• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 ked je mu to jedno, daj svoje
28. čer 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak tak, neznasam uradnikov. vedia byt tak protivni a tak ti to zneprijemnit. pred par dnami som mala natahovacky so stavebnym uradom, ale otrasne.
28. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no ak si nahodou szco tak dovi dopo ... ak si zamestnana malo by to byt jednoduchsie ale stale budu nieco chciet ...
28. čer 2010 v 18:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ani ja som toho ešte pred dvoma dňami veľa nevedela... Pred dvoma dňami som totiž ešte ani nevedela, že som tehotná... :grinning:
28. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly aby som to upresnila, ze on sa tomu nebrani, aby malo priezvisko po matke, ze mu to pride logicke. a ako nad tym zacinam premyslat tak aj mne :slight_smile: a ked sa zoberiem bude mat jeho priezivsko. myslim si, ze je to celkom ferove
28. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki myslim, ze dovi dopo povedia aj mne, kedze som len teraz dostudovala a studentom sa nieco neplati a teda narok na matersku 0bodov... ale kaslem ja tento system...
28. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uradnikom robia specialne psycho testy na neprijemnost. Iba ti, co prejdu testami sa mozu stat uradnikmi, nech nekazia imidz profesie. :confounded: Ked som sa vydavala, mala som na matrike pocit, ze ten zakon o priezviskach ovladam lepsie, ako ta matrikarka. Keby som vedela skor, tak by som si napisala meno, ake som povodne chcela.
28. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Suhlasim s tebou, podla mna je to fajn tak, ako hovoris.
28. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to sa mi paci, psycho na neprijemnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dakujem za podporu. no este pred casom som zaslepeno chcela jeho priezvisko, ale teraz sa na to pozeram triezvejsie. svadbou budeme mat vsetci traja rovnake prezvisko a do svadby ja a dieta moja.
28. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :wink: takze som tu ,dnes som bola u doktorky a robikla ni chvalabohu len ultrazvuk a bohuzial povedala ze este nieje nic vidiet akurat mam zvacsenu sliznicu(a to aj tak neviem co znamena) no dalej mi hovorila ze mi vezmu este raz krv teda uz 3x a aj mi vzali a zajtra mam volat o vysledky no ze prvy krat bolo hcg 227a druhy krat 478 takze uvidime co ukaze krvicka zajtra...no a pani doktorka ma upozornila ze v mojom pripade moze ist aj o mimomaternicove tehu nakolko som mavala take problemy ake som mavala..no a keby sa to naozaj nedaj boze stalo tak mi uz vlastne deticky zrejme viac nebudeme moct mat!!!preto vas naozaj vsetky prosim drzte nam palce nech je krvicka ok a nech su cisla co najvyssie a o 10dni na utz nech uz je vidiet aspon malu bodku!!!tak moc si to zelame........dakujem vsetkym.....
28. čer 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma drzim ti palce velmi
28. čer 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
apoloma...taky moc moc držím palečky :wink:
28. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
isabella,alienka dakujem vam..... :wink:
28. čer 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma aj ja ti veľmi veľmi držím palčeky :dizzy_face: :wink:
28. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj u mňa môže ísť o mimotehu, ale nesnažím sa to pripúšťať si k srdcu, ja idem k dokimu až 7.7. predpokladám, že bude všetko OK, keď je to taký pekný dátum :dizzy_face:
28. čer 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca dakujem :wink: a preco si myslis ze u teba moze ist o mimotehu..mala si dake problemy???ja tiez dufam ze ked uz sa panbozko nad nami zmiloval a doprial nam tu radost z // krasnych ciarok tak nedovoli aby sme o to len tak prisli mi verime ze to bude dobre!!!no a vlastne doktorka mi dnes povedala ze podla menzesu by som mala zacinat 6tyzden no ale podla mojich vypoctov som v nejakom 4tt takze by zodpovedalo tomu aj to hcg a aj to ze na utz nic nevidno....
28. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
apoloma....a kdy máš jít znovu na utz? a dostala si nějaký prášky na podporu těhu?
28. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka nie nedostala som nic beriem len kyselinu listovu no a na utz mam ist priblizne o 10dni doktorka povedala ze to uz by malo byt vidiet nieco no ale ze presnejsie mi povie zajtra podla vysledkou krvi!!!! :pensive:
28. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
apoloma....aha, no tak hlavně aby ta krev byla zejtra pěkně vysoká aby to hcg rostlo, moc držím palce a dej určitě hned vědět ju?
28. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě to bude dobrý :wink:
28. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite dam vediet!! :wink:
28. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo, tak jsem chtěla mít k večeři kuře a prd....smrdí mi to takže to nepozřu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo
28. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aaa este ze si pripomenula ja mam od vcera idem si dat mnam...
28. čer 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
závist.....já chci taky něco sníst :grinning:
28. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nieje nic co by ti chutilo????
28. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovoce a zelenina..jinak skoro nic, nebo když na to mám chut a dám si to tak je mi pak zle, no a brambory můžu :wink:
28. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
waw tak to je sila ja jem vstko co mi pride pod ruku teda zatial... :slight_smile: no najhorsie je ze sa nedokazem zbavit sladkosti ktore ja milujem a zevraj v tehu by sa mali obmedzit :frowning2:
28. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám že to brzo přejde, už jsem i zhubla dvě kila
28. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam ze na tom budem tak coskoro aj ja normalne zavidim vsetky tie tehu nevolnosti prezieranie nechutenstvo a vsetko stym suvisiace... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to mít nemusíš, může ti bejt dobře a to musí bejt taky prima :wink: :wink: já se těším až to přejde :sweat_smile: na jednu stranu jsem za to taky ráda že vím že se něco děje, ale tím že k tomu chodím do práce tak je to dost náročný
28. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek