• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 Gratulujem moja:slight_smile: Vela zdravicka Anezke a Tebe litre mlieka, veľa spánku, pevne nervy a skóre zotavenie po pôrode. Už máš malinku doma, tak rýchlo zabudnúť čo bolo v porodnici zle a ponechať si len dobre zážitky:grinning:
Doma je to trosku chaos, aj ja niekedy nestiham, no určite si najdeme postupne spôsob, ako zvladat dve deticky a nezblaznit sa z toho:grinning:
1. únor 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 gratulujem k Anezke, tak predsa je to moje dvojca, este aj rovnake miery sme mali :grinning: :grinning: :grinning: drzte sa
1. únor 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267
Gratulujem, hlavne, že ste už doma.
Inak KRÁSA - každý deň tu gratulujeme novej mamine...
1. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 takže si si užila, ale hlavne že už ste doma, gratulujem k Anežke a prajem jej ale aj tebe veľa zdravia, mliečka a skoré zotavenie a to že beháš dlhšie v pyžame? No a? Veď aj iní behajú a to ani nemajú na starosti také dve krásne detičky ako ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes idem na poradňu - tak som zvedavá o čom sa budeme radiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale nie dnes posledný ultrazvuk u mojej gyn. - tak som zvedavá.
1. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ech, zase sa mi vratila chripka :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurat to mi teraz chybalo ist sa znovu zadrhnut od kaslu a prehltat ziletky... super :angry:
1. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 aj my s Leom blahozelame k Eliske a je super, ze po dvoch dnoch sa pekne prisala...nemala si problem s tvrdnucimi prsiami? Ci si odsavala?
1. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile: dlouho jsem tu nebyla, s detma je prace az nad hlavu, jsou nemocni, tak to stoji za to :slight_smile:
o kolik miminek uz jsem prisla? musim jit zkontrolovat tabulku :dizzy_face:
ja jsem byla vcera na poradne, vse ok, 10kg nahore, mimi hlavou dolu (aspon jedno dite rozumny), ja zavrena a nic se jeste nechysta, tak su spokojena :slight_smile: jeste jednou pristi tyden a pak mi zacne ranni vstavani do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mám dnes poradňu :wink:
1. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 prajem skoré uzdravenie :cry:
@majatob gratulujem k úspešnej poradni :wink:
1. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som bola minuly stvrtok na prvej poradni v nemocnici a zistili mi mensiu komplikaciu, teda okrem toho, ze mam vyssi tlak a musim si ho kazdy de merat, takze neviem, ci nebudem rodit tiez cisarskym...comu som sa chcela vyhnut, ale ked to bude nevyhnutne, tak jasne, ze nebudem tvrdohlavo naliehat na klasickom porode...len som sa chcela vyhnut dalsej jazve...uz ich mam na tele dost:( Ale to je asi dan za to, ze som mala take bezproblemove tehotenstvo a uz som sa s tym cisarom zmierila, aj ked tajne dufam, ze to nebude nutne...vraj ma este vysetri nejaky skusenejsi starsi dokor a podla toho sa rozhodne. Tak teraz neviem, ci si mam priplacat za nejakeho skuseneho doktora, aby neboli komplikacie, alebo nie...:( Ja zatial nemam ziadnych poslickov, len dole v brusku citim taky tlak, akoby tam bola cela vaha babatka, ale inak nic...iba na mna zase prislo to obdobie, ze stale by som nieco mlsala...a najlepsie nieco sladke:slight_smile:)) tak som si nakupila jogurty,ze to je predsa len zdravsia forma mlsania:slight_smile:))
1. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A krpec mal minuly tyzden 2.5 kg a je hlavickou dole, tak aspon to ma tesi:slight_smile:
1. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 @isabella_fly @lenochka @majka07 @sharlotta @katkar6 @kesulkarenka @denne73 @alexis13 @alienocka @arrett @el267 vsem vam moc a moc gratuluju k drobeckum, at vam delaji jen radost a maji se k svetu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teda tolik miminek jsem necekala :confused:
1. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Aj my aj my aj my :slight_smile:)
1. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jej, tak snad to s tlakem nebude az tak zly a povede se ti porodit prirozene :confused:
1. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisooocka @natalca tak drzim palce at prijdete s dobryma zpravama :dizzy_face:
1. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisooocka :grinning: tak držím palčeky nech je všetko v poriadku :wink:
@leonard2002 mrzí ma tá komplikácia, ale ty to určite zvládneš :wink:
1. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob dakujeme :dizzy_face:
1. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalne vam zavidim, ze uz jste vsechny tak daleko a muzete rodit kazdym dnem :dizzy_face: ja si jeste pockam, nemam ani vsechny veci nakoupeny, tasku sbalenou, nic... :sweat_smile: ale myslim, ze casu mam jeste porad dost :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Gratulujem!!! Nech ste obe zdrave a nech vam mala robi radost!
1. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ooooch, musím sa posťažovať: prezieravo som si podala žiadosť o individuálny štúdijný plán už v zápočtovom týždni pred Vianocami (aby som mohla pokojne rodiť a nerobiť si stresy, že to nemám vybavené a vynechávam školu)- a stále žiadne rozhodnutie neprišlo. Takže dnes volám na štúdijné a tam mi ho 15 min. hľadali a nakoniec, že moju žiadosť nemajú - možno sekretárka dekana - NO ÚCHVATNÉ. ja jednoducho nemám slov.
1. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem, snad to prejde, lebo chripak je fakt to posledne, co potrebujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 gratulujem k Anezke. Nech sa pekne kojite a ste zdravucke :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby rodila niektora predtym cisarskym?chcela som sa opytat ked som mala prvy porod cisarskym to znamena ze aj druhy by som mala mat alebo mozem ist rodit normalne?dakujem
1. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 gratulujem velmi velmi a viem co si prezivala moja :unamused: ja som tak mala olivera, vytiahli ho modreho , ale nebolo to take zle ako u teba :slight_smile: drzte sa a vsetko bude uz len oka ... preto ja by som chcela radsej narkozu uz :frowning2:
1. únor 2011 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak my sme po poradni, stav nezmenený, zatvorená ako pevnosť, doktor zazmluvnený, už mám aj tel. kontakt na neho, takže už nestresujem a som v pohode, nech to príde kedy chce.

@el267- veľká gratulácia a hlavne že ste už spolu!!!

@ka.jo. - ani nevrav, ja mám od min.septembra prerušené študium, a min. týždeň mi volala pani zo študijneho že nemajú môj index, no ide ma roztrhnut, lebo ani ja ho nemám, a vobec netuším kde by mohol byť a najviac ma to štve že to akože zistili až teraz, no vrásky si nerobím, kašlem na to porodím a pojdem si vybaviť nový. Ale úplne ma to vytočilo.
1. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 gratulujem k anezke zelam vam obom vela zdravicka a tebe vela mliecka a energie :slight_smile:
1. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnesna poradna za nami. na porod to u nas nevyzera ani nahodou kedze ziadne zmeny tak uvidime ako dlho to tak este bude. ale kto by chcel ist do takehoto pocasia ked mu je dobre v tepluckom domceku :slight_smile:
1. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 - blahoželám k dcérke. Presne ako píšeš, dôležité je, že ste obidve v poriadku.

No veru - zatiaľ je prevaha narodených dievčat - chlapcom sa nejako veľmi nechce. :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dnesna poradna za nami. Maly ma stale okolo 3,5 kg. takze verim, ze nebude mat viac ako 4 kg ked pride na svet. na porod to asi zatial nevyzera. mna doktor zo spodu nepozera, takze neviem, ci sa otvaram alebo nie. akdo konca tyzdna neporodim, tak sa mam v pondelok hlasit v nemocnici a tam mi povedia, co dalej.
Ja chcem ale rodit dnes !!!!!
Takze som si naordinovala chodenie po schodoch, horuci kupel a ked pride priatel tak bude sex! :grinning: :grinning: :grinning:
Drzte palce :slight_smile:
1. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek