• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@verunka90 neviem, bojim sa :grinning: zasa, uskodit to nemoze, max. sa dobre vyser..m :grinning: rozhodnem sa po zajtrajsej poradni. ja do terminu urcite nevydrziiiiiiiiim :cry: skoncim na psychiatrii :sweat_smile:
7. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby to je neskutočné kolko toho za jedno ráno popíšete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aaa
@pepies ja že ty už rodíš,lebo si tu každy den a teraz som ťa dlho nevidela.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nepostrehla som kolko je tu novych babatiek ale gratulujem a želám vela vela zdravia..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja už som taká zlostná...Idem na facebook a hned každy už máš???A kedy to bude???Ja tych ludí nechapem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb prave preto mam vypnuty chat :grinning: a odpisujem na spravy a na nastenku kedy a komu chcem :grinning: som hnusna, ale to dufam prejde :grinning:
7. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 - gratulujem :grinning: :grinning: :grinning:

@pepies - tak chrípka teraz zrejme zúri všade. No ja som tiež manželovi povedala, že keď to na mňa príde a zavezie ma do pôrodnice - tak sa určite opýtam, či môže byť pri pôrode
7. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja ani nemusim ist na FB, mne kazdy den vola niekto z rodiny, kamosky..uz mi to tiez niekedy ide dost na nervy, aj ked viem, ze vsetci su zvedaví a nedockaví, ale vzdy im hovorim, ze ked to pride, dame im vediet :rolling_eyes:
7. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka - blahoželám, dcérka je nádherná - aj kamarátkina dcéra mala takéto miery ako Tvoja. :slight_smile:

Baby - ja som tiež väčšinou doma - ale hlavne z dôvodu, že čo keď to náhodou na mňa príde - aby som bola v domácom prostredí. Alebo, keď aj niekde idem - tak nejdem sama. Dnes som sa bola prejsť v drogérii a v Lidli - tak bola so mnou svokra - býva panelák pred nami a je už na dôchodku - tak je to super. :slight_smile:

Čo sa týka tých návštev - každý by to mal chápať, že keď si ich ešte neželáme - lebo sme ubolené - tak by to mali rešpektovať - som zvedavá ako to bude u nás.
7. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer dakujem....no a ja patrim k tým že netreba nič okrem mliečka....prečitala som si par člankov a povedčine je to normalne...dala som jej mliečko a preslo jej to....=D
@adui dakujeme.....jj hadam je to normalne =D to štikutkanie
@silvika18 ahoj ano rodila som v Nitre a spokojna som bola so všetkím...tepla voda tiekla a priam vrela =D
@lubinka26 jj presne ide o biznis keby to ma nejaky učinok tak su radi že čim viac mamičiek krv daruje .....čo už
7. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 zatial su to návštevy len rodina...ostatních si nechame po krste =D
7. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka gratulujem k dcérke a prajem vela vela zdravička a mliečka =D
7. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - krásne fotky máš v albume. Aj pred pôrodom si bola veľmi pekná a maličká je nádherná. :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca =D...dakujem...
7. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka zo srdca vam blahozelam. Tamarka je krasna, aj meno ste krasne vybrali :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Taky mi to tak kolikrát připadá, no mám to hned naproti porodnice :grinning: Já počkám do čtvrtka, v pátek jdu vlastně na kontrolu...tak po páteční kontrole to zkuisim, jestli se pořád nebude nic dít...no přesně, kdyžtak si aspoň potrůním, to prý taky pomáhá :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka Gratulujem k malinkej.Je krásna.Tak Vaša Tamarka sa vypytala na svet skor :dizzy_face: Ja si ešte počkám...
7. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja už mám toho tiež dosť. Dnes som bola na poradni a stále nič, ani náznak že by sa drobcovi chcelo na svet...mala som ísť zajtra na pásy, ale idem až vo štvrtok, tak som zvedavá. Celú noc som zase nespala, lebo ma brutál tlačí na žalúdok pečeň, no mám pocit že asi všade:slight_smile: ale čo už, za to maličké to všetko stojí:slight_smile:
7. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky a maminy
@suzanna85 @mafynka @iwka123456 @zebra41 @alexis13 @janette4 @labudka maminy vsetkym Vam moc gratulujem, prajem vela vela mliecka a zdravicka :slight_smile: dufam, ze som na nikoho nezabudla, ak ano tak samozrejme aj tym gratulujem:slight_smile:
@labudka tak my sa teda na antolskej nestretneme :slight_smile:

Baby nechystate sa niektora ist rodit tento tyzden na antolsku? :slight_smile: Ja mam taky pocit, ze uz to kazdu chvilu pride, tak nech tam nejsom sama :wink:
7. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ako sa dá na FB vypnúť chat?
7. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby aj vy mavame pobolievanie podbruska ako pred mrchou? Nemyslim poslickov. Ja uz to mam asi treti den a neviem ci mam zavolat doktorovi alebo nie, lebo poradnu mam v stredu... :unamused:
7. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 mam to uz dva alebo tri tyzdne :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 @labudka srdečná gratulka k bábätkám, prajem veľa zdravíčka, šťastíčka a veľa mliečka :wink:
7. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 aj ja mám také bolesti, netrvá to dlho ale cítim to, dokonca dnes ma už aj kríže bolia
7. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mh tak to si ma nepotesila, som dufala, ze uz sa to chysta :wink: A ty sa uz aj otvaras?
7. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja az buduci tyzden - v stredu :wink:
7. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu je pre dnes zaktualizovaná tabuľka, baby, ale už sa mi zle sedí za pc, aby som neprehliadla nejaké krásne bábätko novonarodené, mohli by ste mi písať do IP týždeň v ktorom ste rodili, meno a miery bábätka
ĎAKUJEM :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/6269448/
7. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 pred dvomi tyzdnam som bola otvorena na 1,5cm, minuly tyzden ma zospodu nepozrel a tento tyzden by mohol uz. idem vo stvrtok. mne to zacalo par dni pred tou kontrolou a potom som sla a povedal, ze som otvorena. minuly tyzden som mala take bolesti menej a teraz zas castejsie, tak myslim, ze by som uz mohla byt otvorena zas o kusok viac. uvidime :slight_smile: mne pritom este aj casto tvrdne brusko
7. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca kliknes dole na chat, tam ti ponukne vpravo moznosti a das vypnut chat. vypise ti, ze chat offline a nikto ta nevidi, ze si pripojena :slight_smile:
@natalca aj mna uz dlhsi cas bolia krize, davam si teplu sprchu a to mi pomaha. kazdy vecer pred spankom, inak by som nezaspala. a mna bolia z toho aj nohy. mrchovske bolesti uz mam dlho, tiez pomaha ta sprcha.

inak baby, ja nevie aky budem pripad, ale mne este ani hlienova zatka neodisla, brucho je vysoko prevysokooo :frowning2: ale bolesti mam uz od 34tt :frowning2:
7. únor 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dobre vediet, som ani netusila ze take sa tam da nastavit :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vďaka za ten chat, hneď som si to urobila :wink:
aj ja si dávam pred spaním sprchu, inak by som si ani do postele neľahla od bolesti
myslíte, že mi aspoň trošku kleslo bruško?
7. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 poteším ťa ani mne ešte zátka neodišla, tak budeme na tom asi veľmi podobne :wink:
7. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek