• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 malá je krásná, ať Vám květe jen do krásy.

Jinak hezký pátek

všem koho skolil bacil přeji rychlé uzdravení.
4. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
držím palce - rýchlo sa daj do poriadku.
4. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin dakujeme
@majka07 dakujeme
4. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete kde sa nastavuje aby mi uz neukazovala ze som tehotna??? =D
4. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
gratulujem, krásne si to zvládla.
4. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no krasa, ze este aj kojis :wink: a prilozili ti ju hned po porode?
ja take bolesti ako pred mrchou mavam a aj tvrdnutie, ale to asi preto ze uz som otvorena. ale neviem si predstavit ten pocit, ze to pride a uz pojdem rodit. sa zblaznim od strachu :grinning: ti verim, ze ked si ju uz mala pri sebe, tak to bol pocit na nezaplatenie :slight_smile: tak nakoniec ta mm zlomil co sa tyka mena? :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 prilozili mi ju ked ju ocistili ale to bola asi sekunda asi len aby si privonala =D....
co sa tyka mena tak mm ma nejak zlomil....kedze tu Ninku uz v rodine mame....som spokojna ma meno po maminke =D
strach tam je a ja som mala velky ale da sa to zvladnut, i ked som hned po porode povedala ze nikdy viac =D.....hlavne treba predychavat kontrakcie to je najhlavnejsie a potom dobre silno potlacit
4. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuu - študijná referentka asi vedomá si svojho omylu -žiadosť mi napísala a dala dekanovi (zrazu už ani podpisy netreba) a už ma pripravené aj rozhodnutie, len musí podpísať dekan - ale ten je super človek.
No majú šťastie - lebo už tam chcel manžel "vlítnuť" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pracuje v Žiline- tak to má na skok - len by tam narobil vietor a ja by som asi nedoštudovala :grinning:.
4. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no uz clovek v tej chvili neunikne, neostava nic ine, len to zvladnut :slight_smile: a malicka je dobra? nemate problemy som spanim alebo tak?
4. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 v nastavení dáš těhotenství a rodina a tam to je :wink:
@ka.jo. o vidis, nakoniec ako sa to krasne vyriesilo :wink:
@bambulka0406 v nemocke bola taka vseliaka jedna noc dobra a druha zas horsia....ale posledne dva dni klop klop bola velmi dobra...hlavne v noci...dam jej papat a prespi aj 3 hodiny dufam ze je to tak dobre =D.....neviem sama...cez den je hore castejsie, aj castejsie papa........aj malinko place takze mozem povedat ze je dobrucka....dnes cakame pediatra tak sa popytam co a ako....trapi ma ta riedka stolica hadam sa to upravi
4. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 noo to je nejaky virus vo vzduchu,strašne vela ludí je chorých teraz.. aj ja som už týžden chorá a nie a nie sa zbavit soplov a hrdlo ma do rana boli, ale cez den nič... dcérka tiež to isté, do rána ju hrdlo bolí, trošku má soplíky a cez den ani hrdlo ani horúčka nič... len ma hlava dost bolela zozačiatku,teraz už nie ale tu chorobu furt cítim najviac v noci ked sa zobudím so zapchatým nosom a ráno :confounded:
4. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 to som nasla dala som pridat dcerku info ale info o tehotenstve neviem dat prec teraz mam pri mene ze som tehotna a mam dcerku =D
4. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 babatenko sa prečistuje ten prvý týžden, tak má riedku a zozačiatku tmavú stolicu, ale ked len kojíš tak akákolvek stolica babatka je v poriadku, či je to 5x za den, či raz za dva dni, ked babakto len kojíš tak by to malo byť všetko ok, záleží od toho čo papáš ty.. hlavne nepapaj zozačiatku strukoviny a take veci čo nafukuju aby ju bruško nebolelo :wink: držím palce nech sa vam darí a nech krasne rastiete :wink:
4. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nad dětma je stav, těhotenství a tam vybereš možnou variantu, zkus ještě juknout, já to po prvé přehlídla
@alexis13 Čo si ja pamätám tak aj môj malý mal na začiatku riedku stolicu, asi je to normálne u kojených detí. My sme sa smiali, že " horčica", lebo to malo presne takú farbu aj konzistenciu. :slight_smile:
@jenny_fer no mas pravdu, je vela ludi chorych, nemam ani teplotu len ten zapchaty nos a ta neskutocna bolest hlavy, mam pocit, ze mi vybuchne. dufam, ze to rychlo prejde. vy ste sa asi s dcerkou navzajom nakazili :frowning2: davala si si aj nejake lieky? ja len paralen a skorocelovy sirup. vraj ani kvapky do nosa sa nemozu v tehu
4. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer dakujem.....len kojime tak dufam ze je vsetko OK....dnes je akurat sosovicova polievocka dam si len tu stavu =D
@majka07 no pozrem to ,Ď
@adui tak to si ma upokojila..este sa opytam dnes dokiho ked pride =D
4. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vyzera byt kludne dietatko. riedka stolica by mala byt v poriadku podla mna. ja som niekde citala, ze by mala byt ako riedka prazenica, ale teraz neviem v akom tyzdni dietata. ale ako pise jennyfer, ked je dieta plne kojene, je v poriadku aj ked je stolica casto aj raz za dva dni
4. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som si nedávala vôbec nič, iba morskú sol do nosa si dávam, to môžeš a v poslednom čase to dost odporúčaju aj detské doktorky pre detičky, pomáha aj pri nádche a môže sa používat aj bežne každý den :wink: my používame Sterimar morskú sol v spreji, stojí síce okolo 7eur ale je to velký sprej a je dobrý tak ked chceš vyskúšaj :wink:

http://www.docsimon.sk/tovar/sterimar-nosny-sprej-100ml

ta bolest hlavy prejde, mna bolela hlava asi tie 2-3dni a potom to prešlo.
4. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepáčte babenky že sa vám sem votrem len som videla že aj @kkiki sem prispievala tak vám chcem oznámiť radostnú novinku že malý Alanko je už na svete je nádherný, velký a silný, krásny a zdravý a váži takmer 4 kilá, kkiki sa vám určite ozve ak sa nato bude cítiť, tak len tolko
4. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer @bambulka0406 ja mam nieco podobne uz takmer druhy tyzden hrdlo ma uz neboli ale stale mam plny nos a nie a nie sa zbavit soplov..tak uz len dufam ze ak ma to chyti budem moct pocas porodu dychat
4. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAUTE KOCKY, len som prisla nakuknut co nove a vidim, ze vas kolia choroby. mne je mala uz 8 dni chora, dnes ideme uz 3x k lekarke. a dam sa aj ja prezriet, lebo mam chytene priedusky. kaslem a je mi zle, hlava boli a tak.

inak mam v stredu poradnu, musim byt dovtedy fit.
4. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a rodila si pri Urbanovi? mala si nadštandard?
@ka.jo. super, nakoniec sa to vyriešilo :wink:
@hegina ďakujeme za info a že prajeme skoré zotavenie a veeeeeeeeľa radosti z Alanka
4. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek skoré uzdravenie pre teba aj dcérku :wink:
4. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca nie, rodila som pri Lajtmanovi a bol skvely ...teda ved skoro nestihol prist co sa mala ponahlala na svet prisiel po 1 vytlacany az =D, nemala som nadstandard a podla mna je zbytocny...na izbe ste dve/nehrozi zeby si schytala romku/ mozete sa porozpravat a pomoct navzajom..ja som mala babu co mala 3 dieta tak som sa vela dozvedela.....a pomahali sme si ked som ja isla do sprchy alebo niekam sptrazila malu a naopak...baba na nadstandardke platila tusim 30euro na noc..mala tam sama sprchu,telku, sedacku, mikrovlnku, lepsiu postel a manzel tam mohol spavat...ale ako ona sama povedala manzel chodil neskoro takze ani jednu noc tam nebol s nou ja som ho tam videla asi dva krat....a musela si sama poradit, maly jej casto plakal kedze v izbe nikoho ked ona jedla ,sprchovala sa.......
je to tam prerobene, sprchy aj wc ciste..nezabudni si zabky do sprchy, decku pre babo, ciapocku ,rukavicky.....
4. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer akurat mi mm doniesol vincentku, je to tiez morska sol, tak to je asi to iste ako mas ty. no keby ta hlava nebolela, bolo by to ovela lepsie, nechce sa mi ani nic robit
4. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca co sa tyka navstev maju ze od 14 do 16 /plati to hlavne pre romov/...ale mne chodili navstevy pocas celeho dna, dokonca mm vecer o 21 =D.....neteba sa ich pytat staci ak prezvonia na mobil ze su tam pojdes pri dvere ukazes drobca nechas ho tam pri skle a ty ides von za dvere venovat sa navsteve a na babo vidis keby daco =D
4. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,tak ja po kontrole,,v nedelu mam nastup na porodnu salu o osmej rano,,ze mi da vyvolavacku
4. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek