• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies toto sa nepaci ani mne. aj ja chcem mat priatela pri sebe a vela to pre mna znamena. neviem si predstavit, ze tam nebude moct byt pri mne. predpokladam, ze je to nase posledne dieta a uz taku moznost mat nebudeme. ani on a ani ja. :frowning2:
5. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

gratulujem k novým detičkám. :grinning: :grinning: :grinning:

@pepies - ja som tiež hotová z toho, že manžel nebude môcť prísť pozrieť dieťatko do nemocnice - no verím, že situácia sa zlepší. Veď keď mi v nemocnici niečo bude treba, tak mi to môže doniesť len manžel.
5. únor 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies este trochu krvacam,,nie nevolala som dokimu,,vsak bolesti nemam,,maly kopka,,tak do rana vydrzime...som si akurat bola nakupit vsetko do nemocnice,,maskrty a tak,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko aha. No ja niesom odbornik ale tiež si myslím že to bude spôsobene tym že babenko sa tlači dole. neviem ale mne to pride tak že čoskoro budeš rodiť mojko. no a to je fajn. ja som sice hrčku nemala, ani take bolesti , to máme každa individualne, no zato som citila dole taky tlak akoby mala vypadnuť. Došla som rodiť a za hodinku apol bola Nelynka na svete. myslím , že aj ty budeš mať podobny priebeh. teraz máš aky nalez?? myslím krčok
5. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nevadi aj ja som po vyšetreni krvacala , jeminky držkam palčeky hned piš ako budeš môcť
5. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 napisem asi z mobilu,,,posli mi aj cislo
5. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 aj jedna známa mi tipuje, že porodím veľmi rýchlo, neviem podľa čoho, ale ciťáky jej často vychádzajú, tak ja dúfam, že aj tentokrát má pravdu. krčok mám polotuhý, otvorená na prst už dva týždne :slight_smile:
5. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko mne tiež ciťaky vychádzaju tak ti prajem rýchly pôrod a nech máš Simonku??? čim skôr pri sebe
5. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty vydržíš s maškrtami do porodnice??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No ja by som všetko pojedla radšedj do poredu nič nekupujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ked ma príjmu poslem muža do obchodu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 - a mne tipuješ aký pôrod? Ja som už týždeň otvorená na 3 cm a cítim, že dieťatko je stále nižšie a nižšie - riadne ma tlačí na lonovú sponu
5. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak to jetiež fajn nalez a ke citiš taky tlak dolu tak to je tiež o tom že sa už tlači vonku. Myslím že aj u teba tobude šup šup.
5. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby už sme sa tu o tom bavili ale ja nikdy neviem či idete domov v perinke alebo zavinovačke...Napiste mi prosim...My ideme domov.....Body,dupy,hruby kabatik,nohavičky,rukavičky,čiapočka,perinka/zavinovačka,fusak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 - to by bolo fajn, lebo prvý pôrod som mala dosť dlhý
5. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne tipnite :grinning:
5. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no do vajicka fusak ani zavinovacku neviem dat. posledna vrstva bude toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41320970&tab=2 a este navleciem nanoznik na vajicko a popripade cele zakryjem dekou. bude zalezat ako bude vonku.
5. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ty sa ako citiš??
5. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ani my sme nemali perinku len spom dala do overaliku a do vajička a zakryla dekou
5. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 mam bolesti od 34tt. mala ma velmi nizko hlavicku dokonca hlavickou nalieha uz od 24tt, ale od toho 34tt to bolo velmi bolestive. tak mi dali duphaston, magnezium a guajacuran. brala som to vsetko do 36tt, bolesti mam stale. na poslednej poradni v utorok som bola uplne zavreta, vsade same nuly, akurat pri konzistencii som mala cislo 2, cize krcok je makky. kedze mam dole bolesti, skoro stale lezim. ale boli ma strasne cely podvozok, niekedy neviem ani vstat z postele a ist na wcko, niekedy je to celkom ok. bolest mi vystreluje do lavej nohy a este ma bolia krize na lavej strane. nechapem celkom tomu, ze preco len lava strana. tak daj tip vestica nasa :slight_smile:
5. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ty budes brat autom malu vo vanicke?
5. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak do tertice ked je krčok määkky pozitivna sprava. neviem sice na kolko si otvorená ale tiež si myslím že to nebude dlho trvať :wink:
5. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no nie som vobec otvorena, pisem, ze mam vsade same 0 okrem tej konzistencie :grinning: daj nejaky datum :slight_smile:
5. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 berieme asi vaničku ale ja byvam hned pri nemocnici takže asi nepojdeme autom....Uvidím lebo zavinovačku do sedačky mám ale zda sa ni tenká...a fusak nenatrepem do vajička...Tak asi sa pojde vo vaničke.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no uz som zjedla asi polku sladkeho z nervov..vlastne ani neviem, ci budem moct sladke,ked budem kojit
5. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka zajtra myslim na teba, hned rano zapnem konika. ak sa bude dat, ozvi sa nam :wink: zajtra o tomto case uz mozno bude malicky pri tebe :dizzy_face:
5. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mozno,,rano mi daju tie atb,,to bude nejakych 6 hodin posobit a potom vyvolavacku,,,teda aspon myslim,ze az potom,,ozvem sa jasne,,aj v priebehu dna
5. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisala mi inak janett ze malicky je uz na svete, ale som si akurat vsimla, ze pisala aj potokin, takze uz viete. ma riadne potesila taka mila sprava. uz fakt sa pytaju aj chlapci na svet:slight_smile:
5. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a ako sa citis takto tesne predtym? sa musis riadne tesit a bat zaroven :slight_smile: my to tu budeme vsetky zajtra prezivat s tebou :wink:
5. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 zmiesane,,,dala som si kupel a veru som si aj vo vani poplakala,,,mam hrozny strach,,aj sa hrozne tesim,,neviem si to ani predstavit,ze uz tu bude so mnou maly drobec,,preto je to take neuveritelne pre mna,,
5. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Anezka je nadherna :slight_smile: a tie vlasy :dizzy_face:
5. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek