• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka ako to vyzerá?
4. únor 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ee,,uz hnede,,akoby sa mi rozbiehala mrcha,,tak uz na celu intimku,,,a som asi 3 vymenila
4. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 tak rychlo?? aj ja chcem,,a co sitie? dostanem daku bonusovu injekciu,ked si nevypytam epiduralku?
4. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to moze byt z vysetrenia, ale pre istotu brnkni tomu tvojmu dokimu
4. únor 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dakujeme. my sme to stále odkladali a nakoniec sa odučil behom pár dní, 2 týždne sme ešte dávali na spanie, ale zbytočne, lebo mal suchú plienku, tak sme prestali dávať aj na spanie a ani vonku mu už nedávame a vydrží aj 4 hodiny necikať, tak sme veľmi radi, ako to zvládol ..... dokonca ani na plávanie nenosí plienku a vždy sa pýta z bazéna cikať ......... normálne sme nechápali ......... :slight_smile:
@alexis13 môj bol so mnou od začiatku dokonca, celých 14 hodín a aj keď som tlačila, ma hladkal po hlave a povzbudzoval ............... bolo to super aj v tom, že keď mi prestala účinkovať epi, nahánal doktorov aj sestry, aby mi dali dalsiu davku ....... inac by som sa zvíjala v bolestiach a cakala, kym niekto nepride........ uplne inac sa spravaju doktori a sestry, ked je tam niekto s tebou, ako ked je zena sama, to kazdy potvrdi ..........
@mafynka ak iba špiníš, je to ok, ja som pri prvom tehu ku koncu po vyšetrení tiež vždy krvácala, ale nie moc, len také špinenie. ak náhodou budeš krvácať veľa, volaj doktorovi - ak máš nejakého dohodnutého,ak nie, nič nenechávaj na náhodu a utekaj radšej do pôrodnice ....
4. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca z vysetrenia som mala to cervene,,som myslela,ze to prejde,,ale teraz sa normalne citim,ze mam mrchu,,aj spodok brucha ma boli ako na mrchu,,,a presne na vlozke take,ako ked mi prvy den zacinalo
4. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ak je to hnedé, malo by to byt ok, to iba spinis ................. to je z vysetrenia ........... ak by Ti to zosilnelo, chod radsej do nemocky
4. únor 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka možno Ti nebude treba ani vyvolávačku a porodíš dnes :wink: no som zvedavá, držíme palce .... :wink:
4. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki gratulujem k malému Alanovi...Miery má teda pekné... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nestras,,este som nepredychala nedelu,,,kde to este dnes
4. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa No jasný, mě se totiž asi jako jedné z mála poštěstilo a v nemocnici chodím po monitoru na kontrolu ke skvělé doktorce, se kterou fakt normálně pokecám :slight_smile: Takže se jí ptám furt na něco a vždycky se zakecáme :grinning: Tak jsem všecko pozjišťovala :wink:
4. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 :grinning: Já mám z toho právě trošku strach, jednak že se budu fakt motat po takové době a jednak že mi to moc nepojede, páč červený ani normálně moc nemusim, piju bílý, ale koupila jsem si snad kvalitní, tak uvidíme :slight_smile: Doufám, že pak malý nebude vyžadovat místo mléka Merlota :grinning:
4. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj.
4. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka práve som zistila, že nepúšťajú otcov k pôrodom kvôli chrípke, je prísny zákaz. kamoškina známa volala priamo na pôrodnú sálu :frowning2: takže môj drahý uvidí dcérku až keď si po nás príde :frowning2:
4. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 jééj aspon niekto kto s tým prišiel aj mne vravela doktorka,že teraz kazdy vecer 2 dcl červeného a veru kazdy vecer si nedám,ale napriklad včera som si dala 2 dcl červeného potom bol sex a potom horuca sprcha anič nič nič.... :unamused: :unamused: :unamused:
Ale ja už nestresujem....Asi sú ženy čo s tym maju problém a my k takým patríme..... :wink: :wink: :wink:
Podotýkam,že horucu sprchu si dam vždy dva krat denne a na sex muža presviedčať našťastie nemusím....a stale zatvorená!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko to fakt?
4. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby teraz su navstevy istotne zakázené aspon u nás v KE a PO kraji neviem ako tam dalej..Ale H1 N1 zúri tak asi to tak bude..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Podla mna chod k doktorovi určite ak je to krvácanie silné :unamused: :unamused: :unamused:
4. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Tak to moj si bude miesto mlieka pytat potom nealko pivo:slight_smile:))
4. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, posielam link na jeden album s trojcatkami...ja som z nich unesena, ake su rozkosne...tak aby ste na chvilu prestali stresovat z porodu:slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/tomaslavka3/album/trigeminy-od-4-mesiacika/508362/
4. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko to vážne? ale asi nie všade, alebo? no to si neviem predstaviť, že by tam môj muž so mnou nebol ........ je to overená informácia?
4. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb a kam sa ponáhľaš? však máš termín až 16.2,to máš ešte kopec času. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ja som pri prvom mala termín 17.8. a porodila som 26.8. :wink:
4. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak tie sú nádherné, 3 dievčatká :slight_smile: no neviem si predstaviť, že by mi v postielke namiesto jedného plakali tri .......... ale sú prekrásne :wink:
4. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to viem,ale rada by som aby sa to už pohlo niekam aspoň k otvoreniu.. :wink: :wink: :wink:
Ale u mna to nemá nijaky vyznam tak je to vlastne jedno!!! :wink: :wink: :wink:
4. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb neboj sa, všetko bude tak, ako má byť ..... buď trpezlivá .......... :slight_smile:
4. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no jasné,že budem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ani neviem,čo je lepšie...či ked ta to chytí v nočnú hodinu,alebo ked vieš že vtedy a vtedy ideš na to..... :unamused: :unamused: :unamused:
4. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 krásné míry :slight_smile:, srdečně gratulujeme, hodně zdraví a štěstí :wink:
4. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb podľa mňa keď ťa to chytí ..... lebo vtedy sa nato nijako psychicky nepripravuješ a jednoducho sa osprchuješ, oholíš, poberieš veci a ideš :wink:
ja som sa pri prvom tehu veľmi bála pôrodu, bola som na vyšetrení pred termínom a doktor mi povedal v nemocnici, že to bude dnes v noci alebo zajtra, dal mi 2 čípky a poslal ma domov, ja som vyšla pred nemocnicu s revom, muž nechápal, že čo sa stalo, prišli sme domov a čakali sme, čo sa bude diať a nedialo sa nič celých 7 dní :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, konecne som vas docitala :slight_smile:
@domigb myslis ze by som mala zvolit rovno cisarsky? neviem, kazdy mi hovori, ze mam ist normalne rodit, ze to zvladnem, a ze viac ako 4 kg urcite mat nebude. no mam tyzden na rozmyslenie do dalsej poradne, pripadne sa este raz poradim s porodnikom, co mi on odporuca.
Baby ja som dnes popratala komplet cely dom, cez vysanie, umyvanie podlah, kupelni, kuchyne, utieranie prachu, normalne sa divim odkial mam tolko energie, pritom minuly tyzden som mala pocit, ze sa uz rozpadnem. Akurat ma trosku bolia nohy, ale inak v pohode. Rozmyslam, ze to este zakoncim horucim kupelom a uvidime co bude :sweat_smile:
4. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek