• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@gumimacko ja ti verím,že maš na to nervy som na tom podobne..... :unamused: :unamused: :unamused:
A k tym fotkám čo sa fb tyka asi tolko...Mam tiež kamošky čo fotia svoje miminka pomaly z každej strany v každej polohe a pri každej priležitosti.....To je už podla mna dosť na hlavu,že dvojmesačné dieťa ma na fb už tri albumy.... :angry: :angry: :angry:
Aaa dokonca mám znamu čo hned ked porodila vycapila svojmu synovi hned jeho vlastny učet na facebooku....Tak ja už netuším kam to speje..... :confused: :confused: :confused:
7. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 neideš mi vobec na nervy...ono je to asi ku koncu tehu už normalne že sa sťažujeme na všetko..... :wink: :wink: :wink:
Nie mna prsia chvalabohu nie.... :wink: :wink: :wink:
Ale zasa som mala hroznu noc včera s mužom som sa pohadala a celu noc som prerevala.....Som teraz taka citlivka....A z toho plaču ma este dnes bolí hlava....čo narobime jedna noc super a druha o ničom... :unamused: :unamused: :unamused:
7. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb vidíš a to ti len píšu..moje bývale spolužiačky si teraz zmysleli, že by si chceli pohladkať bruško a ešte sa tam dohadujú, že tento víkend nie asi až ten další...ja ledva chodím a ešte ma budú takto vytáčať :angry:
7. únor 2011 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 no mna boleli hlavne na zaciatku, asi tak ako vsetky baby, potom to prestalo a teraz posledny tyzden dva ma ani nie ze bolia, ale mam take citlivejsie bradavky...:slight_smile:)) a stazuj sa stazuj, aspon vieme, ze v tom nie sme samy:slight_smile:

@domigb ja az na dnesnu divnu noc sa tiez celkom dobre vyspim, aj ked u mna "noc" zacina o 21hod a konci zvacsa o 05hod, kedy som uz hore, medzitym jedna navsteva wc:slight_smile:
7. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb neuveritelneeee, ze profil na fb :confounded:
no to som si aj ja vsimla, ze jedna noc strasna, druha lepsia a takto sa to strieda... tuto som celkom dobre spala, za posledny cas asi najlepsia, obavam sa dnesnej :cry:
a co sa stalo? nieco vazne? preco si plakala?
7. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, este jedna otazka, kedy po porode treba ist 1x na navstevu ku svojmu gynekologovi? Ci to mi povedia v nemke?
7. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 mne doktorka povedala, že po šestonedelí
7. únor 2011 v 18:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@miselka22 dik...som si aj myslela, ze vtedy...teda, asi v pripade, ze nebudu ziadne ine komplikacie...
7. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 áno po 6 týždňoch a gynekológ ti potvrdí aj tlačivo na Príplatok k príspevku pri narodení dieťaťa :wink:
7. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies gratulujem k úspešnej kontrole :wink: a nech je teda tvoj 14. február :wink: :dizzy_face:
@ejmuska ahoj Pavlínka, vitaj medzi nami :slight_smile:
7. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca dakujeme. vsak potom Ti napisem sms, ked to uz budem mat za sebou :wink: a s Tebou to ako vyzerá? nechystáš sa ešte rodiť? :wink:
@leonard2002 po 6.tich týždňoch
@natalca prosím Ťa a to tlačivo kde zoberiem? už si nepamätám, ako to bolo pri Jakubkovi. ....
7. únor 2011 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 mňa nebolia, len ich mám naliate a strieka mi mlieko :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: no darmo, som rodená dojka - he he he :grinning:
7. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ja by som rodiť aj išla ale Martinko sa ešte nemá k činu, ja mám poradňu zajtra, tak uvidím ako sme na tom
tu sú všetky tlačivá a všetko čo treba vybaviť
http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-pred-porodom.php
http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-pri-porode.php
7. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies super, tak potom čakám sms, možno sa v akcii ocitneme narovnako :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca tak to potom kedy dostanem ten priplatok?
@pepies :grinning: mne sem-tam predtym kvapkalo, ale teraz v 9. mesiaci vobec :sweat_smile:
7. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
7. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@miselka22 :angry: :angry: :angry:

@lubinka26 ale nič vážne spomenuli sme si na staré prehrešky a toto riešili :wink: :wink: :wink:
To len ja som teraz taka precitlivelá velmi..... :wink: :wink: :wink:
7. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 netuším ako dlho to trvá, kým ho pošlú
7. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb esteze tak :slight_smile:
@natalca no ja viem tak, ze dieta sa musi dozit 28 dni a potom sa potrebne papiere zanesu do soc. poistovne alebo na UPSVaR. a tam treba aj spravu od gyn. lenze ked tam pojdem az o 6tt, tak to bude trvat strasne dlho, kym tie € dostaneme. dufam, ze ten potrebny papier da dr. aj priatelovi do ruky....
7. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dievčatá prikladám vám foto svojho bruška.....Už kleslo???čo myslíte???
7. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
kočky doufám, že mezi ty poslední co poroděj počítáte i mě....cooooo? já to do termínu určitě nestihnu a vsadila bych se klidně s vámi, že já budu snad ta úplně poslední. Neodešla mě ještě ani zátka, každý týden na poradně slyšim to samé...otevřená na špičku prstu a žádné příznaky na porod vůbec nemám......ale bříško už mám hodně dlouho dost dole..takže krom toho, že maličkej je před poševní klenbou nic....:( aaachjooooo.......kočky kdo je tu vůbec ještě 2v1? nebo kdo už má po termínu???
7. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb hezké :slight_smile: mám tak stejně velké jako ty a myslím, že už ti kleslo, já foto pošlu zítra :slight_smile:
7. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby - nášmu drobcovi sa tiež stále nechce. Sme sa s manželom smiali, že čaká a ešte sa mu nechce. Termín mám 12.2., tak som zvedavá, že kedy sa nakoniec vypýta na svet.

@pepies - no s tým zákazom návštev to v nemocniciach berú dosť vážne. Mňa tiež bude riadne mrzieť, že manžel nebude môcť byť pri pôrode - ale keď to nepôjde tak čo už.
7. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ozaj tak to my tho máme viac spločného........... :wink: :wink: :wink:
Jasné pošli...Nuž aj mne sa zda že trocha kleslo,lebo predtym bolo doslova pod prsiami,ale ked to porovnavam s ostatnymi babami ani sa mi nezdá :unamused: :unamused: :unamused:
7. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 to závisí od dokiho, môj povedal, že mi to bez vyšetrenia nepotvrdí :angry:
7. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca Ahoj,tiež mám rovnaky termín porodu s tebou a ani našej sa nechce von.Kde by jej bolo lepšie ako u mamy :dizzy_face: Aj Labudka mala termín 12.2 a už má maličku pri sebe,ako jej je dobrééé.Ja idem zajtra na ultrazvuk,som velmi zvedavá,čo mi povedia.Len žial sa nedozviem,ako som natom s otvorením,alebo s opotrebením krčka,pretože ma nepozru zdola :unamused:
7. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb ja si myslím, že kleslo :wink:
7. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 - no ja by som mala ísť na kontrolu vo štvrtok. Natočia mi CTG a určite ma pozrú aj zo spodu a možno mi spravia aj sono - veď uvidím.
7. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa a já si v poledne říkala, jestli už jsi nejela, žes tu nebyla :slight_smile: taky jsem čumákovala, jestli tu nemáš foto bříška a nic :unamused: Tak mi nezbývá než pořád obdivovat vaše krásný věci pro Sebíčka :slight_smile: Jinak my furt nic, děťátka nám asi trochu sabotují příchod na svět :grinning:
7. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby... 2.2. sa nam narodil zvedavy Jakubko s hmotnostou 3350g a 52cm :slight_smile: :slight_smile: je to uzasne babatko :slight_smile: porod bol celkom v pohode, sice mi predcasne odtiekla plodova voda a kontrakcie ziadne, tak mi rano pichli oxytocin a potom sa to paradne rozbehlo :slight_smile: neviem, ci to bolo ostruzinovymi alebo alchemilkovymi cajmi, ale nebolo treba ani robit epiziotomiu, comu som celkom rada, ze si mozem v pohode sadnut na zadok... drziiim vam vsetkym palce, nech vam to prebehne bez nejakych vacsich komplikacii a uz aj vy sa mozete vytesovat s tymi malymi uzlikmi stastia :slight_smile:
P.S. na martinsku porodnicu nemozem povedat kriveho slova... uplne uzasny kolektiv, ci na porodnici, oddeleni alebo na novorodeneckom... mozem len doporucit :slight_smile: patri im VELKA VDAKA
7. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek