• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte. Tak aj ja som bola vcera na kontrole. Doki ma pozera len zo spodu, takze neviem kolko vazi drobec, ale ze vraj sa uz pomaly pripravuje na porod. Uz sa zacinam otvarat. Ale este by som chcela vydrzat tento tyzden, nech sme v 38tt a mozem rodit. :grinning:
1. únor 2011 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova dufam, ze sa vam to podari :grinning: na mna nezabera zatial nic, ani sex, schody, malinik, horuci kupel, termofor, no drzi sa tam statocne :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes pride mm po tyzdni domov, tak tiez prichystam romanticky vecer a uvidime, ako bude :grinning:
1. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no, chlapcom sa nejako nechce.. :slight_smile: , asi pojdu po termine.
1. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 - no veru sa chalanom nechce - ale po termíne by prísť nemuseli.
1. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, blahozelam k novym miminkam a prajem vela zdravia a vela vela mliecka :slight_smile: U mna nic nove, stale 2v1, vcera som mala silnejsie bolesti v podbrusku, ale dnes sa uz nic nedeje :unamused: dalsiu poradnu mam vo stvrtok, tak som zvedava, bude mi robit aj ultrazvuk tak snad sa dozviem aj vahu maleho :slight_smile:
@katarinasifrova dobry mas plan na dnes :grinning:
1. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, kde najdem tu tabulku, ze aky je aktualny stav?? :confused:
1. únor 2011 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 gratulujem k dcerenke a prajem vela mliecka a co mozno najskor zabudnut na zle zazitky :wink:
1. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka natalca to ma vo svojom fotoblogu :wink:
1. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2011 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aj my sme dnes po poradni, tiež stav nezmenený, najprv ma strašil predčasným pôrodom a teraz môj malý krásavec nechce ísť von ani náhodou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca hihi, to sme tu tusim viacere, co im hrozil predcasny a napokon este aj prenasat budeme, nie?? to je z tych konskych davok tabletiek na zastavenie porodu :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca to je ako u mna, ale neboj sa, mozes byt na 100 zamkov zatvorena a ked sa maly rozhodne, tak v priebehu jedneho dna aj zostupi a aj sa otvoris :wink: a ani nevies ako a porodis :wink:
1. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne dokonca v nemocke zacali vtedy vo velkom davat magnerot, kvoli tlaku, ale ked to prislo, tak ani tie tabletky to nedokazali zastavit... posledna davka, co som mala brat v nedelu vecer mi zostala pekne na stoliku :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to je vsetko tak velmi individualne, ako tehotenstvo, tak aj porod sa mozu taaaaak diametralne odlisovat, takze sa neda ani porovnavat... no ja bych este chcela vydrzat, mam chripku a este aj skuska ma caka , no hlavne pre tu chripku by to bolo "zaujimave", ved ledva zijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby pozerala som tabulku a v januari sa rodili večšinou samé baby...narodilo sa 11dievčatiek a len 3chlapci :sweat_smile: takže februar je náš- budú vajčáci :wink:
1. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer no, uz by to chcelo aj chlapov, no tym je dobre u mamiciek :grinning:
1. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer len aby to nebol marec :frowning2:
1. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 mocinky gratuluji a přeji všem hlavně zdravíčko.

Jinak zdravím všechny ostatní, dodatečně gratuluji aj ostatním novopečeným maminkám

Natalca držím palečky :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca nestraš, ved tolko by nas hadam doktori nenechali :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 veru chlapci byvaju taky maminkiny maznáčikovia tak sa im velmi asi nechce ani von :sweat_smile:
1. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer veru veru, ale ved sa aj hovori, ze dievcatka sa zvyknu rodit skor a chlapci si to nechavaju na poslednu chvilu...a to o chlapoch neplati len o ich porode:slight_smile:))
1. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 dufam ze sa rychlo vyzdravies. ja sa snazim prekonat prechladnitie nastastie mozem konecne po 2tyzdnoch aj dychat, vcera sa mi k tomu pridal zub mudrosti ktory sa rozhodol rast
1. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ako minimalne 10 rokov som ani nadchu nemala a za tuto zimu uz druhykrat chripku a kasel jak stary trabant, ten mi asi vadi najviac :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jak zakon schvalnosti
1. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ono to tak zvacsa byva ako na potvoru. ja som nemala kasel ale tak plny nos ze som sa v noci budila na to ze vobec nemozem dychat. ale uz sa to lepsi. :slight_smile: snad maly drobci v bruskach este pockaju kym sa uplne uzdravime :slight_smile:
1. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Moc gratulujem k Anežke a prajem moc moc zdravíčka. :slight_smile:
1. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja sem velmi neprispievam ale snazim sa aspon vsetko precitat, gratulujem vsetkym cerstvym mamickam :wink: uz je to tu rozbehnute ako na pase :grinning: o chvilku nas tu ostane len par..
chcela som sa opytat ci ste mali niektora z vas bolesti hlavy, mna to trapi posledny tyzden, hlavne navecer, neviem ci je to len zo stresu alebo co :unamused:
prikladam dnesne foto, mne sa to brusko tusim zmensuje :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanja61 podľa mňa môžeš ísť normálne.aj kamarátka tak bola.staršiu dcérku 2,5r.rodila sekciou,lebo bola KP a teraz má 3mes.chlapčeka a toho porodila normálne a bez problémov.
@katarinasifrova ja som dneska zrovna hovorila dr.,keď mi povedala,aby sme si s manželom zasexovali,že zatiaľ prevádzkujem len prechádzky a teplé kúpele a hovorila mi,aby som si na tie kúpele dávala pozor,že sú neni moc vhodné na konci tehotenstva.hlavne nie horúce,lebo že tá horúca voda môže bábätku spôsobiť nejaké problémy s cievami. :unamused: Inak,máme rovnaký termín :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala dnes tiež poradňu.Dr.bola prekvapená,že som ešte neporodila.Otvorená som na 3cm,takže 1cm za týždeň,všetko pripravené,bábätko nalieha o 106,aj to statočne cítim,mám hrozné tlaky dole.ale dr.ma tak "jemne" vyšetrila,že som si povedala,že ak dnes po jej vyšetrení neporodím,tak to bude zázrak.ak neporodím do konca týždňa,mám sa na budúci utorok 8.2.hlásiť v pôrodnici na monitor a prietoky.tak dúfam,že mrňus dostane rozum a spraví,čo treba.už som mu kadečo nasľubovala,ale asi som ešte nespomenula správnu motiváciu,aby sa mu to aj oplatilo :grinning: inak,včera som mala takých poslíčkov,že som už vážne rozmýšľala,či je to "ono" alebo nie.po asi 2hod.prešli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pomaly unikám z témy "januárovky" do tej Vašej- nuž čo, malej sa páči "Mamahotel" :grinning:
1. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek