• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@imzadi gratulka, malinky je zlatucky :wink:
1. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
Aj ja sa pripájam ku gratulácii. Našťastie to už máš za sebou, aj keď ťa statočne potrápil, tak skoré zotavenie a zdravie prajem.
1. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuj gartulujem vám mamičky ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ako vidím bolo to náročne,ale naštastie napokon všetko dopadlo dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ste statočné tak už len vela radosti z miminka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja nič nové pochybujem o tom,že sa otváram o čosi viac ako minule...Dnes som mala robené predoperačne vyšetrenia a rano ked mi vzali krv ja truba som ju dala do vrecka a prisla som domov.No samozrejme som sa vratila spať do nemky,odovzdala krv,opať sa vratila domov a zas šla na ARO posudiť vysledky..Napokon ma už domov vyviezla mamka!!!Tak som si hovorila že ked dneska neporodím asi nikdy....A o tej zime ani nevravím....Som neskutočne zimomrivá tak si idem dať kupel... :unamused: :unamused: :unamused:
1. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásim sa z dnešnej poradne:
streptokoka nemáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale nejaké kvasinky- takže sa trochu preliečime.
Tlak mi namerali 155 na neviem čo, takže merala hneď 2X a tam jej vyšlo 137 a do knižky na písala 130 na 76 - čo dodať ja som si potom doma merala a 117 na 67. JEDNODUCHO majú to pokazené - len nerozumiem, že ich to netrápi - ak má nejaká mamička problém y s tlakom - to ako zistia???
Malý nie je malý - sono odhadlo váhu 3030 g a podľa doktorky to vyzerá aj na viac.
Inak ma nepozerala - čo ma prekvapilo, lebo podľa mňa by už mohla sledovať, či sa niečo nedeje - možno nabudúce.
1. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratulujem k synčekovi :wink:
1. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Gratulujem k narodeniu maleho!! Mrzi ma, ze ta nechali tak dlho trapit.. Nech uz sa vam teraz stale dari a uzivajte si jeden druheho!!
1. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dufam, ze sa vam o kratky cas prihlasim a uz budem mat malu pri sebe. tak rychlo to ubehlo, ze sa mi to rodenia este nechce ist. doteraz som bola kludna, ale dnes uz zacinam mat strach. zajtra nastupujem do nemocnice....ach jaj
@el267 gratulujem. tiez mam malu prilis vysoko v polohe KP :frowning2: neviem preco, ale poslednu dobu narazam na same neprijemne porody v spinale :frowning2: bojiiiiiim

1. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi @el267 zo srdiecka vam blahozelam :wink:
1. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 budem na teba mysliet, snaz sa mysliet pozitivne, vsetko dobre dopadne :wink: zajtra pozajtra ju uz budes mat pri sebe a nebudes sa moct na nu vypozerat :slight_smile: sa tesim ked sa najblizsie ozves, ze mala je na svete
1. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 drzim palce ja by som mala nastupit piatok a popravde tiez nemam moc radost zo spinalu :unamused: radsej by som celkovu ...
1. únor 2011 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tak to sme dve je to krasny datum ale ci to bude vtedy tak to neviem povedat
1. únor 2011 v 18:34  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratulujem k malickemu :slight_smile:. ty si mala aj tehu cukrovku, vsak? Bolo vsetko v poriadku?
1. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no ja nez mi pichli epi a nez zabrala som mala 14hodin kontrakcie a tiez od zaciatku hned po 5-10 minut, takze si viem predstavit, co si zazila, ale ze si potom este aj tak musela ist na cisarsky, tak to je mi velmi luto :pensive: ale inak gratulujem k drobcovi, coskoro sa z toho porodu iste zotavis a drobca si budes uzivat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoriabecvarova ja by som momentalne uz brala aj skor ale uvidime ako sa podari ked je malickej v domceku dobre nech si tam este pobudne :slight_smile:
1. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratulujem k babatku. želám Vám veľa zdravička a mliečka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi gratulujeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nech ste obaja zdravucki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby, ja uz vcera plakala,,sama depka,ze som zavreta od novembra,,,,a vobec aj to,ze sice cely dom plny ludi,,ale jediny clovek,ktoreho cez den vidim a ktory sa sa mnou bavi je len priatel,,a teraz ma poobedky,,tak som cely den sama...som dnes vybehla do mesta,,juuuuj som konecne pokecala,,napapala sa,,kolacik si dala,,aj kavicku,,s kamoskou som sa stretla,,,aj v lekarni som si ten cajik kupila z tej ostruziny malinovej,..joooj cele mesto som presla,,az teraz som domov dosla,,svokra sice frfle,ze co sa flakam,,ale taaaak dobre mi to padlo..a ani raz mi nestvrdlo brucho,,,akurat som si zaliala cajik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka som rada ze si mala skvely den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to ti verim ze je dobre vypadnut medzi ludi rozpravat sa niekym. ono to cloveku velmi pomoze. a svokra nech sa nestara ked sa s tebou poriadne nebavi tak co chce najdolezitejsie je ze ty sa citis v pohode :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin jaj veru,,taaak mi to dobre padlo,,ako iny clovek som,,to je hrozne na psychiku byt v jednej izbe zavreta,,a este ked sa s vami nik ani nebavi,,uz som mala pocit,ze sa scvoknem..a uz sa musim aj hybat, bo maleho nevytlacim,,a vsak sanitka dojde po mna do mesta,keby daco,,tak neviem kde maju problem
1. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ja som dnes bola v poradni a chcela som ist aj do mesta ale ked som videla ako sa jedna pani zosypala na lade radsej som si povedala ze to sama riskovat nepojdem. a mas pravdu hybat sa treba najma ked si ako ty musela tolko lezat vsak konecne sa mozes hybat a nie je problem aj keby si zacala rodit hned.
1. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 uz si pila ten caj na kojenie? ja som si ho dnes prvykrat uvarila a skoro som sa z neho pogrcala...
strasne je vonavy, sladkyyyy, este teraz sa mi grga. asi som ho nemala nechat luhovat viac ako 10 min.

@mafynka :slight_smile: tak mas za sebou super den :sunglasses: a co bolo s papagajom? uz je ok?
1. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky ja to už mám za sebou :slight_smile:
Leuška sa narodila 25.1 včera nás pustili ale už sa mi nechcelo nič....len si užiť domova :sweat_smile:
1. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Já tohle taky nevim co je za číslo..No možná cervix score (stav děložního čípku), každý doktor to píše jinak, takže no stress :slight_smile: Já jdu v pátek na 9
1. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 jeeeeej tak princezna sa narodila na moje narodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no aspon niekto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulujeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tolko babatiek je tu uz,,to je parada
@lubinka26 hej papagaj dnes mi uz siel na nervy, co tolko piskal, tak uz je v pohode,asi si zadrel alebo pohryzol nozku,,neviem,,ale uz je ako predtym,,,
@potokin no smykalo sa,,,ale chodila som pomaly a opatrne,,tak nastastie som nespadla,,vsak uz mam len 13 dni do porodu,,posledne mi to posunul na 10teho,,a uz februar,,tak uz moze kedykolvek

1. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujem tak oslavujete spolu :grinning: :dizzy_face: :zipper_mouth:
1. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 aspon si vzdy budem pamatat :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 gratulujeeeem :slight_smile: juuuuj, ale sa to rozbehloooo :slight_smile:
@mafynka no tak je dobre :slight_smile: a vies chodit aj rychlo? :astonished: lebo ja uz davno nie :grinning: no ty si tu taky nas ukaz, najprv ta idu dobreze nie zasit a nakoniec porodis posladna :grinning: ale nie, len srandujem :slight_smile:
1. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak rychlo ako rychlo,,tak viem pridat do kroku,ale to vyzera smiesme,,bo ma taha zo strany na stranu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak chodim pomalicky,,inak bola som s kamoskou,,co ma termin 19marca,,a ma vacsie brucho ako ja,,a veru chodila aj ovela tazsie ako ja :grinning: :grinning: :grinning:

no ani len nesranduj,,vsak vsetky porodite a co tu ja sama budem??? si budem sama so sebou pisat :grinning: :grinning: :grinning: ma mrzi,ze som si toto tehu ani neuzila,,najprv ma strasili,ze potratim,,potom,ze porodim predcasne,,nakoniec este budem prenasat,,tak je to zvlastne,babatka si aj tak sami vyberu svoj datum,,,aj ked ja maleho uz kazde rano prehovaram,,ze vonku sa mu bude lepsie prdkat do plienocky,,ze aj ponatahovat sa bude moct

babyyy len aspon jedna pockajte tu so mnouuuuu,,nechcem rodit poslednaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dakujem :dizzy_face:
@mafynka to ano :wink:
1. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak kocky, ak mi odtecie voda,,co vsetko stihnem urobit?? teda oholit sa a sprcha,,ale stihnem aj hlavu zmyt a vysusit, pripadne aj vyzehlit?? ci s tym sa uz nemam zdrziavat??bo ja mam strasne dlhe vlasy a velmi vela :grinning: ci to mam radsej hned bezat??
1. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 já tohle vůbec v průkazce napsaný nemám, vždycky mě napíše jen do těch poznámek zda jsem uzavřená atd. a já jdu v pátek zase na monitor v 9.40 a myslíš, že už se to u tebe nějak více rozjede? já si myslim, že zítra u mě žádná změna..přítel má ale zítra narozky a oba bysme si hrozně přáli,aby se Sebík narodil zítra..ale takové štěstí mít nebudeme..podle mě se mu nechce, nebo je prostě problém v tom, že jsem málo otevřená...
1. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek