• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb my máme tiež všetko prichystané, kočík sme kupovali myslím pred 4 mesiacmi.
teplomer a osušku? nedovolia Ti mať vlastnú osušku, všetko bude mať bábätko z nemocnice a teplomer Ti budú dávať sestričky každý deň, aby si si zmerala teplotu .....
8. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa
@yasminee212 tak vidím,že nie som jediná..... :slight_smile: :slight_smile:
Postielku už mam nachystanu dávno už len za baldychynom som čakala.....Máte aj prebalovaci pult???MNe požičala sesternica,ale zabera dosť miesta v izbe,no ako vidím tak ho využijem ved len ked tie malinke veci skladam na posteli tak ma sekne vždy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies u nas je hrozny problem zapisat dieta do skolky, tym, ze je Filip decembrovy, tak velka sanca nie je, ze ho zoberu a ked sa k tomu prida to, ze budem na MD, tak o to horsie...uvidime, ako to nakoniec dopadne u nas :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies o.k tak neberiem to všade iny zoznam je....A odkial mate kočiky baby??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb ano mame aj prebalovaci pult, je to dobra vec podla mna, lebo aj neskor z toho dame ten pultik ci co to je prec, a budeme mat z toho len komodu, takze urcite vyuzijeme. a presne ako hovoris, ja na tom tiez skladam vecicky :wink:
8. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@yasminee212 jaaj ty maš ten s komodou???No keby som kupovala tak iste kupim taky,ale inac mam ten plastovy s vaničkou aj tak ho potom vratim... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Komodu s malymi vecami mame osobitne a už teraz je plná tak cpem tie malinke veci do svojej skrine.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aspon na tom som ušetrila.....aj postielku nam dala sesternica.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb no my sme kupovali kocik, takisto aj postielku s prebalovacim, vanicku, a este par drobnosti v Polsku, v tom znamom obchode, len teraz ma nenapadne ako sa vola..... :sweat_smile: a nieco sme kupili aj na trhu.
8. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@yasminee212 já přebalovací pul nemám..vaničku mám už s tím zabudovaným lehátkem
8. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@yasminee212 jááj tak jasné že v Polsku sa vyplatí aj kamoška tam kupovala ten ABC Design kočík.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som chcela velmi peg perego skate a tam nebol lebo som to dala zisťovať tak ho muž kupil v Nemecku za dosť dobre....Hovorim aspon som ušetrila na postielke a pulte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 aj u nás je to dosť veľký problém a súkromnú škôlku určite nechcem........ preto ja som si dala žiadosť v predstihu už minulý rok, len si potrebujem overiť, či ju niekde nestratili. nás Jakub je zasa augustový, takže bude najmladší ............. ale chcela by som ho dať teraz v septembri ..........uvidíme, ako na tom bude, ale veľmi sa teší, len sa obavám, aby nejako netrpel, že budem doma s Jasminkou a on v škôlke - však uvidíme .......
mimochodom - u nás niektoré škôlky berú aj v januári, ak majú voľné kapacity, u Vás sa to nedá?
@domigb ja mám kočík z Čiech, celú výbavčiku mám v albume,vrátane kočíka :wink:
@yasminee212 aj my máme prebaľovák, hlavne kvôli kúpkaniu, komodu som nechcela, pretože pre mňa je dôležitá vanička, aby sme sa nemuseli hrbiť niekde v kúpeľni pri vaničke, aj pri Jakubkovi sa nám prebaľovák veľmi osvedčil, je to super vec...........
@domigb my máme prútený kôš na spinkanie, však kukni do môjho albumu, všetko tam mám zdokumentované, len prebaľovák som ešte nestihla nafotiť :wink:
8. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb ano vyplati sa, my sme tam pokupili kopec veci, a boli sme spokojní. este sa tam mozno niekedy vratime nieco nakupit, ak bude taka moznost.
@neelaa so zabudovanym lehatkom???Asi neveim aka to je vanička.....Ja mam este svoju vaničku :grinning: :grinning: :grinning:
A kupila som takélehatko ako hubkové...Ako ked je hubka na umyvanie.(myslím material)..Vieš ake???
@pepies ja som uz minule obdivovala tvoju vybavicku, a ten kos na spanie, perfektny :slight_smile: a kde si kupila ten malicky kosicek, Bebe Jou sa tusim vola? take kosicky som si chcela aj ja kupit, ale nikde neviem najst
8. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb jojo vím, co myslíš...:slight_smile: ta moje má už takové plastové lehátko které je už přidělané nastálo do té vaničky, víš asi jak?
8. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@yasminee212 a kam chodíte do Poľska? my chodíme do Bielsko Biala, sú tam super shopingy,len kurz už nie je taký, ako keď sa narodil Jakubko,vtedy sa oplatilo všetko vrátane plienok........ Je tam detský obchod Gluck,tam sme kupovali veľa vecí, ale dosť sa oplatí objednať aj cez net:
http://dino.sklep.pl/nowy/
www.bobowozki.pl
8. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ako vidim mas lehatko po ktorom túžim teraz je vycapene na bazare za 50 eur ale ta baba ho už rezervovala ...presne take iste je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kočík concord krasny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A zvyšok idem ešte kuknuť lebo by som nepamatala čo som videla.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies no tak ten košík je peckovy ja som hrozne chcela podobny z Kiki ale nakoniec do tej izbičky nevtrepem aj postielku tak nič....Pri druhom si už kupime... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A počuj ta tvoja vanička je velmi podobna mojej....Sak asi sdam foto do albumu....Mne sa hrozne lubia nevtierave,jednoduche kočíky a jednofarebne.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb my sme teraz boli v Novom Targu, ale ani za svet ma teraz nenapadne nazov toho obchodu, musela by som ist vyhrabat papiere od kocika :slight_smile: no dost sa o tom obchode pise aj tu na konikovi v niektorych diskusiach, aj preto som tam chcela ist
@pepies beru aj v januari, ale tiez to zavisi od kapacity...ale tak utesujem sa tym, ze ten dalsi rok ho vezmu urcite :slight_smile: a do sukromnej ho tiez nedam, to sa mi zda zbytocne :slight_smile: bolo by to sice fajn, ze by mal aj nejaky iny program, bol by s rovesnikmi, ale ked sa nebude dat, tak to nebudem nejak silit :slight_smile:
@domigb my mame kocik z enikibeniki, nakoniec dorazil, ale cakali sme dva mesiace na neho (a vanicku som objednala z inej stranky, lebo im sa ju nepodarilo zohnat :angry: ) a prebalovaci pult som mala aj mam a je to super vec :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby Boo sa vola ten obchod, konecne mi to tuklo :slight_smile:
8. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@yasminee212 díky moc,som šibnutá,ešte sa mi to chce aj fotiť ........... pri Jakubkovi som si myslela, že má veľa vecí, ale Jasminka ho prekonáva.......... tomu košu na spinkanie som veľmi rada, mali sme ho aj pri Kubkovi, ale trošku iný,v zelenej farbe a spinkával tam do 10-tich mesiacov.
Tie košíčky Bebe Jou som zohnala v Žiline v obchode Pre deti. Dajú sa objednať aj cez net, ešte idem doobjednať v mackovej kolekcii mydelničku,vedierko na plienky, teplomer do izby a podobné kraviny - lebo máme všetko v béžovej farbe s mackom, tak nech ladíme :wink:
tu som našla ešte doplnky Bebe Jou,tak mi tie dve baby zistuju, ci sa bude dat este objednat ta macková kolekcia, ak nie, objednám tie motýliky, čo už máme ........
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=57247
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=33482
8. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 no veru dosť dlho ste čakali... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No videla som že enikibeneki má v pohode ceny.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies tak ja este skusim niekde u nas v obchodoch pozhanat tie kosicky, a to vedierko na plienky to je na pouzite plienky? lebo ja zvazujem este dokupit kos na plienky, ale je to riadne drahe, no vraj je to dobra vec tak neviem.
8. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb diky. kocik som chcela bezovy, kazdy sa ma pyta, ze ci cakame chlapca - nechapem :grinning: este chcem jednu vanicku - cierno-cervenu alebo zelenu a budem striedat .........
@sunny1112 aký si vybrala kočík z Enikibeniki? ja od nich tiez sem-tam objednávam, teda ked som cakala Jakubka, tak som objednavala - vtedy som este nevedela, ze ovela lacnejsie je v Polsku ........ Ja som mala od nich Quinny Speedy SX
@yasminee212 ten obchod nepoznam, ale pocula som, ze aj v Targu sa da dobre nakupit. My mame osvedcene Bielsko Biala, sú tam super shopy, aj doplnky do Jakubkovej izby aj nabytok sme kupovali tam.............. Ak uz aj cena nie je nizsia ako u nas, tak rozhodne vyber je neporovnatelny ............... a aky kocik mas?
8. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@yasminee212 podľa mna ten kos na plienky je zbytocny, je obrovsky a zaberie Ti to vela miesta a nikdy ho nenaplnis, pretoze plienky strasne smrdia,takze je to podla mna totalna zbytocnost. Najlepsie ked zakakanu plienku zabalis do igelitoveho sacku a hodis do kosa .......
to vedierko na plienky chcem kupit, lebo potrebujeme nejaky kyblik, do ktoreho budeme nosit vodu z kupelne do spalne do vanicky - a chcem, aby to vedro sa pouzivalo len na tento ucel, tak nech to pekne ladi - bude mackove :wink:
8. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies objednavala som Gesslein, a ceny maju super, len to objednavanie bolo zdlhave :frowning2: a este som objednala plienky a tie ani neprisli...ale na to som uz kaslala, lebo som sa bala, ze ani ten kocik nepride kym porodim...
8. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
kočky jsou teďka vaše miminka v bříšku vzhůru? Můj je:slight_smile: tak mu říkám, ať už jde ven
8. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies my mame kocik Atlantic Espiro, tak hadam s nim budeme spokojní
8. únor 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@yasminee212 ak chceš tie košíčky, objednaj cez mimibazar, najdem Ti to, pockaj:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10382184&tab=9
mozes objednat a nemusis nikam chodit :wink:
@sunny1112 segra chcela dat dceru tiez v januari a povedali jej, ze nehrozi, tak ju dala v septembri a teraz mi hovori, ze v januari pribudli nejake nove deti ............ tak neviem, ci to zalezi od znamosti, lebo som pocula, ze dost davaju aj uplatky do skolok, co sa mi uz zda fakt totalny vrchol
8. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek