• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Holky, dovoluju si vám předtavit Anežku :wink:

Kdysi jste tady psaly o tom, že když dítě v bříšku škytá, tak bude vlasatý. Tak u nás je to pravda :wink:
5. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, také jsem tady s Vámi byla na diskuzi, včera jsme se vrátili z porodnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Jeníček se narodil v úterý 1.2. tedy 5 dní před termínem, také jsem měla strach a chtěla aby moc nevyrostl a šel tedy ven dříve no a on si vybral takové pěkné datum :wink: . Porod byl šíleně rychlý,jsem prvorodička a tak jsem nevěděla co bude .- ve 4 hodiny ráno začaly po 7 minutách kontrakce, které se daly v pohodě strpět tak do 9 hodin, vždy ta bolest trvala cca 1 minutu, takže to se dalo. V 10 hodin jsem si volala do porodnice Bohunické (Brno) a řekli mi, dejte si půl hodiny vanu, no ale já cítila tlak na konečník, takže a to už pak bolelo - ale opravdu vždy jen ta minuta kontrakce a mezi tím těch 7 minut bylo v pohodě. Skrz ten tlak na konečník jsem se "vyprdla " na vanu a jeli jsme do BOhunic, máme to cca 5 minut, takže jak jsme dojeli,vlítla jsem na příjem, otevřená na 4-5, chtěli měřit monitor a já říkám, že nemůžu sedět, leda vleže, a oni mě poslali přímo na porodní box, tam jsem vlítla - oblkékla se do košilky a hned lehla,PA mi řekla, že už ho drží jen plodová voda, takže ji uvolnila a mohla jsem jen tlačit, 4 x jsem pořádně se řevem zatlačila, potila se jako čert, pak chviličku prodýchala a malý byl venku. Nenastříhli mě - protože jsem cvičila s EPI-NO, tak asi proto. Malý není žádný macek, ale tři kilča jsou taky tři kilča :slight_smile: . Po porodnici jsem měla pověst, ta co PROLÍTLA PORODNÍM BOXEM :wink: , ještě i u vizity na novorozeneckém se o tom bavili :wink: , že mají v záznamech porod o délce 15 minut!
Jeníček se má čile k světu a kojíme.
¨Moc Vám přeji ať se Vám podaří také takový porod a hlavně nestresujte, že nejste otevřené a tak, já jsem byla celou dobu na špičku prstu a žádné posíčky ani nic jiného až pak jen ten den, takže opravdu každý den může být jinak!
Omlouvám se za román! Ahojky Verča
5. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ jeeeej gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@el267 krasna princezna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ tak to byl super bleskovej porod, gratulace :wink: hodně zdraví, štěstí Honzíkovi :wink: Krásnej bobánek a moc vám to sluší rodinko.
5. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
O naší Anežce zase primář prohlásil : To je ta cestovatelka, co prošla všemi odděleními :wink:
5. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 opravdu nádherná holčička, a jak ji máš nazdobenou :wink:
5. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky :slight_smile: gratuluje k novym prirastkom :dizzy_face: nas este len v pondelok caka sono,lebo sa im cosi nezda. a hadam,sa v stredu aj vyjadria. ale moc im neverim,lebo sa mali minule a nic nepovedali :confounded: ale bola so na predporodnej priprave a potesili ma,ze nasa nemocnica tiez daruje pupocnikovu krv,takze so sa akurat registrovala a dufam,ze sa to vsetko stiha do porodu. a uz som oficialne na materskej. dost neskoro,ale chcela som este cosi dorobit v praci.
5. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ velmi gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a my stale nic :cry: :cry: :cry:
5. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 já jsem také už na mateřské chodila do práce :wink: , ještě v pondělí večer v 7 hodin jsem byla v práci a v noci na úterý ve 4 to na mě přišlo :wink:
5. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ ja som pracovala este aj dnes :slight_smile:
5. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, gratulujem ku krásnym, novým drobcom.
My stále nič, ani len náznak. Mám pocit že malá sa tlačí dole ale krček nič. Moja mama povedala že vždy pri pôrode mala problém aby sa jej krček otvoril a trápila sa vyvolávačkami a dlhými, dlhými kontrakciami. Takže mám pocit že to je dedičné. Už sa teším ako sa budem od pondelka zo dáke 2-3 dni trápiť s bolesťami.
5. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova :wink: VŠAK TO JE SPRÁVNÝ, ČLOVĚK NEPŘEMÝŠLÍ NAD BLBOSTMA! my jsme 2.12. začali stavět domeček - dřevostavba s firmou rýmařov - předaný byl 21.12., po vánocích stěhování a nástup na MD a za měsíc je jeníček narodil, takže pořád co dělat :wink:
5. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby. no jeeejda, ze 26 deticiek a zajtra sa dalsie pridajuuu :slight_smile: tak teda vsetkym novym mamickam gratulujem a babatkam zelam vela vela zdravicka a mliecka :slight_smile:

@veverka_ no uuuuuuuuuuuzas, takto nejak si to predstavujem :slight_smile:

ja som si vcera vecer dala 2 dc cerveneho vina a teplu sprchu. zaspala som hned, ako som si lahla a mam za sebou bezproblemovu noc. spala som 10 hodin vkuse, samozrejme okrem navstevy wcka asi 8x :grinning: tak teraz sa asi uz tie noci budu striedat, jedna horor - jedna super :sunglasses: keby tych dobrych bolo viac, kludne si pockam az do terminu :slight_smile:
5. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ tak to ani není možný, takhle rychle postavit :wink: Mě se ty dřevěný stavby moc líbí :slight_smile: A to vám to předali komplet na klíč? máš fotečku? :slight_smile:
5. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 jojo je to tak, a jsme moc spokojeni - jsem registrovaná na modrastrecha.cz stejně jako tady (modrastrecha je to co modrykonik o dětech tak o bydlení). Zkus kliknout na můj fotoblog a nahoře zadat modrastrecha.cz
5. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik v 41 tt sme tu uz asi len my dve, co? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju k novým miminkám a přeju hlavně hoodně zdravíčka:slight_smile:
5. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ já to znám, ale nikdy jsem neměla potřebu tam koukat :sweat_smile: ale musím říct, že jsi mě navnadila a určitě tam občas juknu.
Domeček máte moc pěkný :wink: Tolik změn, během krátké chvilky, co? To ti to těhu muselo uběhnout :wink:
5. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ne, ne já myslím, že jsou tu i pozdější termíny :wink:
5. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 jojo, řešili jsme celý půlrok plány a stavbu základové desky,takže jsem těhotenství ani nestíhala řešit, naštěstí jsem byla fit, takže vše ok! :slight_smile:
5. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ perfektny domcek :slight_smile: mate to krasne
5. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no to teda neviem :(
5. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no ja som z toho hotová, momentálne sa stresujem len kvoli tomu, ze ak muz nebude pri porode a uvidi malu az po 4 dnoch, tak fakt neviem, ci to zvladnem............
pondelok skusim zistit, ci to plati aj v MT :unamused:
5. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie, co ste uz porodili, plati u vas toto? : ked pripocitate k datumu prvych pohybov 20tt, tak vam vyjde termin porodu...
napr. moja kamoska zacitila prve pohyby 16.8. a porodila 4.1. sice by mala podla toho rodit 3.1., ale v ten den uz mala kontrakcie a porodila rano 4.1. :slight_smile: ja len, ci to bola nahoda alebo to vazne vychadza :slight_smile:

ja by som podla toho mala rodit zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 dakujeme........... no Jakubko uz ma skoro 2,5 roka, tak uz bolo nacase ....... no povedali sme mu, ze ak chce ist do skolky, tak nesmie mat plienky a dala som si zavazok, ze tentokrat nepovolim - pretoze mi samozrejme bolo pohodlnejsie davat plienku, ako prat zacikane a zakakane slipky........ tak som bola pripravena, ze to bude trvat min. mesiac ale ze dokym sa narodi mala, tak to zvladne a Jakubko sa odnaucil za par dni - fakt sme boli z toho sokovani ..... a este k tomu, Kubko aj vela papa a tym padom kaka 3x denne, tak sme furt kupovali plienky, tak sme si povedali, ze pri dvoch detoch skrachujeme :slight_smile:
5. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ahoj Anežka, veľmi nás teší, vitaj medzi nami a poslúchaj maminku a tatinka :slight_smile:
@veverka_ no teda, tomu sa hovorí pôrod - srdečne blahoželáme .................... a želáme Honzíčkovi aj maminke veľa zdravíčka :wink:
@katarinasifrova ja som v 40.tt, nemám absolutne žiadne priznaky na porod ...... :slight_smile:
@lubinka26 myslíš že červené vínko pomáha?
@mafynka a Ty ako? este krvácaš, či už je to lepšie? volala si doktorovi? :slight_smile:
5. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tiež gratulujem novym mamičkám a ich detičkám.Ja som dnes začala 40 tyžden,ale na porod to u mna tiez nevyzerá.V utorok idem este na ultrazvuk a ked do 12.2 neporodím,tak este 16.2 na kontrolu.
5. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek