• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 ajoj, to sme na tom rovnako............ ale ja sa nikam neponáhľam .......... :wink:
5. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ani ja sa nikam neponáhlam,len už je to také,že nikdy neviem kedy to na mna príde,stále sa sledujem a venujem tomu velku pozornost.Už nikam nechodím,nieže mi niekde odíde plodova voda :sweat_smile: Je to iné,ako ked som bola napr. v 32 tyzdni,vtedy som si to užívala,teraz už mám strach z každeho dna,neviem čo ma čaká..
5. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ale naštastie ešte neromálne fungujem,varím,upratujem..,takže sa snažím byt v pohybe a v pohode..
5. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ved to, ze je to taka neistota ......... my sme boli vo stvrtok v Ziline u kadernicky, behali sme po obchodoch a stretla som znamych a ked som im povedala, ze mam termin bud. stredu, tak nechapali.......... som sa bala, ze na ceste zo ZA do MT budeme stat v kolone, lebo tam byvaju vecne nejake nehody a tak aj bolo - cakali sme hodinu. som si hovorila, ze ak ma to teraz chyti, tak neviem, lebo ani do Ziliny ani do Martina sa nedalo dostat ......... :wink:
a inak ja to isté, ako píšeš, furt periem, žehlím, upratujem - už mi z toho šibe.............. Jedine muž varí, lebo mi je zle od žalúdka ........ ale však on ma k hrncom ani tak nechce pustiť, je to jeho koníček ....... :slight_smile:
5. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Fu tak to si bola odvážna :dizzy_face: . Ja mám kamarátku kaderníčku a poprosila som ju,nech príde ona ku mne,ja už taký bojko. K nám pride svokra s maminou 18.2 na dlhšiu dobu,tak už píšem zoznam,čo by som si zajedla,dám sa rozmaznat,nech trošku kuchtia oni.Pozerala som na FB fotky z Egypta,wau Vám to velmi sluší a aké maš super dlhé nohy.
5. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vcera som to tu niekde citala :slight_smile: a ked nie, tak aspon na spanok mi asi pomohlo :slight_smile:
5. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jeeej, diky, to bejvávalo - v Egypte som otehotnela :wink: :wink: :wink: ale bolo tam super :slight_smile: každý sa ma pýta, že po kom má Kubko ryšavé vlasy, že či tam nebol nejaký írsky zájazd :grinning: :grinning: :grinning:
ja chodím každé 2 mesiace do Žiliny, je tam super kaderníctvo, teraz som si to zasa nechala na poslednú chvíľu, tak ma ledva vtesnali.......... kaderníčka, že kedy rodím a ja že o týždeň - tiež nechápala ......... lenže ja budem určite prenášať, takže to bude možno 20.2. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuj, baby, vam je tak dobre, ze vam nic nie je :slight_smile: ja mam od 34tt take bolesti, ze niekedy sa odhodlavam 5 minut vstat z postele a ist na wcko :frowning2: samozrejme su aj lepsie dni, ale podvozok citim neustale.
5. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne alkohol akosi toto tehu nerobí dobre. Ked som čakala Jakubka, môj muž kupovával kartóny toho najslabšieho sektu, čo mi tak chutilo - samozrejme, v rámci normy :grinning:
5. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj ja som mala pred mesiacom strašné bolesti, myslela som, že do termínu nevydržím, všetko som mala zvonku napuchnuté a celý spodok ma bolel ........... jedného dňa som sa zobudila a bolesti nikde ... samozrejme že stále ochkám, jajkám, kríže ma bolia, prsia mám ako melóny, ale s tým už nič nenarobím :slight_smile: a sedávam na tom popôrodnom vankúši, to sa mi super sedí........
5. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies No tak to som zvedavá,že kedy porodíš,či aj dievčatko budeš prenášat.Ja som si včera dala s manželom varené víno k palacinkám,mnam dobre mi to padlo.Včera som sa práve bavila s maminou,že prvé tehotenstvo sa mi skončilo v 12 tyzdni a že druhé babatko sa vo mne drží ako kliešt.V rodine nemáme vo februári žiadneho oslávenca,tak aspon málá to zaplní.
5. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak podla týchto vypočtov som mala rodiť včera.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
čiže u mna to neplatí asi... :wink: :wink: :wink:
Jééj gratulujem všetkým mamičkám a prajem vela vela zdravia bábatkám :wink: :wink: :wink:
5. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no vidíš, aký je osud ........ my máme prenášanie v rodine, takže s tým počítam ....... je to ževraj aj geneticky dané .......... moja mama by veľmi chcela, aby sa narodila 9.2. - to sú jej narodky ......... otec je 29.2., ale to je nereálne ......... mimochodom, mám mladého otca, lebo má narodky každé 4 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne by sa páčil valentínsky dátum
5. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies veru aj mne by sa páčil valentínsky dátum.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U nás sa zasa rodia všetci pred termínom........ :wink: :wink: :wink:
5. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb :grinning: no ked porodis dnes, tak to bude sediet :grinning:
inak moja mamina mala ternim na 21.10. a ja som sa narodila 7.10.
ja mam termin 21.2. a ked si k prvym pohybom pripocitam 20tt, tak mi to vychadza na zajtra a ked pripocitam jeden den tak na 7.2. :grinning: :grinning: prijala by som :slight_smile:
no my mame v rodine praveze vela februarovych ludi a aj v okoli. 4.2. sa narodil moj nebohy brat a 13.2. zomrel, velmi sa bojim, aby som nerodila toho 13teho :confounded:
moj dedo bol 2.2. - vtedy som si velmi priala porodit
babka bude mat 75 rokov 8.2., meniny 10.2. atd. skoro na kazdy datum az do konca niekoho mam :slight_smile:
5. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@lubinka26 to mi je ľúto, že ste mali v rodine takú smutnú udalosť .......... :frowning2:
5. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Pokial je geneticky dany aj porod,tak sa nemám čoho bát.Už som obtelefonovala všetky ženy v rodine :dizzy_face: a všetky to mali v pohode,žiadny cisársky ,tak sa ukludnujem.Ja som malej dohovárala,či sa nechce narodit 1.2 alebo 2.2 a teraz aj mne by sa páčil Valentínsky dátum.Splodená bola v máji v mesiaci lásky ,tak by sa aj na ten den Zalubenych mohla narodit. Len dufam,že do 18.2 ked prídu mama so svokrou,tak už bude na svete.To si tvoj ocino vybral velmi dobry dátum k narodeninám :grinning: Každy rok oslavuje 28.2?či naozaj len každé 4 roky?
5. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Tak Vy to máte vo februári velmi pestré.Mne pochovávali krstného 3.2 teraz,tak som si želala,nech sa nenarodí Tami v ten den,lebo by to bolo s tym smutnym dnom spájané.
5. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 oslavujeme každý rok - myslím otcove narodky ..
kočky ja tu stále hovorím o prenášaní a začína ma nejako dole pichať, tak dúfam, že to nebude dnes ...
idem sa trošku vystrieť, kým ešte Jakubko spinká...................
zatiaľ papa
5. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies a to by mal moj brat teraz 4.2. krasnych 30 rokov. je to zaujimave, zomrel 13. v piatok a dedo, ktory sa narodil 2.2., tiez 13. piatok. aj preto sa buducej nedele bojim jak certa.
noooo, moja mamka si musela vela vytrpiet :cry: aj druhe babo zomrelo este v brusku a tak ked zistili, ze je mamina po tretikrat tehotna (so mnou) celych 9 mesiacov so mnou lezala v nemocnici. neviem si to vobec predstavit, velmi ju za to obdivujem.
@denisa287 juuuj, to mi je luto :frowning2:
5. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Jééj,tak ty si strašne ale strašne vytužené dietatko :dizzy_face: No chudatko mamina si fakt vytrpela.Tak Vy ten február nemáte velmi štastny,ale určite Váš drobček prinesie do februára vela radosti.
5. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Príjemny oddych,len sme ti porod neprivolali :wink: ,daj vediet,keby dačo.
5. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ to se tak krásně čte:slight_smile: prcek je opravdu moooc krásný a jste celkově krásná spokojená rodinka:slight_smile: přeju vám hoodně štěstíčka a zdravíčka:slight_smile: já jsem také otevřená na špičku prstu pořád, tak jsem ráda, že si to také tak měla a že mě to teda klidně může kdykoliv chytnout..:slight_smile:
5. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 to teda ano, ale prejdime uz na nieco pozitivne :slight_smile:
no len aby sa mala nenarodila nakoniec v marci :grinning:
@pepies dobru noc :slight_smile:
5. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, gratulujem všetkým novým bábätkám a ich maminám! :dizzy_face:
Ja sa už tiež neviem dočkať, kostrč ma bolí tak príšerne, že ani sedieť, ani ležať, vycikať sa ja pre mňa utrpenie :frowning2: včera som už mala také bolesti, že som si musela dať ibalgin, poradila mi to pôrodná asistentka, že bábätku určite neublížim, ale druhý si už aj tak nechcem dať, musím vydržať, dúfam len , že sa nevysilím... dokonca sa mi tam nejaká hrčka urobila, asi podráždené tkanivo. Nemali ste niektorá takýto problém, prípadne neviete, čo to môže byť?
5. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko s tou hrčkou ti neviem poradiť,ale viem,že ri velkych bolestiach je Ibalgin dovolený....tiež som tomu neverila,lebo je to dosť agresívna tabletka....
Coooo???Az tak že ani ležať ani cikať??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
To ti nezavidim...možno ti Ibalgin zaberie..Dufam teda.... :wink: :wink: :wink:
@lubinka26 veru mali ste to v rodine smutné :frowning2: :frowning2: :frowning2:
A neverím tomu že do Marca potiahneme :wink: :wink: :wink:
Dievčata porodne bolesti su podobné menštračnym nie????A čo ak ma pri kramoch boleli len kríže ???
Dnes ma bolia tiez dosť.. :confused: :confused: :confused:
5. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ahoj moja kde sati urobila hrčka??
5. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 juj moja 13 sa neboj 13 je šťastne čislo ver mi. Aj ked čitam že u vás v rodine asi nie. neboj ja som sa narodila 13.5 . v nedelu :wink:
5. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 skúsim to opísať... najprv ma začala pri sedení bolieť kostrč, čiže asi niekde dva centimetre od začiatku čiarky, je tam taký úpon, hmatateľný aj normálne. pri poradni som to povedala vo štvrtok a doktorka hovorila, že je to úplne normálne, lebo malinká je už dole a tlačí tam. avšak včera sa už bolesť dosť vystupňovala, bolí to aj na dotyk a ten úpon sa mi zduril a cítiť to ako malú hrčku. nerozoznám však, či je to len opuchlina alebo čo, ale fakt to bolí :frowning2: dúfam len v to, že je to naozaj spôsobené tlakom bábätka na panvu a že je to od sedenia, kedže posledne som dosť nevládala a väčšinou sedela na gauči...
5. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - túto hrčku som mala aj ja, je to veľmi nepríjemné a bolestivé, a netuším z čoho to je, mne to prešlo tak po dvoch troch dňoch, už si presne nepamätám :confounded:
5. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek