• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@neelaa je normalne ze sa otvoris nahle zo dna na den:slight_smile: kamoska bola u lekara povedal ze je zatvorena a ze to na porod navyzera a na druhy den rodila :slight_smile: ani ja nie som otvorena a mame podobny termin :slight_smile: neboj ono to pride uz za chvilu. sekcia je cisarsky rez :wink:
3. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin děkuju za info:slight_smile: no mě znepokojuje i to, že mě nejspíš už selhává placenta, zítra jdu kvůli tomu na vyšetření placenty....a maličkej je už před poševní klenbou a už by chtěl ven, ale práve mě znepokojuje, že i přesto se vůbec neotvírám...:(
3. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly taky bych to už strašně chtěla:slight_smile: závidim, že máš maličkou u sebe a že si měla takový štěstí, že si nebyla otevřená a začal ti porod a až pak ses otevřela...já to u mě vidim ještě na dlouho
3. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj sa zajtra zistia ako to mas s tou placentou a vsetko bude dobre :slight_smile: prinajhorsom ti daju vyvolavacku aby si sa zacala otvarat a budes to mat za sebou :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui plne s tebou suhlasim :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin a po té vyvolávačce bych už musela být v nemocnici? to už bych rodila hned?
3. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin taky mne to napadlo, ale bojim se, ze by mu to zachutnalo a pak by chtel taky pokazde, kdyz bych kojila..a na to nemam nervy :slight_smile:

@matiniki5 ja to zvladam taky blbe.. :slight_smile: vycitky jsem mela ty prvni dny, ale ted ne.. vim, ze ho nezanedbavame a snazime se mu kazdy den dokazovat, ze on je ten prvni a nejlepsi apod.. miminka si cely den nikdo nevsimne.. ja jen nakojim a on zase usne v koute.. :fearful: takze Marek zanedbavany opravdu neni.. o to vic mne stve, kdyz mu chce ublizovat.. nema k tomu sebemensi duvod.. kdyby tu nebyl manzel, tak bych se neudrzela a Marka bych rezala jak zito od rana do vecera.. :cry: nastesti kdyz ma "svoje chvilky" se ho snazim ignorovat a resi to manzel domluvou a vysvetlovanim.. :wink:
Samika si uzivam az vecer a pres noc.. mazlit se s nim pres den by byla sebevrazda :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin děkuju :slight_smile: už bych to docela brala
3. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa nemas za co drzim palce aby vsetko dobre dopadlo :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ja na tvojom mieste idem isto sekciou... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja poznam 5 báb čo ju mali a chvalili si....Ako ked si v takej situacii tak ja by som to brala..Podla mna nie je nic horšie ako prežiť kontrakcie a potom sa dať rezať a znova sa zobudiť s bolesaťami..... :unamused: :unamused: :unamused:
Aj ja by som chcela aby mi to navrhli.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata tak 8: 10 na sal. Drzte palce ;)
4. únor 2011 v 06:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ja sa hlasim ze vcera sme prisli s malinkou domov.....je uzasna.......v nemocke som stretla marhulku ale nestihla som sa s nou poriadne porozpravat ale uz aj ona je mamina tak je gratulujem a aj ostatním kt.ste sa pocas toho ked som tu nebola stali maminkami a drzite vase babatka v naruci...je to neopisatelny a neskutocny pocit.....
4. únor 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dakujem vsetkím za gratulacie =D
4. únor 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto malinkej =D
4. únor 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte bambuľky, každý deň sa niečo stane - takže dnes držím palce všetkým na ktoré to príde :grinning: .
Juj aj ja by som chcela - dnes ma chytil strach ako to bude so školou (4. rok výška - denné študium) semester mi začína 15. ja mám termín 25. 2. - na štúdijnom mi stratili žiadosť o individuálny štud. plán.
Ako budem od takého malinkého pokladíka odchádzať - našťastie mám maminku, ktorá mi hádam bude môcť pomáhať. musela som to tu napísať, lebo ma to trápi.
4. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
Nádherná ... nemám slov. Veľa šťastia :slight_smile:
4. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 - takže sa vidíme :grinning:
@kkiki - už to máte asi za sebou, ale stále myslíme :wink:
@alexis13 - malinká je dokonalá, krásna, tešíme sa a napíš nám ako to u vás prebiehalo :sunglasses:
@ka.jo. - a na akú školu chodíš? Ďaleko budeš cestovať?
4. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Drzim palce;)
4. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulujem ku krásnej dcérenke :wink:
4. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, aj vy máte také strašne opuchnuté ruky a nohy?:((
4. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 neboj,jeho to prejde.Je to normálne,žiarli.On je ešte malý,nechápe celkom tomu,že ho stále ľúbite,treba len vysvetľovať do zblbnutia a zapájať ho do starostlivosti o bábätko,napr.doniesť čistú plienočku,pomôcť pri kúpaní,podať cumlík a pod.,aby sa cítil aj on dôležitý.
4. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly áno.my tomu hovoríme cisársky,doktori sekcia.
4. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@alexis13 malinká je nádherná, veľa zdravíčka celej rodinke :dizzy_face: môžem ťa poprosiť keď budeš mať chvíľku aké to v nemocke bolo, nejaké upozornenia a tak, ja sa tam vyberiem už niekedy v najbližších dňoch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@kkiki už si asi po, ale aj tak veľa šťastia :wink:
@ka.jo. ja mám trochu menší problém ako ty ale tiež nič moc, mám ukončiť jedno školenie štátnicou, ktorá mala byť v novembri a oni ju dali až teraz a rovno v deň môjho oficiálneho termínu pôrodu, takže tiež mám hlavu v smútku, dokonca sa zmenili aj požiadavky na záverečnú prácu, ktorú som už mala hotovú, čo narobím, musím sa do toho postiť znova a to ešte neviem či mi odložia termín, už som im písala, len ešte neodpovedali :angry:
tebe nepomôže keby napíšeš žiadosť o individuálne štúdium ešte raz? ved ty nemôžeš zato, že na študijnom majú bordel, alebo nemáš kópiu toho listu, alebo sprievodku, ak si im ho poslala doporučene?
4. únor 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 - ja mám nohy ako pampúšiky už tretí týždeň a ruky mám vždy opuchnuté ráno - a aj ma bolia - ale potom mi to našťastie prejde. Doktorka mi hovorila, že to je normálne už ku koncu tehotenstva, tlak mám v poriadku tak je to O.k.
4. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 ja mám opuchnuté len trošku nohy aj ruky aj to iba večer
4. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - tak super, že si už aj so Saškou doma. Na fotkách je úplne nádherná a presne ako píšeš - je to neopísateľný pocit držať v náručí svoje dieťatko. :slight_smile:
4. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby,

mňa do rána chytila riadna nádcha a úplne mi odišiel hlas. A to som bola včera iba na kontrole v nemocnici. No dúfam, že kým sa Adamko vypýta na svet mi to prejde, aby som sa mohla sústrediť na pôrod a nie na tečenie z nosa.
4. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa nikdy nevies, ja som vtedy uz bola v nemocnici s tym nazorom, ze tym, ze mi stale davali magnezium tak utlmili aj tu trosku cinnosti maternice a chcela som ist domov a ono sa to z nicoho nic zrazu rozbehlo, tak isto to moze byt u teba :wink:
4. únor 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulujem k malickej :wink: :dizzy_face:
4. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek