• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sunny1112 ten je dobrý, dobre si vybrala......
@yasminee212 aj Atlantic je dobrý, je za dobrú cenu, určite budete spokojne.
Ja som vystriedala asi 5 kočíkov, už ani Concord sa mi moc nepáči, ale nechcem, aby sa muž so mnou rozviedol, tak radšej nešpekulujem ........ :grinning:
@neelaa moja malá strašne kope, celé brucho sa mi vydúva ........... ja vždy na večer začínam mávať krče, ževraj poslíčkovia ...........
8. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jeeej dakujem pekne, si zlata, pomohla si mi, ja som este nic neobjednavala cez ten mimibazar, takze neviem ako to tam chodi :sweat_smile: no mozno to skusim, velmi sa pacia.
8. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies s tymi uplatkami som to aj ja pocula :angry: :angry: to uz je fakt vrchol za skolku davat uplatok... a dakujem za pochvalu :slight_smile:
a malickej sa tiez nechce von? :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mě taky takhle kope..ale mě bříško jen tvrdne..
8. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@pepies ja myslím že už davno neplatí že ružova dievčatku a modra chlapcovi.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mne sa neskutočne pačil kočik brio go v modrom na bielej konštrukcii,ale ma okolie odhovorilo..... :angry: :angry: :angry:
8. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky kdo máte Atlantic???
já mám Atlantic 2010 takovej modrej, mám ho v albu
8. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa moj sa trosku mrvi, citim ho sem tam, ale poslednych par dni, sa hybe o dost menej ako trebars pred tyzdnom, uz ma asi malo miesta, no dufam, ze je vsetko OK, som stastna ked ho citim aspon trosku :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 tvoj kočík nepznam skusim vygoogliť.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja mam Atlantic, tiez taky modro sivy :slight_smile: podobny ako ty, len trosku ina farebna kombinacia :wink:
8. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa aj mna večerami Stella vie potrapiť až neviem či kope,alebo mi bruško tvrdne... :wink: :wink: :wink:
@pepies dala som do albumu kočik pozri či vanička nie je podobná!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 normálne sa zaregistruj, je to bezplatné a len klikni na inzerat prip. sa opytaj, ktore kosicky su skladom.......... ak raz zacnes objednavat cez Mimibazar, tak tomu prepadnes - je objednavam cez MMB vsetko okrem potravin :grinning:
@sunny1112 no veru nechce sa jej, ja viem, ze budem prenasat, uz sa opakujem, ale mame to geneticky dane, tak dufam, ze aspon do 20.2. porodim, lebo nechcem ist na vyvolavacku - toho sa strasne bojim ...... a u Teba to ako vyzerá? však my mám skoro rovnaky termin - mimochodom, keby sa nasa Jasmine narodila 9.2., tak moja mama by bola najstastnejsia - ma totiz narodky :slight_smile: no myslela som, ze ju trochu "pošťucháme", ale muž zalomil s Kubkom v posteli, tak jedne že by som zbehla za susedom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa
@yasminee212 už viem ktory to je kočík ma ho suseda a nevie si ho vynachvaliť....Jej krpec je celé dni iba v kočíku....A vraj je velmi lahky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb krásny kočík. vaničky sú podobné, len tá moja je skladacia, da sa pekne zložiť a ked budeme niekam cestovať, nezaberie vela miesta ........ ale ináč je to podobný štýl.
no Jasminka tak kope, že mi nohou ide vykopnúť rebro plus do toho tie krče - no neviem neviem
8. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 neboooj, mě se také hýbe méně, je to tím, že nemají už tolik místa, ale všechno je ok! :slight_smile: a Atlantic je dobrý vid? každý kdo ho má, jen chválí:slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb mě taky příde, že se tam občas tak napne, že mě vždycky ztvrdne celý bříško, dost je to nepříjemné, že?
8. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja si tiež myslím, že v dnešnej dobe to s tými farbami je blbosť - a béžová je neutrálna. ja som napr. aj malého rada obliekala do červeného, milujem červenú farbu, a každý že aké pekné dievčatko - lebo mal také dlhšie kučeravé medené vlasky a ešte k tomu v červenom. mne sa napr. páči, ked má dievčatko aj niečo modré alebo šedé - nemusí mať len ružové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem....No to máš pravdu,kukám,že je skladací to je vyhoda velká....Asi prvy kočík čo vidím,že ma vaničku skladaciu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aaa hej su si tak nevtieravo podobné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Juuj tak sa teším že sme prešli na troska menej stresujuce temy ako je vybava...Mna už z toho porodu až hlava bolí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky tak ja sa s Vami lúčim, idem za tým susedom :wink:
ale nie - idem si lahnut, lebo na mna asi nieco lezie - mám sople a hlava ma boli - nechcem byt chora - pomoooc
dobru nocku :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :grinning: :grinning: :grinning: s prenasanim je to u nas rovnake..ja dufam, ze ked sa dozviem, ze budem musiet nastupit do porodnice, tak moj druhy syn dostane rozum a pojde von sam :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies presne tak chlapček v červenej uplna krása!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aaa čo sa našej malej tyka tak ružovu jej kupuje len moj muž a u nas inač hrozne fičí sivá a hnedá ja tie farby milujem a tu na vychode ani niet kam isť nakupiť....Este že mame tetu v Prahe tak tá chodí a len kupuje na zlavy... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb preto ma ta vanicka oslovila, ze sa da poskladat. este je na Concord jeden typ vanicky, ta nie je skladacia, ale paci sa mi viac, uvazujem, ze ju kupim:
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/9tvj/concord-neo-chilli/
paci sa mi aj farba aj design :wink:
8. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 este som tu.
no najhorsia je ta neistota - ze nevies, kedy, ako ............
@domigb ja vsetko, co mam ruzove - to sme podostavali od priatelov a rodiny ........ :wink:
aj ja chcem tetu v Prahe :wink:
8. únor 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no veru krasny to kočík... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Len čo s tolkymi kočíkmi budeš robiť... :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobruuuuu a ešte nerodte, nech nie som posledna :wink:
8. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb to len vanicku, nie cely kocik.............. budem mat dve vanicky - jednu budem mat doma a jednu u nasich na balkone :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dobruuuu a neboj ja Ta pockam :slight_smile: budeme tu stary inventar :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no veru je to vyhoda neskutočná... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hovorím mi jej len pošleme peniaze a ona tolko toho nakupi v Zare a kade-tade....Stella už ma minisuknu na 2 mesiace... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jááj a aj na mna čosi lezie soplím cely den... :unamused: :unamused: :unamused:
8. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Jááj že sa da nakliknuť na konštrukciu???Tak to potom hééj... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112
@domigb kočky papa
8. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tak super, ja som tiez na tento kocik pocula same chvaly, a nam sa zatial zda tiez velmi dobry, je velmi lahunky a skvela manipulacia s nim. tak snad neolutujeme
8. únor 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek