• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katarinasifrova možno ani nie, len ťa nejako nafúklo :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a myslim, ze poriadne :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tuším aj mňa :grinning:
3. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 Mooc gratuluju, je krásný :slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamušky, tak další den a zase nic, 7 dní do termínu ještě...No aspoň nějaká změna, začal mi takový čirý tečavý výtok, mé kamarádce začal týden před porodem, tak snad to něco znamená :slight_smile: Zítra jdeme na kontrolku, tak budu moudřejší :slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem k novým detičkám. :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som už po poradni a stav je rovnaký ako minulý týždeň, takže rodiť asi ešte nebudem. Termín mám 12. 2. - tak som zvedavá, kedy sa Adamko nakoniec vypýta na svet. :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 gratulujem!! kraasny chlapcek!!
3. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja mam tiez po kontrole.. som sa vcera trochu zlakla, lebo mi zacalo naraz odtekat take nieco ako vytok, len vodnatejsie a s krvou, tak do ruzova. A tak narazovo to odteka este aj teraz. Hlavne, ked sedim a sa postavim.. Som sa pytala lakarky, ze co to je, vravela, ze moze byt ta hlienova zatka.. aj zo spodu ma vsetko uz boli, tazko sa aj chodi.. No, pozrela ma a ze hrdlo mam este dlhe, ale uz makke, maly nezostupil a otvorena som tak na spicku prsta. Vravela, ze bud. tyzden sa este isto vidime, tak to na porod este nevyzera, ale pripravuje sa..
3. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute...Hlásim sa že aj ja som po kontrole....Neotvorená ešte absolutne ani zatka neodtiekla a vlastne ani nic nové....Prietoky dobre...A robili mi ctg,kde mi sestricka tak stacila brusko,že Stella mala z toho slabsiu akciu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tak este že si to doktor všimol a hned ju zdrbal....O tyzden dalsia poradna...Do vtedy vraj neporodím!!! :confused: :confused: :confused:
3. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som mala kontrakcie vcera aj na monitore, tak si myslim, ze sa mi to blizi, otvorena som na 1,5 cm, hrdlo opotrebovane a skratene na 1.5 cm a pravidelne kontrakcie, som este stale v nemocnici, 25 den a tak si ma tu mozno aj nechaju az do porodu....
3. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no, tak malej je u teba vyborne!! Na co by sa ponahlala? uz jej tak dobre nebude, ako v maminom brusku. Ale clovek nikdy nevie, tebe sa to mozno rozbehne vsetko naraz. Takze mala bude Stella? nie Barbara?
3. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 tak drzim palce!! Asi to bude aj skor, ako mas termin, ze?
3. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehule a maminy. Ja som junovka a sledujem uz od novembra ako sa tu rodi na MK a teraz ste prisli na rad Vy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Strasne Vam drzim palce, nech mate len krasne spomienky z porodu a krasne zdrave deticky a nech ste rychlo doma.
3. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky..těm chlapečkům se moc nechce že? já jdu zítra na monitor a na ten ultrazvuk kvůli té placentě..kámoška mi dneska říkala, že jestli mi placenta odchází, tak by mě mohli přijmout do nemocnice a buď počkat do termínu, zda neporodím, anebo by mě porod vyvolali....mám dneska hroznou depku....nic mě nebaví a mám pořád nějakej strach.....prostě pochybuju, že se začnu do termínu otvírat, sice to je ještě 10 dní, ale už min. 4 týdny se u mě nic neděje....moc vám závidím, že se to u vás rozbíhá...:slight_smile:
3. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Ahoj Nat, ja ked som si kupovala kojenecku podprdu, tak som sa pytala aj predavacky, ci maju stahovacie nohavicky poporodne a ona povedala, ze je najlepsie kupovat az po porode, ze podla toho ake velke brucho Ti ostane je najlepsie kupovat...takze ja sa chystam si ich zaobstarat az po porode:slight_smile:
3. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsetky nove mamicky s babatkami, blahozelam a tesim sa s vami...

Ja som dnes tiez po poradni v nemocnici, ziadna zmena, otvorena na spicku prsta, co je podla mna vobec:slight_smile:)) a krpec ma hlavicku este vysoko, takze u nas sa k porodu este neschyluje...ved komu by sa aj chcelo ist vonku z tepleho bruska do tej hrozitanskej zimy, ze?:slight_smile:
3. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, gratulujem vsetkym novym mamickam, teraz tu tusim kazdy den niekto oznami narodenie svojho droceka :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ako sa mate vsetky? ja mam dnes za sebou prvy den s malickou sama a zvladli sme, doobeda mi spinkala, tak som stihla aj povysavat, poumyvat dlazku, upratat a pozehlit a poobede pekne prechadzka s nakupom a aj kamaratka nas prisla pozriet, takze celkom v pohode den, snad bude mala aj zajtra doobeda taka poslusnucka a necha ma uvarit si obed :slight_smile:
3. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Pořád se zbytečně nestresuj :wink: Určitě bude všechno v pořádku, pořád řešíš to otvírání, ale to fakt není zas tak důležité, my máme do termínu porodu 7 dní a taky už 14 dní žádná změna...Kamarádka se začla otvírat až po 4 hodinách první doby porodní, jinak byla zcela uzavřená, hrdlo tuhé...prostě je to fakt u každého jinak...četla jsem si ot om tvém problému s placentou v knize co mám doma a opravdu to malému nemůže nijak ublížit, jsi pod dohledem, tak buď ráda, že jsi v klidu doma a můžeš odpočívat, v nemocnici je to na palici, ležela jsem vloni a každý den trval jako doma dva :unamused: Hlavně pevné nervy, povídej si s maloškem jak to všechno zvládnete a bude to ok..zítra si písnem, jak nám dopadly kontroly :wink:
3. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa - máme rovnaký termín a tiež sa u nás nič nedeje , ty si aspoň trošku otvorená, ja vôbec, ale vôbec sa nestresujem, ved mám ešte desať dní do termínu. Ono ti to príde že by sa už s tebou malo niečo diať, kedže baby tu rodia o sto dvesto, ale sme v tému február a ten je iba dva dni, tak prosím zbytočne sa nestresuj, bud rada, že je malinkému dobre a že ti lekári prišli na ten problém s placentou a budeš pod dozorom, ani sa nenazdáš a malý bude tu a tebe bude ľúto za bruškom.
3. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky tak práve mi prišla správa od kwetinky -

Píše za mňa mamička, lebo ja som ešte maličká.
Volám sa Lea, narodila som sa dnes o 11:15h,
48cm, 3000g
Ja a maminka sme v poriadku. :wink:

Tak a máme ďalšie dievčatko :grinning: asi sa stretli so sharllottou na Antolskej, som zvedavá, ktorá z Vás sa ku mne pridá na Antolskej okolo toho 13 februára :D
3. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniela1974 ďakujeme, prajem ti krásne tehotenstvo :wink:
@leonard2002 vďaka za radu, ešteže som sa spýtala :wink:
@isabella_fly ty si už 100% mamina
3. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka gratulujem kvetinke :dizzy_face:
žiaľ ja sa k tebe nepridám, do BA sa v najbližšej dobe nechystám, ale ak chceš, pridaj sa ty ku mne do NR :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 asi máš pravdu..zbytečně se pořád stresuju...:( děkuju,žes mi napsala a trochu uklidnila...mě se prostě dneska všechno nějak líto no..:( tak si zítra písneme:slight_smile:pa a děkuju
3. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak uz pekne mamickujem, ved musim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aby mala mala domov ako sa patri :grinning: neboj aj ty sa do toho rychlo dostanes, ved aj mna premohli hormony, neviem povedat ci to bolo to babyblues, alebo to bolo fakt len chvilkove z tych hormonov, ale som mala na zaciatku po par dnoch ako som dosla domov trocha uplakany aj jeden vecer a v podstate pre nic, len ma premohli tie emocie a potrebovala som si poplakat... mm na mna pozeral ako na blazna, kedze som nemala dovod, ale uz to hadam preslo, ked sa to nezopakovalo :slight_smile:
3. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka ze gratulujemeeeeeeee :dizzy_face:
3. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly :slight_smile: áno tým si asi všetky prejdeme :wink:
3. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa otvorit sa mozes za jeden den ako ja :wink: nemusi to mat nejaku extra postupnost na to aby si uz zajtra vecer nemohla byt mamickou :wink:
3. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 Krásne babatko, gratulujem a želám veľa zdravíčka a mliečka :slight_smile:
3. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj ja som mala termín 2.2. a zatiaľ stále nič. Mám pociit, že ma všetky predbehnú :frowning2: .Ak do utorka neporodím, tak idem do nemocky. Celé tehotenstvo som preležala a teraz nie a anie porodiť dokonca sa cítim akoby som ani nebola tehu :unamused:
3. únor 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek