• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@adui, ak sa bude dať tak ti dám vedieť čo so mnou robia. Niečo som poštudovala na nete a vypadá to že budeme len na pozorovaní a vraj vyvolávajú pôrody až na 10 deň prenášania. Ma šibne do vtedy a hlavne sa bojím o malú.
6. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb přesně tak..mě je to také docela jedno, já bych snad i raději rodila císařem....přijde mi to méně rizikové..ale to je věc názoru..no každopádně se těším na středu do poradny a doufám, že už se něco pohne
6. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som moc casto neprispievala a ked mi zacala materska a tesila som sa,ze budem mat konecne cas,tak sa maly prihlasil na svet...takze drobca uz mame doma - naozaj drobca. narodil sa na 35tt, 2260g, 46cm. porod trval dokopy asi pol hodiny a to som nemala ziadne kontracie...nastastie sa po infuzke asi 3 objavili a to sa maly narodil. smiala som sa,ze keby takto prebiehal kazdy porod,tak sa na to daju aj chlapi :slight_smile:
6. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ahoj tak už to máš za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: srdečne gratulujem a prajem všetko dobré, kedy sa Jakubko narodil?
6. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vdaka moc. narodil sa 23.1.2011
6. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@komarik No ja dúfam, že to začnú rieši´t hneď a nie až na 10-ty deň. Bo to šibne aj mne. V nemocnici je každý deň ako doma týždeň a ešte teraz keď sú chrípky a nepúšťajú návštevy. :unamused:
6. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 Gratulujem k malinkému. To je super taký rýchly pôrod. :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 uprimne ti gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A drobcovi nech sa darí..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@neelaa asi si moj človek....ja by tiež radsej mala cisarak..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mám dve kamošky jedna rodila v decembri a druha v januari....Obe chceli za kazdu cenu rodit prirodzene ale napokon sli obe cisarom,lebo u jednej bol maly KP a u druhej nezabrala ani druha vyvolavačka....Teraz hovoria že by nemenili....A za oboma som bola na druhy den vyzerali byt v pohode..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Iste že je to vec nazoru....Ale keby som si mohla vybrať tak o jedno percento viac by som brala sekciu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaa aj pepies už iste porodila..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nebola tu od včera!!! :wink: :wink: :wink:
6. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb přesně tak, kdybych si mohla vybrat..jedině císař..kámoška tak rodila holčičku v září a taky mě říkala, že by neměnila...uaaaa já už se z toho čekání vážně zblázním :D
6. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 - gratulujem ku chlapčekovi. :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo ja sa aj teším a aj bojím....Zasa na druhej strane je malej v brušku istotne lepšie.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ved uvidíme nooo.....Teba si tam v stredu asi este nenechaju tak som zvedava ako dopadneš....Ja uvidim vo štvrtok...Inač ja na minulej poradni tlak 130/90 čo je na mna vysoky a vyčurať som sa tiež nemohla nechapem asi stresom.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb neboj se..to bude všechno ok..jsem zvědavá, kdo z nás to bude mít dříve za sebou.....rozhodně, se to každým dnem blíží:slight_smile: musíme jen doufat, že to ty naše prcky v bříšku už nebude bavit a vydají se za námi:slight_smile: no a ve středu mě dr. do nemocnice určitě nepošle na vyvolávačku, vždyť to nebudu mít ještě po termínu, myslim si, že kdybych do toho 13. neporodila, tak to bude řešit až ten další týden...
6. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 blahozelam :wink: vas teda prekvapil :slight_smile:
6. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 daj nam vediet, keby sa ozvala. uz ma mozno maleho v naruci :wink:
6. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj takže malinky Tobiasko je uz na svete, miery ma 3710 gramov a 52 cm . To odkazuje mafynka :wink: :wink: :wink:
6. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malému Tobiaskovi a jeho maminke srdečne gratulujeme! :slight_smile:
6. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 @zebra41 @mafynka gratulujem k babatkam :slight_smile:
ja idem zajtra na kontrolu, som fakt zvedava, ze ako sa to pohlo, resp. nepohlo :slight_smile:
6. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka blahozelam :wink: vidis, vcera sme ti pisali ze dnes ho budes mat pri sebe. tesim sa velmi s tebou :slight_smile:
6. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 nevies nejake podrobnosti?
6. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 vďaka za odkaz :wink:
@mafynka gratulka obrovská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zvládla si to, máš to za sebou, si maminaaaaaaaaaa :wink: :wink: :wink:
6. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, konecne som sa tu dostala po celom dni, idem vas este docitat...

@katarinasifrova blahozelam velmi velmi, nadherne miery :slight_smile: , idem citat dalej ktora je dalsia :grinning:
6. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka takze blahozelam z celeho srdca, cely den som na teba myslela :slight_smile: prajem hlavne zdravie, a vela vela mliecka :wink:

Baby ja som si dnes tiez dala asi 2 deci cerveneho vinka, mali sme navstevu, a pred chvilou aj teply kupel, no nic sa nedeje. ale skoro cely den som maleho necitila, uz som sa zac inala bat, no teraz sa trosku rozhybal, tak snad je vsetko OK. Mavate aj vy take dni, ze babatka slabsie citite?
6. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 já ho také tyto poslední dny cítím méně než dřív......ale to je prý úplně normální....mě vždycky uklidní každý kopaneček, kterým mi o sobě dává vědět:slight_smile:

@mafynka...gratulace veliká :slight_smile: a hodně zdravíčka!!!! :slight_smile:
6. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa tak potom dobre, ja som ho posledne tyzdne vkuse citila ako sa hybe a kope, preto som sa teraz trosku zlakla, ze ho citim velmi malo, ale teraz sa trosku rozhybal, tak sa tiez tesim a som uz pokojnejsia :slight_smile:
6. únor 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 musíš myslet na to, že už mají hodně málo místa, tak nejsou moc aktivní, ale když ho za den aspoň pár krát cítíš, tak to je v pohodě:slight_smile: nestresuj se, koukám, že máš termín skoro jako my :slight_smile:
6. únor 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no ja mam jeden termin 12.2 a druhy 10.2, tu mi to automaticky hodilo ten skorsi termin, a ten mi povedali aj na 3D ultrazvuku, takze podla toho sa riadim no :slight_smile: no ktovie kedy to nakoniec bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa inak krasne meno ste vybrali pre maleho, my sme sa rozhodovali medzi Tobiasom a Sebastianom, nakoniec sme vybrali Tobias, ale kebyze sa aj druhykrat podaril chlapcek, urcite to bude Sebastian :slight_smile:
6. únor 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 děkujeme!! mě se také líbil Tobias, ale nakonec zase u nás zvítězil Sebastian...no už se také určitě těšíte viď? já už se s přítelem nemůžu dočkat
6. únor 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek