• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mimina321 gratulujem k Leuške. Pekné meno. Želám Vám veľa zdravíčka :slight_smile:
1. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa na kolko si otvorena?
1. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka na špičku prstu
1. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ja som na dva prsty,,ale za tyzden sa to nepohlo ani o 1mm,,,tak dufam,ze sa ti to uz rozbehne,,
1. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no já už jsem z toho pěkně na nervy..nevím, zda jsi četla ten můj ,zážitek, ze včera....ale taky doufám, že už se to někam hne..malej už hrozně naléhá...říkali v nemocnici
1. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi @mimina321 gratulujem k babatkam :slight_smile:
@mafynka vidis vidis, ked sme Ti pisali, ze este budes prenasat, tak si nam neverila :slight_smile: a s tou plodovou vodou, ja si myslim, ze nemusis hned letiet do porodnice :slight_smile: urcite sa budes aj tak ponahlat :slight_smile:
@kkiki a uz to je iste, ze v piatok nastupujes? a preco by si chcela radsej celkovu?
1. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som uplne zatvorena, akurat mam makky krcok, inak vsade 0. a to som tuzila zajtra rodit :sweat_smile: teraz mi to je uz jedno :sunglasses:
1. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 moje kámoška rodila i když byla zavřená..taky jí to dalo 15 hodin...
1. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ja mam stale vysoko brucho,,akurat dolu citim len maleho rucky ako mi tam smatra,,mne o naliehani este doki nic nevravel
@sunny1112 tak pri tom vsetkom ako to strasne vyzeralo ani lekar neveril,ze vydrzim,,brrrr,uz nikdy nechcem zazit take pocity strachu
1. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka to já mám už břicho hrozně dole
1. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ale krpcekovi bolo a je u Teba dobre, tak si to musel rozmysliet :slight_smile: a je to super, ze si to takto dotiahla a tie nervy Ti veru nezavidim :frowning2: si to ani neviem predstavit, co si musela zazit...
1. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 gratulujjem k babatku!!
1. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, všem moc děkujeme za gratulace :slight_smile: Hormony pracují, až mě to dojalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

1. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 , @imzadi - blahoželám k detičkám
1. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 ahoj no zatial v piatok , ak nebude treba by isiel von v pondelok ... lebo pri oliverovi sa mi stalo to co el, ze bol vzprieceny a lomcovali so mnou fuj a nemohli ho vybrat a tak a ty to nehybne pozorujes, zbadas ho ani hlaska nevyda modry no co ti poviem ... radsej by som spala ... a este vzdy odpadnem ked mi pichaju spinal :unamused: neznasam to neznasam ... ale zas viem, ze spinal je pre nas mensie riziko ... ved zajtra idem na sono este a porozpravame sa.
1. únor 2011 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca a ty sa kedy chystas do nemky?? nie ze tam budem sama
1. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka - ja sa chystám každý deň, ale Adamkovi sa nechce. Minulý štvrtok, keď som bola na kontrole v nemocnici, tak mi doktorka povedala, že už som otvorená na 3 cm a vidíš stále nič. Keď Ti odtečie plodová voda prúdom - nie len po kvapkách tak najneskôr do hodiny treba ísť do nemocnice.
1. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki fuuuha, tak drzim palce...ja sa trosku obavam, ze tentoraz to bude sekcia, lebo maly je dooost velky a panva dooost mala :slight_smile: uz minule to bolo take vselijake..
@janette4 jeeej, tak ty uz to mas tiez za par :slight_smile:

baby ja uz Vam zavidim, ze mate aspon nejake posuny v nalezoch, ja uz tri tyzdne bez akejkolvek zmeny :frowning2: a to sa tu natahujem s krpcom hore dole a nist z toho :angry:
1. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no inak ja by som pred porodom asi na nejake zmyvanie vlasov a susenie a zehlenie asi dost kaslala a odlozila to na potom, lebo pri porode aj tak dostane asi uces zabrat a skor by ti asi vlasy len zavadzali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka Mrzi ma, ze ta doktori takto strasili. Hlavne, ale, ze maly ostal u teba a pekne si ho donosila. Ked si to uz doteraz zvladla, etse to tyzden dva potiahnes, teraz si to mozes vychutnat a vies, ze ked sa ozve, uz bude zrely a moze sa kludne narodit. :wink:
1. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 gratulujem a želám všetko dobré :wink: :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi gratuluju k Jakoubkovi. Holka, něco podobného jsem zažila u prvního porodu. Ale hlavní je, že jste už spolu :slight_smile: přeju hodně zdravíčka :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 hodně zdraví , gratuluju :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 ja sa tiez pripajam ku gratulaciam. prajem vela zdravicka :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka všetko najlepšie k narodeninám, hlavne rýchly a bezbolestný pôrod :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som chcela rodit dnes. Kvoli datumu :grinning: Cize po dnesku mi je to uz jedno. dala som si schody, teply kupel, sex a s nasim drobcom to ani nepohlo. mamickyne brusko nic nenahradi :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca tak by sme sa mohli dohodnut a ist spolu do nemky,,to rychlejsie zbehne :grinning: :grinning: :grinning:
@mirka0044 no veru,,uz aj doktor minule,ze ako ma strasili,,,tak hlavne,ze je donoseny,,aj ked bat som sa neprestala,,stale sa bojim,aby sa nieco nestalo pri porode
1. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca dakujeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak nějak jsem vás dočetla. Ufff byla to fuška, až jsem z toho zapoměla na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile:

k dotazům :
spinál..... u prvního porodu úžasnej zážitek, proto jsem si ho vyžádala i tentokrát. nakonec mě v průběhu porodu stejně uspali, asi abych toho moc nevnímala.

kojení .... prsa se mi nalila jakmile jsem začala přikládat. Mlíko jsem odsávala jen na Neonantologii, měla jsem ho dost, tak jsem ho darovala pro ty drobečky :wink:

poloha KP.... může se změnit i v průběhu porodu, což jsem měla i já. Ráno na příjmu hlavička, za pár hodin příčná poloha. V posledních třech týdnech těhotenství byla malá bud KP, nebo příčně. Měla jsem i v papírech napsáno, že poloha plodu je nestabilní.Asi jsem fakt rarita :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki :pensive: :pensive: :pensive: jo tak nějak to bylo. mě pak uspali, jen jem ještě zaslechla jak volají primáře a ostatní personál :pensive:

hele ale oni by ti měli dát celkovou narkozu, ne?
1. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek