• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
9. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka ale hadam ti nasi doktori vedia, co robia .........
a co si nemala maličkého otočeného dole hlavičkou? mne robil gynekolog aj teraz naposledy sono a povedal mi aj váhu maličkej .........
9. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka tak to je fakt čudné..Máš nejakého čudného doktora..A ešte ked si riziková to fakt nechápem... :confounded: :confounded: :confounded:
9. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka no veru, zvlastne. a preco mu nic nepovies? ja som sa vcera s mojim hadala lebo mi nechcel povedat malej vahu :grinning:
@denisa287 strasneeeeeee :sweat_smile: :grinning:
9. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 jééj tu krasotu hádam máš doma??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka no ja si myslim, ze to nie je ok ... ja som napr. mala malinkeho KP a uz teraz v pondelok bol otoceny hlavickou. ja som radsej za viacej vysetreni ako nieco podcenit ... ale to bude tym, ze uz mam co to za sebou :unamused:
kym je vsetko ok, tak sa to mozno niekomu zda zbytocne ..
9. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ale hej, bol dolu hlavickou, ale co ked sa nahodou otocil. aj ked sa uz nezvyknu otacat v tychto tyzdnoch, ale mohlo sa stat.
@domigb doktora mam praveze super, on je moc opatrny, pocas celeho tehu by ma len do nemocnice posielal, ale teraz toto na konci tehu ma dost prekvapilo, povedala by som az sokovalo!! ja proste neviem nic! ani len pribliznu vahu... :unamused:
9. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte dievcata tak som si vas po dlhsej dobe zasa pozrela ze ako ste na tom(asi si ma nepamatate niektore ale tiez som bola februarovka)a vidim ze uz vam to "vysi na vlasku",ja som mat zrovna dnes termin ale nasa Nellinka mala vcera 3 mesiaciky a ma sa vyborne,uz si uzivame tyzden doma z nemocnice a je nam spolu krasne...tak vam silno drzim palce aby ste si uz uzivali svoje babatka :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 hahahahahaaha..Ty si prípad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ani mne minuly tyzden nepovedal iba predminulý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vtedy to bolo oklo 3000 gramov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 no, ja som aj chcela, ale napr. na poslednej poradni tam ani nebol! takze som bola len za sestrickou :sweat_smile: a naposledy ma pozeral stanko, tusim ty k nemu chodis, a ten mi spravil aj prietoky a odvtedy nic! a to som bola vtedy v 36+6 a dnes uz zacinam 41tyzden!!!
9. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka tak to bud kludna, to uz sa nezvyknu otocit naspat, je to velmi ojedinele, pretoze uz nemaju tolko miesta ani plodovej vody........... horsie by bolo, keby babatko nebolo otocene a ty by si doteraz nevedela, na com si.........
moj doktro ma sono, takze viem, ze mala je hlavickou dole, len sa akosi neposuva a nechysta sa von ........
9. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb nie nie nemám ,len som včera našla na nete.
9. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 tá biela je pekná...Myslím že tú postielku má tá Somona Slobodníková ...ex misska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ukazovali ju tuším na streche....To je taká postielka z ktorej potom možeš urobiť velku postel.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa Ahoj,ja si ta pamatám.to je dobrá správa,že ste s malinkou doma a že je všetko v poriadku.Ja som este stále v očakávaní,kedy to na mna prijde,už by som chcela mat drobčeka pri sebe.Idem pozriet tvoj album,či si pridala nejaké fotky
9. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies hádam sa to s tým kakaním nejak upraví,lebo neviem ako sa potom odučíme od nočných plienok :unamused:
no vidíte,ja si zas nepamätám,že by ma nevyšetril môj doktor zo spodu,fakt na každej poradni....doteraz som z toho nemala žiadne problémy,akurát po včerajšej poradni ma bolí celý spodok,keď chodím,ale to môže byť tým.že hlavička už dosť nalieha....
9. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb presne tu na streche som videla aj ja! :slight_smile: inak to nepozeravam! urcite to neni lacny spas!
9. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek no hádam sa to upraví, budem držať palce ..........
ja som rada, že ma doktor nevyšetruje zospodu, lebo tiež som mala naposledy dosť bolesti, ledva som odšoférovala domov :frowning2:
9. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka no to je divné.
9. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka Tiež si myslím,že to nie je lacná postielka,ja sa uspokojím aj s takymi obyčajnejšími vecami pre bábo.
9. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa aj ja si ta pamatam :slight_smile: nellinka je krasna, kukla som album :wink:
9. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ja by som zas privítala,keby mi robil častejšie sono,lebo naposledy mi robil v 32.tt+prietoky v 36.tt,takže neviem aktuálnu váhu,za to viem,že sa otváram,pôrodné cesty priechodné a hlavička už nalieha....ja som ešte v pondelok umývala okná a od včera sa cítim akoby som mala každú chvíľu porodiť :grinning:
9. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek ja sa zas tak citim uz asi 2 tyzdne, ze by som mala kazdu chvilu rodit... a stale nic... ale dnes sa citim podozrivo dobre!! akoby som ani tehotna nebola, nieto este ze dnes mam termin porodu :sweat_smile:
myslite ze to je uz predzvest niecoho?? no, dufam ze uz hej :slight_smile:
9. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dievčatá kupovali ste také drevené farebné pismenka nad postielku pre svoje detičky?Ja by som chcela meno malej a este nejaké kvietky.Idem pogooglit...
9. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kočky tak jsem se vrátila z poradny......žádná změna...čípek zachován, hrdlo uzavřeno, otevřená na špičku prstu a placenta degenerace III.stupně, prostě na porod to vůbec není..dneska mě dr. poslala i na monitor a ultrazvuk placenty, to mám v pořádku, ale už ke své dr. nepůjdu a rovnou zítra jdu do rizikové poradny a pokud do neděle neporodím, objednají mě na vyvolávačku..ta bude buď ve 41+3 - když se mě ta placenta a monitory nezhoršej a když bude něco špatně, tak na tu vyvolávačku půjdu už dřiv....tak co myslíte? já už bych na ní šla nejradši příští týden....
9. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka že by ticho pred búrkou? :wink: ja keď som mame hovorila,že som umývala okná,tak ona,že hádam to už príde,keď 2 týždne pred pôrodom upratujem dom :grinning:
v každom prípade muž je teraz žhavý na telefone viac ako predtým,už si zo mňa robí srandu a každý deň sa ma vypytuje,či už ideme..... :grinning:
9. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek no tak to mm ma uz chcel brat min.15x do nemocnice :grinning: skoro za kazdy povzdych... ale som ho ukludnila, ze este nieje ten spravny cas. cele dni som sama doma a vsetci sa ma vypytuju ci sa nebojim :angry: ale coho sa mam bat preboha :sweat_smile: vsak ked volaco, zavolam muzovi a za 10 min. je doma :wink:
9. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Aktuálne foto
9. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka ty komu chodis? si priamo z NZ?
@kijusqa aj ja si ta pamataaaam... velmi sa tesim, ze sa ma Nelinka dobre. zvladli ste to teda perfektne :slight_smile:
@denisa287 jeeej, ako ti to pristane :slight_smile: a ty sa ho chces zbavit :grinning:
9. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 no aká si pekná :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 @natalca Ahojte, teraz som prisla zo socialnej poistovne, ale bola som vybavovat nieco ine...to musim vyplnit tlacivo, ked chcem, aby stat za mna prispieval do II. piliera???
9. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek