• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@matiniki5 ahoj, no este sme v kope, len som sa davnejsie neozvala ........... myslim, ze to bude skor po termine, ako pred :wink: a VY ako? vsetko v poriadku?
@katarinasifrova presne mne tiez doktor povedal, ze aj ked nie je dieta otocene hlavickou, nie je to dovod na cisarsky.....
@mafynka no mojko ak je to na celu vlozku - to sa mi nezda, zavolaj radsej doktorovi alebo chod pre istotu do nemocnice, nepodcenuj to ......... ja ked som spinila, tak to len tak trosku na intimku .... :frowning2:
4. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@pepies no známa, s ktorou chodím cvičiť a tiež čaká bábo v týchto dňoch, je sestričkou na chirurgii. poprosila kolegyne, ktoré dnes slúžia, tie zavolali priamo na pôrodnú sálu a potvrdili, že je prísny zákaz návštev a vzťahuje sa to aj na prítomnosť otcov pri pôrode. no ja som z toho úplne hotová, ked si predstavím, že manžel uvidí malinkú až keď po nás príde :cry: :cry: :cry:
4. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no zatial ma uz nic neboli,,neviem co robit,,uvidim este kym pride domov priatel,,aj tak ma nema kto zaviest
@dijefcatko booze,,to ani otca nepustia,ak bude mat rusko?? potom nechapem,preco sa ma doki pytal,ze ci chce byt priatel pri porode
4. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no tak to si ma teda nepotesila, ak to bude aj v MT, tak ma tiez vystrie ........ tak to si fakt neviem predstavit, ze budeme same po cely ten cas, ja sa spolieham aj nato, ze mi donesie jedlo, pitie prip. dalsie potrebne veci .......
tak teda som sa rozhodla, ze musim este 2 tyzdne vydrzat, nech ta chripka pominie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ak ma dohodnuteho lekara, nechapem, preco mu nezavolas ....... :unamused:
4. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ved to ma štve že mam pocit že sa nestihnem osprchovať,oholiť a tak dalelej.....A nie som ani fiflena,ale aspon špirálu si dať musím.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Myslíš že to stihnem??? :wink: :wink: :wink:
A počujte baby vy sa holíte do hladka???Ja nikdy raz som mala vyražky a odvtedy sa holím na pár milimetrov...Myslíte že to bude problém???? :unamused: :unamused: :unamused:
4. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@pepies všetko záleží od nariadenia riaditeľstva nemocnice, možno v MT to prísne nebude. Mafy, možno si to Molitoris neuvedomil, možno budeš mať protekciu, netuším, toto dnes povedali na pôrodných sálach. V každom prípade, ak by si dostala nejakú výnimku, môžem sa na to odvolať aj ja. Ja to do zajtra predýcham nejak, ale momentálne som z toho veľmi nešťastná :frowning2:
4. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies u nas vsetko v poriadku, krpec zatial ani neni moc velky a ani zatial nevyzera, ze by sa nieco chystalo. Dokonca este ani nenaliaha, ale nevadi vydrzime este :wink:
4. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko vynimku nie,,bo ja ho tak ci tak pri porode nebudem mat,,,ale viem aka je tam strava,,tak by som rada,keby mi nosil jedlo,,vodu,,vsak aj odsavacku mi ma kupit,ak budem potrebovat a proste nutne veci,co bude treba,,
4. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies v trencine nie su zakazane navstevy tak mozno ani v martine :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby karantena je aj tu dnes od obeda. Este sme to stihli. No v skratke porod. Pichli mi spinal nezabral. Tak celkova a musim povedat ze v mojom pripade to bolo 100 nasobne lepsie. Rana boli ale da sa . Len musim lezat 24h koli tomu spinalu. Alan zdravy ako repa apagar 10/10 no a uz som mala zelenu vodu a rano na meraniach kazdych 5min kotrakcie. Takze by sa dnes narodil tak ci tak ;)
4. únor 2011 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, gratulujem novym mamickam a babatkam :slight_smile:

baby, moja dnesna noc bola asi najhorsia v zivote. po polnoci som horko-tazko zaspala a uz o jednej som sa zobudila na bolesti zaludka a brucha. pol hodinu zo mna isiel iba vzduch a potom obrovskaaaa hnacka. vazne, jak za 3 vedra :cry: a keby to nestacilo, tak som aj grcala a zas samu zlc a kyselinu. horko-tazko som o 2hej zaspala a som hore od 5tej. dnes som cely den chodila, nech sa to uz pohne, lebo to dlhsie nevydrziiiiiiim :cry: tak som zvedava, co bude, unavena som uz fest z toho vsetkeho... a od grcania ma neskutocne pali zaha a vkuse mi ide hore kyselina, taketo nieco som este nezazila. dnes som len na malooxe a mlieku :frowning2:
4. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to ja tiež netuším, ako si tam zoberiem vodu na celých päť dní, strava ma netrápi. skôr to, že ak budem niečo potrebovať, ako sa k tomu dostanem :unamused: v decembri bol aspoň taký pôrodný nával, že púšťali domov po štyroch dňoch, čo by mi v tejto situácii veľmi vyhovovalo...
4. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tiez som pocula, ze pri kojeni sa rychlo chudne, tak sa z toho tesim :dizzy_face: po sestonedeli zacnem trocha cvicit, nech som rychlo vo forme :dizzy_face:
4. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko vsak uz dako vydrzime
4. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko vsak termin mas 11,,to sa dovtedy moze ukludnit,,a uz budu pustat
4. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 tak to je super..já se svojí taky dost kecám, ale ty kr*** v nemocnici..s nima se to prostě nedá a kdy jdeš na další kontrolu? já jdu ke své dr. ve středu.....nevím, proč to u mě nemůže být jako u mafynky.....ta se normálně dohodla a rodit jde už v neděli..:slight_smile: a je na tom podobně jako já...neotvírá se a termín má 14.2.
4. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa keby som mohla,,vezmem ta so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dnes sme prisli z porodnice,dakujem za vsetky gratulacie, trapime sa s mlieckom, som strasne unavena, ale doma snad uz bude dobre. Podrobnosti neskor, zatial neviem, kde mi hlava stoji :sweat_smile:
4. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jeeee to by bylo super :D já jdu ve středu ke své na kontrolu, tak se s ní domluvim:slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta moja gratulkaaaaaaaaa. tak sme to zmakli :wink: :wink: :wink:
4. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to pochybujem, takéto opatrenia sú vždy aspoň na dva týždne :frowning2:
4. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies, @dijefcatko, @mafynka - mňa tá informácia o úplnom zákaze návštev do nemocnice tiež riadne zaskočila - hlavne to, že ani otecko nemôže prísť a uvidí dieťatko až keď pôjdeme domov.

Som akurát rada, že to viem takto dopredu a môžem sa na to aspoň trochu psychicky pripraviť. :unamused:
4. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to ale bohuzial neplati u kazdeho :cry: ja som pribrala :frowning2:
4. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no uvidime co bude,,snad aspon po sestrickach bude moct daco doniest
4. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies joooj konečne sa niekto našiel. už som si myslela, že každy to ma za sebou a mna každy predbehol. :grinning: už mi lezie na nervy to čakanie a ine nerobím, iba sa sledujem či sa niečo nedeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo robíš celé dni???
4. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 už som si myslela, že si porodila. :slight_smile: ci koňo, to čakanie ma ubíja :angry:
4. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa neboj nie si jediná :unamused: :unamused: :unamused:
Ja mam 16.2 termín a moj doktor mi povedal,že vydržíme este jednu možno aj dve poradne... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tiez by som nerada prenášala.....Dosť som uzka a veru neviem ako malu vytlačím....Sak za také dva tyzdne už može mať aj do 4 kíl... :wink: :wink: :wink:
4. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ten zakaz navstev sa tyka aj kosickej Sace, neviete? mozno ste uz tu o tom pisali, ale nejako sa k tomu neviem dopatrat :sweat_smile:
4. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 nie som si istá,ale na celom vychode je vyhlásená karanténa tak podla mna aj tam.... :cry: :cry: :cry:
4. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek