• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ten strach, to uz pojde s nami stale.. bojime sa porodu, aby vsetko dobre dopadlo, potom sa zase budeme bat o babatka, aby boli zdrave, aby im nic nechybalo, aby dobre dopadlo ockovanie, aby sa spravne vyvijal.. atd. ale je super, ze sa budeme mat o koho bat, nie? :wink:
1. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja sa uz tak tesim na maleho,,,ale mi to pride take neuveritelne,ze uz tu bude so mnou,,take nerealne, nepredstavitelne,,ze cloviecik zo mna,,preto ked si to neviem predstavit, tak nemozem uverit,ze je to pravda,,preto mam strach,aby bol v poriadku,,,neviem to vysvetlit,,je to zrazu tak blizko a zaroven take daleke

ale hrozne sa na neho tesim,,len niekedy ked pozeram spravy,,tak veru taky strach,ze do akej doby to ide,,a ako bude rast,aby sa mu vyhybali nestastia
1. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 nemaju preco mi ju dat ... to odpadnutie je riziko, ale da sa to aj tak ze mi daju kyslik .... no ty si to pocula v hmle a ja tak strasne zivo, volajte primarku z detskeho !!!! boze a potom zrazu nieco mrnklo a ukazali mi to male s velkou papulkou este troska modre ... ale zive krasne ... potom aj spal vkuse tri dni, vies si predstavit ten strasny strach ... stale som sa pytala, ci mu nic nie je ze je taky dobry a nereve a tak ... primarka sa smiala ze nie je zdravy ako dub ... aj stelku som mala vzpriecenu tak isto, ale sla nejak lahsie , zase sa narodila a mala cely nos doprava co tam bola zasprajcnuta. po troch dnoch sa jej napravil :grinning:
zajtra sa skusim spytat ci nemozem mat celkovu , ale tej sa tiez obavam, ja byvam dost anemicka aj beriem tandyferon, ale pri mojej zodpovednosti voci liekom vela krat zabudam :confounded:

tak sa drz moja a uzivaj babanka a uz nemysli na zle co sa mohlo vsetko stat, boli pri tebe anjelikovia a lekari :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki děsný :frowning2: ....... ale hlavně, že to mrně je s náma :slight_smile:

já bych jim to řekla, co máš za sebou. třeba ti dají celkovou narkozu. Držím ti pěstičky :wink:

pádím kojit, malá se ozývá :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ved doktor vie uz ma ide 3x ... po prvom ma strasne bolela hlava, tak mi vybavil tu speci ihlu co neboli hlava, z tej som odpadla jak kabela, tak uvidim co povie zajtra :slight_smile:))
1. únor 2011 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Jejda tak to bych vám moc přála :slight_smile: Já nevim...to že jsem se otevřela na prst jsem vůbec nepostřehla, takže těžko posoudit, jestli se něco změnilo :slight_smile: Ale tak doufám, že to nějak postupuje :slight_smile: Já bych si taky moc přála 2.2.2011, je to super datum, ale ve finále je to vlastně úplně jedno..stejně to bude ten nejšťastnější den v mém životě, a je jedno na kolikátého připadne :sunglasses:
1. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ano, chapem, ja mam presne taky isty pocit, tiez sa tesim, ale pride mi to take neuveritelne, ze ako mozu take babo zo mna vybrat. Ved ho citim, aj vidim ako sa v brusku hybe, ale si to neviem predstavit, ze zrazu bude s nami.. je to take zvlastne..
a tie spravy ani nehovor... este ked vidim, ze niekde sa babo narodilo a nejake chore, alebo sa nieco stalo.. no, vzdy pri tom placem..
1. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky, tu nový tato, moja manželka je v porodnici v nr, tak pisem za nu, lebo nema mobil net. Malý Jurko sa narodil 20:50, má 2700gr a 48cm, čo je skoro meter :DDD Porod prirodzene, no natrhli sme sa trosku, tak tych stehov bolo neukrekom. Hadam to prezijeme :( marhulka sa vam ozve asi za tyzden. Nech sa vam dari :slight_smile: PS: Stihli sme to tak tak :slight_smile:
2. únor 2011 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Neboj sa, urcite neporodis ako posledna:slight_smile:)) ja mam termin bud 20/02 (podla tehukalkulacky na nete) alebo 24/02 (podla lekara) a som este uplne zatvorena a brucho ani neviem posudit, ci je uz dole alebo nie, ale zda sa mi, ze este nie:slight_smile:
Ale si ma pobavila, ze co vsetko este stihnes urobit, ked Ti praskne voda:slight_smile:)) A to vies, ze Ti nemusi prasknut, ze? Ja som minule rozmyslala, ci stihnem dat do tasky vsetko to, co este pouzivam teraz - ze kefku a hreben a take, a ty ze este zehlit vlasy:slight_smile:)) No ale je pravda, ze teraz by sme uz mali byt kazdy den ready na bleskovy presun:slight_smile:
2. únor 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Tak blahozelaaaaaaaame a krasny datum si vybral na narodenie:slight_smile:))
2. únor 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 My s Leom blahozelame ku Leuske:slight_smile:)) Krasne meno ste vybrali:slight_smile:))
2. únor 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no pila som vcera prvykrat. ma velmi zvlastnu chut, ale neiesila som. povedala som si ze musim :grinning: mne take veci nerobia problem :grinning: malinik mi vsak chuti viac
2. únor 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 blahozelam :wink: vidis vravela si, ze stale nic a ako zrazu to prislo :wink: si nam este nedavno pisala, ze musis maleho posurit. prajem vam obom hlavne vela zdravia a tebe maminka vela radosti zo synceka
2. únor 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Jeeej, no gratulacia k syncekovi!! Nech su obaja cim skor fit!! Pozdravuj! :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 gratulujem k drobcovi, najma vela zdravicka a tebe vela mliecka :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jeeeej gratulujem a to si tu včera písala, že ktovie kedy to bude :grinning: prajem ti skoré zotavenie a Jurkovi veľa mliečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Jeeej gratulujem. Tak to teda muselo byť fakt bleskové, keďže ešte o piatej si tu bola na koníkovi a že 20.50 už bol na svete. Ale super, veď si si toho vytrpela dosť. Tak ešte raz gratulujem:slight_smile:
2. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 gratulujem novy tato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 `tak oholit sa mi treba,,nechcem,aby to robili sestricky,,no a hlavu,,hmm,,mne vlasy bez fena neuschnu,,tak zasa nechcem v nemke si zmyvat hlavu casto,lebo viem,ako dlho mi to trva,,a to asi uz nebudem mat cas,,tak nech aspon tam idem normalna :grinning: :grinning: :grinning: a este samozrejme veci,co denne pouzivam si nahadzat do tasky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juuuj a keby som este stihla mekac, tak budem najstastnejsia na svete :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
skvele sa nám to tu rozbehlo, denne niekoľkokrát upravujem tabuľku, veľmi sa teším že už máme toľko bábätiek a že už sú aj chlapci na rade :dizzy_face: takže sa pekne dopredu dostávame aj my z posledných februárových termínov
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/6255301/
takto vyzeráme my
2. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ešte aj mekáč :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mnam, mekac:slight_smile: vcera sme mali na veceru, dala som si tu novu syrovu pochutku...mnam mnam:slight_smile: no hej, treba ist do nemocnice ako clovek a nie ako poloopica:slight_smile:
2. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj a srdečne pozdravujeme.....hlavne nech ste zdravučký a už domka.....gratulujem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - gratulujem ku chlapčekovi, super, že to už máš za sebou. Hurá začínajú sa rodiť už aj chlapci, aby sa to s dievčatami vyrovnalo.

@mafynka - ak som správne pochopila, Ty chodíš na kontroly k Molitorisovi v poliklinike ako riziková. Ja chodím na kontroly v rámci predpôrodného monitoringu v bloku B - je to o poschodie nižšie ako sú pôrodné sály. :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak cestou by sme mohli stihnut,,ved kedy sa zasa dostanem k mekacu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leonard2002 veru ako clovek,,nech sa ma drobec nezlakne,ked ma zbada :grinning:
@leginca hej chodim na rizikove,,ale na monitor chodim tiez tam v bloku B
2. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak odkedy som tehotna mekac nemozem ani len citit prve mesiace som okolo nemohla ani len chodit aby mi neprislo zle. ani teraz mi nie je moc dobre ked si na to pomyslim. :slight_smile: moje vlasy tiez schnu bez fenovania veky ale mam pocit ze ked zacnem rodit budem mat ine problemy ako su vlasy :grinning: :grinning: :grinning: ale s tym holenim mas pravdu to by som chcela stihnut doma
2. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 blahozelam cerstvemu tatovi a mamicke. krasna sprava, dobre ste to vymysleli :slight_smile: Mamicke a babatku skory navrat z porodnice a vela mliecka :slight_smile:

a my stale nic :angry: Jakubkovi sa z bruska vobec nechce. no na druhej strane, kde uz len bude lepsie ak nie pri mamicke ? :grinning:
2. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tak ja musim mysliet aj na vlasy,,bo ja bez fenu skuceraviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to holenie je prvorade,lebo ked som videla ako v nemke holia,,no strach hroza,,,a ja mam aj tak dost problem,ze sa po holeni vyhadzem,,a nie to este s tymi ziletkami,co pouzivaju v nemke,,ale pre istotu mam zbalene aj vlastne ziletky astra,
2. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja by som chcela stihnúť holenie doma, lebo v nemke som aj ja videla ako sa to robí, no strašné :unamused:
2. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka u nas vraj netreba aby bola zena oholena a moze odmietnut holenie takze to je vyhoda ale zas keby ma mali zasivat tak chcem byt oholena a doma je doma. treba si vlasy umyvat asi pravidelne kazdy druhy den a holit tak isto aby sme boli pripravene. ty mas tiez taky isty termin ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek