• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
pozdravujem všetky narodené detičky a mamičky a "čakateľkám" veľa zdravia......naša Nelka je už takáto veliká, veď zajtra už máme dva týždne....
6. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a toto sa nedá neposlať.....veď posúďte samé........Nelka a jej prvá bábika.....
6. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka je nadherna neskutocne, blahozelam :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to je mi velmi luto, postazovala si sa na to lekarovi? co sa zahy tyka, pijem mineralku fatru a pomaha mi to, i ked v tvojom pripade naozaj neviem. keby sa termin porodu dal odhadnut...zatial mam pocit, ze tu ostanem sama ja. Srdecne gratulujem vsetkym maminkam a babatkam. Dnes k nim podla vsetkeho pribudne aj @mafynka , drzim palce.
6. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka uuuzasne :slight_smile: krasne babiky :slight_smile:
@katuskal v utorok idem na poradnu a ked nebude ziadna zmena tam dole, tak mu poviem, nech uz so mnou nieco robi lebo ja to psychicky nezvladnem. a ani moj priatel :cry:
hej hej mafynka dnes pribudne a este jedno miminko urcite, ale teraz neviem koho :sweat_smile:
6. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj ja mam taky tusak, ze aspon este jedno mimi dnes bude :wink:
6. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb
@bambulka0406
dakujem!!! zlate ste! potom sa ozvem,ked sa dostanem domov, v nemocnici net mat nebudem.
Vela stastia aj vam!!
6. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal no vcera som tu tusim citala, ze ide niektora do nemocnice, ale neviem kto... nechce sa mi to hladat :sweat_smile:
ako sa citis ty? a co pohlavie, nechavate sa prekvapit, ci?
6. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Bozenku, chudatko!! Uz nech sa mala pyta von, co budes mat po tom!!
6. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 cele rano som ju prosila, tak uvidime, ci to pomoze...
juuuuj, to je ake dobre, ze vies dopredu, kedy ides. budem drzat palce :slight_smile:
6. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, dufam, ze bude poslusna a da si dohovorit. Ak nie, tak lepsie s tym lekarom sa porozpravat, ved vidi, ze uz mas toho dost! Mala je uz zrela a mohol by aj prihliadnut na to, kolko si pribrala, ze je to tahsie sa takto hybat. Uz je to len trapenie tie posledne dni.
a mas pravdu, je lepsie, ked viem, ze kedy idem, aspon sa na to pripravim a nebudem este v zhone zhanat veci, co mi chybaju do tasky.. (teda ak ma to nechyti skor ako do utorka rano.. :slight_smile: )
6. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@kesulkarenka krásne foto, gratulujem :dizzy_face:

tak my sme si včera tiež skúsili terapiu červeným vínkom, dala som si jedno decko, nemalo to na kontrakcie žiaden účinok, ale ja som sa konečne aspoň jednu noc poriadne vyspala, ale už s tým pokúšať radšej nebudem, bojím sa, že si budem opíjať vlastné dieťa :frowning2:
6. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ja sa citim tak striedavo, jedna noc priserna, druha lepsia - nasleduje po tej neprespatej, tak viacmenej zaspim ci skor omdliem od unavy...celkovo som unavena a nervozna....neustaly strrach z toho ako sa dari babetku v brusku, pomaly uz nastupuje aj strach z porodu, jeho priebehu a vysledku..skratka nemyslim, ze sa citim inak, ako ktorakolvek z nas, co to este nemame za sebou. nikdy som si nemyslela, ze to bude taketo tazke...a podla vsetkeho cakame dievcatko, ak nas nejako neprekvapi
6. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ked tak pisete o tom cervenom dostavam aj chut, mam ho rada bez ohladu na udajny ucinok v "nasej veci", ale absolutne si netrufam co i len liznut..
6. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal ja som nabrala odvahu len na základe toho, že tu niektorá tehulka písala, že jej to odporučila doktorka :slight_smile:
6. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal na mna ten strach z porodu este neprisiel :sweat_smile: bojim sa, ze potom to bude o to horsie :frowning2: a ake mena mate prichystane? nebolo dobre vidiet ani na jednom ultrazuvku pohlavie, ci ste to ani nejak neriesili?
no ja som si cez tehu, teda po prvom trimestri sem-tam dala decko piva a na vianoce a silvester aj sampano, takze ja s cervenym vinom nemam problem, len ho nelubim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 no já sem si už říkala, že i když to nebude do 13. tak už je to jakoby za chvíli....:slight_smile:musíme to už vydržet
6. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova - gratulujem k Jakubkovi - tak dobre, že si šla do nemocnice - super. :grinning: :grinning: :grinning:

Ja by som to tiež už mala veľmi rada za sebou, ale musím už len počkať, kým sa Adamko vypýta na svet.
6. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby! konecne som doma :slight_smile: chcela som vam pisat este kym ma niesli do porodnice ale radsej som neriskovala, vsetko sa to zbehlo tak rychlo, nastastie dopadlo velmi dobre :wink: ...porod bol taky lahunky, cakala som ze to bude ovela horsie, sak sme sa s priatelom smiali ze som sa ani nerozmazala a zostala namalovana po celu dobu :grinning: jaj a este medzi kontrakciami som si bola v optike kupit nove okuliare lebo akurat mi na ne den predtym sadol priatel a zlomili sa - poviem vam ten predvac bol bledsi nez vapno, porodnicke ked som to pri zasivani hovorila nechapala zo mna :sweat_smile: ...ale teraz najhavnejsie : malicky sa narodil ..1.2.2011 presne o 16:00 hod. s mierami 50 cm a 3100gramov... je taky krasny a ja taka stastna :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :zipper_mouth: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
6. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no tak super porod, teeeeeeda :slight_smile: gratulujem velice, maly je krasnucky :slight_smile: tak vam prajem vela vela zdravicka a mliecka, to je asi to najdolezitejsie :slight_smile: a krasne miery a datum a skoro na termin :slight_smile:
6. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 blahozelam :wink: tak ty si nakoniec nebola na skuske, ale si rodila. mas krasneho synceka a tebe to tiez pristane mamina, prajem vam obom len to najlepsie :wink:
6. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 srdečne gratulujem, krásny pôrod a v dobrom závidím, prajem ti veľa mliečka a veľa takýchto radostných udalostí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a tu máme 27.bábätko http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/6286553/
6. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to ja len tak tipujem , ale samozrejme že ti prajem aby to bolo už čoskoro. :wink:
6. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 velmi moooc gratulujem ku kráásnemu synčekovi :wink: užívajte si krásne chvíle spolu...snád to aj ja už zachvílu budem mat za sebou...aj ked zatial tomu nič nenaznačuje :sweat_smile:
6. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskal ja sa cítim podobne....jedna noc je až super a dalšia je zasa hrozná.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Dnešná bola hrozná už od večera ma pobolievali kríže a v noci som sa zobudila na miernu,ale ozaj miernu bolesť v podbrušku podobnu aku mam pri krámoch.....No ale pohyby su a kontrakcie nikde tak som to neriešila.... :unamused: :unamused: :unamused:
Dnes sa opať cítim dobre.... :wink: :wink: :wink:
Ale to čakanie ma ubíja....Prihlasim sa na facebook a kazdy hned chatuje :,už máte maličkú´?????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka malá je roztomilá.....Tak sa v nej tešte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ty si už azda porodila????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Od včera ťa tu niet a išla si sa vystieť lebo ťa čosi pichalo.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Neviete o nej nič????????
6. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 gratulujem aj tebe a v dobrom závidim taky skvely porod.... :wink: :wink: :wink:
6. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. únor 2011 ve 12:50 • kitty333
@iwka123456 Kraasny chlapcek!! gratulujem!! Nech sa vam obom dari!
6. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek