• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ako citam, tak je nas tu viac, co sme slobodne a svadbu niektore planujeme az po narodeni. ako to spravite spriezviskom? date svoje alebo po otcovi? a svadba, ja sa trosku bojim, lebo som clovek co potrebuje mat istotu a teraz predsa, ked nie sme svoji, tak ta istota je este mizivejsia....
28. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja mam dve priezviska, ale v praxi pouzivam len svoje
28. čer 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 mne velmi pomohli, ked som bola zufala z toho, ze nemozem otehotniet, je to velmi o podpore a velmi to cloveku prospieva :slight_smile:
28. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 my sme planovali svadbu na jesen, ale ked prislo babo a ja som nechcela aby to na mne bolo velmi vidno, tak sme to posunuli na jul... a myslim, ze ohladom tohto sa automaticky dava meno matky, alebo musis nejake papiere predtym povybavovat, ja len viem, ze mnohe pary sa predsalen rozhodnu pre svadbu pred porodom, lebo to prinasa velmi vela zbytocnych papierovaciek
28. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Jaaaj, ja som to nepochopila...Ja som myslela priezvisko po svadbe... :sweat_smile:
28. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja mam obavu, ze sa dovtedy daco stane...vztahy su krehke a dokonca aj ludsky zivot :frowning2:
28. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ked chces dat meno otca staci ist na matriku a matrikarka to spise a pri nastupe do porodnice to odovydas , ved aj tak musis uviest otca ...
28. čer 2010 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Tak to som celkom rada, že nie som sama. Ja viem, že je takých mnoho, ale rada by som si našla niekoho, s kým by som si mohla pokecať, s niekým, kto by mi úplne rozumel... :slight_smile:
28. čer 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 preco mas ten zly pocit taky ?
28. čer 2010 v 17:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Len s tymto musis na chlapov opatrne :wink: To vies, muzska jesitnost...
28. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ale no, nemaluj certa na stenu ved otecko sa tesi, nie?

@kkiki kazdopadne aj tak je okolo toho vela papierov, uz teraz ked zistujem co bude vsetko potom treba je mi z toho na nic :pensive: nielen ze budem mat za sebou porod a narocny cas pred sebou, ale este aj tie uradnicke voloviny riesit :confounded:
28. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la tu si spravne :wink:
28. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki
@kwetinka1 a ako skoro sa da ten papier spisat? ved mozete to ist spisat co najskor a mala by si dusicku na mieste :wink:
28. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Mám ozajstnú radosť. :slight_smile:

Baby, čo robíte pre svoje budúce miminká?
28. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la ja v prvom rade vela oddychujem, lebo mi byva dost zle a papam kyselinu listovu :slight_smile:
28. čer 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly na matrike to trvalo 5 min a rodny list 1min ... probem je ked je zena rozvedena a porodi dieta do 300 dni odo dna pravoplatnosti rozvodu ... vtedy sa uzna za otca exmanzel a potom sa terba sudit o zapretie otcovstva ...

v tomto problem naozaj nevidim , jedine ze ty nemas doveru v priatela a casom by ti vadilo ze ma jeho meno ...
papierovacky tak to ta skor zruinuju uradnici a nie matrika ...
28. čer 2010 v 17:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la Ja tiez beriem kyselinu listovu a inak neviem, ci sa teraz este da nieco viac robit. A snazim sa jest vela zeleniny a aj nejake ovocie.
28. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly a @sharlotta Kyselinu listovú beriete v nejakých široko spektrálnych vitamínových tabletkách? Ako sa volajú?
28. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la Ja beriem Femibion
28. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la iba kyselinu ziadne doplnkove ... mne to lekar neodporuca ...
28. čer 2010 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tak ja mam asi dost averziu voci uradom a takym instituciam, odkedy som statnicovala, nenormalne vela papierovaciek a natahovancov pre nic, mas pravdu, skor problem robili uradnici ako samotne papiere... :unamused:
28. čer 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la nie nie, cistu kyselinu listovu, to mi dr predpisala a lekari aj upozornovali, ze ziadne take tie tablety nebrat co su akoze pre tehotne... rodia sa potom velke deti
28. čer 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Nie je Femibion určený pre ženy až od 13.tt?
28. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ani neviem, ale asi tym, ze uz som slubov od neho pocula od neho viac a nejako sa nenaplnila a taktiez k tomu prispieva to co vnimam okolo seba. aj stastne pariky sa rozchadzaju a rozvadzaju a maju vytuzene deti....
@sharlotta pri poslednom rozhovore mu to bolo jedno, ci priezivsko bude mat moje alebo jeho
@isabella_fly ano tesi sa, ale vzdy je tu to "ale". ako som pisala aj najstastnejsie pariky sa rozvadzaju alebo rozchadzaju.
28. čer 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la su dva druhy femibionu. femibion 800 ten je do konca 12tt a femibion 400 prave od 13tt. ja beriem tiez femibion
28. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak ti drzim palce ked budes vybavovat matersku ...
28. čer 2010 v 17:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ďakujem za vysvetlenie. :slight_smile:
28. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la Ja mam na skatulke, ze az do 13tt
@kwetinka1 tak to potom daj jednoznacne tvoje priezvisko.
28. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@li_la a to som pred par dnami o tom vobec nic nevedela :grinning:
@kkiki boze ani mi nehovor, uz teraz mam z toho zimomriavky :unamused:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek