• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 vďaka za info, ani ja som nechcela nadštandard, ako sú riešené návštevy a návštevné hodiny? A na Lajtmana som počula aj ja samé pekné veci :wink:
4. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aha, super, to si mi práve napísala :grinning: vďaka, keby dačo ma napadlo, alebo teba, popíšeme :wink:
4. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak už budeš aj ty mamina? no super a v nedeľu sa vraj rodia šťastné deti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak volam sa alan mam 3900g a 50 cm :slight_smile:
4. únor 2011 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no vidis, predsa len si sa dockala. veru, v nedelu sa vraj rodia stastne deti :wink: drzim palce
4. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki z celého srdiečka gratulujem k Alankovi a želám všetko dobré do života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako rýchlo si sa nám ozvala :wink: prajem skoré zotavenie :wink:
4. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki blahozelame maminka k syncekovi :slight_smile: riadny valibuk je to. konecne sa uz aj chlapci rozbiehaju
4. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@bambulka0406 ja sa bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

@kkiki gratulujem k chlapciatku :grinning:
4. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, za ten krásny pocit keď budeš mať maličkého v náručí to stojí, veľmi ti budem držať palce aby bolo všetko OK a bez komplikácii :wink: mysli len na svojho synčeka keď bude najhoršie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca juuuj to je moc blizko
4. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki
gratulujeme
4. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka veď práve, teš sa :wink: a to si "chcela" ísť posledná :grinning: :grinning: :grinning: už len 2x sa vyspíš a synček je pri tebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ale ja sa boojim porodu
4. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neviem co by som ja dala za to keby som vedela kedy to pride. teraz len cakam a cakam :slight_smile: neboj vsetko bude v poriadku a v nedelu budes mat vasho maleho drobca pri sebe
4. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin myslis,ze hned v nedelu aj porodim?
4. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13, ty si po vyvolávačke alebo si rodila prirodzene? Ja som už zúfalá, neviem čo mám robiť. Stále nič necítim. Chcela by som to mať za sebou ale nič nepomáha.
@mafynka, a si trošku otvorená alebo máš krček aspoň zmäknutý?
4. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik som otvorena,ale vraj to este vydrzi,,doki to chce spravit,ked ma sluzbu,aby bol cely den pri mne
4. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka veď aj ja, ale vydržali iné, vydržíme aj my :wink:
4. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca juuuj ty kokos,,som sa tam skoro zlozila,ked mi to povedal,,,a to som ani cez sestricku nesla,,ked ma videl sediet,rovno ma bral cez svoje dvere ku sebe,,,ani tlak mi nemerali,,ani nic
4. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nuž vieš, po tom všetkom čo si si prežila si VIP pacient :wink:
4. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no to ti verim, aj ja sa budem bat ked to pride :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musime to zvladnut, sme na to stavane a ten pocit po tom bude stat za to :wink:
4. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki - blahoželám ku chlapčekovi.

@alexis13 - presne ako si písala, pre mňa tiež pri prvom pôrode boli horšie kontrakcie ako samotný pôrod

@mafynka - tak super, už čoskoro to budeš mať za sebou
4. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - tak by ti to nemalo dlho trvať ale je to individuálne. Podľa mňa to budeš mať za sebou do 6 hodín. Zdá sa mi že si písala že budeš rodiť v BB? U ktorého lekára?
4. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik hej v BB.,u molitorisa
@leginca tak sup sup aj ty,,nech tam nie som sama
Ahojte, gratulujem všetkým k bábätkám:slight_smile: Ja len čakám a čakám a nič sa nedeje, necítim žiadne tlaky ani poslíčkov, ani kontrakcie, ale zato pekne zase vraciam ako celých 8 mesiacov a drobčekovi sa na svet akosi nechce...Bruško mám veľké akoby som čakala dve detičky a pekne sa natlačilo až hore a kopká do pečene, žalúdka... už by som išla rodiť....
4. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka, Molitoris je v pohode. Ja som u neho bola na odbere plodovej vody a potom ma v 20 tt hospitalizovali v BB lebo som mala bolesti. A dohliadol si na mňa. Po týždni ma pustili domov. Aj pred rokom som bola u neho a tento rok si ma pamätal. Vtedy nám zistili vážne poškodenie dieťatka v 6 mesiaci a ja som chcela vyjadrenie aj iných lekárov. Molitoris mal vtedy službu. Držím ti palce.
@sigsauer, neboj aj ja čakám a ani náznak žiadnej kontrakcie.
4. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki blahoželáme k Alankovi. Krásne miery. :wink:
4. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik Pozerám že ty máš už po termíne..no si myslím že aj mňa čaká pôrod po termíne. čo už nejako vydržíme:slight_smile:
4. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek