• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kkiki tak uz to mas snad teraz aj uspesne za sebou, drzim palce k skoremu zotaveniu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte februarovky...tak ktora je dnes na rade:slight_smile:???
4. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nehnevaj sa,že sa ti do toho pletiem,ale keď čítam tvoje príspevky,mám nervy.Keby som bola v tvojej situácii,určite by som to riešila radikálnejšie.Je síce fajn,že priateľ dohoril rodičom,ale asi nie dosť jasne.Pokiaľ by sa nič nezmenilo ani po pôrode,zbalila by som seba a malé a išla k svojim rodičom.Chápem,že nechceš,aby utrpel váš vzťah,ale prečo sa máš stále prispôsobovať a ustupovať len ty a o chvíľu aj maličký bezbranný človiečik? :angry: To v normálnom,zdravom vzťahu predsa nie je normálne.Okrem toho si myslím,že tvoji rodičia ti s malinkým skôr pomôžu ako svokrovci,ktorý ťa nedokážu rešpektovať už teraz,nie to ešte keď bude malinký na svete.! A priateľ?Pokiaľ aj jemu záleží na vašom vzťahu tak ako tebe,čomu ja osobne moc neverím,pamätám si,aké ste mali problémy na začiatku,keď si otehotnela a život ma naučil,že ľudia sa tak rýchlo z ničoho nič nezmenia,sám bude s rodičmi bojovať o to,aby ste s bábätkom mali lepšie podmienky,aby vás začali rešpektovať ako rodinu a nie ako nejakých nechcených podnájomníkov.
Ešte ma napadá jedno riešenie:že by ste sa odsťahovali niekde do podnájmu,aby ste boli sami a od začiatku fungovali ako rodina.
Ak som ťa urazila,prepáč mi to,ale už dlhšie som ti chcela napísať svoj názor. :unamused:
4. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 malinká je náááááádherná,gratulujem :slight_smile:
4. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 no mne ruky opuchaju iba trochu, ale nohy strasne...kazdy den len trpnem, ci este zapnem cizmy:slight_smile:)) Ale to mi zacalo iba pred dvoma tyzdnami...ale vraj je to normalne, tak neriesim...
4. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 mne opuchaju nohy vecer a rano mam napuchnute ruky az ma bolia presne tak ako pise leginca ale vraj je to ok
4. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mala je nadherna. gratulujem :slight_smile:
4. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 mne posledny tyzden strasne puchnu ruky, nohy menej.
4. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebolia vas náhodou bedrove klby v noci? ja nemozem ani spavat este mam do porodu 23 dni
4. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasta197 ahoj, mna bolievaju bedrove klby, najviac v noci a hlavne ked sa mi podarí zaspat na chrbte a potom sa idem otočit tak vtedy to dost zaboli alebo ked vstanem z postele :unamused:
4. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 ja mam tiež uplne opuchnute ruky aj nohy a prava ruka mi z toho strašne trpne hlavne ked niečo s nou robim..už si to aj sestrička všimla tak mi kázala si nohy vykladat :wink:
4. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenny_fer Ahoj, presne tak aj mna tak alebo ja ked lezin na boku je to krute :unamused:
4. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
Dávala som ho tam osobne ešte v decembri cez zápočtový týž. dnes tam budem volať - či ho našli. Jasne, že ho musím dať znova, lenže tam musí byť podpis mojej prof. spevu a vedúceho katedry - a kde ich teraz zaženiem - cez skúškové - práve tomuto som sa chcela vyhnúť. A ešte kým ho zase schvália - chcela som mať krytú absenciu od začiatku.
4. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 maly Samko je krasny :slight_smile: a neboj, Marek si len musi zvyknut ze uz neni jediny, ze su dvaja. doteraz ste mu asi venovali vsetku pozornost a on sa zlakol lebo prisiel niekto dalsi a boji sa, ze uz nebude stredobodom. chce to len cas :slight_smile:
4. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 taktiež gratulujem, malička je nádherna :wink:
4. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 mala Alex je zlatucka :wink: vybrali ste aj nakoniec krasne meno. velmi sa s tebou tesim... potom ked budes mat cas, napis nam podrobnosti o porode
4. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka
Je to 29 km autom - vlakom pol hodina - v Žiline študujem na fakulte humanitných vied - hudbu (spev). Našťastie bývam od maminky, ktorá je doma pri babke 900 m. Ale aj s babkou - je to teraz horšie - má s ňou veľa roboty. Bohu veľká vďaka akých mám rodičov ...
Hádam to zvládnem - len ma dnes tak strach prepadol.
4. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ešte raz gratulujem k malej. Je krásna ako bábika. :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. no to ti teda nezávidím, možno ho budú mať len niekde zapatrošený na študijnom, u nás bol s tým vždy veľký problém, až raz som sa naštvala a odvtedy keď som si tam niečo vybavovala som si pýtala aj podpis, že prevzali tlačivo a už sa to tam potom stalo aj pravidlom pre spolužiakov, neviem ako to chodí u vás, ale asi by som si obvolala tie katedry, jednotlivých profesorov alebo aspoň by som sa spojila so sekretárkou a spolužiačku by som poprosila či mi to tam obehne, ja viem, ľahko sa mi mudruje, ale zaslúžiš si pokojný koniec tehu :wink: a nestresuj sa kvôli tomu, bábätko nemôže za hlúposť iných :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. neboj sa, este mozno stihnes vybavit ten individualny studijny, mas na to tyzden :wink:
4. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. - určite to dobre dopadne, niečo vymyslíš a naozaj je super ked môžu rodičia pomôcť.
4. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ahoj...tak ani nehovor o tom studiu tiez 4.rocnik...indivi.mam schvaleny, mne semester zacina 7 tusim =D dufam ze to zvladneme....drz sa

dakujem kočky...malinka je fakt ako obrazok stale sa na nu pozeram =D =D

@natalca ak ides rodit do nr....tak mozes byt spokojna....doktori aj sestricky uplne uzasne, vsetko ti povysvetluju, ukazu, a najma pri porode povedia co a ako ja som stresovala ked som mala tlacit ze ako sa to mam vlastne nadychnut a co robit ale boli uplne super aj doktori.....jedlo bolo nic moc vacsinou vsetko studene, ale mne nosili polievky a pecivo tak som hladna nebola =D...ak chces nejake konkretnosti napise kludne

mamicky co mate deticky doma....malinka ma riedku stolicu je to normalne????? a ma miernu ztlacku tak je stale na svetle =D
4. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasta197 ved už niečo vydržime pre tych našich drobcov :slight_smile: su ženy ktore mavaju ovela večšie problemy a tie naše su zanedbatelne :wink: švagriná bola tehotná 3x a vždy potratila a to každé tehotenstvo grcala od rana do večera až tak že sa dostala viackrat do nemocnice...potom chvalabohu po 8rokoch vynosila dcerku Nellku, tento rok bude mat Nellka 3roky a už má aj 8mesačného bračeka :slight_smile: ale chudatko si vytrpela velmi vela za tych 8rokov...teraz si už len užíva detičky :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby, ja som taka chora.... som celu noc nespala, mam zapchaty nos a velmi ma boli hlava. toto som tak potrebovala na konci tehu :frowning2: v noci mi stale tvrdlo brucho, sice bez bolesti, ale stale tvrde. som sa modlila, aby to na mna este neprislo, kym nebudem zdrava. neviem ako by som zvladla porod
vcera som bola na kontrole. monitor mi robili az dvakrat, maly bol nejaky rozruseny, mal vysoky tep a aj ja som mala, tak som sa zlakla. ale ked ma natocili druhykrat, uz to bolo ok. zospodu ma teraz nepozerali, takze neviem ci som viacej otvorena, ale je to v podstate jedno. povedal mi doktor, ze mam byt pripravena a prist, keby odtiekla voda alebo by som mala bolesti a ak nic, tak ko zas o tyzden
4. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka porodu....tak ked prisli na mna tie kontrakcie zacala som sa fakt bat ci to zvladnem, aj som si poplakala od strachu .......no v nedelu mi okolo 9 zacali take bolesti ako pred mrchou..nepravidelne sa vracali....este aj v kostole som bola a stahy pokracovali tak som sa zacala obavat ze to asi na mna doslo =D ....vydrzala som doma do 18 potom sme uz isli lebo kontrakcie prisli pravidelne silnejsie.....na vzdycharen som sa dostala otvorena na jeden prst len tak som tam lezala do 21 tusim dokym som sa neotvorila na 5 prstov potom prisiel manzel a isli sme do boxu rodit...este predtym mi doki prepichol plodovu vodu.....kontrakcie boli strasne bolestive velmi velmi fakt horsie nez porod samotny, ale muz a sestricky ma podrzali a treba hlavne hlavne predychat a netlacit =D...potom ked uz bol krcok spravne tak som zacala tlacit a na 3 potlacenia bola malinka vonku a to ma nebolelo...nastrih som tiez necitila, iba trosku sitie, a aj ma cievkovali to som tiez ani nevedela kedy =D.....co sa tyka klistiru tiez v pohode dobre som sa vyprádznila =D......tak asi tolko k porodu =D
4. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zabudla som malinka sa narodila 23:05 doki povedal ze na prvorodicku prekvapivo rychlo a velmi sikovne =D
4. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 zvladla si to krasne :wink: uz sa vidim, ze aj mna chyti panika ked to pride :grinning: a to zacalo tak nenapadne, ze ako bolesti pred mrchou? a kojenie ako? nemala si problemy?
4. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mala ja nadherna :slight_smile: zvladla si to super gratulujem,
4. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj mi slzy vyhŕkli - no hormóny.
4. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jj ako pred mrchou take krce to zacalo...nebol zvladnes ja som sa stasne bala ale ten pocit potom uff na nezaplatenie ze uz to mas za sebou......
kojenie ...tak musim povedat ze v takych malych prsiach mam toooolko mlieka, musela som si ich v nemocke nahrievat, odsavat lebo ho mam vela.......a malinka papa a chuti jej klop klop a dufam ze dlho bude a bude hlavne mliecko
mensie probl.boli prve da dni ked si mala nevedela chytiti bradavku ptoom to uz islo
4. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek