• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@veverka_ blahozelam k syncekovi. v dobrom zavidim taky rychly porod :wink:
5. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka rozumiem, ja sa tak citim uz teraz a este nejdem rodit :grinning: ale skus zajtra uplne vypnut na nic nemysliet, len poriadne dychat. mne to tiez kazdy vravi. psychika robi svoje. alebo mysli na to, ze kazdou chvilou co si vytrpis si blizsie k malickemu. a dnes si s priatelom uzite posledny vecer vo dvojici :wink:
5. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka inak ja som bola minule na cviceniach s mm a ked setricka rozpravala ako to funguje na oddeleni s babatkami, o kupani a tak, tak som si len pomyslela, ze ty kokso, to vazne rozprava o mojom dietati a nie o niekoho cudzieho :grinning: tiez si neviem predstavit, ze o chvilu bude s nami a bude nas :slight_smile:
5. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jaaaj veru,uz sa to aj tebe blizi :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, asi od pol piatej mam bolesti tak kazdych desat minut. dost silne a trvaju tak do 30 sec. myslite, ze mozem ist do nemocnice? ci mam cakat? nemozu to byt len poslickovia? nechcem byt v nemocnici za hysterku.
5. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova asi by si mala isť aspon pre istotu :wink: :wink: :wink:
Ved ty si viac rodička nie??? A vraj u vas su kontrakcie kazdych 10 minut...Vela šťastia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka coo??Ty zajtra ideš vyvolavať???Asi som to nepostrehla ale prečo vlastne??? :unamused: :unamused: :unamused:
5. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova bude dalsie babooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ked je to pravidelne, uz by to aj mohlo byt ono. a kedze si druhorodicka, tak vraj treba ist do nemocnice ked su kontrakce kazdych 10 minut
5. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no lebo doki ma sluzbu,,tak vravi,ze to chce v klude,,aby mohol byt pri mne cely den,,ziaden zavazny dovod tam nie je
5. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova jasne, chod :slight_smile: a daj vediet... juuuuj, mozno bude dalsie miminko :slight_smile: vela stastia :slight_smile:
@domigb tak to je ine, ked byvate blizko. ja som oblecko z nemocnice konzultovala s 3 maminkami :grinning:
5. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb
@mafynka
@bambulka0406 baby ja sa bojiiiiiiiiim
@mafynka no ja si vravim, ze este to je daleko :grinning: aj ked bolesti a tvrdnutie mavam casto :grinning:
@katarinasifrova :slight_smile: aka zlata :slight_smile: ved uz jeden porod mas za sebou :slight_smile: coho sa bojis? teraz som aka aj ja hrdinka, co? :grinning:
5. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ved na toto si cakala a kazdy den nam o tom pisala :slight_smile: pekne bez do nemocnice a mysli na Jakubka :wink: za chvilu to budes mat za sebou.
5. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak by daco bolo komu by som mohla dat smskou vediet?
@bambulka0406 no len aby si nebola prekvapena :grinning: ved uz 37tt mas ukonceny, babo sa moze prihlasit kazdu chvilku :slight_smile:
@katarinasifrova aj jaaaa,,,ale bezkaj,,aspon v tom nebudem sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@bambulka0406 to som si myslela aj ja,ze este daleko,,ale v piatok ma doki sokoval,ze to spravime v nedelu,,,som tak skoro odpadla,,
@lubinka26 ved prave preto, ze uz mam jeden za sebou :slight_smile:
5. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova napisem do ip cislo :slight_smile:
5. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka zajtra drzim palce, mozno uz budeme mat nasich drobcov obidve pri sebe :slight_smile:
5. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 vdaka, si zlata
5. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj ja tebe drzim palce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa s tebou
5. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no doky povedal, ze mam byt pripravena a aj to tak beriem, ze moze byt kazdu chvilu, ale vravim si, ze je este cas :slight_smile:
5. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova - utekaj a drž sa!!!! Myslíme na Teba, neboj sa všetko bude ok!!!! ( Mne doktor povedal, že mám prísť ak budem mať bolesti každých 10 minút viac ako hodinu a pol a to ty máš, tak utekaj :D ) A zajtra sa tešíme na správu.

5. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, odchadzam. drzte palce :slight_smile:
5. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova myslime na teba,,drzkaj saaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Já mám kontrolu až 11.2., tak jsem zvědavá, 10. mám termín, tak snad už to neklapne a budu už mít kulíška u sebe, no jestli ne, taky nic nenadělám :grinning:
5. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova drž sa....Jéééj ja to tak prežívam normalne že s vami ženy!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@mafynka tak to je super ....že máš svojho porodnika????Lebo aj ja mám,ale moj má stale dajak čas :wink: :wink: :wink:
Myslela som že ma objedná na vyvolanie niekedy ale zatial nič....Ak by som bola dnes porodila tak ma on neodrodí,ale už mi je to jedno.....Peniaze som mu nedavala ani nedam tak už to neriešim... :wink: :wink: :wink:
Tak to ti držim prsty velmi velmi velmi.....Ja by som dnes nespala byť na tvojom mieste!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak som zvedava,ci tu bude dalsie babo :slight_smile:
@katarinasifrova drz sa :wink:

inac,si pridem ako blba,ale co sa berie za poslickov?
5. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek