• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 tak budim sa minimalne dvakrat na kojenie, jednu noc sme mali taku, ze sme naozaj nespali... a ine to je, ale s tym, ze uz to nie je nepohodlie, kvoli ktoremu nespis, lebo uz by si aj mohla, aj chcela, len drobec nedovoli dlho neprerusovane spat :wink:
2. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova dakujeme :slight_smile: Nas :astonished: je taký podarený, len :pensive: a :pensive:. Dufam, ze i Jakubkovi sa zacne chciet :grinning: Prajeme Ti vela sil a hlavne zdravia :sunglasses:
2. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ta energia ostala. Moja milá ešte do teraz nespala od porodu. Prisiel som domov a ona sa uz zvijala na zemi. Na sestrickinu otazku doktorovi, ci moze dat klistir a oholit, doktor reagoval, ze na to uz casu niet a o hodku bolo pocut prvy rev :slight_smile:
2. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, ja mam pocit, ze mi idchadza prave teraz.. mam taky silnejsi vytok do ruzova, akoby trochu krvavy.. ale zase nie je toho az tak velmi vela.. tak neviem, ci bude aj viac, alebo to bolo vsetko..
2. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim, ze my uz jsme z porodky doma.. Samik se narodil 29.1. ve 12:20 po vyvolavacce (4:40 zavedeni gelu).. mel krasnych 3715g a 50cm ve 38+5tt .. :grinning:
prikladam foto naseho koblizku :wink:
3. únor 2011 v 01:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko @marhulka13 klobúk dolu pred takýmto manželom, prajeme skoré zotavenie :wink:
3. únor 2011 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 gratulujem, malý je nádhernýýýýýýýýýýý, ako si spokojne spinká, krásny anjelik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prajem skoré zotavenie a veľa mliečka pre Samíka :wink:
3. únor 2011 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 gratulujemm maly je uplne nadherny, prajem vela zdravicka a vela mliecka :slight_smile:
3. únor 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 gratulko krasne babo krasne :slight_smile:
3. únor 2011 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 gratulujem k Samkovi :slight_smile:
3. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby je tu vobec este nejaka, ktora ma termin do 5. februara? ci uz som posledna. Vy si vsetky veselo rodite a to ste mali vacsina termin az po mne :frowning2: :frowning2: :frowning2: a my stale nic :frowning2:
3. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja mám termín v sobotu ako ty.každý deň to vyzerá,že sa čosi začína diať,ale keď si večer ľahnem,tak to prejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gratulujem všetkým novým maminkám a miminkám,už to nestíham sledovať,každý deň nie jedno,ale viac nových bábätiek.Všetkým prajem hlavne veľa zdravíčka a lásky. :slight_smile:
3. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 u teba to aspon vyzera, ze sa nieco zacina :slight_smile: , ale u mna vobec nic :frowning2: . ak sa do konca vikendu nic neudeje, tak sa v pondelok hlasim v nemocnici :frowning2:
3. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja sa mám hlásiť v utorok.ale tam,kam idem rodiť,nechávajú prenášať 10dní a až potom vyvolávajú.keby som išla tam,kde prvého syna,už mi ho dávno vyvolajú,už by sme hádam boli aj doma.aj si trochu otvorená?ja na 3cm aj čosi
3. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 gratulujeeeeem k synčekovi, je naozaj krásny :wink:
3. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova, @janette4, úplne viem ako sa cítite. Ja som strašne nervózna, na muža len vrčím a krček sa vôbec neotvára. Dnes idem na kontrolu. Som zvedavá čo povie dr. Už nech to je za nami. Ja mám 2 termíny - jeden 29.1. a druhý 2.2. Mám už toho vyše hlavy aj viac.....
3. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 gratulujem :slight_smile: ake krasne miery :slight_smile: ako prebiehal porod?
3. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mna doktor zo spodu vobec nepozeral, takze nemam ani ponatia, ci sa otvaram alebo nie. ja prenasat namam kvoli tehu cukrovke. takze dufam, ze najneskor v utorok uz bude Jakubko na svete.
3. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik tak to ti verim, ty si uz po termine :frowning2:
drzim palce nech mas toho svojho drobceka co najskor pri sebe :slight_smile:
3. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, chtěla jsem se zeptat kdy vám asi začaly poslíčci ........... já pořád čekám jestli mě někdy něco nezačně bolet a zatím mám někdy pocit jakobych bříško ani neměla :wink: Mám zatím ještě relativně čas, ale nezlobila bych se na tu naši kočičku kdyby se jí chtělo vyloupnout se dřív. Na kontrolách mi Dr. zatím nic neřekla, asi je všechno v klídku. Jen by mě zajímalo kdy to asi začne :sweat_smile:
3. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 krásný hošíček :slight_smile:
3. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina ja ešte poslíčkov nemám
3. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
fúú, tak to je pálka a úplne zbytočne, v nemocnici som pýtala v lekárskych potrebách - mali ich tam za 13 eur, ale našťastie nemali moje číslo. Potom som si šla kúpiť do čiňaku prezuvky do men. a tam som zbadala sťahujúce nohavičky za 3 eura :slight_smile: :slight_smile: to je rozdiel v cene - a pritom rovnaký materiál. takže som si kúpila dvojo a ešte pre maminu - že by sa jej také tiež hodili.
Netreba pozerať iba tú najdrahšiu variantu.
3. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak to mě moc netěší :pensive: já bych už chtěla tu naši holčičku mít u sebe doma ............. hlavně mít za sebou porod :wink:
3. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina mne poslíčkovia začali asi pred 3týždňami,ale pri prvom som nemala poslíčkov vôbec,ani žiadne príznaky.
3. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. to bolo prvé čo som našla, tiež sa mi to zdalo drahé, len som chcela ukázať nejaký druh, aby to neboli tie sieťované nohavičky do nemocnice, ale vďaka za názor, pôjdem pozrieť aj ja k číňanovi :wink:
3. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina už by sme asi všetky radi držali naše pokladíky v náručí :wink: ale už to máme za pár, treba nám len vydržať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no mě není taky právě vůbec nic :sweat_smile: občas mě bolí podbřišek,ale to jsem měla i zezačátku když jsem to přepískla s námahou ............ ale jinak pohodička :grinning:

@natalca vydržet je právě to co mi moc nejde ............ já jsem hrozně nedočkavý člověk :grinning:
3. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja som poslickov nemala ani v prvom tehu a ani teraz nemam. Som ja vobec tehotna? :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek