratene..kokos, ja mam mat skusky 11.2., ale ci stihnem, je otazne...a to uz mala byt definitivna a the end skola :confounded:
31. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 veď ona robí SŠ, tak to sa dá predĺžiť, s tebou je to ťažšie, ale určite nie nemožné :wink:
31. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky tak přidávám můj ,zážitek, dneska ráno všechno v pohodě, okolo půl 12 mě začlo divně bolet břicho, jako kdybych potřebovala hrozně na velkou,tak jsem na wc strávila snad hodinu,vyzkoušela jsem i čípek a nakonec klistýr a nic....najednou mi začaly bolesti cca po 5 minutách a tvrdlo mě bříško, měla jsem pocit, že mě snad upadne celej spodek, takže jsme se rozhodli jet do porodnice. Hnedka mě přijmuli, dali na monitor snad na hodinu a pak mě vyšetřil doktor....řekl mě, že jsem otevřená pouze na špičku prstu a proto to ještě k porodu není. Ptal se mě, zda chci přijmout nebo odjedu domů s tím, že to mám čekat každým dnem. Tak jsem teda ještě odjela domů no a teďka stále čekám co se bude nebo nebude dít. Taky říkal, že kdybych byla otevřená už více, dali by mě vyvolávačku, ale takhle bych tam zbytečně ležela kdo ví jak dlouho, než se prostě otevřu. Závěr pana doktora: byly to poslíčky, ale už se čeká jen na to, až se pořádně otevřu.....Tak jsem zvědavá, co myslíte?
31. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Ahoj, tak to je super, už budeš mít drobečka u sebe :slight_smile: Buď rádam že jsi v klidečku doma, vyvoláváčka je prý pěkný hnus podle toho co jsem četla :rolling_eyes: Vždycky je lepší, když to jde přiřozeně. Mám radost s tebou, že se to rozběhlo konečně, snad se i mně poštěstí...Zrovna jsem příteli ukazovala jaké máte krásné věci pro maloška :slight_smile:
31. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska poslední zkouška úspěšně za mnou, hurááá do května studijní volno :slight_smile:
31. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa tak teda mala si už aspon nejaky zažitok :wink: :wink: :wink:
Na špičku prsta????No ale aspon sa to pohlo!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja som mala čosi podobné rano niečo ako krče v bruchu,ale hned to ustalo tak som to neriešila :unamused: :unamused: :unamused:
A mám dnes nejak menej pohybov,ale nejaké su tak radsej nestresujem.....čo už asi to boli iba poslíčkovia,ja myslím že žiaden pôrod sa bez tych pravych silnych kontrakcií nezačne..... :unamused: :unamused: :unamused:
Ja som zvedavá dokedy to mi neotvorené potiahneme...ja ratam že do termínu...niekdy okolo 16.2 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no vidis!! To mas za to, ze si sa stazovala, ze stalenic.. :grinning: , tak ta trosku postrasilo. Neboj, urcite pojde von. este stale mas pred terminom, tak treba cakat.. Ja som tiez uz nedockava, no musime vydrzat.. Uz mam v izbe postielku, tak si na nu kukam, a tesim, ked uz maly bude v nej.. sa mi nechce verit, ze zrazu si prinesieme domov babatko..
31. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 ahojky:slight_smile: no já si nemyslím, že to půjde tak rychle....může to být za dva dny, ale taky můžu čekat klidně ještě týden nebo víc..zatím jsem otevřená jen na špičku prstu, ale doktor říkal, že velká část miminka už hodně naléhá....tak se docela i bojím aby to nemělo ještě moc dlouhé trvání.....a děkuju za pochvalu věciček:slight_smile: a ty už to máš taky určo za pár:slight_smile: uvidíš, že coby dup už mě napíšeš i s miminkem:slight_smile: a já ho budu mít ještě v bříšku:slight_smile:
31. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no ty bolesti, co jsem dneska měla...vážně to bylo nesnesitelný..nedá se to popsat, proto jsem myslela, že už to začíná.....ale uvidim, snad to už bude každou chvíli, protože prý velká část prcka už dost naléhá..jen se bojím, že tyhle bolesti budu mít ještě do termínu....a porod furt nikde... :unamused:
31. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 nevím, zda se to posunulo....otevřená jsem pouze na špičku prstu a byly to prostě jen poslíčky....bojím se, že takto to bude až do termínu a porod nikde... :unamused:
31. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,

sa to tu riadne rozbehlo s detičkami, je to úplne super. :grinning: :grinning: :grinning:

@pepies - nám sestrička na predpôrodnej príprave hovorila, že do nemocnice treba ísť najneskôr do hodiny po odtečení plodovej vody, alebo keď sú kontrakcie pravidelne každých 10 minút

@henri001 - gratulujem k dievčatku :slight_smile:
31. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
@alexis13 @henri001 gratulujem k babatkam :slight_smile:

mam pocit, ze chlapci davaju nejak na seba cakat :slight_smile:))
ja som dnes bola na kontrole, stale ziadna zmena, na utz mal krpcek uz 3800g...to bude poriadny valibuk a vyzera to tak, ze nakoniec budem zasa prenasat..:frowning2:
@neelaa ja som pri prvom bola v pondelok otvorena na spicku prsta a v stredu vecer som uz utekala do porodnice...nikdy nevies, kedy sa to rozbehne :slight_smile: drz sa
31. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 a v ktorej porodnici si bola? nebola si nahodou na Kramaroch?
31. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 jéé tak to jsi mě docela potěšila....byla bych ráda, kdyby to rak bylo, protože dneska sem už počítala s tím, že to bude a ono nic....
31. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 a můžu se ještě zeptat, zda jsi před tou středou zaznamenala nějaké bolesti bříška? myslím třeba ty poslíčky nebo nepravidelné stahy?a voda ti odtekla?
31. led 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa No tak tím si nejsem tak jistá :slight_smile: Třeba to budeme mít zároveň..Já jsem sice na prst a mimi taky naléhá, ale to už je pomalu 10 dní a žádná změna..břicho bolí sem tam trošku a chvilku, ale ani nepoznám, jestli je to malej nebo trávení :grinning: Kontrakce žádný, břicho taky nijak zbvlášť netvrdne...mi příjde tvrdý pořád stejně :unamused: Já spíš asi aj prd poznám..Všude se píše, že tělo mi napoví, ale já svému tělu jaksi neumím zrovna v těhotenství naslouchat....Ale když mám na něco chuť, jó to slyším až mooc dobře :grinning:
31. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 nojono...ono je to u každé vážně jinak..já jsem se tu nedávno ještě stresovala, jak tu budu jako poslední těhule, protože se u mě nic neděje a dneska ráno, jsem si myslela, že už mám ty pravý porodní bolesti a jeli jsme. Já jsem ještě včera vůbec otevřená nebyla a dneska už jsem, sice na špičku, ale jsem a jak píše sunny1112....jeden den byla otevřená taky jen na špičku a za dva dny jela do porodnice:slight_smile:Teď už vím, že vůbec nezáleží na tom, kdo a jak dlouho je otevřený..prostě to může přijít kdxykoliv..moje kámoška jela rodit a vůbec otevřená nebyla, až po 15 hodinách na sále se začla otvírat...
31. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj, treba len doverovat vlastnemu telu, asi ta pripravuje postupne na to, co pride, potom uz nebudes moc prekvapena a bude to pre teba pohodicka. Drzim palce!! Uz sa tesim, ked si budeme pisat, ze mame po tom.. psychika spravi vela, tak musime byt pozitivne naladene a ono to uz nejak pojde.. :wink:
31. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 už to máme vážně za pár:slight_smile: nejdůležitější teď je, být v klidu a žádnej stres.....myslím, že od teď už to půjde rychle...a za nedlouho už tu budeme mít fotky prcků:slight_smile: a budeme tu rešit všechno možný, jen už ne porod, na to se vážně těším :grinning:
31. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa poslickov som mala a niekedy poriadnych :slight_smile: len som sa hrozne dlho neotvarala, potom v poslednej poradni (5 dni po termine) horko tazko na spicku prsta.. to je hrozne vsetko individualne :slight_smile:
31. led 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 děkuju..já zase pořád nic a dneska (13 dní do termínu) mi začly první poslíčci a teprve dneska jsem otevřená na špičku prstu....tak uvidíme co se bude dít dál:slight_smile:
31. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa presne tak, uvidis, ako sa to rozbehne :slight_smile:
31. led 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 :slight_smile: ale ty dnešní poslíčci mi daly pěkně zabrat.... :zipper_mouth:
31. led 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravím všechny maminky,miminka a těhulky!
Snad budu mít čas dočíst , abych byla v obraze, co se tu za těch 12 dní stalo, co jsem tady nebyla :wink:

21.1. 2011 ve 12.05 hod se nám narodila Anežka. Její míry jsou 2900g a 49 cm. :slight_smile:
Narodila se plánovanou sekcí. Díky rozumnému doktorovi máme Anežku doma. Jinak nevím jak by to dopadlo :frowning2:
Ráno mě málem poslali domů. Malá se opět natočilahlavičkou dolů. Ale zástupce primáře mě prohlédl a dohodly jsme se, že sekci provedou. Prý je malá vysoko a určitě bych sekcí stejně rodila. Kvůli nestabilní poloze a předchozím porodu. Taky se jim nezdál monitor.Podrobnosti kolem porodu ( ve spinále) psát nebudu, abych nestrašila. Jen, že jim nešla vyndat. Ležela mi v břiše příčně.
Malá po narození ležela 2 dny na JIP. Po narození nedýchala. Já jí vyděla až po 48 hod. To už nás dali spolu na oddělení.
Malá se krásně přisála, kojíme. V nemocnici jsme nakonec musely zůstat dýl. Anežka má žloutenku, tak se musela slunit :sunglasses:
Doma je trochu chaoz. Nějak nestíhám :grinning: Ještě v poledne jsem v noční košily :grinning: Eliška je na sestřičku hodná a zatím moc nežárlí.
1. únor 2011 v 05:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek