• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@apoloma ale lepsie je tehu bez toho, ver mi, kamoska nema zatial ziadne problemy a to je 9tt ako ja :pensive:
28. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to ti verim ja som doma takze by som to mala o nieco jednoduhsie no v praci to ano to musi byt tazke!!!!
28. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holt každá žena to snáší jinak :wink:
28. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
isabella ale ja by som chcela aspon nejaky impulz ze tam to malicke je chapes??aj ked chodim casto cikat a som unavena tak to mi zatial staci chi... :wink:
28. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
apoloma....neboj ono se to maličké vyklube, zatím se tam holt schovává a to že máš vysokou sliznici je dobře :wink:
28. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jinak mě teda ještě děsně bolej prsa a mám přecitlivělej čich, což je taky mazec :sunglasses: :grinning:
28. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@apoloma ja som kvoli tomu v praci co som hnrd po otehu nastupila musela aj skoncit co som nevladala a aj ked som doma, mam pocit, ze ma to dost obmedzuje :unamused: dnes som isla prvykrat co som tehu na mhd a stacilo mi, radsej si zoderiem nohy chodzou ako by som este raz kym mi tie nevolnosti trvaju nastupila do busu :confounded:
28. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@apoloma ja mám endometriózu, tak tam je veľká šanca, že by to mohlo byť mimo, ale ja viem, že nie je :wink:
28. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@apoloma a to estelen pride, ja som v 5tt pomaly ani nevedela, ze som tehu a potom v 6tt sa to rozbehlo :pensive:
jo cesta busem to je peklo, kor ted v těchle vedrech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alienka24 a ja mam este aj dost nizky tlak ako som tehu, no amen :unamused:
28. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak hlavně opatrně a šetři se :wink:
28. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@alienka24 snazim sa a bojim bojim, zajtra idem zubarovi :frowning2: ked bude na mna zly tak ho asi ovraciam :grinning:
28. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
alienka to je dobre ze mam vysokou sliznicu??ja totisto ani nevedela co to jako znamena!!!natalca tak to je super ze si taky optimista skusim sa od teba nakazit!!! :grinning:
28. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@apoloma správna reč, tak ti posielam ten vírus pozitívneho myslenia :dizzy_face: :wink:
28. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@apoloma samozrejme, sliznica musi byt dobra a pekne prekrvena aby sa tam babatko krasne uhniezdilo, ze to pre gynekologov jeden z prvych znakov tehotenstva aj ked babatko este nevedia zachytit :wink:
28. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte februarovky, skor som sa tu nedostala...dlhy den v praci:(
vitam nove prirastky:slight_smile:))
isabella_fly : tak ja len pozeram, ze ake mas stavy, ja az na to, ze som videla dve ciarky a ze som trooooooosku viac unavena, ani neviem, ze som tehotna:slight_smile: a kedze som v praci dost dlho, tak som aj rada, ze to tak je, lebo neviem, ako by som to inak prezila:slight_smile:
Babenky, mam este jednu otazku: mozem si ist dat zafarbit vlasy s farbou, ktora obsahuje amoniak (to na margo tych vsetkych zakazov a prikazov:slight_smile:)?
A tie, ktore ste slobodne a cakate babo, nerieste:slight_smile: ja vam ani nebudem vysvetlovat svoju situaciu, ale verte mi, nie je to ta najhorsia verzia vztahu, ktora vas mohla postretnut:slight_smile: Budte stastne a teste sa:slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja si myslim, ze ak si nefarbis vlasy kazdy tyzden, tak mozes... ved je to len raz za cas :wink: a dnes tie farby uz ani nie su take agresivne... ja sa budem farbit tak o dva tyzdne :slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca si ma pridala do zoznamu? lebo sa tam nejako neviem najst:(
28. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@isabella_fly dakujem...ja sa farbim tak 3x do roka:slight_smile:)) tak to asi neublizi, ze? ja sice nie som nejaky velky stresman, ale takisto nechcem nic zanedbat:slight_smile:

a este mam jednu otazku: nealko pivo sa moze? lebo ja zboznujem pivo...niezeby som ho pila na hektolitre,ale po dlhom dni v praci mi padne dobre....hehe...ked som to po sebe tak precitala, tak akokeby to pisal chlap:slight_smile:)) a este zoberiem noviny do ruky a bude:slight_smile:
28. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ahoj jasné, že si tam, zatiaľ si v tej tabuľke úplne na konci
kuk sem http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5317693/
28. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca aha...uz sa vidim:slight_smile: som sa hladala pod "L":slight_smile:
28. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja to pre dnesok balim cajores....prajem pekne sny:slight_smile:))
28. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
natalca dakujem za virus!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
28. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky

ja sa dnes mam chut asi odstrelit,,,tak najprv rano vstanem, desne krce do horneho bruska,,som sa prelakla,,a potom desna hnacka, ktora doteraz nechce ustupit,,bola som v bolestiach v skole odovzdat bakalarku, a pretoze mi ju este konzultant neschvalil, bo je na operacii a moze to urobit az vo stvrtok, tak mi ju nechceli zobrat,,a na otazku, ze co s tym mam robit, tak,ze cakat, a odovzdat ju o rok,,,chapete!!!!!! zabity rok cakania koli ich blbemu systemu!!!!!!!!!! a zasa len platit za skolu!!!!! som taka nasrata, prepacte za vyraz,,,,a vola dokine, ze ma boli brusko,,ze co s tym,,a ona,ze ani chodit nemam, este jej nakazim pacientky, ze mam ist ku obvodnej,,,lenze tu mam 60km daleko,,,a virus som nemala z kade dostat, ked len lezim doma cele dni,,,a nic take som nepapala,,tak moja kontrola stvrtok je ohrozena :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a este aby to nestacilo, tak sa mi pokazil notebook kde mam uplne vsetko, co potrebujem surne vytlacit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a desne mi je zle, neviete nieco poradit na tu hnacku?
29. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko tehulkám:slight_smile:)))))))
29. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka skole a hlavne niektori ucitelia su proste arogantni a potrebuju si nieco dokazovat. sama som ucila :frowning2: treba sa na to povzniest a tesit sa z babetka a skola je vedlajsia a o rok bude z teba bakalarka.
a co na hnacku, asi by som zvolila nieco prirodne. banany, horku cokoladu, ryzu....
29. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 zacala som mat aj krce vlavo v strede bruska ale hrozne neprijemne
29. čer 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka uz ta presli? ja som tiez parkrat mavala krce popri tom ako ma bolievali vajecniky. inak dlhy cas ma brucho nebolelo, tak ani neviem, ci je to dobre, z eneboli. , najcastejsie tie krce som mavala, ked som bola v praci a z niecoho rozrusena. tak si daj pekne oddych, precitaj si nieco pekne a neboj sa vsetko bude v poriadku.
29. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 nepresli, stale ich mam,ked vstanem,,nie je to okolo vajecnikov, skor vyssie,,len lezat sa mi da, aj to nie v hocijakej polohe,,som zjedla rano banan,,no nepomohlo,,bojim sa,aby bolo vsetko v poriadku
29. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek