• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
vy uz davate fotky babatiek, tak ja dam foto brucha :grinning: kurnik, vidite aj vy ako je stale strasne vysoko? a tlaci mi pluca a tlaci :cry:
6. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 teda to je domeček :wink: , koukám, že máš i otoky, co?
6. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 pěkný chlapeček, gratuluju :slight_smile:
@kesulkarenka to je panenka :wink: , taky jsem tu svojí takhle porovnávala :slight_smile:
6. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 to teda mam :unamused: a aj na nohach... neverim, ze mi bude toto "brusko" chybat ako mi vsetky kamosky hovoria.
6. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova to byl fofr, gratuluju :wink:
@mafynka jak to s tebou vypadá?
6. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 to jsem měla u Elišky, vypadala jsem a cítila se děsně. Už v porodnici mi sestra říkala, že potřebuju porodit. Tak jestli jsi hodně nabrala, tak to bude voda. Uvidíš jak po porodu splaskneš a naběháš se na záchod :wink:
6. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co máte zkušenost s narkozou. Posledních 5 dní mě celodenně bolí hlava, je možný, že to mám z narkozy, nebo ze spinálu? I když jsem po porodu už 14 dní? Taky mě děsně bolí záda :pensive:
6. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 jednoznačne ano. Mna po epi bolelal hlava ale aj nohy prišerne
6. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 no nohy mě taky píchají. jednu chvíly jsem si myslela, že na mě leze chřipka. Ale ta to není, to bych měla teploty. Já to z prvního porodu vůbec neznám. A bude to trvat dlouho?
6. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 no dufam, ze mas pravdu. pribrala som 31 kil :astonished: :astonished: :astonished:
6. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 nie už by dlho nemalo snad ešte tyžden ale myslím že ani to už nie. Už by to malo pomalinky ustupovať :wink:
6. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
viete co ma teraz napadlo? co ked budem tlacit a dr. mi povie, ze nesmiem? da sa to nejak ovladat?
6. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 mafynka ti nepisala co nove? myslim na nu cely den...
6. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 veru,že nekleslo...Ala nie si sama...ja v stredu 40 TT a tiež mi esťe nekleslo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 já prvně 26 a ted 20 kg.
6. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 no doufám, že máš pravdu, jinak se zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes: díky za odpověd :wink:
6. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb ale zas ma ukludnuje, ze niektorym kleslo len par hodin pred porodom... tak mozno aj my budeme ten pripad. ja zajtra zacinam 39tt. kedy ides na poradnu? este jednu takuto zlu noc zazijem a idem sa dohodnut s dr. na datume porodu, nech to stoji, co to stoji. takto sa neda zit a neverim, ze malej je tam dobre... a ake meno ste nakoniec vybrali? v pase mas barbarku :slight_smile: len si tusim pisala o Stelle :sweat_smile:
6. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 a ako rychlo si ich dala dole? ja som velmi zvedava, kolko necham v nemocnici. cele tehotenstvo som na ovoci,jedla som menej ako pred tehotenstvom a toooolko som pribrala :frowning2: je pravda, ze som prestala fajcit na zaciatku a zistili mi znizenu funkciu stitnej zlazy a do 10tt som mala na sebe cez 10 kg :astonished: :confounded: , ale aj tak je to strasne vela. a to nehovorim o bolestiach noh, chrbta atd. no ja na tehotenstvo velmi v dobrom spominat nebudem. dufam, ze aspon porod bude v pohode
6. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ozaj može klesnuť aj par hodin pred porodom???To som nevedela.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja mam poradnu vo štvrtok....Tiez som zvedava čo mi povie...Hadam ma už objedna na dalsi tyzden na vyvolanie... :unamused: :unamused: :unamused: Ja mam zasa malé brusko a dosť vysoko a ma tam asi malo miesta...tlaky citim na rebrach,plucach na zlcnik a aj na podvozku :unamused: :unamused: :unamused: Nakoniec sme vybrali Stellu....Uz sa mi Barbara nepači.....!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 Gratulujem k babatku. Je strašne zlatučký. Prajem Vám veľa zdravíčka, šťastíčka a mliečka. :slight_smile:
6. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 - blahoželám ku krásnemu synčekovi. Tak si to výborne zvládla. Super. :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova, super si to zvládla. Taký rýchly a prekvapujúci pôrod by som si tiež želala. :dizzy_face:
@lubinka26, bruško na fotke naozaj vypadá veľké a ešte nespadnuté. Ale neboj ešte má kedy spadnúť. :wink:
@mafynka, tak ako? Ak sa ti dá napíš čo s tebou robia. Mňa to čaká zajtra. :unamused:
@adui, ty si ako na tom?
Všetkým ktoré porodili a dočkali sa drobčekov gratulujem.
U nás žiadna zmena, ani náznak po kontrakciách. Strašne som už nervózna čo ma zajtra čaká v nemocnici.

6. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 ako to? ty si mala aj spinal aj narkozu??
6. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočky.....člověk tu chvíli není a zase nová miminka:slight_smile: to je supeeer!!! moooc Vám všem novým maminkám gratuluju :slight_smile:
6. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby máte info o mafy?????
6. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb já mám poradnu ve středu.....hádám, že to bude opět stejné: čípek zachován, hrdlo uzavřeno, otevřená na špičku prstu sotva......myslíš, že by mě pak objednala doktorka zase na poradnu anebo už na vyvolávačku do nemocnice? Já si myslím, že porod by mě vyvolali kdyžtak až ve 41+3 ne? Takto jsem to někde slyšela..nebo myslíš, že mě na to může už dříve objednat moje gynekoložka?
6. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@komarik Ja idem v utorok ráno na poradňu a už tam zostávam. Dúfam,že potom sa to už pohne. Ty ideš zajtra?
6. únor 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa no to veru neviem..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ja som tiež v pomykove,čo mi povie gynekolog...On by mi chcel byť pri porode a neveim do kedy chce čakať.....Snad teraz vo štvrtok pojdem to už budem 40 TT a objedná ma na buduci tyzden..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Modlím sa za to....No a kedže ty si predomnou asi 2 dni myslím.....tak by ta už tiež mohli objednať na vyvolavanie....Mne už je jedno či budem mať cisarak či vyvolavany len už chcem aby sa nieco pohlo... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 myslela som, ze sa tebe ozvala na mobil
6. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 veruže nie
6. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek