• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@jenny_fer suhlasim, ja si to vsetko uvedomujem :slight_smile:
@potokin juuuuuj, dalsie babo. gratulujeeeem :slight_smile:
8. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979, @potokin - gratulujem k detičkám :grinning: :grinning: :grinning:

@marhulka13 - to čo píšeš o bolestiach do krížov a tlakoch na konečník - to som mala veľmi silné aj ja pri prvom pôrode a trvalo mi to dosť dlho - asi 20 hodín - som bola aj riadne unavená. Čo sa týka kojenia - skoro som v nemocnici dostala zápal prsníkov - lebo sa mi v noci naliali a nevedela som, že si ich mám hneď odsávať. A Romanko sa mi vôbec v nemocnici nechcel prisať - tak som ho kŕmila svojim odstriekaným mliečkom, ale z fľaše z cumlíkom - čiže všetko úplne ináč ako by malo byť. Ako sme prišli domov, tak sa krásne prisal a kojili sme sa až do 9-tich mesiacov.
Ak si aj stratila mliečko - hlavne sa tým netráp - nie si prvá ani posledná. Neboj nič - určite sa Ti to zlepší.
8. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahojte žienky... Čítam Vás od momentu, keď som zistila, že sa v brušku nachádza malý človiečik. Ale zaregistrovala som sa až teraz, keď som si marhulka13 prečítala, ako sa trápiš...
Veľmi veľmi Ti držím palce, si veľmi sympatický človek :slight_smile: Držím Ti palce, všetko zvládneš a ver mi, že sme tu s Tebou aj my, ktoré neprispievame, ale ktoré si každý deň otvoria MK, aby s Vami prežívali tieto najkrajšie chvíle.
Ja mám termín pôrodu dnes, ale cítim sa, akoby to ani nemalo prísť :slight_smile: Moje tehotenstvo bolo plné zvratov, hormóny si robili, čo chceli, jeden deň zúfalstvo, druhý deň radosť. Ale viem, že po pôrode to bude všetko nádherné. Preto Ti chcem povedať, že na Teba myslím a želám Ti z celého srdca, aby si bola najšťastnejší človek na svete.
Ahojte!!!
8. únor 2011 v 16:59  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 jeej, krasny. blahozelam :slight_smile:
8. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 já jsem četla, že poměr 1:1 a malý panák čirého alkoholu (vodka, slivka)...tady je fórum na ricinový nápoj, si do kdyžtak postuduj :wink:
8. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 no idem si to precitat, dakujem :slight_smile:
8. únor 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja uz mam tie tlaky na konecnik asi tyzden, ako aj bolesti kostrce.... ja uz nevladzem, neviem, ako si ulavit
8. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Raz som s nou bola aj ja v skole. Hrala som sa s maloukym bola v triede. Bolo super. Nevyhoda bola len to, ze sme chodili autobusom. Ale vy mate auto, tak by to nemal byt problem.
A dokonca jedna baba mala malu v kociari v triede. Tam spala, nikomu to nevadilo a ked bolo treba, tak jej dala papat. Lebo mliecko je vzacne. :slight_smile:
8. únor 2011 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja sa stále spolieham nato, že pre otcov ku pôrodu to neplatí, veď to nie je návšteva ......
no s tými návštevami to berú asi tak vážne, že záleží, na koho natravíš - včera chcela ísť pozrieť moja mama 92 ročnú mamu, ktora je po operácii a potrebuje pomoc so všetkým a hádala sa tam pri dverách so sestrami, čo ju nechceli pustiť dnu ......... kdežto ked tam bola včera so starou mamou na prijme, po chodbe si behali cigáni s kočíkom a s malým deckom a kľudne si išli pozrieť svoje dieťa na nedonosené oddelenie !!!!!!!! a po chodbe si chodilo XY ludí, nikto to proste neakceptoval, že je zákaz ......... čo sa mi tiež nepáči, hlavne, ak sa po takýchto oddeleniach premávajú malé sopľavé deti .....
8. únor 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979, @potokin srdečne blahoželáme k novým prírastkom :wink:
8. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca diky za infosky, takze ziadost vyzdvihnem na urade prace ................. som si aj myslela ................. este raz diky :wink:
8. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer no s tou vahou dietatka, mozu sa zmylit, ale nejake velke odchylky? to by uz v dnesnej dobe nemalo byt ..... dolezita je aj velkost hlavicky, aby hlava nebola moc velka ...........
Nasa Jasmine vazi teraz okolo 3.300g. U Jakubka mi predpovedali 4000g a mal 4.060 a 55 cm :wink:
8. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kočky ahojte, takže dalsie prirastky - to je super, ja uz nestiham ani sledovat, ze kto to uz ma za sebou - vyzera to tak, ze to budem medzi poslednymi ......... :wink:
my sme dnes boli s Jakubkom kuknut v skolke, maly bol hotovy, nechcel odtial odist, dufam, ze mu to vydrzi do septembra ....... sa ma pytali ze kedy mam termin a ked poviem niekomu, ze stvrtok, tak ludia nechapu, neviem, co cakaju - ze budem doma lezat a cakat ........... dnes sme sa boli aj trosku prejst, nech sa mala trosku posunie dole, no uvidime ........
8. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasavon vitaj u nas:slight_smile:)) a povedz nam aspon zakladne info, kedy mas termin a ci chlapcek alebo dievcatko a ake meno:slight_smile:)) teda, ak to nie je tajomstvo...:slight_smile:
8. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem :slight_smile: Termín mám dnes, budem rodiť na Kramároch a čakáme chlapčeka Simonka. Z tých najzákladnejších info sa mi zdá tá najhlavnejšia - pribrala som 20 kg :grinning: Každý deň si čítam, ako si nažívate, všetko prežívam s Vami. Moje tehu bolo plné strachu, nakoľko som pred 2 rokmi spontánne potratila. Preto si ani teraz neuvedomujem, že o pár dní budeme gazdovať v trojici. Tiež to u mňa vyzerá na prenášanie, všetko je uzavreté, žiadne tvrdnutie, žiadne bolesti. Ešte minulý týždeň som bežala na autobus :grinning:
Všetkým divožienkam blahoželám k deťom, vždy sa s každou teším :slight_smile:
8. únor 2011 v 17:53  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ děkuju mooc za povzbuzení:slight_smile: já vím, že i když jsem teďka ok...v noci to tak být nemusí a malý může být klidně zítra už mezi námi.....ale jak prostě už skoro všichni roděj anebo mají prcky u sebe,tak je mi to líto a bojím se, že budu ještě dlouho čekat..bojím se i aby bylo všechno tak jak má být, protože moc nechápu, jak už může být maličkej před poševní klenbou a já jsem stále na špičku prstu otevřená..:( no zítra mám poradnu, tak uvidím...
8. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám fotku Sebíčka ještě u maminky v bříšku (dnes 39+2)
8. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 - ja mám tiež tlaky na konečník a aj kŕče v slabinách asi týždeň - ale to sú predpôrodné bolesti a je to normálne. Ale ak ťa stále bolí chrbát a aj kostrč - tak určite treba ísť k doktorovi.
8. únor 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - no kamarátka je od včera v nemocnici - hovorila, že manžela za ňou v pohode pustili - tak dúfam, že aj k pôrodu pustia manžela - určite to záleží aj od službu konajúceho lekára.
8. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to si si prezila svoje......ale tak hlavne ze malicky je v poriadku....tebe prajem skore uzdravenie, pevne nervy....a hlavne mysli pozitivne / i kde mne sa to lahko povie/.....tes sa s malickeho urcite ti to len prospeje a coskoro bude lepsie..myslim na vas....drz sa......
......nehovor ze by si vratila cas....spomen si ako si sa na to babo tesila....uvidis prejde to, preboli......hmmm
@majuska7979 gratulujem k babatku vela zdravicka a mliecka
@jenny_fer fuu tak to by som mala plnu mraznicku poharov =D.....voala som sestricke ona povedala ze mozem zlievat ze sa mu nic nestane....a aj kamosky som sa pytala ona si mlieko uskladnovala dlhsie ako 3 mesiace a v pohode..mala ma viac ako 2 roky a je zdrava...tak neviem...precitam si este nejake rady a fora o tom ako spravne uskladnit a nakolko..ale aj tak dakujem
8. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka no uvidime ako to zvladneme a nakombinujeme .....hlavne nech mame mliecko a malinka rastie, skoal popripade pocka......skusim sa nejako dohodnut s profakmi..vacsinou sa s každím poznam kedze ma ucia uz 4 roky hadam budu ustretoví =D
8. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa krasne brusino mas :slight_smile:

@marhulka13 drzim moc moc palce , aby sa ti polepsilo, myslela som na teba stale od nedele, ako sa asi mas, a ze si urcite stastna ze uz mas drobca pri sebe, velmi ti drzim palce, urcite to bude dobre a malinky bude coskoro pre teba tym najväcsim pokladom na svete :wink:
8. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ty budeš rodiť na Kramároch, že? Ak si dobre pamätám... Chodím do poradne k Plankovi, ty ku komu? Zazmluvnila si si niekoho? Ja nie, nepoznám žiadneho doktora, spolieham len na to, že ma nenechajú trápiť. Kamoška prenášala skoro 10 dní, až na jej naliehanie jej spravili cisársky :unamused:
8. únor 2011 v 19:42  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 myslim na teba, vsetko chce len cas. urcite sa o chvilu zacnes tesit z malickeho a taketo negativne myslienky ta prejdu :wink:
8. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
nove maminy, gratulujem k prirastkom :slight_smile:
ja mam dnes uz take vselijake bolesti, tak uvidime, ci sa nieco rozbehne :slight_smile:
@marhulka13 chudatko, tak to si si vytrpela poriadne..drz sa, dufam, ze to zle rychlo prejde a bude uz len dobre :slight_smile:
@pepies a maleho Ti v pohode zoberu do skolky, ked budes na materskej? a je to super, ze sa mu pacilo :slight_smile:
@lasavon vitaj :slight_smile: budem rodit na kramaroch, tiez nemam nikoho zazmluvneneho, tak snad sa zadari ako prvykrat a bude to pohoda porod :slight_smile: a s tym prenasanim u mna to tiez vyzera aj tentokrat na prenasanie, ja som mala nastupit pri prvom do porodnice 10 dni, co som prenasala, ale nastastie si to krpec rozmyslel o dva dni skor :slight_smile: mozno sa tam stretneme, vsak terminy mame takmer rovnake...
8. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 děkuju..ale mám tam dost strií...
8. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasavon vítam ťa medzi nami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Až ma prekvapije kolko nás tu už je a ešte o kolkych ani nevieme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak už si dalšia u ktorej to vyzerá na prenášanie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ved ty máš už bruško dole!!!!!!!!!!!Aspon sa mi zdá!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb jojo říká to úplně každý..ale takhle ho mám už tak 14 dní a nic.....jak jsi na tom ty? kdy máš poradnu?
8. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja mám poradnu vo štvrtok...Ty zajtra???Už sa modlím aby ma na buduci tyzden objednal...Nechcela by som prenášať tak v to verím....V našej nemocnici vraj velmi nezvyknu nechavyť prenášať tak dufam,že sa pošťasti... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jaaj mala som dobru noc,este lepsi den....Som troska ospala,ale inac sa mam v pohodke.....Ty ako??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek