• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ka.jo.
@lubinka26 Dakujem Vám kočky.Ja by som bola rada tehu aj nadalej,ale ked ja uz chcem drobčeka a byt maminaaaaaa :dizzy_face:
9. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa tak to ťa podla mna už objednaju buduci tyzden ked maš do nedele porodiť... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ty podla mna neporodíš tak ako ja.... :unamused: :unamused: :unamused:
Taky mam ciťák,ale priala by som ti už... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja mám poradnu zajtra a som si istá,že som na tom rovnako... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tu už dve baby čo mali mať po mne porodili..... :unamused: :unamused: :unamused:
9. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 pristane ti to.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nečakáš nahodou chlapca??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@happyinka niet sa čoho báť,keď to máš takto zariadené podobne ako ja,zavolám a ideme :wink:
ja sa už neodvažujem niekam ísť ,ani sa mi nechce a bojím sa,že to na mňa príde,aj malá chodí von až poobede s mm,ja už strácam energiu,bolí ma celý človek,som rada,keď navarím a upracem :unamused:
9. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb Dakujem.No podla ultrazvukov a aj 4D ultrazvuku čakáme dievčatko.Manžel este stále dufa,že to bude chlapček :slight_smile: Ale viacerí sa ma pytaju,či to nebude chlapček podla tvaru bruška,ale mne sa dost tahá malá do bokov,dost som široká.
9. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb já si myslím, že mě na tu vyvolávačku objednají až v tom 41+3, protože dnešní výsledky tý placenty i monitor mě vyšly dobře.....ale zítra jdu do té rizikovky, tak jsem zvědavá, ale hrozně bych chtěla, aby to už bylo příští týden..a já už také nevěřim tomu, že porodim do neděle, protože mi to řekla i dr.
9. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 presne. ja som sa to tu dozvedela z niektorej temy :sweat_smile:
9. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 :unamused: ta vidim, ze si dam zajtra repete do socialnej:( a to som uz dufala, ze som dnes vsetko vybavila:( No nic...zatial som este vcelku, tak snad tu jednu cestu tam a spat elektrickou este zvladnem...:slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 ja som to posudila podla tváre.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No ved práve aj u nás každý,že vraj mám bruško do špica...A mame sa dnes snívalo,že to bude chlapček.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jasné,že by sme sa potešili,ale sme už pripravený na slečnu!!!
Mne to potvrdili traja rozdielny lekari...na 4D,3D,a na klasickom ultrazvuku tak to by bolo keby sa mýlili... :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa no ved uvidíš predsa len na rizikovke už bude iný doktor a kto vie jak sa vyspí.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Podla mna pojdeš buduci tyzden... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek
presne to počujem aj ja ako prvé, keď spolu voláme. ALE myslím si, že keď mu raz poviem áno tak sa od strachu po...
9. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 a ty si uz dostala rozhodnutie zo socialky? Lebo ja este nie a bola som sa dnes pytat a povedala mi, ze ho dostanem az koncom februara...takze to az potom pojdem asi vyplnit ten formular, ze?
9. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Inak bambuľky dnes mi prišlo vyjadrenie o schválení INDIVIDUÁLNEHO študijného plánu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. Blahozelame...tak nakoniec Ti to dobre dopadlo...uz treba len studovat:slight_smile:)) Inak moj velky obdiv, mam za sebou VS a neviem, ako by som to zvladla popri starostlivosti o baby...:P ale asi si len treba najst system, potom ide vsetko:slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
9. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002
no jednoducho som si povedala, že tie posledné 3 semestre už dorobím aj keby...
9. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek ja som 2 týždne pred pôrodom tiež upratovaa dom náš a ešte aj u našich, umyla okná a tak a drobec sa mi teda von nepýta.dnes som umyla celú kúpeľnu a po signáloch pôrodu ani stopy.
9. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. tak mi to už máme nacvičené....prednedávnom som mu chcela narobiť nervičky,keď bol u kamaráta,že mu zavolám,že môžeme ísť do pôrodnice,ale rozmyslela som si to,lebo keď to naozaj príde,zavolám mu a potom mi nebude veriť, čo potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb no právě..zase jinej doktor...ale jediný, za co sem ráda je to, že už se to konečně někam pohne:slight_smile:, jak si myslíš, že dopadneš zítra?
9. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby ja upratujem každy den jak divá..no neviem odkial tolko energie.....2 krat denne sprcha,vecer sex a nič nič nič...Ono je to individualne ked sa maš otvoriť tak sa otvoriš a ked nie tak ani zázrak asi nepomože :unamused: :unamused: :unamused:
9. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja som uz dostala rozhodnutie, ale ja som nastupovala na MD 8tt pred PTP, cize este v decembri. no ano, musis mat to rozhodnutie a potom tam staci ist. ale podla mna to mozes vybavit aj po porode. mna sa pytali, ze kedy sa narodilo babo a ja ze este sa nenarodilo. tak mi dala podpisat len jednu cast a ze druhu az po narodeni.
@ka.jo. tesim sa s tebou :slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kedy sa vlastne dáva vyvolávačka?
9. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa no bud ma už na buduci tyzden objedná vyvolavať,alebo si zasa počkám do štvrtkovej poradne.... :angry: :angry: :angry:
@sigsauer tabletka do pošvy,ale lepšie zaberá infúzia do žilky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@domigb myslela som skôr že koľko dní po termíne, bo ja mám pocit že toho drobca budem mať v brušku ešte dlho..nie že by som bola netrpezlivá, len som už nemotorná:slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer aj periny som v sobotu prevliekla,a ja vlastne stále niečo robím,musím mať podľa seba upratané....to si vynahradzujem prvé rizikové tehotenstvo,keď som ani nevedela čo je to vysávač :grinning:
ja jednoducho viem,že keď prídem z pôrodnice všetko sa bude točiť okolo krpca,tak nech mám ako tak upratané....teraz budem okná umývať až pred veľkou nocou,vykašlem sa na ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 inak ty si málo pribrala, máš šťastie. Ja mám na sebe skoro 20 kíl a ani neviem ako. cítim sa ako nejaký hroch:slight_smile: keď niekoho stretnem tak sa ma pýta či nečakám náhodou dve detičky
9. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer jaj prepáč myslela som,že sa pytaš kde sa dava... :wink: :wink: :wink: :wink:
No nejakych 10 dní ked prenášaš vraj....Kazdy doktor ináč...Hovorím u nás vačšinou vyvolavaju v termíne..Teda ak do termínu neporodiš.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja práve som dosť motorná,ale verím ti že už to chceš mať za sebou...Ale každodene telefonaty typu...Už máte???´ tak tie mi idú na nervy... :angry: :angry: :angry:
9. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek ja som taká istá, nemôže byť neupratané, nenavarené, včera som robila šomloi halušky:slight_smile: periny som tiež chcela prezliecť, ale potom ma napadlo že keď mi náhodou v noci odtečie plodová voda, tak ešte vydržia a prezlečie mi ich mama. Bývajú pár metrov od nás, takže to je jediná vec, ktorú nebudem mať hotovú. Dnes som som už bola aj vonku s nožnicami a strihala jeden stromček a vyberala listy z jazera:slight_smile: ja som mala tehotenstvo nie veľmi príjemné z toho dôvodu, že som vracala 8 mesiacov, po novom roku to prešlo, no nedávno sa mi nevoľnosti zase vrátili, ale vyvraciam sa a idem dalej:slight_smile:
9. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb v pohode :slight_smile: tak ja musím stále niečo robiť i keď mám obrovské brušiško, a stále do niečoho narážam pritom. Dúfa že sa vrátim na svoju pôvodnú váhu čoskoro...tak tie telefonáty vadia aj mne typu ešte si celá, alebo keď sa ma vonku pýtajú ty čo ešte nie si v pôrodnici? tak si len kusnem do jazyka. No neviem kedy sa dáva vyvolávačka u nás, ale jednoznačne by som to mala už najradšej za sebou.
9. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek