TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
isabella_fly
28. čer 2010
@kwetinka1 ked je mu to jedno, daj svoje
kwetinka1
28. čer 2010
@isabella_fly tak tak, neznasam uradnikov. vedia byt tak protivni a tak ti to zneprijemnit. pred par dnami som mala natahovacky so stavebnym uradom, ale otrasne.
kkiki
28. čer 2010
@isabella_fly no ak si nahodou szco tak dovi dopo ... ak si zamestnana malo by to byt jednoduchsie ale stale budu nieco chciet ...
li_la
28. čer 2010
@kwetinka1 Ani ja som toho ešte pred dvoma dňami veľa nevedela... Pred dvoma dňami som totiž ešte ani nevedela, že som tehotná... 😃
kwetinka1
28. čer 2010
@isabella_fly aby som to upresnila, ze on sa tomu nebrani, aby malo priezvisko po matke, ze mu to pride logicke. a ako nad tym zacinam premyslat tak aj mne 🙂 a ked sa zoberiem bude mat jeho priezivsko. myslim si, ze je to celkom ferove
isabella_fly
28. čer 2010
@kkiki myslim, ze dovi dopo povedia aj mne, kedze som len teraz dostudovala a studentom sa nieco neplati a teda narok na matersku 0bodov... ale kaslem ja tento system...
sharlotta
28. čer 2010
Uradnikom robia specialne psycho testy na neprijemnost. Iba ti, co prejdu testami sa mozu stat uradnikmi, nech nekazia imidz profesie. :-S Ked som sa vydavala, mala som na matrike pocit, ze ten zakon o priezviskach ovladam lepsie, ako ta matrikarka. Keby som vedela skor, tak by som si napisala meno, ake som povodne chcela.
sharlotta
28. čer 2010
@kwetinka1 Suhlasim s tebou, podla mna je to fajn tak, ako hovoris.
kwetinka1
28. čer 2010
@sharlotta to sa mi paci, psycho na neprijemnosti 😃 😃 😃 😃
dakujem za podporu. no este pred casom som zaslepeno chcela jeho priezvisko, ale teraz sa na to pozeram triezvejsie. svadbou budeme mat vsetci traja rovnake prezvisko a do svadby ja a dieta moja.
apoloma
28. čer 2010
ahojte tehulky 😉 takze som tu ,dnes som bola u doktorky a robikla ni chvalabohu len ultrazvuk a bohuzial povedala ze este nieje nic vidiet akurat mam zvacsenu sliznicu(a to aj tak neviem co znamena) no dalej mi hovorila ze mi vezmu este raz krv teda uz 3x a aj mi vzali a zajtra mam volat o vysledky no ze prvy krat bolo hcg 227a druhy krat 478 takze uvidime co ukaze krvicka zajtra...no a pani doktorka ma upozornila ze v mojom pripade moze ist aj o mimomaternicove tehu nakolko som mavala take problemy ake som mavala..no a keby sa to naozaj nedaj boze stalo tak mi uz vlastne deticky zrejme viac nebudeme moct mat!!!preto vas naozaj vsetky prosim drzte nam palce nech je krvicka ok a nech su cisla co najvyssie a o 10dni na utz nech uz je vidiet aspon malu bodku!!!tak moc si to zelame........dakujem vsetkym.....
isabella_fly
28. čer 2010
@apoloma drzim ti palce velmi
alienka24
28. čer 2010
apoloma...taky moc moc držím palečky 😉
apoloma
28. čer 2010
isabella,alienka dakujem vam..... 😉
natalca
28. čer 2010
@apoloma aj ja ti veľmi veľmi držím palčeky x-) 😉
natalca
28. čer 2010
aj u mňa môže ísť o mimotehu, ale nesnažím sa to pripúšťať si k srdcu, ja idem k dokimu až 7.7. predpokladám, že bude všetko OK, keď je to taký pekný dátum x-)
apoloma
28. čer 2010
natalca dakujem 😉 a preco si myslis ze u teba moze ist o mimotehu..mala si dake problemy???ja tiez dufam ze ked uz sa panbozko nad nami zmiloval a doprial nam tu radost z // krasnych ciarok tak nedovoli aby sme o to len tak prisli mi verime ze to bude dobre!!!no a vlastne doktorka mi dnes povedala ze podla menzesu by som mala zacinat 6tyzden no ale podla mojich vypoctov som v nejakom 4tt takze by zodpovedalo tomu aj to hcg a aj to ze na utz nic nevidno....
alienka24
28. čer 2010
apoloma....a kdy máš jít znovu na utz? a dostala si nějaký prášky na podporu těhu?
apoloma
28. čer 2010
alienka nie nedostala som nic beriem len kyselinu listovu no a na utz mam ist priblizne o 10dni doktorka povedala ze to uz by malo byt vidiet nieco no ale ze presnejsie mi povie zajtra podla vysledkou krvi!!!! |-|
alienka24
28. čer 2010
apoloma....aha, no tak hlavně aby ta krev byla zejtra pěkně vysoká aby to hcg rostlo, moc držím palce a dej určitě hned vědět ju?
alienka24
28. čer 2010
určitě to bude dobrý 😉
apoloma
28. čer 2010
urcite dam vediet!! 😉
alienka24
28. čer 2010
chjo, tak jsem chtěla mít k večeři kuře a prd....smrdí mi to takže to nepozřu :-N :-p chjo
apoloma
28. čer 2010
🙂 🙂 🙂 aaa este ze si pripomenula ja mam od vcera idem si dat mnam...
alienka24
28. čer 2010
závist.....já chci taky něco sníst 😃
apoloma
28. čer 2010
...nieje nic co by ti chutilo????
alienka24
28. čer 2010
ovoce a zelenina..jinak skoro nic, nebo když na to mám chut a dám si to tak je mi pak zle, no a brambory můžu 😉
apoloma
28. čer 2010
waw tak to je sila ja jem vstko co mi pride pod ruku teda zatial... 🙂 no najhorsie je ze sa nedokazem zbavit sladkosti ktore ja milujem a zevraj v tehu by sa mali obmedzit 😞
alienka24
28. čer 2010
no doufám že to brzo přejde, už jsem i zhubla dvě kila
apoloma
28. čer 2010
dufam ze na tom budem tak coskoro aj ja normalne zavidim vsetky tie tehu nevolnosti prezieranie nechutenstvo a vsetko stym suvisiace... 😃 😃 😃 😃
alienka24
28. čer 2010
no ono to mít nemusíš, může ti bejt dobře a to musí bejt taky prima 😉 😉 já se těším až to přejde :-N na jednu stranu jsem za to taky ráda že vím že se něco děje, ale tím že k tomu chodím do práce tak je to dost náročný

Začni psát odpověď...

Odešli