• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb no v podstate ho nepoznam,,ale staral sa o mna v nemke,,tak som si ho zazmluvnila,,ale skor to robi z lenivosti,aby nemusel koli mne chodit z domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som spokojna,,budem rada,ze tam bude cely den,,
5. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no a ja som nespala uz ani vcera,,,ze budem spat dnes,o tom ani nesnivam
5. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
gratulujem k novym babatkam :slight_smile: krasne sa to tu rozbieha..
@katarinasifrova drziiim palce :slight_smile:

u nas je to naprd, Filip je na atb, uz tyzden je chory a stale sa to nezlepsuje, tak dufam, ze kym pojdem rodit, bude ako tak fit...vcera som uz mala ale take bolesti, ze som sa fakt zlakla, ze je to uz tu...ale ja si aj tak myslim, ze budem prenasat..:slight_smile:
5. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Drzim ti palce, nech vsetko dobre dopadne!!! Ja mam nastupit na hospitalizaciu v utorok rano.. tak uz tiez mam malu dusicku..
5. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ides tiez na vyvolavacku?
5. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova @mafynka držím vám palce
@mirka0044 aj tebe, ty budeš prečo hospitalizovaná?
ja si teraz s drahým usrkávam na červenom vínku, tak uvidím čo bude :grinning: :grinning: :grinning: to len aby som tu nezostala posledná, alebo žeby som upravovala tabuľku až dokonca a potom už budem na rade ja :grinning: :dizzy_face:
5. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak ktorý Martinko príde prvý? :wink:
5. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no to som zvedava aj ja :slight_smile: mas termin o tyzden skor, ale ktovie :slight_smile: mohli by v jeden den :grinning:
5. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no, ja idem pravdepodobne na sekciu, zalezi od toho, ake budu vysledky vysetreni, ale primar mi povedal, ze nepredpoklada, ze by sa nieco zmenilo, tak asi bude sekcia v CA.
5. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 to by bolo super, ja navrhujem 11.02.2011 čo ty na to? :wink: :grinning: :dizzy_face:
5. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 joj to ma mrzi. a preco sekcia?
5. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no paci sa mi :slight_smile: a paci sa mi aj 10.2 aj 12.2 :slight_smile:
5. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca 11... ved to je uz tento piatok :dizzy_face:
5. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja by som to už brala, ty nie? vyhovujú mi aj tvoje dátumy :wink: :dizzy_face:
takže bambul, budúci týždeň rodíme, OK?
5. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no, v mojom pripade to bude asi najlepsie riesenie. Ja mam zle vysledky krvi, epi mat nemozem, no a porodne cesty vobec nepripravene, takze by to bolo asi na dlho, a je mozne, ze kym by som porodila, by som skor vykrvacala.. asi by to aj tak skoncilo sekciou, tak radsej hned. A mam zuzeny posvovy vchod a uzke vnutorne kosti.. tak asi lepsie, ked mi spravia sekciu pred tym ako sa uplne vytrapim a ktohovie, ako by to normalne dopadlo, mozno by sa maly zasekol, museli by ho tahat nasilu, este by ma dotrhal.. no niekedy je lepsie sekcia pre dobro mamy aj babatka.
5. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja si myslím,že sekcia je tak či tak lepšie riešenie ani nie tak pre matku ako pre dieťa....Fakticky je iba vybraté a nie vytlačené....Ja ked som videla raz zvonovy porod no mala som dosť.....Matka pri porode odpadla a chuda male vyzeralo dosť zle celé modre,dotlačené..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ja nechcem nikoho strašiť a ani nikoho odhovarať od pridzeneho porodu...Ja len hovorim svoj nazor a podla mna ma aj sekcia svoje vyhody :wink: :wink: :wink:
5. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ano, tiez si myslim. a zase doverujem lekarom, ten co ma pozeral je odbornik, ma uz 20 rokov prax a svoje odrodene, tak myslim, ze vie odhadnut, co je najlepsie. tak som sa ani nehadala, ze chcem silou mocou prirodzene. Strach mam tak ci tak.
5. únor 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja by som chcela byt v tvojej koži....Jasné že sa bojiš to je normalne....Ale lepšie podla mna vedieť čo s tebou bude :wink: :wink: :wink: Takže ty už v utorok nastupuješ??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no, ano v utorok rano mam prist na prijem, urobia mi vysetrenia a rozhodnu sa podla vysledkov. Ono, to celkom este nie je iste, zalezi od vysledkov. Oni sa rozhodnu vo chvili, tak uvidime.. ale uz som s tou sekciou zmierena, tak dufam, ze to pri tom ostane. a ze ma nenechaju dlho cakat.. Predpokladam, ze by ju robili v stredu.
5. únor 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 no podla mna určite v stredu........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vačšinou den po prichode do nemocnice..Tak držím ti prsty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca sme dohodnute :wink:
6. únor 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 budem ti drzat palce :wink:
6. únor 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky prave mi prisla tato sprava od @katarinasifrova :Ahojte, volam sa Jakubko. Meriam 52 cm a vazim 4040g. Narodil som sa o 23.35. Toto za mna oznamuju moji stastni rodicia katka a mino.
6. únor 2011 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova Dalšie babatko medzi nami,gratulujem k maličkému. To bola ale rychlovka :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2011 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 oki ta ja tipujem kedže su všde zatial same 0 na 26.2 2011
6. únor 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafy držim palce. neboj pojde to bleskom. verim tomu :wink: :wink: :wink:
6. únor 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 aj ja ti asi zajtra poslem sms :wink:
6. únor 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jej super a kde si teraz??
6. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 teraz som doma,pustili ma z nemocnice len na vikend na priepustku, tie hnacky mi nakoniec sposobil nejaky zapal a zaroven privolali kontrakcie, takze ma napichali,beriem antibiotika na preliecenie, vraj by nebolo dobre pre babetko aby prislo na svet s nejakou infekciou, dnes sa vraciam spat a rano uz nemam jest,moja lekarka mi zajtra spravi sekciu, mala ma uz vraj 3700g, tak som z vedava a dufam ze to vsetko dobre dopadne, ktovie ako dnes vobec budem spat :confused: ako sa mate vy? mate uz svoj rezim?pozdravuj Nely :slight_smile:
6. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no Jakubko ma teda kraaaasne miery :slight_smile: gratulujem a vela zdravicka prajem :slight_smile:
@denne73 :grinning: to ani zo srandy :cry: a po tejto noci uz vobec :confounded: ale dakujem za tip

baby, ja uz nevladzem :frowning2: :frowning2: :frowning2: o pol noci som zasa horko-tazko zaspala a uz o tretej som bola hore na obrovske bolesti :cry: bolel ma zaludok, palila zaha, vyvracala som asi kybel kyseliny... neviem sa poriadne nadychnut, mala mi asi tlaci pluca, aj pri prehltani mam problemy :frowning2: je to strasne neprijemne, vobec som od tretej nespala a uz fakt nevladzem :frowning2: :cry:
6. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek