• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sigsauer Som velmi rada,že som pribrala málo.Pred otehotnením som nebola stíhla,ale som mala 80kg :frowning2: :angry: ,takže si myslím,ze babatko spracovalo moj tuk a žilo z mojich zásob :dizzy_face: .Práve dnes som sa vázila a pribudlo mi 5,5kg. Ani nepuchnem.Aj mi viacerí vraveli,že som pochudla do tváre.
9. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002
ale pošli ju až po narodení bábätka, lebo tam potrebuješ doložiť aj rodný list.
9. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 čo by som ja dala za 5, 5 kila do plusu:slight_smile: zato ja som napuchnutá až až. ja som mala 54 kíl a priberať som začala po 20 týždni, no ešte aj vtedy som nosila svoje obľúbené "puzdrové" veci v domnení že v tom vyzerám stále dobre. Až raz ráno som si do roboty obliekla úzke šaty veľkosti 38 a praskol mi zips. Teraz sa už na tom len zasmejem.Išlo mi to do bruška, aj do bokov mierne. ale bruško mám dopredu, ako loptu, zozadu nikto nevidí že som tehotná. No podľa fotiek čo som pozerala nemáš veľmi veľké bruško, ja mám hádam ešte raz také.
9. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer s tými perinami to máš dobre premyslené :slight_smile: keď sa bavíte o tom priberaní,pred chvíľou mi volala kamarátka, má chlapcov-trojičky,viete si asi predstaviť ako musela vyzerať tesne pred pôrodom a ona ešte malá,útla a k tomu veľké brušisko,nohy napuchnuté,vtedy som ju veru ľutovala...
9. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem vam vsetkym baby za povzbudzujuce slova, je super, ak na vas myslia v podstate "cudzie" osoby, s ktorymi sme sa nikdy nevideli...teda okrem @alexis13, ktora musela byt aj zhrozena z toho, ako som vyzerala :grinning: snazim sa mysliet pozitivne, snad ma to vsetko prejde a budem sa tu s vami tesit a diskutovat o babatkach..zatial mi je tazke citat, ako sa tesite z detureniec :frowning2:
9. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzufek Wau tri babatka v brušku,aké to mohli byt kopance a bolestivé pohyby.Rodila cisárskym?
9. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Vždyť to je přece jasné, že na tebe myslíme...Já mám teďka taky docela problém, mám asi nějaké předporodní depky. trpím nespavostí v noci, usínám až kolem 5 ráno a pak vstanu až třeba v 1 odpoledne a jsem celá malátná, neschopná nic udělat. Přítel chodí o půl čtvrté z práce a já mám výčitky, že není navařené a že jsem dnes nic neuklidila a jenom brečím a jsem protivná :frowning2: taky už si příjdu hnusná, tlustá a neatraktivní. Všechno mě hned rozčílí, já fakt nevím co se to se mnou děje..Přitom se mi nezdá, že bych měla strach z porodu..No možná mám a nepřipouštím si to a proto se to ve mě nějak nakumulovalo a teď je všechno špatně. Zítra mám termín, no nic se neděje.. :unamused:
9. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sigsauer V mojom okolí,čo zostali tehotné baby alebo kamaratky a boli chudšie,tak pribrali viac kg ako tie čo boli plnšie.Nemám velké bruško,ale široké a aj tak mi popukalo zospodu :frowning2:
9. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Nepríde k tebe mamina alebo svokra na pár dní?Ja som si to tak vybavila,že 12.2 mám termín porodu /ovšem dufam,že dovtedy porodím/ a 18.2 mi priletí mamina aj svokra.Takže prvé dni nebudem sama a budem mat pomoc.Tiež neviem,akoby som to zvládla sama.
9. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies - náš je tiež taký jogurtovo-krémikový a vždy večer pred spaním pije kakao - tak som rada.
9. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa - ja si ťa tiež pamätám. Tak super, že už máš Nelinku doma. Ja by som už bola rada, keby som mala aspoň po pôrode - strašne sa mi teraz vlečie každý deň. :frowning2:
9. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 je tu mama, a zajtra pride svokra..no je hrozne, ze ja vacsinu lezim a oni sa staraju, akoby som bola neschopna
9. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 Vobec nie si neschopná...Mamina vidí,že si chorá a ubolená a pomáha ti s radostou.Urcite aj u mna to tak bude,že budem rada každej pomoci.Mamina vraví,že ide ku mne do služby :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca Presne tak to cítim aj ja.Ráno sa zobudím a len čakám,či tento den bude den s velkym D.
9. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 - no a vždy, keď idem na WC, tak čakám, či mi náhodou neodtečie plodovka.
9. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 ahoj tak uz aj ty to mas za sebou? necitala som predosle prispevky, mam velmi malinko casu a ked aj nejaky mam tak sa snazim aspon trochu oddychnut, ja som aj v porodnici rozmyslala ci sa tam nahodou neobjavis, kedy si rodila ? asi sme sa minuli tesne, prajem rychle zotavenie po p. :wink:
9. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby. dakujeme za priania. dnes nas pustili z nemocnice tak si to konence uzivame doma. uvidime ako zvladneme prvu noc, kedze v porodnici tie boli najhorsie. ked budu foto pripojim
9. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 ja som napokon rodila v nitre, bo do ga by sme to nestihli a dopadli sme zle, maly je v poriadku, no ja uplne mimo
9. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 fuha tak to mi je luto :pensive: , dufam ze nic privelmi vazne, hlavne ze malinky je v poriadku a ty uz mas tolko toho preskakaneho, ze to urcite zvladnes lavou- zadnou.budem drzat palce aby si bola v pohode
9. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin Ja som este neblahozelala, tak prajeme s Leom vsetko dobreeeeeeee...

Baby, ja dnes maleho citim dost malo, len sem-tam sa pomrvi trosku...je to normalne? Lebo posledne dva dni bol teda dost aktivny...:(
9. únor 2011 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka90 ahojky buď v klidu..taky jsem nějaká divná poslední dny....všechno si moc beru, hnedka se naštvu a jsem taky dost protivná...o nocích mi ani nemluv....vůbec nemůžu spát a pak to všechno dospávám dopoledne a pak jsem taky celej den jako trdlo....kdy jdeš na poradnu? dneska máš termín viď...tak třeba to ještě dneska vyjde :slight_smile: já jdu zítra do rizikovky...
9. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin ahojky ani jsem nezaregistrovala, že už jsi porodila :slight_smile: Tak dodatečně přeju hodně zdravíčka a všechno jen to neeeeej...:slight_smile: snad už se brzy také dočkám
9. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
9. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 to je normálne, aj ku mne chodili zo zaciatku mama so svokrou a pomáhali mi, držíme palce :wink:
9. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ahojky, jak jsi na tom ty?
9. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca ja to isté - zakaždým kukám, či mi neodtiekla voda ...........
ale kľudne to môže byť dnes, pretože Jakubko spí u svokrovcov - prvý krát v noci :wink:
9. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ahoj, ja v pohode, som sa tak najedla na obed, ze som zalomila a spala som 4 hodiny - tak toto sa mi uz davno nestalo........ a Ty ako? :slight_smile:
9. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 tak to je super, že si tak malo pribrala.................... a ako sa citis? uz to vyzera na porod? :wink:
9. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies tak to je fajn :slight_smile: no já nic moc, dneska sem měla poradnu a stále se neotvírám......zítra jdu do rizikovky a tam se s nima dohodnu na dalším postupu..
9. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Dakujem ti..krasne meno pre dievcatko - Jasmine...velmi sa mi paci...:slight_smile:
9. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek