• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@neelaa ano tesime sa, no aj sa obavame, aby vsetko dopadlo OK, ale snazime sa mysliet pozitivne :slight_smile: uz by som najradsej bola s malinkym doma a uzivala si ho. no snad sa dockame :slight_smile:
6. únor 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá, neporoďte všetky do 10. - teho, veď február má 28 dní :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 a ty už jsi otevřená?
6. únor 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa Nechci ti kazit iluze, ale porod císařským řezem, pokud ho matka podstupuje dobrovolně je vždycky riziko pro dítě i pro ni, není to přirozené a poporodní hojení je bolestivější a horší :frowning2: Nějak nechápu tu dnešní dobu, kdy si všichni chtějí všechno naplánovat dopředu, kvůli strachu z bolesti ohrožovat dítě je přece blbost...Pořád by měly být zachovaný nějaký věci v souladu s přírodou :wink: Jinak dneska mi zbývají už jen 3 dny do termínu, popíjím večer to červené, doma ještě něco uklízím, i když už pořádně není co a sexík taky probíhá, tak jsem zvědavá..Zítra mám svátek, byl by to krásný dárek, mít už Michaelka u sebe, ale jak se mu bude chtít jsem sama zvědavá :grinning:
6. únor 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 já jsem to nepsala kvůli době, jen si prostě myslim, že je to lepší než normální porod a to jestli je hojení po císaři bolestivější nebo ne, to se nedá říct, každá to má jinak prostě..kámoška rodila císařem a za dva dny byla úplně ok....druhá kámoška rodila přirozeně a týden si nesedla....je to prostě individuální.....zítra bys to měla vážně super :slight_smile:
6. únor 2011 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, já vím, ale opravdu si myslím, že je lepší přirozený porod...No já nevim, jako včera večer mě bolelo břicho docela dost, teda bylo to po sexíku, tak jsme to asi nějak vyprovokovali, ale ráno zase vůbec nic :grinning: Dneska jsme tak nějak objížděli návštěvy, tak jsem si taky říkala, že třeba něco, ale taky nic, prostě se mu asi u mě ještě líbí, akorát já už se cítím jak vorvaň..hlavně při tom sexu teda :unamused:
6. únor 2011 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko......gratulujem čerstvím mamičkam vela zdravička a mliečka.......a čakatelkám lahky porod a nech sa vam to už rozbehne =D
.....moja malinka spinka.....včera návštevy, je to fakt unavne, kríže ma strašne bolia co som bola dlho na nohách....
už sme si odsali jednu malu flašku mliečka pre drobčeka dala do mrazničky /na horšie časy =D/.......
prajem pekný dník.....
7. únor 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte @alexis13 tak keď máš doma takú princeznú, treba vydržať aj návštevy :grinning:
ja sa ťa chcem ešte spýtať ako si to nakoniec vyriešila s pupočníkovou krvou, darovala si ju?
7. únor 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako dievčatá, koho dnes dopíšem do tabuľky????
7. únor 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 všetko najlepšie k sviatku, veeeeeeeeeeľa veeeeeeeeeeeeeeeeľa zdravíčka, ešte viacej zdravííííííčka a nech sa teda tvôj pokladík ľahko vypýta na svet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no treba vydržat ved ja sa návštevam tešim len včera som to prehnala bola dlho na nohach a vobec si neoddýchla a križe sa ohlásili =D
s pupoč.krv sme nakoniec rozhodli neodobrat, v Nr porodnici darovanie uz zrusili možný je len odber za peniazky........velmi sme sa tomu venovali nevedeli sme sa rozhodnut....ale presvedčili nas myslim ze skusení doktori a iní ludia že ide hlavne o biznis...verim ze nase deticky budu zdravučke

pridávam album ja par hodin pred porodm a malička =D
7. únor 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90
Páči sa mi tvoj názor :slight_smile: a súhlasím, niekedy si žena nevyberie, ale zvoliť si to sama ... ale je to každého vec.
7. únor 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90
AAAA prajem Ti aby ti to vyšlo, keď nie dnes, tak zajtra :slight_smile:
7. únor 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera večer som sa dozvedela, že moja suseda v piatok porodila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dievčatko - to je super. Škoda, že vôbec nie sme v kontakte - pritom býva v byte pod nami - asi tu nechce s nikým nadviazať kontakt. možno sa to teraz zmení, ale pochybujem - je to škoda.(hlavne keď tu nemám v našom byt. dome žiadnu kamarátku - dnes sa mi jediná odsťahuje preč)
7. únor 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak bambuľky ako často vám tvrdne bruško? mne včera večer tvrdlo neustále - každé 4 min.
7. únor 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 při prvním těhu jsem nabrala 26 kg, 10kg nechala v porodnici a zbytek byl pryč do 3. měsíců :wink:
při druhém těhu 20kg, 10 kg jsem nechala taky v nemocnici, 2 kg jsou dole už ted a zbytek 8 kg snad taky půjde dolů samo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 měla jsem spinál, který jsem si vyžádala, pak ale byly komplikace, tak jsem dostala v průběhu porodu celkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 áno, toto som počula aj ja, preto som si to u teba chcela overiť, škoda, aj my sme chceli darovať :frowning2:
7. únor 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 a mafynka....gratuluju k miminkům :slight_smile:
7. únor 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj, ako si pozriem tvoj album? nikde mi ho neukazuje :frowning2:
7. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ozaj sa to tu jak rozrodilo ved je ešte len 7.feb.. a už je kopu babateniek :grinning: dnes sa mi celu noc snivalo že už to na mna ide a nič :unamused: :grinning:
7. únor 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 krásny albumík, máte krásnu dcérku :wink: :dizzy_face:
7. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 joj, to ma mrzi!! Si si toho uzila.. Prajem skore uzdravenie a dufam, ze bolesti prejdu!
7. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer nemám ta v priateloch =D..posielam žiadost
@natalca no škoda že to zrušili, možno by sme aj mi darovali...ale tak nevadiiiii budu zdrave verim tomu nebudeme to nikdy potrebovat....
@natalca dakujeme
7. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 krasny album :wink: my sme sa rozhodli tak isto co sa tyka pupicnikovej. minuly tyzden som sa rozpravala s profesorom na nasej lekarskej fakulte. on je fakt slovenska spicka co sa tyka hematopatologie a povedal ze bol jeho nazoru je to komercny tah a ze na slovensku to vobec nema vyznam. a dalsia vec co povedal, ze ak to pomoze, tak inemu dietatku, ale nie mojmu..... este mozno surodencovi. ale my neviem ci budeme mat dalsie dieta
7. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahoj, neviem najst Tvoj album, musim si Ta pridat ako priatelku?
7. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo.
@verunka90 suhlasim. prirodzene je to urcite najlepsie. povie to kazdy lekar. samozrejme, su situacie ked sa neda inak a je lepsia sekcia. ale nepaci sa mi vobec tato moda, ze zeny si planuju len tak sekcie. studujem medicinu, takze do toho celkom aj vidim.
7. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. mne tvrdne tiez, uz dlho. aj bolesti mavam. ale to uz je v nasom stadiu normalne :wink:
7. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam baby za sebou divnu noc...najprv som sa zobudila s tym, ze asi je uz rano a teda ze vstavam...a pozriem na hodinky a bolo pol jednej:slight_smile: Tak som zalahla a zacalo sa mi snivat o dlazbe a kachlickach (ideme s drahym rekonstruovat byt a vcera sme pochodili nejake obchody), takze som dalsiu hodinu dlazdickovala a kachlickovala...to som sa zase zobudila a bolo este len pol stvrtej...tak som zase zalahla a snivalo sa mi nejake divne sci-fi, uz ani neviem o com:slight_smile: no proste, divna noc:slight_smile:)) ale to uz asi haluzim, lebo len myslim na to, ze uz chcem rodit:slight_smile: aj ked maly by mal este pockat, lebo nam este nedosiel kociarik z Nemecka:slight_smile:)) Esteze vajicko je uz doma, lebo keby sa narodil teraz, tak ani by som ho nemala v com zobrat z nemky:slight_smile:))
7. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 Ja takisto suhlasim s prirodzenym porodom a tiez na nom budem trvat, pokial nebude nevyhnutny cisar, tak si ho ako "lahsiu cestu" urcite nezvolim...ale zase, je to na rozhodnuti kazdej matky, len si treba uvedomit, ze cisar je normalny operacny zakrok a je pri nom urcite viac rizik ako pri klasickom porode...
7. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek