• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca veru holenie v nemke hroza,,a este ked na teba budu kazdy den kukat na vizite,,,vsak to tam budem mat ako verejne miesto,,treba byt pripravena
@potokin no ja si vlasy nemozem zmyvat kazdy druhy den,,lebo by som ich mala stale mastne,,,mne nastastie vydrzia taky tyzden,,bez toho,aby boli mastne,,takze to nechcem pokaslat,lebo zatial s nimi nemam problem
2. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no k tomu pozeraniu na vizite, v živote som sa neukazovala ako teraz keď som tehu :grinning:
a ešte jeden paradox, u nás robí pásy sestrička kým príde doki z nemky, včera prišiel akurát keď som bola napojená ja, zastrel záves a šiel sa prezliecť, tak som sa len pousmiala, že ja mu toľko zo seba stále ukazujem a on sa predomnou hanbí prezliecť :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca mne raz kupil do nemky priatel nohavicky,,,take,co sa mi nepacili,,a nechapal,ze ked som mu povedala,ze potrebujem take nohavicky, v ktorym mozem aj na verejnost ist :grinning: :grinning: :grinning: ze kde ich ja uz len budem ukazovat,,,,no na vizite sa nikto nepytal,,odhrnuli mi nohavicky a kukali vsetci,,mi to pride take ponizujujce,,,ale uz ten tyzden vydrzime,,aj ja mam pocit,ze uz pocas tehu ma videl hadam kazdy dolu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: inak mala si vsat a kuknut sa aj ty :grinning: :grinning: :grinning: ako by sa zatvaril
2. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 srdecne blahozelam a prajem rychle uzdravenie!
2. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning: ktovie čo by spravil :grinning: :grinning: :grinning:
teraz si ešte aj pinzetu zoberú a budú vložku obzerať, to tiež môj drahý nechápe, že príde každý lekár z oddelenia na vizitu o sestričkách ani nehovorím a ja tam rozčapím nohy a oni sa mi tam budú pozerať a ešte aj na vložku :grinning: že on by to asi od hanby neprežil :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca netesim sa,,ale dako prezijeme,,,uz som si na tie kontroly aj zvykla,,,ale doki cim som vyssi tyzden, tym bolestivejsie je vysetrenie
2. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka áno, veď to, my prežijeme všetko, mňa vyšetrenie nebolí, môj doki je jemný, ale včera mal studené ruky :grinning:
2. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca moj naposledy skusal,ci sa to da este roztiahnut,,tak bolelo,,,juuj uz nech je to za nami
2. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
ja sa radšej udržujem preventívne stále oholená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky,,a kam si dat pichnut tu kanylu? ci ako sa to vola?
2. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. aj ja, ale aj tak si ešte pred odchodom pobehám žiletkou
2. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
jasne, čerstvo je najlepšie - aby nemali pocit, že treba niečo opravovať.
2. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Gratulujem k malinkému. Stále si hovorila aké máš malé bruško a maličký má nakoniec veľmi pekné miery. Prajem Ti skoré zotavenie a obom veľa zdravíčka a mliečka. :slight_smile:
2. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin - ja som manžela poprosila a oholil ma teraz v nedeľu - to holenie v nemocnici zase nie je až také nepríjemné - za pol minúty to je hotové :slight_smile:
2. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vidite, a mne sa doktorka zakazala holit.. z toho vyteru mi zistili, ze mam enterokoky, dala mi na to vagyn.gulicky a ze sa nemam uz holit, lebo sa to holenim prenasa.. :unamused: , aj tak si tam uz nevidim, ale zase ked uz pojdem do nemocnice, tak isto si to radsej sama, ako by ma tam mali..
Inak je to pravda, dost neprijemne, ked sa vam tam dolu vsetci pozeraju.. a ja asom taka hambliva.. :sweat_smile:
2. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, baby vidím že máte dobrú tému. Ja som už toho toľko prežila čo sa týka gynekológie že už to radšej neriešim. Mám pocit že od spodu ma videlo milión lekárov :grinning: . A tak isto moje vložky a nohavičky. Utešujem sa len tým že pre nich to je bežné - to sa len my trápne cítime. Čo sa týka holenia vždy som sa radšej oholila sama, poprípade sa toho chytil manžel ale aj to som tŕpla aby ma neporezal. Aj teraz sa holím sama so zrkadielkom. :grinning:
2. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Gratulujem k synčekovi,nevypočitatelné su tie naše babatka v brušku.Fakt ešte o piatej si písala na koníka a o 4 hodinky bol maly na svete.Písala si,že sa ti nechce oddychovat a máš vela energie a o pár hodín si šla rodit.Hlavné,že ste v poriadku a šlo to u teba velmi rychlo.
2. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Ahoj, áno, chodím na Kramáre
2. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhuľke 13 gratulujeeeeem. To je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . zdá sa, že aj tatino to zvládol a ešte to aj pekne popísal.
Ja som sa chcela prejsť k rodičom, ale tak ma bolí spodok, že si to asi rozmyslím, alebo sa ešte prekonám, no vidno, že mám už jednu prechádzku za sebou- Monitor v men. - som dobojovaná.
2. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@marhulka13 srdečne gratulujem a prajem hlavne veľa zdravíčka. :slight_smile: Teda,ale tuším ste mali riadne fofry,na prvorodičku klobúk dole,že ste to tak rýchlo zvládli :slight_smile:
2. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky...tak vám píšu, jak jsem dopadla na dnešní kontrole..žádná sláva.....maličkej už má 3,17 kg a cca 50 cm....ale prostě vůbec se neotvírám,čípek vzadu zachován a hrdlo uzavřeno...ale oproti tomu moje placenta vypadá prej už jako den před porodem a mohlo by se stát, že by přestala dobře pracovat, tzn. že by maličkého přestala vyživovat a nastaly by komplikace, další problém je to, že před klenbou poševní těsně naléhá hlavička, takže se to malému už moc nelíbí.NO takže v pátek jdu na monitor a také na ultrazvuk aby mě zjistily nějaké průtoky v placentě a podle toho, se usoudí, co dál. Doktorka říkala, že musím sledovat pohyby malého a kdybych je cítila méně nebo vůbec, okamžitě do nemocnice. Bude se to prý dále řešit podle toho, jak dopadnu v pátek na monitoru a tom ultrazvuku a kdyby to bylo nějak špatné s tou placentou, že by hrozilo, že by malého přestala vyživovat, šla bych na císař a to co nejdříve. Nechápu, proč si mě v té nemocnici raději nenechali už dneska, hrozně se bojím,aby se něco náhle díky té placentě nestalo a nemělo to následky na prckovi:( poraďtě
2. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj, keby to bolo take vazne, tak ta domov ani nepustia. Ak placenta prestane vyzivovat, tak ti daju vyvolavacku a pojde to. Neboj, maly bude v poriadku, a ma pekne miery, to uz by aj mohol ist von..
2. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak som bola dnes posledne sono ... maly ma 3,8kg :grinning: v piatok sa rodime :slight_smile:
2. únor 2011 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj sa,,vsetko bude ok,,vsak piatok je tu zachvilku

kocky byvate niekto v rodinnom dome? ako riesite kurenie?
2. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhulka13 gratulujem silno :slight_smile: tak to bola naozaj rychlovka :sunglasses: vela zdravicka a mliecka prajem :slight_smile:
@mafynka ako to myslis? my byvame v RD :slight_smile:
2. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki fu, tak to je taky maly valibuk:slight_smile:)) drzime palceky, aby vsetko vyslo ako ma:slight_smile:
2. únor 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ze ci mate zimu doma,,kolko vlastne stoji drevo na mesiac na kurenie? bo tu svokra tak setri,ze rozmyslam,ze kupim sama drevo,,lebo to maly mi tu zamrzne,,my sme mali konvektor zapnuty v izbe a obaja sme spali pod perinou aj pod dekou,,,este aj psa nam triaslo v izbe
2. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 já ani nevím...čím dál víc přemýšlím o tom, že bych jela do nemocnice už dneska a řeknu, že mám bolesti..prostě ať vypadám klidně jako debil, ale nechci aby se něco zanedbalo.....
2. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka fuuu, tak to ti neviem povedat. my kurime plynom. akurat, ze teraz velmi malo, mne je strasne teplo a doma mame tak 18stupnov. ale ked bude mala na svete, tak by malo byt teplejsie. citala som, ze v izbe, kde sa zdrziava cez den by nemala klesnut tepolota pod 20 stupnov, kupat by sa mala az pri 22 st. a spat okolo 18st.
neviem vsak, ci su tieto cisla ok, mozno nejaka druhorodicka poradi. kamaratka sice byva v byte, ale kupe malu tak, ze spalnu, kde malu kupe, vykuri elektrickym ohrievacom. no ale to si musi svokra uvedomit a aj tvoj priatel, ze babo musi byt v teplucku. kolko mate stuponov v izbe?
2. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a na tu otazku s drevom ti hadam niektora odpovie, ja naozaj neviem :unamused:
@neelaa ja viem tak, ze ked odumrie placenta, tak len nedava ziviny babatku, ale nijak mu to neublizi. akurat tam uz iba je a nepribera, tak by som sa nestresovala. to je horsie. a piatok je raz-dva :slight_smile:
2. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek