TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
domigb
7. únor 2011
@gumimacko ja ti verím,že maš na to nervy som na tom podobne..... :-| :-| :-|
A k tym fotkám čo sa fb tyka asi tolko...Mam tiež kamošky čo fotia svoje miminka pomaly z každej strany v každej polohe a pri každej priležitosti.....To je už podla mna dosť na hlavu,že dvojmesačné dieťa ma na fb už tri albumy.... ]-( ]-( ]-(
Aaa dokonca mám znamu čo hned ked porodila vycapila svojmu synovi hned jeho vlastny učet na facebooku....Tak ja už netuším kam to speje..... =-) =-) =-)
domigb
7. únor 2011
@lubinka26 neideš mi vobec na nervy...ono je to asi ku koncu tehu už normalne že sa sťažujeme na všetko..... 😉 😉 😉
Nie mna prsia chvalabohu nie.... 😉 😉 😉
Ale zasa som mala hroznu noc včera s mužom som sa pohadala a celu noc som prerevala.....Som teraz taka citlivka....A z toho plaču ma este dnes bolí hlava....čo narobime jedna noc super a druha o ničom... :-| :-| :-|
miselka22
7. únor 2011
@domigb vidíš a to ti len píšu..moje bývale spolužiačky si teraz zmysleli, že by si chceli pohladkať bruško a ešte sa tam dohadujú, že tento víkend nie asi až ten další...ja ledva chodím a ešte ma budú takto vytáčať ]-(
leonard2002
7. únor 2011
@lubinka26 no mna boleli hlavne na zaciatku, asi tak ako vsetky baby, potom to prestalo a teraz posledny tyzden dva ma ani nie ze bolia, ale mam take citlivejsie bradavky...🙂)) a stazuj sa stazuj, aspon vieme, ze v tom nie sme samy🙂

@domigb ja az na dnesnu divnu noc sa tiez celkom dobre vyspim, aj ked u mna "noc" zacina o 21hod a konci zvacsa o 05hod, kedy som uz hore, medzitym jedna navsteva wc🙂
lubinka26
7. únor 2011
@domigb neuveritelneeee, ze profil na fb :-S
no to som si aj ja vsimla, ze jedna noc strasna, druha lepsia a takto sa to strieda... tuto som celkom dobre spala, za posledny cas asi najlepsia, obavam sa dnesnej 😢
a co sa stalo? nieco vazne? preco si plakala?
leonard2002
7. únor 2011
Baby, este jedna otazka, kedy po porode treba ist 1x na navstevu ku svojmu gynekologovi? Ci to mi povedia v nemke?
miselka22
7. únor 2011
@leonard2002 mne doktorka povedala, že po šestonedelí
leonard2002
7. únor 2011
@miselka22 dik...som si aj myslela, ze vtedy...teda, asi v pripade, ze nebudu ziadne ine komplikacie...
natalca
7. únor 2011
@leonard2002 áno po 6 týždňoch a gynekológ ti potvrdí aj tlačivo na Príplatok k príspevku pri narodení dieťaťa 😉
natalca
7. únor 2011
@pepies gratulujem k úspešnej kontrole 😉 a nech je teda tvoj 14. február 😉 x-)
@ejmuska ahoj Pavlínka, vitaj medzi nami 🙂
pepies
7. únor 2011
@natalca dakujeme. vsak potom Ti napisem sms, ked to uz budem mat za sebou 😉 a s Tebou to ako vyzerá? nechystáš sa ešte rodiť? 😉
@leonard2002 po 6.tich týždňoch
@natalca prosím Ťa a to tlačivo kde zoberiem? už si nepamätám, ako to bolo pri Jakubkovi. ....
pepies
7. únor 2011
@lubinka26 mňa nebolia, len ich mám naliate a strieka mi mlieko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 no darmo, som rodená dojka - he he he 😃
natalca
7. únor 2011
@pepies ja by som rodiť aj išla ale Martinko sa ešte nemá k činu, ja mám poradňu zajtra, tak uvidím ako sme na tom
tu sú všetky tlačivá a všetko čo treba vybaviť
http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-pred-po...
http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-pri-por...
natalca
7. únor 2011
@pepies super, tak potom čakám sms, možno sa v akcii ocitneme narovnako 😃 😃 😃
lubinka26
7. únor 2011
@natalca tak to potom kedy dostanem ten priplatok?
@pepies 😃 mne sem-tam predtym kvapkalo, ale teraz v 9. mesiaci vobec :-N
domigb
7. únor 2011
@miselka22 ]-( ]-( ]-(

@lubinka26 ale nič vážne spomenuli sme si na staré prehrešky a toto riešili 😉 😉 😉
To len ja som teraz taka precitlivelá velmi..... 😉 😉 😉
natalca
7. únor 2011
@lubinka26 netuším ako dlho to trvá, kým ho pošlú
lubinka26
7. únor 2011
@domigb esteze tak 🙂
@natalca no ja viem tak, ze dieta sa musi dozit 28 dni a potom sa potrebne papiere zanesu do soc. poistovne alebo na UPSVaR. a tam treba aj spravu od gyn. lenze ked tam pojdem az o 6tt, tak to bude trvat strasne dlho, kym tie € dostaneme. dufam, ze ten potrebny papier da dr. aj priatelovi do ruky....
domigb
7. únor 2011
Dievčatá prikladám vám foto svojho bruška.....Už kleslo???čo myslíte???
neelaa
7. únor 2011
kočky doufám, že mezi ty poslední co poroděj počítáte i mě....cooooo? já to do termínu určitě nestihnu a vsadila bych se klidně s vámi, že já budu snad ta úplně poslední. Neodešla mě ještě ani zátka, každý týden na poradně slyšim to samé...otevřená na špičku prstu a žádné příznaky na porod vůbec nemám......ale bříško už mám hodně dlouho dost dole..takže krom toho, že maličkej je před poševní klenbou nic....😞 aaachjooooo.......kočky kdo je tu vůbec ještě 2v1? nebo kdo už má po termínu???
neelaa
7. únor 2011
@domigb hezké 🙂 mám tak stejně velké jako ty a myslím, že už ti kleslo, já foto pošlu zítra 🙂
leginca
7. únor 2011
Baby - nášmu drobcovi sa tiež stále nechce. Sme sa s manželom smiali, že čaká a ešte sa mu nechce. Termín mám 12.2., tak som zvedavá, že kedy sa nakoniec vypýta na svet.

@pepies - no s tým zákazom návštev to v nemocniciach berú dosť vážne. Mňa tiež bude riadne mrzieť, že manžel nebude môcť byť pri pôrode - ale keď to nepôjde tak čo už.
domigb
7. únor 2011
@neelaa ozaj tak to my tho máme viac spločného........... 😉 😉 😉
Jasné pošli...Nuž aj mne sa zda že trocha kleslo,lebo predtym bolo doslova pod prsiami,ale ked to porovnavam s ostatnymi babami ani sa mi nezdá :-| :-| :-|
natalca
7. únor 2011
@lubinka26 to závisí od dokiho, môj povedal, že mi to bez vyšetrenia nepotvrdí ]-(
denisa287
7. únor 2011
@leginca Ahoj,tiež mám rovnaky termín porodu s tebou a ani našej sa nechce von.Kde by jej bolo lepšie ako u mamy x-) Aj Labudka mala termín 12.2 a už má maličku pri sebe,ako jej je dobrééé.Ja idem zajtra na ultrazvuk,som velmi zvedavá,čo mi povedia.Len žial sa nedozviem,ako som natom s otvorením,alebo s opotrebením krčka,pretože ma nepozru zdola :-|
natalca
7. únor 2011
@domigb ja si myslím, že kleslo 😉
leginca
7. únor 2011
@denisa287 - no ja by som mala ísť na kontrolu vo štvrtok. Natočia mi CTG a určite ma pozrú aj zo spodu a možno mi spravia aj sono - veď uvidím.
verunka90
7. únor 2011
@neelaa a já si v poledne říkala, jestli už jsi nejela, žes tu nebyla 🙂 taky jsem čumákovala, jestli tu nemáš foto bříška a nic :-| Tak mi nezbývá než pořád obdivovat vaše krásný věci pro Sebíčka 🙂 Jinak my furt nic, děťátka nám asi trochu sabotují příchod na svět 😃
lopula
7. únor 2011
ahojte baby... 2.2. sa nam narodil zvedavy Jakubko s hmotnostou 3350g a 52cm 🙂 🙂 je to uzasne babatko 🙂 porod bol celkom v pohode, sice mi predcasne odtiekla plodova voda a kontrakcie ziadne, tak mi rano pichli oxytocin a potom sa to paradne rozbehlo 🙂 neviem, ci to bolo ostruzinovymi alebo alchemilkovymi cajmi, ale nebolo treba ani robit epiziotomiu, comu som celkom rada, ze si mozem v pohode sadnut na zadok... drziiim vam vsetkym palce, nech vam to prebehne bez nejakych vacsich komplikacii a uz aj vy sa mozete vytesovat s tymi malymi uzlikmi stastia 🙂
P.S. na martinsku porodnicu nemozem povedat kriveho slova... uplne uzasny kolektiv, ci na porodnici, oddeleni alebo na novorodeneckom... mozem len doporucit 🙂 patri im VELKA VDAKA

Začni psát odpověď...

Odešli