TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
natalca
3. únor 2011
@katarinasifrova možno ani nie, len ťa nejako nafúklo 😃 😃 😃
katarinasifrova
3. únor 2011
@natalca a myslim, ze poriadne 😃 😃 😃
natalca
3. únor 2011
@katarinasifrova 😃 😃 😃 😃 😃 tuším aj mňa 😃
verunka90
3. únor 2011
@medunka1 Mooc gratuluju, je krásný 🙂
verunka90
3. únor 2011
Ahoj mamušky, tak další den a zase nic, 7 dní do termínu ještě...No aspoň nějaká změna, začal mi takový čirý tečavý výtok, mé kamarádce začal týden před porodem, tak snad to něco znamená 🙂 Zítra jdeme na kontrolku, tak budu moudřejší 🙂
leginca
3. únor 2011
Gratulujem k novým detičkám. 😃 😃 😃

Ja som už po poradni a stav je rovnaký ako minulý týždeň, takže rodiť asi ešte nebudem. Termín mám 12. 2. - tak som zvedavá, kedy sa Adamko nakoniec vypýta na svet. 🙂
mirka0044
3. únor 2011
@medunka1 gratulujem!! kraasny chlapcek!!
mirka0044
3. únor 2011
Ahojte, tak ja mam tiez po kontrole.. som sa vcera trochu zlakla, lebo mi zacalo naraz odtekat take nieco ako vytok, len vodnatejsie a s krvou, tak do ruzova. A tak narazovo to odteka este aj teraz. Hlavne, ked sedim a sa postavim.. Som sa pytala lakarky, ze co to je, vravela, ze moze byt ta hlienova zatka.. aj zo spodu ma vsetko uz boli, tazko sa aj chodi.. No, pozrela ma a ze hrdlo mam este dlhe, ale uz makke, maly nezostupil a otvorena som tak na spicku prsta. Vravela, ze bud. tyzden sa este isto vidime, tak to na porod este nevyzera, ale pripravuje sa..
domigb
3. únor 2011
Caute...Hlásim sa že aj ja som po kontrole....Neotvorená ešte absolutne ani zatka neodtiekla a vlastne ani nic nové....Prietoky dobre...A robili mi ctg,kde mi sestricka tak stacila brusko,že Stella mala z toho slabsiu akciu 😞 😞 😞
Tak este že si to doktor všimol a hned ju zdrbal....O tyzden dalsia poradna...Do vtedy vraj neporodím!!! =-) =-) =-)
minnehaha2005
3. únor 2011
baby ja som mala kontrakcie vcera aj na monitore, tak si myslim, ze sa mi to blizi, otvorena som na 1,5 cm, hrdlo opotrebovane a skratene na 1.5 cm a pravidelne kontrakcie, som este stale v nemocnici, 25 den a tak si ma tu mozno aj nechaju az do porodu....
mirka0044
3. únor 2011
@domigb no, tak malej je u teba vyborne!! Na co by sa ponahlala? uz jej tak dobre nebude, ako v maminom brusku. Ale clovek nikdy nevie, tebe sa to mozno rozbehne vsetko naraz. Takze mala bude Stella? nie Barbara?
mirka0044
3. únor 2011
@minnehaha2005 tak drzim palce!! Asi to bude aj skor, ako mas termin, ze?
daniela1974
3. únor 2011
ahojte tehule a maminy. Ja som junovka a sledujem uz od novembra ako sa tu rodi na MK a teraz ste prisli na rad Vy x-) x-) x-) . Strasne Vam drzim palce, nech mate len krasne spomienky z porodu a krasne zdrave deticky a nech ste rychlo doma.
neelaa
3. únor 2011
kočky..těm chlapečkům se moc nechce že? já jdu zítra na monitor a na ten ultrazvuk kvůli té placentě..kámoška mi dneska říkala, že jestli mi placenta odchází, tak by mě mohli přijmout do nemocnice a buď počkat do termínu, zda neporodím, anebo by mě porod vyvolali....mám dneska hroznou depku....nic mě nebaví a mám pořád nějakej strach.....prostě pochybuju, že se začnu do termínu otvírat, sice to je ještě 10 dní, ale už min. 4 týdny se u mě nic neděje....moc vám závidím, že se to u vás rozbíhá...🙂
janette4
3. únor 2011
@katarinasifrova 😃 😃 😃
leonard2002
3. únor 2011
@natalca Ahoj Nat, ja ked som si kupovala kojenecku podprdu, tak som sa pytala aj predavacky, ci maju stahovacie nohavicky poporodne a ona povedala, ze je najlepsie kupovat az po porode, ze podla toho ake velke brucho Ti ostane je najlepsie kupovat...takze ja sa chystam si ich zaobstarat az po porode🙂
leonard2002
3. únor 2011
Ahojte vsetky nove mamicky s babatkami, blahozelam a tesim sa s vami...

Ja som dnes tiez po poradni v nemocnici, ziadna zmena, otvorena na spicku prsta, co je podla mna vobec🙂)) a krpec ma hlavicku este vysoko, takze u nas sa k porodu este neschyluje...ved komu by sa aj chcelo ist vonku z tepleho bruska do tej hrozitanskej zimy, ze?🙂
isabella_fly
3. únor 2011
ahojte baby, gratulujem vsetkym novym mamickam, teraz tu tusim kazdy den niekto oznami narodenie svojho droceka 😃 😃 😃 x-) x-) x-)
ako sa mate vsetky? ja mam dnes za sebou prvy den s malickou sama a zvladli sme, doobeda mi spinkala, tak som stihla aj povysavat, poumyvat dlazku, upratat a pozehlit a poobede pekne prechadzka s nakupom a aj kamaratka nas prisla pozriet, takze celkom v pohode den, snad bude mala aj zajtra doobeda taka poslusnucka a necha ma uvarit si obed 🙂
verunka90
3. únor 2011
@neelaa Pořád se zbytečně nestresuj 😉 Určitě bude všechno v pořádku, pořád řešíš to otvírání, ale to fakt není zas tak důležité, my máme do termínu porodu 7 dní a taky už 14 dní žádná změna...Kamarádka se začla otvírat až po 4 hodinách první doby porodní, jinak byla zcela uzavřená, hrdlo tuhé...prostě je to fakt u každého jinak...četla jsem si ot om tvém problému s placentou v knize co mám doma a opravdu to malému nemůže nijak ublížit, jsi pod dohledem, tak buď ráda, že jsi v klidu doma a můžeš odpočívat, v nemocnici je to na palici, ležela jsem vloni a každý den trval jako doma dva :-| Hlavně pevné nervy, povídej si s maloškem jak to všechno zvládnete a bude to ok..zítra si písnem, jak nám dopadly kontroly 😉
labudka
3. únor 2011
@neelaa - máme rovnaký termín a tiež sa u nás nič nedeje , ty si aspoň trošku otvorená, ja vôbec, ale vôbec sa nestresujem, ved mám ešte desať dní do termínu. Ono ti to príde že by sa už s tebou malo niečo diať, kedže baby tu rodia o sto dvesto, ale sme v tému február a ten je iba dva dni, tak prosím zbytočne sa nestresuj, bud rada, že je malinkému dobre a že ti lekári prišli na ten problém s placentou a budeš pod dozorom, ani sa nenazdáš a malý bude tu a tebe bude ľúto za bruškom.
labudka
3. únor 2011
Kočky tak práve mi prišla správa od kwetinky -

Píše za mňa mamička, lebo ja som ešte maličká.
Volám sa Lea, narodila som sa dnes o 11:15h,
48cm, 3000g
Ja a maminka sme v poriadku. 😉

Tak a máme ďalšie dievčatko 😃 asi sa stretli so sharllottou na Antolskej, som zvedavá, ktorá z Vás sa ku mne pridá na Antolskej okolo toho 13 februára 😃
natalca
3. únor 2011
@daniela1974 ďakujeme, prajem ti krásne tehotenstvo 😉
@leonard2002 vďaka za radu, ešteže som sa spýtala 😉
@isabella_fly ty si už 100% mamina
natalca
3. únor 2011
@labudka gratulujem kvetinke x-)
žiaľ ja sa k tebe nepridám, do BA sa v najbližšej dobe nechystám, ale ak chceš, pridaj sa ty ku mne do NR 😃 😃 😃
neelaa
3. únor 2011
@verunka90 asi máš pravdu..zbytečně se pořád stresuju...😞 děkuju,žes mi napsala a trochu uklidnila...mě se prostě dneska všechno nějak líto no..😞 tak si zítra písneme🙂pa a děkuju
isabella_fly
3. únor 2011
@natalca tak uz pekne mamickujem, ved musim x-) x-) x-) aby mala mala domov ako sa patri 😃 neboj aj ty sa do toho rychlo dostanes, ved aj mna premohli hormony, neviem povedat ci to bolo to babyblues, alebo to bolo fakt len chvilkove z tych hormonov, ale som mala na zaciatku po par dnoch ako som dosla domov trocha uplakany aj jeden vecer a v podstate pre nic, len ma premohli tie emocie a potrebovala som si poplakat... mm na mna pozeral ako na blazna, kedze som nemala dovod, ale uz to hadam preslo, ked sa to nezopakovalo 🙂
isabella_fly
3. únor 2011
@labudka ze gratulujemeeeeeeee x-)
natalca
3. únor 2011
@isabella_fly 🙂 áno tým si asi všetky prejdeme 😉
isabella_fly
3. únor 2011
@neelaa otvorit sa mozes za jeden den ako ja 😉 nemusi to mat nejaku extra postupnost na to aby si uz zajtra vecer nemohla byt mamickou 😉
adui
3. únor 2011
@medunka1 Krásne babatko, gratulujem a želám veľa zdravíčka a mliečka 🙂
adui
3. únor 2011
@katarinasifrova aj ja som mala termín 2.2. a zatiaľ stále nič. Mám pociit, že ma všetky predbehnú 😞 .Ak do utorka neporodím, tak idem do nemocky. Celé tehotenstvo som preležala a teraz nie a anie porodiť dokonca sa cítim akoby som ani nebola tehu :-|