• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sigsauer, musíme - nič iné nám nezostáva :grinning: . Mne sa nechce otvoriť krček a dr. naznačil že ak sa neotvorím po vyvolávačke tak idem na cisára. V pondelok mám prísť do nemocnice aj s vecami tak sa psychicky pripravujem.
4. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 blahoželáme k narodeniu Alexandry :slight_smile:
a kde si rodila? to tam máte super ceny za nadstandard - v MT stoji 135 eur na noc :frowning2:
@mafynka tak v nedelu budeme na Teba mysliet a drzat Ti palce :wink: nech to rýchlo a dobre dopadne :wink:
4. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Booooooože, ja tak závidím všetkým babám ktoré už majú mrňúsov pri sebe :cry: :cry: :cry:
4. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@komarik ja som už ani neviem koľko stále tesne na jeden prst a vôbec sa to nemení. V utorok idem na monitor tak som zvedavá, teraz v utorok som bola tiež, lebo mám brutál bolesti v hornej časti brucha z toho že mi tlačí na pečeň a žalúdok, od utorka som poriadne nespala, lebo sa to nedá, len sa celé noci prechádzam po dome. Čo tu čítam tak baby píšu o poslíčkoch a bolestiach v podbrušku a ja nič. Možno ťa malá cez víkend prekvapí a predsa len sa na svet vypýta:slight_smile:
4. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky, tak ja tiež stále nič, včera som bola ráno na pásoch, všetko ok, kontrakcie žiadne, v pondelok ma čaká poradňa, tak som zvedavá ............. zatiaľ žiadne náznaky, no mne by najviac vyhovovalo, keby to bolo tento alebo bud. víkend - kvôli Jakubkovi, no ale človek si nenavyberá .......... uvidíme :wink:
4. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies - tu v BB je poplatok za VIP izbu 33 Eur za noc.

4. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja stále rozmýšľam že ako som mohla tak veľ pribrať - 20 kíl :frowning2:((((
4. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer - malá by mohla prekvapiť :slight_smile: . Už sa ani pôrodu nebojím len nech už je medzi nami. Ja zase spím ako zabitá. Večer už o 20.00h ma odpáli a potom som o 4.00 ráno hore. A malá spí so mnou ani len nekopne.
@pepies - ty máš ešte čas. Možno ti to víde rovno podľa želania - to by bolo super. :wink:

Práve sme sa rozhodli že ideme s mužom na obed do mesta. Tak vás opúšťam. A keďže je ten obed tak vám všetkým prajem dobrú chuť. :slight_smile:
4. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky..tak jsem doma z monitoru (ten je v pořádku) a taky mi ďáli ten ultrazvuk placenty...závěr: placenta v levé hraně se známkami degenerace III. st. ale prý je to v pořádku....
4. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca to sú super ceny............
tentokrát sme sa rozhodli, ze nadstandard nebudeme mat, vychadza to na 4 noci cez 500 eur len ubytko plus 100 eur epidural a 33 eur otec pri porode............
jedine, coho sa obavam je to chodenie na WC na chodbu a tych navstev, pretoze izby su dost male a navstevy su neobmedzene, tak ak ja budem tesne po porode a spolubyvajuca bude mat od rana do vecera navstevy, tak ma porazi .......... no hadam to nejako tych par dni vydrzime ..........
este v kutiku duse zvazujem, ze si dam jednotku izbu, to bolo vtedy nejakych 2000 Sk na noc - budem tam len sama a budem mat pokoj ..... :wink:
@komarik no uvidíme........ :wink: ja určite budem prenášať........ máme to v génoch :wink:
@sigsauer ja som pri prvom tehu pribrala 25 kg a presne viem ako - ničnerobenie, kávičky s mliečkom, čokoládky, horalky o polnoci ...... niet sa čo čudovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa no vidis a kolko si sa bala. placenta 3, to si myslim, ze je normalne v tvojom tt :wink:
4. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka proč už takhle brzy? nějaké komplikace?
4. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies to by som sa ani ja nečudovala keby som to robila celú dobu , na sladké mi ide chuť občas a pravdupovediac som sa rozjedla posledný mesiac keď som prestala vracať a prestalo ma napínať z hocičoho. Dlho mi to ale nevydržalo a vracanie sa mi v utorok vrátilo a stále mi váha ide hore...tak neviem. ale už s tým teraz nič neurobím, potom sa budem trápiť aby som sa dostala späť na 54 kíl, i keď viem že ľahké to nebude.
4. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 no ale když sem se chtěla na něco zeptat, koukali na mě jako na debila, fakt mě to v tý nemocnici úplně štve!!!Jen mě uďáli ultrazvuk a ani mě nic neřekli, než sem se začla ptát..
4. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa no tak to niekedy v nemocniciach byva :frowning2: ja by som bola tiez nastvana na tvojom mieste
4. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa nie,,ziadne komplikacie,,len ma sluzbu, tak chce aby sme to v klude,,a aby mohol cely den byt pri mne
4. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no ked ti sa vyvolavacku tak by si mala porodit este v ten isty den :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin juuj to vazne???
4. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies tak to mate teda dobre ceny, ja chcem nadstandartnu izbu ale ci bude volna neviem lebo su len dve jedna je za 21eur a druha kde moze pri tebe aj niekto spat je za 33 no tak uvidime ake budem mat stastie
4. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ano :slight_smile: preto je to super ze ho uz budes mat v nedelu pri sebe mne ostava len cakat :confounded: neboj vsetko bude v pohode a najma ked budes mat pri sebe svojho lekara. ja som dufala ze chytim mojho gynekologa kedze robi aj v porodnici ale dozvedela som sa ze do15teho ma dovolenku a prenasat dufam ze nebudem
4. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tentokrat oznamujem, ze sa alanko narodil :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 přesně tak..jedná se prostě o moje miminko a ja chci vědět jak na to jsem a jestli to ňákou krávu nebaví,ať to nedělá
4. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki gratulujem k babatku. Prajem veľa zdravíčka a mliečka a maminke skoré zotavenie :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka aha já jen že máš termín den po mě a už v neděli jdeš na to..:slight_smile: ty se máš
4. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ved uz teraz stresujem,,,no dokiho mam zaplateneho,,staral sa o mna aj v nemke,,som aspon rada,ze sa nemusim bat,ci stihne prist,,,a on mi dnes vravel,ze si to spravime v klude,,rano atb na streptokoka,,a tak,,ze tie musia aspon 6hodin ucinkovat,,
4. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka neboj se to bude v pohode:slight_smile: bud rada, ze to budes mit za sebou..ja se taham po nemocnicich a beztak prd vim....
4. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa som necakala takyto zvrat..a to som mala byt objednana na 13.30..rano priatel ma nahanal uz od 9tej,ze ci nejdeme,lebo budeme na monitor cakat,,,tak sme sli,,vzali ma hned,,potom doktor dole,odvolali ho sice na cisarak, ale ked dosiel,kopa zien predo mnou a cez svoju kancelariu ma vzal hned k sebe,,a zacal do kalendara kukat,,a ja,ze si robi srandu,,a on vazne,ze v nedelu,,ze atb, klystir a ideme na to,,,aj ma vysetril,,a trochu krvacam teraz,,ale to prvy krat po kontrole,,tak hadam bude v pohode
4. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka to se neboj, to je skoro vždycky po vyšetření :slight_smile: no a jak vůbec přišlo na to, že budeš rodit už v neděli, když mám ještě do termínu čas?
4. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa no lebo som sa ani o 1mm zasa neotvorila,,tak vravel,ze to ja este aj prenasat budem,,tak kukal,kedy sluzi,,ze to mozeme urobit v klude a nestresovat sa,,a ze aspon budeme mat cas a bude cely den pri mne,,,tak sa tak rozhodol,,neviem,sam s tym prisiel
4. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka tak to mas super....ja se take vubec neotviram a pritom malickej uz moc naleha a nikdo me tto nenabidl a pritom bych za to byla stastna
4. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek