• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojky holky

muzu se taky pridat :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce- jasně :slight_smile:

Tak mě bylo ráno trochu nevolno, ale jinak pohoda. Až na to, že teď v podvečer mě dole děsně 3x píchalo. Snad je vše ok. Až se mi udělalo špatně strachy :frowning2:

Jinak jsem byla s malou venku. Má nějaký kašel, tak snad z toho nic nebude. Zítra jí odvezu k rodičům a pokusím se odpočívat.
.....až vyžehlím a vytřu :slight_smile:

Jinak tady je dnes nějaký mrtvo :wink:

Dnes jsem zahlídla někde na netu, že se prodávají testy na určení pohlaví dítěte, už od 10tt. To jsou novoty :sweat_smile: Už jste o tom slyšely?
8. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
el: dekuju, ne o tom jsem neslysela, a myslim, ze bych tomu ani asi neverila :sweat_smile:
8. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slysela, ma to pry 90% uspesnost. Nicmene to stoji 1111 Kc. Tak to si asi nechame zajit chut :sunglasses:
8. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cutce: Ahojky.
El267: Tak jsme na tom stejně. Špatně mi tedy nebylo, ale dostala jsem takové křeče, no fuj. Ani s malou jsem ven nešla. Pořád mě tam trošku rýpalo. Jestli to nepřejde tak jdu zítra k dr. Taťku máme v práci až do neděle tak to musíme vydržet a pak budu odpočívat.
o testech jsem tedy ještě nic neslyšela.
8. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mozem sa pridat do temy??? Gratulujem vsetkym maminkam a dufam, ze to dlhe obdobie pred nami uspesne zvladneme a zakoncime krasnym porodom
8. čer 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tolik novych cekatelek, super :grinning:

nevim, co se dnes deje, ale tak me parkrat pekne pichlo a jednou silene pri hepciknuti...jinak dnes mi nebylo tak blivno, ale v praci uz maji podezreni, tak cekam na vysledek od doktora ve ctvrtek a pak zkusim navrhnout sefovi, jestli muzu pracovat z domova...
8. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babky, tiež vás boli bruško, ako keby ste mali dostať mrchu?
8. čer 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to uz mam za sebou, ted mam vcelku klid...v kolikatem jsi tydnu?
8. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett: mě docela břicho pobolívá, ale mělo by to být normální, nějak si to už s Bětulí nepamatuju :slight_smile:)
8. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dnes byla na utz a jsem v 6tt a byl vidět plod, zatím bez s srdíčka ale prý to vypadá výborně a dokonce jsem už dostala průkazku :wink:
8. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Je to asi 5,5 srdiecko tiež ešte nieje vidieť. Dúfam, že tie bolesti skoro prejdú. Nespominam si, aj keď to nebolo tak dávno, žeby má pri prvom bolelo:slight_smile:

@alienka24 Preukaz tak skoro? To je úžasné. Oficiálne potvrdenie tehu:slight_smile:

už ste povedali rodine že ste tehu?
8. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky sem se divila že tak brzo, ale prej mám uplně ukázkovej vývoj a viděla tam i plod tak prej si jí zasloužím, tak si říkám že kdyby si myslela že je to nějaký blbý tak mi tu průkajdu nedají
8. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 dufam,ze zajtra pojdem v tvojich slapajach :grinning: Nemyslim tehotensku knizku,ale to, ze mi bude na sone vidiet nejaku fazulku :grinning: :grinning: :grinning: BLAHOZELAM TI ALIENKA24
8. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetky už chceme tehotenskuuuuuu kniiizkuuuuu:grinning: :grinning: :grinning: xixixi
8. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Alienka...moc gratuluji!!!! :slight_smile:
Imzadi... někde jsem četla, že při nvolnostech je i nárok na dočasnou PN :wink:
Arett...vítej :slight_smile:
K těm testům, já jim taky moc nevěřím. To bych si raději počkala a zaplatila 3D. To je i větší radost :slight_smile: . Na čem všem výrobci nevydělávají :angry:
Já jdu k doktorovi zítra a tajně doufám, že by už mohl srdíčko vydět :pensive: Těhu průkazku mi minule doktor dal pomalu až ve 12tt.
9. čer 2010 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji krásné ráno maminy. Vítám nově příchozí. Zkoušku ve škole jsem zvládla a už mě čeká poslední. Za 2 hodiny budu u doktorky, tak uvidíme. Průkazku mi minule dala, až se objevila srdeční akce, takže takjně doufám, že bych ji mohla mít už dnes. Měla bych být na přelomu 7 a 8tt
9. čer 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...ja zase resim dilema, zitra mam jit na kontrolu k tomu svemu staremu doktorovi, od ktereho chci utect k novemu, ke kteremu jdu v patek...kdyz jsem se objednavala k tomu novemu, tak se me sestricka ptala, jestli uz mam tehotenskou prukazku...nevite, jestli je problem, kdyz by mi ji nahodou chteli zitra vystavit a ja pak presla k jinemu lekari? jeste spekuluju, co zitra u toho doktora reknu, mam na vas spatne reference, jdu jinam? :sweat_smile:
9. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 gratuluji ke zkousce! :dizzy_face:
9. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 taky gratuluji!
9. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mi nebylo poprvé zle, tak uvidím dnes :slight_smile:)
9. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi já bych šla asi rovnou k novýmu doktorovi a tomu starýmu nemusíš vůbec nic říkat. Já taky rovnou přešla jinam.
9. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja asi taky, prece si nebudes kazit naladu...
Ja tohle budu resit pristi tyden. Kdyz mi nebude vyhovovat, poprosim je o zmenu doktora. Problem je, ze tenhle ke kterymu jsem prirazena je sef luzkove casti. :unamused: ,
Minule jsem dostala prukazku az po NT screeningu
9. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.mne je tiež už pár dní super,akurát sem tam mi príde nevoľno z niektorých pachov,a sem tam ma pobolieva a pichá v brušku,hlavne večer,ale to skôr z vyčerpania.včera náš synátor ťahal 9hodín v kuse.o 12.15 som ho uložila,o 13.bol vyspaný a ťahal až do 22.baby,ja už som nevedela,čia som,od únavy.

Mne pri prvom dala dr. asi v 8tt,prišla som tam prvýkrát na vyšetrenie v nejakom 6tt,povedala,nech prídem ešte o 2týždne a potom mi už dala knižku a objednala ma o mesiac.Lenže tá išla do dôchodku,teraz je tu iná,tá mi minule povedala,že to je ešte málo,5tt.,nech prídem o mesiac,ani mi krv nebrala,ani moč,nič. :unamused: takže ja knižku tiež dostanem až v nejakom 11tt.
9. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky za nazory, no ja bych k nemu chtela zajit z toho duvodu, ze mi daval nejake hormony, jako utrogestan a clostibegyt, tak bych chtela slyset, jestli se s tim dal musi jeste neco resit, atd...a preci jen snad (doufam) bude aspon v tomhle hned v obraze...no jeste to promyslim :dizzy_face:
9. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 Jeej, aj ja gratulujem:slight_smile:

@imzadi Ja by som tiež išla rovno k novému doktorovi, starého by som už neriesila.
Dnes som vstala a konečne mi nebolo zle, nebolelo má bruchu.... Pokial som sa nenajedla:frowning2: teraz mi je na grc.
Môj maly bol tuto noc úžasný. Zobudil sa na dojcenie iba raz, takze som sa paradne vyspala:slight_smile:
@janette4 Ja tiež niekedy nechápem, kde tie deti berú tolku emegriu. Simona niekedy horko ťažko uspim a za 20 minút je hore. Usmieva sa na mna že " mama ja som už vyspaty" a mna ide poraziť:slight_smile:
9. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky, tak jsem se vrátila od doktorky. V autě jsem se skoro uvařila. Chudák Honzík vzadu. Nicméně - dle UTZ jsme 5+6tt. Srdíčko teprve začíná být vidět, takže s průkajdou ještě počkáme do další kontroly, která je 28.6.
9. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myisiska1 gratulace!:slight_smile:
9. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska1- gratuluju!!!!
imzadi- já bych šla taky rovnou k tomu novému. Tomu to taky můžeš říct s těmi léky. Nechci strašit, ani nevím co je na tom pravdy, ale někde jsem kdysy slyšela, že pokuď jsi těhu, tak tě taky nový mudr nemusí vzít. Ale fakt nevím, co je na tom pravdy :slight_smile:

S tím vedrem souhlasím. Já byla s malou u doktorky a taky jsem myslela, že nás v autě uvařím. Klimošku zapnout nemůžu, :angry:
Malá má kašel a měla zvýšenou teplotu. A to jsem si plánovala, jak se půjdem koncem týdne koupat :unamused:
V pátek mají být teploty nejvyšší.
9. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a souhlasím, že se může jít rovnou k novému mudr a tomu starýmu se to nemusí oznamovat. I když já mám teď čerstvé zkušenosti z toho, že jak jsem se odstěhovala a měnila 2 doktory, tak se cukali z novou registrací, že mají plno a tak. Ale vzít mě museli :wink:
9. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek