• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 gratulujem a tesim sa, ze vsetko dobre dopadlo :slight_smile: prajem vela zdravicka a mliecka :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ahoj, sme Ta spominali, ze co je s VAMI tak sa moc moc tesime, ze to takto dopadlo a zo srdiecka blahozelame k narodeniu Anezky .......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 zelame, nech si rychlo fit, hlavne oddychuj .... :wink:
@janette4 juuuuj tak uz sa Ti to rozbieha, budeme na VAS mysliet a drzat palceky, nech to dobre dopadne :slight_smile:
to s tym horucim kupelom - to si ma riadne vystrasila - ja sa furt kupem v horucej vode, som strasne zimomrava, tak dufam, ze to nebude mat nijake nasledky ......... hmmm

U nas nic nove, dnes som sa bola trochu prevetrat a vo stvrtok rano idem do nemocky na pasy ....

1. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky...zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá,zda se už konečně otvírám více, než na špičku prstu......
1. únor 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak uz som spat z poradne a som sklamana. nebola tam doktroka, len doktor a ten mi nic nepovedal. asi nemal dobry den. robili mi ten monitor srdiecka a kontrakcii a zaznamenalo mi to kontrakcie do vysky cca 160 neviem coho, zevraj pri 200 sa uz rodi... zase mam vsade nuly popisane okrem policka KONZISTENCIA a tam mam cislo 2 a podla tabulky to znamena, ze je to MAKKE, ale co, to netusim... robili mi vyter na toho streptokoka a vysledky z krvi mam v poriadku. tlak som mala 135/85, ale neviem, ci nevadi, ze som od rana nic nepila ani nejedla. rano o 4tej som sa zobudila a nevedela spat /zas strasna noc za mnou / . zaspala som az rano a tak som nic nestihla, len obliect sa a utekat na poradnu.
ked som sa opytala na vahu malej, tak mi povedal, ze to nie je podstatne, ze vaha je dolezita pred porodom.takze ani neviem, kolko mala vazi, vlastne neviem nic, iba ze je vsetko ok, comu sa samozrejme velmi tesim.na dalsiu poradnu idem o tyzden v utorok.
1. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo holky, devět dní do termínu a pořád nic..a sexujem a procházkujem a uklízím a prostě malej se k ničemu nemá :confounded:
1. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to coskoro prejde... navyse teraz sa mi vobec oddychovat nechce, mam nejka vela energie, ani neviem, preco :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 neboooj....ono se to nejak rozbehne:slight_smile: ja jdu na kontrolu zitra,tak sem taky zvedava, zda se otviram vice, nebo jesi budu jen na tu spicku prstu...
1. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete co znamena ta 2jka pri konzistencii? co je makke a co to znamena? dakujem
1. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa tak to držím pěstičky, snad to jede dál..I když já jsem už od 37.tt na prst a žádná změna minule..tak jsem právě taky zvědavá :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Měkké bude děložní hrdlo určitě, to znamená, že se chystají porodní cesty, čípek se může zkracovat..ta dvojka to nevim :unamused:
1. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to znamená, ž e krček je už mäkký a že sa pripravuje na otvorenie :wink: ja to tak mám už 3tt
1. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90
@natalca dakujem,,, nic moc teda, ale lepsie ako same nuly :grinning:
1. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja tam mám 4
1. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim se z poRodnIcE...poRod mAsakr,10 hoDiin konTrakci a pak Stejne ciSar;(alE malej je uZasnej,4030g a 54cm :dizzy_face:

1. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jak toje mozne? tabulka je len od 0 po 2 :sweat_smile:
@imzadi gratulujeeeeeem, krasne miery :slight_smile:
1. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočeny.ma tu niektora termin 14.2 2011 to je zachviločku tak ako ja?
1. únor 2011 v 16:21  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi veľká gratulácia!!!! prajem skoré zotavenie a malinkému veľa mliečka, konečne tu máme chlapa :wink:
kedy si porodila?
1. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 o čem to mluvíte? já žádný čísla ani nikde zapsaný nemám..:(a kdy jdes na kontrolu?
1. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 lebo môj doki to sčítava, 2 konzistencia, 2 skrátený krček, teda 4 :wink:
1. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rodili jsmE celou Sobotu,rez byl v nEdEli rano...uz to neslo :cry:
1. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi teeda, užila si si, to mi je ľúto :frowning2:
1. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Blahozelame ku krpcovi...preco to neslo normalnou cestou? Boli nejake komplikacie, ci iba kvoli tomu, ze to trvalo dlho?
1. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratulujem vela zdravicka zelam obom :slight_smile:
1. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoriabecvarova ja mam termin 14.2. asi to vtedy aj bude lebo malej sa zatial moc von nechce :slight_smile:
1. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi moja :frowning2: tohto sa bojim aj ja...
@natalca aha, tak uz mi to je jasne :slight_smile:
1. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi - gratulujem, malý je dokonalý, krásne fotky!!!!! A hlavne už to máte za sebou a ste spolu. Držte sa!!!!
1. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
preStala jSEm Se pri 8cm dal otviRat,uZ to neslo a To byli koNtrakcE od Zacatku po 5 min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi my sme na vcerajsej predporodnej priprave pozerali film o zenach, co rodili doma - a jedna tam rodila 38 hodiiiiiiiiin!!! tak toto by som ja urcite nezvladla...ale hlavne, ze ste v poriadku a ze ste zdravi...
1. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek