• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta takto ako pises mi to tiez bolo povedana a preto somsa to pytala moje doktorky a ona pvoedala, ze z lekarskeho hladiska pre tehotenstvo to nie je skodlive, ani motorka, ani auto,....dokonca ani lyzovanie, len ide o to, ze nemozes spadnut. pad akykolvek je rizikovy. ale to sa ti moze stat aj na schodoch....
28. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja celkovo emam rada ovocie, ked mam nejake zjest, az ma striasa a svokre sa 7 rokov pokusam vysvetlit, ze nemam rada kolace, lekvar, kompoty a ovocie a ona jak hlucha. Vzdy, ked prideme napecie nejaky kolac a potom sa urzi, ze ho nechcem jest a este nam aj domov nabali. :confounded:
28. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Moze, ale podla mna je motorka vacsie riziko...Ja som napr. dobra lyziarka a za posledne 4 sezony som nespadla ani raz, ale urcite by som to v tehotenstve neriskovala. ale kazdy sme iny.
28. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuj tak to ja maliny mozem a kazdy den sa na nich pasiem :frowning2: aj vsetko ovocie,
inak ja mam podobnu skusenost so svokrou a pecenym pasom co plava v tuku - uff brrr .....a k tomu ryza s vegetou
28. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som ovocie jedla a jedla. denne zjem par bananov, broskyn a momentalne milujem 100% ananasovy dzus :grinning: uz sa tesim na melooooony :sunglasses: zeleninu moc nemusim :confounded:
28. čer 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melony este hej, ale mne to ovocie pripada take kysle a robi mi zle na zuby. Broskyne a marhule vobec ee, banany tiez nie, ananas mi robi zle na zuby, aj jablko, hruska je prilis sladka.... :confounded:
28. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj baby tak som bola dnes u lekara , tak som videla aj ako sa hybe aj srdiecko a pekne si sedkalo , aj malinke zacinajuce nozicky rucicky ... je krasne :slight_smile: velkostou zodpoveda tak hadam to bude aj nadalej pokracovat tak dobre ... no a termin mam 14, ale kedze bude nutna sekcia tak o tyzden skor :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki :astonished: :astonished: :astonished: kraaaaaaaasne, supeeeeeeeer :slight_smile: aj ja chceeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sme ďalší, baby! Poslušne hlásim! :slight_smile:
Som v piatom týždni a pôrod mi vychádza na 28.2.2011, samozrejme, ktovie, čo si zmyslí bábo, takže mi možno februároví nebudeme, rada by som však našla internetové kamošky, aby som sa mala s kým rozprávať a mohla si s vami vymieňať rady, skúsenosti a tak ďalej... :slight_smile:
Som tu nová, tak budem veľmi rada, keď sa mi ozvete. :wink:
28. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak ja som ani skor nesla dokimu, kedze uz viem ako to chodi a kedy sa co deje :slight_smile: teraz som mala istotu ze vsetko uvidim a zase mam uzasneho lekara aj fotku mam , sedi si na tam na tom chvostiku hihi
28. čer 2010 v 16:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki to musi byt uuuuzasnyyyy pocit, ale ako kukam, ty o tom uz nieco vies :slight_smile:

@li_la gratulujem a vitaj. kedy ides k dr.?
28. čer 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 veru viem ved olinko bude mat teraz este len 8m :slight_smile:))) inak olinko mal termin 14.11 :grinning: mi doktor povedal ze fungujem jak svajciarske hodinky :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la vitaj medzi nami :wink:
@kkiki aj ja uprimne (v dobrom) zavidim a gratulujem. Ja som bola v 6tt a bolo vidno len vacok :confounded: najblizsie idem 9.7 a to uz budem v 9tt
28. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ani kojit v tehu by sa podľa všetkého nemalo. A keď ani kojit, tak potom ani sex!!!! Kojenim sa do tela totiž vylučuje oxitocin, ktorý vyvoláva pôrod tým, že sťahuje maternicu. Oxitocin dávajú napríklad pri pôrode, na vyvolanie, urychlenie. A koľko žien koji??? Koja tandemovo po pôrode obe deticky! A sex by sa tým pádom tiež nemal, pretože orgazmus spôsobuje tiež stahy maternice. Jednoducho Vám stvrde brucho, uvidíte kedbudete viac tehotné. A prevažne väčšina žien sexuje.
Malinikovy čaj sa "odporúča" piť na vyvolanie a ulahcenie pôrodu. Ale sú to všetko len babaske rozprávky. Určite niečo maliny obsahujú, ale neporidite a ani nepotratite z toho!! Pokial je zdravá žena, tehotenstvo je fiziologicke a priebeh normálne, tak babu nič nehrozí. To čo zjete vy, nejde cez pupocnik priamo k bábätku. Babo si berie vitamíny, minerali.... takze kľudne môžte jes stiplave, babatku určite nič nebude. Akurát Vám môže byt zle:slight_smile:) Nestresujte s tým jedlom a ani pohybom. Vrcholovej sportovkyne normálne cvicia prvé tri mesiace. Ja som chodila na flowin donedávna. Robila 70 brusakov a potila sa jak prasa.
Dopravne prostriedky nevadia. Ani motorka. Ja som tiež motorkarka. Babo je v tekutine, pre neho neplatí gravitácia a take natriasanie mu nevadí, to by mu potom hádam vadila aj chodza! Práve naopak, pohyby bábätko uspava. Keď lezite, alebo sedíte, ste v klude, v tedy kope. Preto aj keď sa babo narodí, netreba veľa, len ho zobrať na ruky a prejsť sa s ním keď place. Lebo tieto pohyby sú mu známe, rytmus chodze a ono sa ukludni.
28. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ďakujem. :slight_smile: K doktorovi idem AŽ tento piatok... Najradšej by som išla hneď. Mám kopec otázok a som zvedavá. Pokupovala som si všeliake knižky, časáky, čítam všeličo nan ete a dopátrala som sa k tomuto portálu. Snáď sa tu "zabývam". :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ďakujem, ďakujem. :slight_smile: Som rada, že tu sú tie fóra také živé. Bude sa mi tu ľúbiť. :slight_smile:
28. čer 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ja viem o tom, ze sex nie je problem. Gynekologovia vravia, ze ak tehotenstvo prebieha normalne, tak bez problemov a stahy pri orgazme nie su stahyy, ako pri porode. Ved vsede sa o tom hovori, ze to, ze sex v tehotenstve je nebezpecny je len mytus. :confused:
28. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la Davaj pozor na zavislost :grinning: Mna to drzi uz peknych par rockov :wink:
28. čer 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la kedy si mala poslednu M.?
28. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uplne s tebou suhlasim a mam taky isty nazor ako ty :slight_smile: tiez mi to tak pripadalo, ale predsa, nepoznam to a prvykrat som tehotna, tak sa casto necham ovplyvnit. ale moooc dakujem aj za ukludnenie
28. čer 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Tak... myslím, že toto bude prospešnejšia závislosť ako napr. hranie hier alebo rôzne iné... nie? :grinning: Pár rôčkov? Fíha. A je toto tvoje prvé bábo?
28. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja beriem to, co je logicke. Inak prave mi dnes kolegyna vravela (jej svagrina ma mesacneho syna), ze vraj najnovsie prieskumy ukazali, ze sa do materskeho mlieka nedostava az tolko latok, ako sa predpokladalo a ze jej doktor povedal, ze to vobec nemusi brat tak prisne s tou doetou pocas dojcenia.
28. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la Prve, ale ja som najprv 2 roky stravila na mojasvadba.sk a potom, kde sem presli vsetky moje zname, tak som sem presla aj ja. My sme babo nechceli hned po svadbe. Az teraz prisiel cas.
28. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky
tak ja som dnes bola na kontrole všetko je ok ako má byť som šťasná :grinning: dalšia ko 12.7 a konečne dostanem preukaz
28. čer 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerám,že závisláčok je tu viac :grinning: :grinning: :grinning: už aj ja som zaslúžilá koníkovka :grinning:
28. čer 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 22. mája. Prečo?
28. čer 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Chápem. :slight_smile: Tak nám to bolo nadelené opačne. :grinning: Takže mi odporúčaš aj mojasvadba.sk? :slight_smile:
28. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, ja som chytila zavislost, ked sme chceli babatko a uz sa treti mesiac nepodarilo, tak mi to tu velmi pomohlo :slight_smile: a som aj rada, ked sa mozem porozpravat so zenami, ktore su v rovnakej situacii, ono to cloveku velmi pomaha :slight_smile:
28. čer 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la ziaden strach, aj my to mame troska opacne :grinning:
28. čer 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly mne moc pomohli koníkovky ked som o bábo prišla
natrafila som na skvelé bambulky,dodnes som im moc vdačná :zipper_mouth:
snád sa aj tu zídeme dobrá parta :dizzy_face:
28. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek