• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 :grinning: neboj sa, mne sa uz tiez vsetko mozne miesa v snoch. dnes mi mm vravel, ze som ho zobudila a rozpravala mu zo sna, ale nerozumel co, aj ked som to trikrat zopakovala :grinning: a aj som sa v noci strhla, ze idem rodit a potom panika... ze ja sa bojim :grinning: uz je to take to cakanie ze co sa bude diat. to je najhorsie ze clovek nevie kedy o pride. ale takto cez den sa citim este celkom kludna :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ved ty mas taky termin ako ja:slight_smile:)) tak asi mame rovnake stavy:slight_smile: hej hej, cez den pohoda, ja nemam ziadne predporodne priznaky zatial a myslim, ze krpec sa tak skoro vonku nepoberie...:slight_smile: to len podvedomie v noci pracuje na plny plyn:slight_smile:
7. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja praveze mam tvrdnutie aj bolesti, ale to nic neznamena. mozem takisto porodit skor aj prenasat :slight_smile: nechame sa prekvapit :wink:
7. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dakujem, malinka je kraaaaasna :wink: a aka drobučká je :grinning:
7. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky a mamičky.Rada by som vám oznámila tú najúžastnejšiu správu na svete....1.2. 2011 sa nám konečne narodila dcérka Eleni.Prišla na svet cisárskym rezom o 18:25.Merala 51cm a vážila 3 137gr.....Je proste úžastná...Všetkým mamičkám ešte raz blahoželám a tým,ktorým sa to už o pár dní blýži,držím palce.......
7. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 presne ako hovoris
7. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj...ano musis ma mat ako priatela...poslala som ti ziadost
7. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 gratulka velikaaaa...vela zdravička a mliečka
@jenny_fer jj je ako malá palculienka =D.....

otázočka......malinkej sa často štikúta neviete prečo? alebo ako to zastavim??? dakujem
7. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - gratulujem k Tobiaskovi - miery má úplne nádherné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca mafy už porodila? som si nevšimla.....=D
7. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulujem..tak už máš svoj uzliček pri sebe.......potom napiš ako si to zvládla.....vela zdravička a mliečka prajem
7. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - áno - včera - písala to sem denne
7. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jeeeeeeeeeeej, bambulka krasna:slight_smile:)) cmuk na obe licka:slight_smile:
7. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Blahozelame a pridaj aj nejake fotecky, nech sa mozeme pokochat:slight_smile:
7. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, prosim Vas mam dost blbu otazku :slight_smile: budem rodit na antolskej a ked to na mna mna pride kam mam ist? viem ze cez vikendy a vecer na centralny prijem a cez den?? dakujem moc moc za odpoved, zajtra mam termin tak keby nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes: a gratulujem novym maminkam a babatkam
7. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 môžeš jej uvariť domáci feniklový čaj- vriacou vodou zaleješ cca 10 zrniecok feniklu a rasce, precedíš a máš čajik a malej velmi chutil a robil dobre :wink: a podávaj jej to malou lyžičkou po trošičke, flašku ešte nepotrebuje :wink: alebo čistú prevarenú dojčensku vodu, samozrejme len pár lyžičiek. ale to je každého osobná vec či dá kojenému babatku aj niečo iné ako materské mlieko, vela názorov je aj takých,že kojené babatko smadné neni a štikútka je prirodzená a prejde sama.. ale pozor na čaje hipp , treba pozriet aby tam neboli umelé sladidlá. myslím že hami feniklový neobsahuje umelé sladidlá, treba si prečítat :wink:
7. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Maličká je velmi krásna. Ešte raz gratulujem a želám Vám veľa zdravíčka :slight_smile: .
7. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 K tej štikútke. Nám doktorka vravela, že deťom sa čká keď sa prejedia- natiahne sa im žalúdok- a nie je vraj dobré dávať im ešte na to niečo na pitie. A ešte keď sú pocikané, ale keď dávaš pampersky tak to asi nebude v tom :wink: . Ono sa to upraví asi samo, keď si zvykne :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj, ty si rodila v Nitre? Chcem sa ťa opýtať, či si bola spokojná a či je to pravda, že v noci tam netečie teplá voda, ďakujem
7. únor 2011 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 to si mala super. dufam, ze pojdem v tvojich slapajach :grinning:
@silvika18 tak u mna to do toho 10teho nehrozi :cry: :sweat_smile:
@alexis13 juuuuj, to mas nejako skoro navstevy. ja si necham dlhsiiiii cas, aj ked viem, ze to nebude lahke, ale tak, budu musiet pochopit.
@verunka90 tiez suhlasim, ze by kazda zena mala rodit prirodzene, ked sa da a urcite je to menej utrpenia ako cisarsky. ale nesuhlasim s tym, ze pre babo je cisarsky ohrozenim. pre babo je to to najlpsie. nie nadarmo sa hovori CISARSKY.
@mafynka krasne miery :slight_smile: velmi gratulujem :slight_smile:
@zebra41 no to bolo teda fakt rychle :slight_smile: gratulujem a prajem vela zdravicka :slight_smile:
@alexis13 aj ja som chcela darovat pupocnikovu krv a v Novozamockej nemocnici to tiez nerobia, ale keby som si chcela zaplatit, tak to uz ano. nemam slov - je to len biznis :frowning2:
@suzanna85 gratulujeeeeem :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ani v Kosiciach v Saci nerobia ten odber zadarmo, iba ak to chces pre svoje baby...ja som chcela darovat, ale ked nechcu, tak nechcu:(
Mafynka uz dala nejake fotecky? Som si nejako nevsimla...
7. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to s tymi navstevami som si hovorila aj ja, nakoniec by mi sice stacilo, keby ma tak prvych mozno 5-7 dni po prichode z porodice nechaju dychat (a mozno ani to nie), ale nasi sa museli nasukat este ten den ako som prisla z porodnice, este som ani poriadne nebola vybalena a uz boli u nas, mala som na nich velmi tazke srdce, ze zrvona oni to nevedia pochopit, lebo som to aj vedela dopredu a aj som sa ich snazila odmietnut, ale oni sa isli este nenormalne urazat :pensive: najhorsie na tom vsetkom bolo, ze som bola este dost ubolena a chcela som si oddychnut a polezat a hlavne vetrat porodne rany, lebo predsalen v nemocnici som na to tolko sanci nemala a mna to vtedy este velmi bolelo... ostatni uz boli velmi ohladuplni a pekne sa spytali kedy by mohli prist...
7. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 srdečne blahoželáme :wink:
@domigb neboj, ešte som celá, no včera večer som cítila také niečo ako kontrakcie, len boli nepravidelné, no ale už som myslela, že ak to vypukne, tak pôjdem............
o hodinku idem do poradne, nechce sa mi, ale musím, tak držte palce
7. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 blahoželáme, nech ste zdravučké :wink:
7. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca aj v MT platí zákaz návštev, ale otca ku pôrodu hádam pustia, do prdele, som z toho na nervy :cry:
7. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda a ja to tu nestiham nejak sledovat, ze kto zasa porodil, tak aspon takto vseobecne lahozelam vsetkym novym mamickam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka srdečne gratulujeme, mysleli sme včera na Teba, držkajte sa a čakáme na správy :wink:
7. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čaute kočky, tak ja som pogratulovala - riadne sa to tu rozbehlo..... :slight_smile:
ja od včera mierne krče, nepravidelné, ale nie je mi všetko jedno, leva som naložila malého do auta a zaniesla svokre a čakám, čo bude ............................. dám sprchu a o hodinku mám poradňu ......... už by som asi ani nemala šoférovať, ale čo už narobím ..... :unamused:
7. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahozelam vsetkym maminkam aj babatkam, hlavne zdravicko prajem, to je najdolezitejsie a nech vam babatka robia len radost :slight_smile: pekne sa to rozbehlo, ja uz vela nepisem, ale stale precitam, dokonca aj priatel sa ma kazdy den pyta ze kolko novych babatiek pribudlo :slight_smile: my sa uz nevieme dockat, mame este 9dni,ale kludne by som porod privitala aj hned, hlavne nech neprenasame. Zacali mi uz puchnut nohy aj ruky tak dufam, ze to coskoro vyjde von, lebo uz chodim ako pinocchio :grinning: krce som mala pcastejsie ale asi pred dvoma tyzdnami, teraz sa to nejako upokojilo tak neviem co si mam o tom mysliet, akurat noci su tazke...a hlavne mi ide na nervy ked sa ma vkuse kazdy vypytuje ci este nejdem rodit, no sorry akoby som ja o tom rozhodovala a hlavne kedze je polovica rodiny februarova tak mi kazdy navrhuje svoj datum, co mi uz totalne lezie na nervy, prave teraz kedy by som potrebovala najviac kludu ma kazdy len otravuje tymi istymi otazkami, ja viem ze sa tiez nevedia dockat, ale podpora tohto typu...hlavne ked zacnu s tym len nech to dobre dopadne lebo neviem kto mal ake problemy pri porode :angry: len ma tym stresuju ja si to chcem uzit v pohode, ved bude tak ako ma byt, nikto to neovplyvni, ja som skor zastancom toho ze treba mysliet pozitivne ale obcas mam velmi blizko k tomu aby som vybuchla a povedala svoje hoci aj mame do telefonu...9mesiacov sme boli zdravucki v pohode tak si to chcem uzit aj teraz na konci, tesit sa z nasho babatka :slight_smile: a nie rozmyslat o tom ake komplikacie by mohli nastat ved preco by aj mali...sorry ze sa tu stazujem ale uz som to musela zo seba dostat :frowning2: proste mam obcas pocit ze sa so mnou bavia ako by ani neslo o moje dieta ale o ich...este ze nie sme na SR tak aspon s navstevami nebude problem :grinning: a uzijeme si nase babuliatko pekne v klude a comp zapnem len ked sa budem na to citit a chciet volat s nimi :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek